ogród

przedszkole Chatka w 50 projektach zrobić samemu

hut przedszkole produkcja drewna malowanie

Tego lata zainstalować altanka dzieci w miejsca na zewnątrz! Ale zamiast tylko kupno strukturę zestaw, pomyśl o możliwość wykonania samemu.


Na pierwszy rzut oka, zadanie może wydawać się nieco trudne. Ale, jak widać, nie jest to sprawa w ogóle. Ponieważ, tak, istnieje tysiąc sposobów, aby zrobić mały dom drewniany, ściereczki lub tektury na rogu gry swojego maleństwa. A poza tym,

dokonywania szopy w ogrodzie dziecko to świetny pomysł

ponieważ można wybierać spośród wielu ciekawych projektów budowlanych! Więc daj się uwieść naszej kolekcji ogrodowych domów modeli dla dziecka i wymyślać niepowtarzalny plac zabaw dla Twojego maleństwa i jego przyjaciół. Niech wszystkie twórcze możliwości układu i wystroju takiej zewnętrznej konstrukcji.

Zrobić drewnianą chatę w przedszkolu - opcja ekologiczne i niedrogie

kabina Childs foto-house-Games-drewno

Carry mały drewniany dom w ogrodzie to sposób zaoferować jej dziecko na plac zabaw i pokazać mu, jak żyć w szacunku dla naszej planety. Sprawdź swój projekt DIY jest przykładem w oczach swojej córki i swojego syna. Uczynić całą strukturę i jego drewniane dekoracje i zapoznanie dziecka z tego ekologicznego i trwałego materiału.

gry budowlano-trochę-house-drewno-dziecko

Mała drewniane chaty przedszkola może mieć liczne różnorodne formy. Po pierwsze, może ona również być zainspirowana prawdziwym domu dorosłego. Można nawet skopiować wygląd swojego miejsca zamieszkania lub miejsca dziadków z dzieckiem! Pomyśl wiernie odtworzyć wszystkie szczegóły, w tym koloru farby i charakterystycznych elementów jego elewacji.

foto-house-a-dziecko-to-się-na zewnątrz

Najwięcej majsterkowiczów mógł nawet pójść dalej. Aby im stara się zbudować niewielki taras przed domem, schody, balustrady, belki i okiennice na oknach.

Model-home-Games-dzieci-garden-deco

Niezwykle łatwo dostosować, drewniany domek w przedszkolu przyjąć kolor ulubiony obraz swoją małą księżniczkę. Jasnożółty, różowy, fioletowy ... to jest kilka ciekawych opcji do struktury grać trochę dziewczynki.

ogród dziecko rzucić drewna na zewnątrz, pomysł to sam

Dla rodzin, które chcą zrobić mały drewniany dom dla chłopca lub siostrę i brata, proponujemy im naturalny odcień lub neutralny odcień taki jak kolor ciemnoszary lub beżowy.

idee DIY-dom dziecko-DIY-drewno

Należy również pamiętać, że malowanie elewacji jest sprytny sposób, aby ukryć wszelkie wady ogród dziecka szopy. Zatem jest do wykorzystania materiały odzyskane z innego projektu. Wystarczyłoby przemalować dać im kopa świeżość!

Tworzenie drewniany dom gry na nogi i zaoszczędzić miejsce na małej przestrzeni

dom-drewno-area-to-play-poza-dzieci

Wśród wielu sposobów dostosowywania przedszkola kabinie, nie jest to, że z instalacją strukturę na drewnianych nogach. To rozwiązanie nie Wyjątkową zaletą jest fakt, aby dać swoje dzieło bardziej oryginalny wygląd.

Idee-hut-dziecko-drewno ogrodowe podzial

Ponieważ ponadto, że przynosi plac zabaw lub dodatkowej pamięci masowej, która jest bezpośrednio pod kabiną. Więc dobrym rozwiązaniem dla osób z zewnątrz mały i zastanawiasz się, jak pogodzić ich altanka DIY dzieci projektowych bez miejsca na zabawki!

kabina-in-the-Wood-Outdoor-gry-dzieci

Niektóre z tych struktur są również oparte na domy drzew. Tak! To byłoby na tyle, aby zainstalować Playhouse w pobliżu pnia drzewa, aby stworzyć przestrzeń magiczną grę, świat zarezerwowane tylko dla Twojego maleństwa.

altanka na dziecko stóp drzewnej modele.jpg

Aby uczynić ten mały dom jeszcze bardziej wyjątkowym dzieckiem, znaleźć miejsce, w dyskretny rogu zewnętrznej przestrzeni. Wyposaż dekoracje i oryginalne wyposażenie według pragnień swojej córki lub swojego syna!

