ogród

Projektanci taras na zimę przez 45 pomysłów

Zewnętrzny taras pomysłyJeśli szukasz pomysłu jak zrobić meble zewnętrzne patio Zima, aby to ciepło i podkreślać swój urok, to na pewno kocham ten artykuł. Przygotowaliśmy dla Was wiele przykładów - piękne i oryginalne - w zimowej scenerii na tarasie.


To pozwoli Ci cieszyć się dłużej miejsca na zewnątrz, nawet gdy na zewnątrz jest chłodno. Wygodne meble, kominki, przytulne koce futrzane, świece i latarnie - są wymagane elementy udanego Deco tarasem zimowym.

Projektanci taras na zimę

drewniany pokład zewnętrzny układ

Czy wiesz, co wystrój trendy w zimie? Kiedy myślimy o najzimniejszej porze roku, pierwsza myśl, która przychodzi do głowy, to tradycyjny śnieżny krajobraz. Tak, staramy się tłumaczyć ducha w zimiemeble zewnętrzne patio lub balkon. I jeden z najprostszych sposobów na to jest za pomocą koloru. Kolory i odcienie, które sprawiają nam myśleć o zimie są czysto biały, niebieski, fioletowy. Monochromatyczne schematy kolorów są popularne w zimnych porach roku. Ale sceneria zima nie mogą w żadnym wypadku nie może być smutny i nudny, wręcz przeciwnie - powinna być ciepła i przyjazna. Pomyśl na przykład skandynawski styl i Nordic Deco, które doskonale odzwierciedlają ducha zimą.

Deco Nowoczesny odkryty taras na zimę

zima na zewnątrz taras rozwój oryginalny pomysł

Jeśli chcesz stworzyć skandynawski wystrój taras, więc zdecydować się na kolorach, takich jak biały, czarny i szary. Małe akcenty jasnym kolorze są również mile widziane, jeśli chodzi o wykorzystanie do akcesoriów, takich jak świeczniki, poduszki, koce i maty. Meble są minimalistyczne i proste kształty, głównie z drewna. Zielone rośliny odgrywają również ważną rolę w tworzeniu świeżości.

dekoracja drewniany pokład z leżakami

meble zewnętrzne patio futro zimowe

Innym pomysłem, doskonale nadaje się do zdobienia taras zimowy, jest rustykalny wystrój. Podobnie jak meble w stylu skandynawskim trzeba używać na pokładzie powinny być drewniane. Wybierz duży drewniany stół lub mniejsza, jeśli jest to mały taras z krzesłami i drewnianymi ławami. Tkaniny dekoracyjne mogą być sprawdzane i kolory jak czerwony, brązowy, zielony i biały. Innym istotnym elementem stylu rustykalnym kamienia. Więc dlaczego nie udekorować swój taras z kominkiem? A ponieważ jest to nadal korzystać z patio w zimie, nie zapomnij, aby chronić talię przed wiatrem i deszczem.

Deco pomysł tarasu biały zewnątrz

białe meble tarasowe zewnętrzne

Dla tych, którzy lubią przyrodę, rośliny zielone muszą być obecne na tarasie deco nawet w zimie. Ale należy pamiętać, aby wybrać rośliny i kwiaty, które noszą warunków klimatycznych w zimie do finału wystroju swojego przycisku taras. Umieść je na skraju tarasu lub w narożnikach w doniczkach piękne wzory.

Nowoczesny design dekoracji patio

projektowanie pokładu meble zewnętrzne

Ale jakie są materiały, które można wykorzystać do dekoracji taras zimowy? Pamiętaj, że zimny wiatr i deszcz są najgorszymi wrogami meble ogrodowe w zimie. Drewno, na przykład, jest bardzo nowoczesny materiał, elegancki i wszechstronny, ale aby Państwa meble i trwałe akcesoria drewniane, należy traktować je dobrze przed wilgocią. Aluminium jest kolejnym doskonałym wyborem dla mebli ogrodowych, takich jak metal. Więc oto kilka ciekawych pomysłów na zdjęciach, jak zbudować i udekorować swój taras lub balkon w zimie:

Deco mały drewniany taras

Taras rozwój deco pomysł

meble zewnętrzne patio z drewnianym stołem

patio układ mebli

Dekoracyjny odkryty taras z kominkiem

Projektanci patio kominek

Deco pomysł - przytulny mały balkon

Projektanci przytulny taras

améagement odkryty taras pomysł

zima odkryty taras projekt

Zima taras poza nowoczesnym wyposażeniem

Taras projekt pomysł

poza taras rozwój elegancki pomysł

meble zewnętrzne patio meble z drewna

Pojedynczy projekt odkryty taras

przestronny odkryty taras projekt

fioletowy na zewnątrz meble tarasowe

dekoracja zima odkryty taras

Patio dekoracji pomysł

dekoracja nowoczesny taras na świeżym powietrzu

dekoracja meble ogrodowe z drewna

dekoracja nowoczesny taras zimowy

idea nowoczesnej dekoracji taras

deco pokład zewnętrzny drewna

deco kominek kamienny taras

Taras deco pomysł

deco kominek taras zimowy

deco zimowy taras pomysł

deco nowoczesny drewniany taras

extereiure taras deco pomysł

deco zimowy taras pomysł

dekoracja nowoczesny taras na świeżym powietrzu


About the author

admin