Chatka Childs palety z drewna, pomysłu gospodarczego i łatwe do zrobienia!

dom-drewno-child-Palety-a-do-it-yourself

Aby ogród hut dziecko szybko i tanio zrobić, kładziemy na paletach drewnianych! Konwersja podłogi i ściany dla konstrukcji i pokryty niektórych puszyste poduszki.

making-small-house-child-gry-Outdoor

W przeciwnym razie, po recyklingu palet ich demontażu. Nagle cute mały budynek, który będzie zachęcać małe, aby spędzać więcej czasu poza uzyskuje. Wszystko to, bez wielkich kosztów!

Wymyślamy oryginalne wzornictwo dla obszaru bawić kabinie

kabina-dziecko-a-garden-making pomysł

Osiągnięcie drewnianą chatę dla dzieci jest dobre, ale nie zapomnij o dekoracji narożnika gry wokół niego. Dlatego w następnym rozdziale zajmiemy DIY pomysły na dekorowanie domu gry na świeżym powietrzu.

small-dom-zewnatrz-idea-gry-girl ogród

Skręć Childs hut wykonane z drewna w małym raju dla małej księżniczki! Aby to zrobić, należy wybrać obszar swoją zewnątrz pełne kwiatów, które dają przestrzeń romantyczną atmosferę.

drewniane chaty przedszkole-a-do-it-yourself

Można nawet podać kilka doniczki lub sadzarki DIY do dekoracji okien domu. Jeśli ten pomysł kusi cię, eksperyment z jednym z naszych projektów budowlanych sadzarka drewno paletowe!

dom-drewno-ogród-games-dzieci-Structures

Zwraca się jednak uwagę na ciekawość najmłodszych! Wiedzieć, że będą one mają tendencję do zabawy z roślin występujących obok ich placu zabaw. Więc upewnij się, że nie istnieją żadne niebezpieczne rośliny dla ich zdrowia.

mała kabina-drewno-garden-deco-dziecko

Dekorują przestrzeń wokół kabiny małego naturalnego ogrodzenia, dodać krzesła i stół, aby samemu. Wyobraźmy sobie, według dekoracje z ulubionych gier Twój mały: pluszaki lub tektury, akcesoria inspirowane opowieściami o Robin Hoodzie, czarny łupek odtworzyć szkołę na zewnątrz ...

Model-kabina-Wood-garden-zabaw-gry-dzieci

Zapewniamy miejsca, gdzie dziecko będzie bawić się z przyjaciółmi. Stół z krzesłami na tarasie przed domem zaprosić do korzystania z ich razem lunch. Kawałek, który łatwo przekształcić twórczego warsztatu w godzinach popołudniowych na lato!

dom-ogród-dziecko-build-kabina-na zewnątrz

Pamiętaj, hamak i swing! Są to elementy, które pomogą Ci zaoferować trochę więcej aktywności fizycznej do praktykowania na zewnątrz.

Jest inspirowany przez ulubione gry z jego córką lub synem wymyślić dekorację na jego gust!

Przykład-house-games-kids-drewno taras

Aby stworzyć modny wystrój swojego dziecka, nic lepszego niż do poszukiwania inspiracji w swoich ulubionych zajęć. Twój mały jak czytanie? Zaproponować mu czytelnia z wygodnym otomana na tarasie chaty dziecka! Masz małą dziewczynkę, która uwielbia rysowanie i kolorowanie? Rozważ zainstalowanie przytulny stolik gdzie ona może stosować te twórcze działania!

dom-ogród-dziecko-podzial-idee

Mając małą kabinę tylko dla siebie, mówi mała do domu gier! A jeśli to naprawdę podekscytowany, dlaczego nie majstrować akcesoriów dopasowanych do swoich pragnień? Grill, mała kuchnia, narożnik świeżym powietrzu ...

Dzieci dom Garden-gry-na zewnątrz

I do gier z przyjaciółmi, zawsze możemy przekształcić atmosferę przestrzeni zewnętrznej. Na przykład utworzyć pasek z kilkoma stołki i girland. To jest to! Masz stoisko z lemoniadą, owoców lub domowy sorbet!

dom-z-gier na dziecko na zewnątrz farmie

Mieszkasz na wsi lub na farmie? Cieszyć się i pomóc trochę kochanie poznać magiczny świat zwierząt. Zrób schronienie za zwierzę przez kilka kur i królików w pobliżu jego kabinie.

chaty przykład przedszkola, produkcji drewna

Nauczyć zwierzę chcesz spędzić trochę czasu każdego dnia i obejrzeć swoją córkę lub syna, aby odkryć cuda natury! Nie ściśle monitorować te momenty odkrycia. Gdy maluch urósł nieco i uzyskał dobry refleks, zwierzęta mogą być pozostawiona wolna w swoim obszarze gry.

Nawet bardziej drewniany dom modele dla dzieci zabawy i oryginalnych

small-dom-zabawy-dziecko-idee

Twój syn jest pasjonatem i kosmicznych statków kosmicznych? Daj ten dom futurystyczny wygląd, jak gdyby był to laboratorium znajduje się na odległej planecie lub obserwatorium zagubiony w lesie na ziemi!

Konstrukcje-gry-poza-dziecko-kabina-in-the-drzew

Dla miłośników przygód na świeżym powietrzu, plan wyzwań fizycznych. Zbudować dom na piechotę dostępnym jedynie poprzez drabinie liny przez oryginału lub mostu wiszącego.

small-dom-Hobbit-Wood-child-idea-gry-Outdoor

Dla dziewczynek i chłopców zaczarowanych przez świat John Ronald Reuel Tolkien i jego powieści Władca Pierścieni, to zrobi się naprawdę wspaniałą niespodziankę jeśli ktoś zdecyduje się zastąpić tradycyjne drewniane chaty do domu hobbit.

ogród budowa szopy hobbit-dziecko-drewno

Pamiętaj, że te istoty zwane również Niziołki ( „mali ludzie”) ze względu na ich niewielkie rozmiary, mają zwyczaj życia w częściowo zakopane domy z typowym okrągłym drzwi. Dlaczego nie spróbować zrobić swój ogród?

home-child-gry-poza-light-drewno

Żyjesz w morzu lub oceanie? W tym przypadku, nie zadowalać się prostym zwykłej kabinie. Zamiast wprowadzać domu podwyższone latarni, jak ten na zdjęciu powyżej.

Twierdza dziecko-drewno-a-produkcja-do-ogrodu

Dla chłopców, którzy lubią grać Rycerzy, zrobić figlarny strukturę w postaci wieży lub fortecy. Będzie on podobny do domku na drzewie, ale będzie odwoływać się do wyobraźni dworskich romansów opowiadających o wyczynach przeszłości.

Integracja dziecka w szopie na zewnątrz plac zabaw

Drewno-produkcja hut pomysł przedszkole

Spread plac zabaw swojego kapusty! Wymieszać z dzieckiem domkami, które zostały zbudowane odkrytym plac zabaw w ogrodzie. Oto kilka ciekawych pomysłów, aby to osiągnąć:

gry na dziecko-struktura-small-house-to-jak-to-sam

Skorzystaj z przodu budynku, plac zabaw. Przyłączania lin lub elementy umożliwiające małe, aby wejść pionowych powierzchniach budynku.

struktura-z-gier-poza-dziecko-trochę-house-drewno

Konstrukcje drewniane pozwalają grać łatwe do przenoszenia. Twoje dziecko będzie miało możliwość zainstalowania obok małego drewnianego domu, gdy pożądane.

dom-w-drzewa-Wood-dziecka-a-modelarstwa

Dla małych domów budowanych w wysokości wyobrazić zabawne akcesoria, takie jak liny. Warto wiedzieć: wysokość gier może powodować upadki i urazy. Ze względu na bezpieczeństwo Twojego dziecka, zapewniają podłogę antypoślizgową i tłumienia.

Obszar-of-gier-kabina-drewno-dziecko-slide-idee

Dodaj swoje dziecko mały dom slajd. Byłoby jeszcze szybszy sposób, aby wydostać się z domu zbudowanego w wysokości. Twoje dziecko będzie love it!

Drewniana budka ogrodowa obszar-of-games-dzieci-podzial

Nie zapomnij zainstalować piaskownicy obok swojej grze struktury. twórczy przestrzeń par excellence, to pomoże syna lub córkę do tworzenia oryginalnych projektów z przyjaciółmi.

kabina Childs obszar-of-games-zewnątrz-Wood

Aby zaoszczędzić miejsce, poszukać inspiracji idei przedstawionej na powyższym obrazie. Przestrzeń poniżej kabiny up gospodarzem chronionego sandbox deszczu i złej pogody!

small-house-Wood-child-gry-Outdoor

Poza tym, twój DIY Sam dom drewniany może stać się integralną częścią placu zabaw. Na zdjęciu powyżej, przykładem tego typu taniej konstrukcji wykonanej z jakiegoś rzemiosła recyklingu drzwi. Malowane w jasnych kolorach, są określone tak, że tworzą coś w rodzaju prowizorycznego schronienia.

Jakie alternatywne wersje drewna chaty przedszkola?

ogród dziecko chaty do siebie modelach

Dotychczas mówiliśmy głównie dziecku drewnianymi szałasami. I nawet jeśli te konstrukcje uwieść wielu rodziców, nie są one jednak odpowiednie rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo miejsca, woźni talent lub czasu, aby przetestować jeden z projektów omówionych powyżej, zebraliśmy szereg alternatywnych modeli. Przeglądanie zdjęć poniżej, aby je odkryć!

Zbudować mały dom w przedszkolu tektury - szybki i sprytny pomysł!

ogród hut-poza-dziecko Modelarstwo

To może wydawać się niewiarygodne, ale karton jest materiałem, który nadaje się bardzo dobrze do dzieci chaty projektów DIY. Łatwa konfiguracja, te budynki wyróżniają się dość szybko, jak wcześniej istniejącego szablonu. Ale każdy ma prawo budować jak dom tektury dziecko Wyobraził sobie.

produkcyjno-dom dziecko-kartonu zewnątrz, wnętrze

Ze względu na właściwości tego materiału, chaty dziecko tego rodzaju są bardzo szybkie do wykonania. Są także bardzo lekkie i bardzo łatwe do przenoszenia. Tak, możemy również rozważyć domu dziecka jak to i nosić wewnątrz swojego domu w miesiącach jesienno-zimowym.

small-dom-dziecko na zewnątrz i tektury

Jesteś w posiadaniu dużej ilości kartonowych rolkach? Poświęć kilka minut przed umieszczeniem ich w torbie sortowania i zbadanie obrazu powyżej. Jest to model z dziećmi kabinowych materiał recykling „, a konkretnie różnych rozmiarach tekturowych rolek. Dlaczego nie spróbować tego typu projekt w swoim zewnątrz?

Domy małego dziecka na zewnątrz tkaniny, miłą alternatywą dla konstrukcji drewnianych

dom-zewnatrz-a-baby-making

Ci, którzy chcieliby, aby dom dziecka, ale nie lubią pracować z drewna mają również inną opcję: projekt w tkaninie. Daleko od bycia zwykłym namiot, taki kabina ma ramę pokrytą niestandardowego materiału. Ona towarzyszy wszelkiego rodzaju akcesoriów tekstylnych, zgodnie z własnymi pragnieniami!

Tepee-dziecko-poza-a-do-it-sobie dekoracji ogrodu

Tipi jest przyjazny alternatywą dla domów tekstylnych, że dziecko pokocha. Dla tych, którzy nie znają tego pojęcia, jest to specyficzny rodzaj namiotu jest często związane z kulturą Indian w Ameryce Północnej. Ta struktura zazwyczaj prowadzi się stosując pewne drewniane nośników, do których zamocowany jest elementem z materiału włókienniczego.

home-dziecko-tipi-a-make-it-yourself model

Produkcja tipi wymaga żadnej wiedzy w szyciu lub drewna. To jest tak ładne i tak szybko wdrożyć to jest często używany jako dekoracyjny dodatek do stron zewnętrznych. Dodał, łatwe do istniejącego placu zabaw. Odwiedź naszą specjalną sekcję, aby dowiedzieć się, jak dokonać takiego domu namiot!

Dzieci bawią kabin poza niezwykłe obszary - innowacyjne rozwiązania i wyjątkowy Make-a-dziecko-tipi-garden-plant-deco-ekologiczne

Wreszcie, mamy przygotowane zbiór pewnych szczególnych obrazów. Ilustrują one dzieci altany całkowicie oryginalnych modeli, które będą cię inspirować, być może wymyślić własną unikalną strukturę ogród. Wykonane dla niektórych, jedynie przy użyciu materiałów organicznych, uczą się żyć w małym szacunku dla przyrody.

Idee-trochę-house-zewnętrzne-gry-garden-dziecko

Inne opcje zmobilizować oryginalne materiały budowlane pozostały po renowacji dużych rezydencji. Oszczędności te umożliwiają produkcję małych domów dla realistycznego dziecka.

Model-trochę-domu ogród hut dziecko

Playhouse że trwa futurystycznym? Takie, w każdym przypadku pokazano zakład chaty w powyższy obrazek. Ze specjalnym oświetleniem, jest ona dostępna w dzień iw nocy. Jak na zdjęciu poniżej, to podkreśla jeszcze jeden sprytny pomysł: mini karawanę wykonany przed galwanicznie. To świetny sposób, aby zaoferować swoją córkę lub syna przestrzeni wyjątkowych Games!

jak make-a-dom-z-gier-dzieci-ogród


About the author

admin