ogród

Odkryty Plantator stal patynowany dla stylu przemysłowych

stalowe zewnętrzna kwiaty ogrodowe rozwijać pomysły taca zewnętrzna

ogród outdoor patynowana stal jest estetycznie atrakcyjny i bardzo odporne. Jak zintegrować scenerii naszym ogrodzie lub tarasie?


Stal jest odpowiednia dla wszystkich stylach? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przedstawić ten rekord 10 zewnętrzne nowoczesny urządzone z zwietrzałych plantatorów stalowych.

Odkryty Plantator stal patynowany: jak zintegrować?

ogródek kwiaty taca pomysł stal

Patinated nierdzewna jest materiałem znanym, często wybrany do wytwarzania pudełek z wielu powodów. Ma przyjemną estetykę, jest trwała i dodaje wygląd przemysłowej każdym środowisku. Zastosowanie sukulentów, dla plantatorów stalowych powyżej, stworzył ogród, który wymaga niewielkiej konserwacji i posiada zadbany wygląd przez cały rok.

Duży ogródek patynowana stal z sukulentów

odkryty taras ogrodowy zorganizować pomysł stal Corten

wyblakły donice stalowe przynieść styl, konsystencję i kolor do swojego ogrodu i tarasu. Ogromne donice wypełnione tylne patio z rodzinnego domu i stworzyć atmosferę przypominającą wielkich zadbanych przestrzeni. Fasada budynku została zaprojektowana przez Bates Masi Architects i fotografowane przez Michael Moran.

Duża stalowa plantator, nowoczesna kuchnia na zewnątrz: funkcjonalny i modny design

patynowanej stali na zewnątrz ogród

Patynowana stal idzie bardzo dobrze do betonu: dwa materiały referencyjne stylu przemysłowym. Kolor ponadgabarytowych donicy wyblakły stali mecze drewniane drzwi na zewnątrz budynku. Z zewnątrz został zaprojektowany przez Ben Miller Projektowania i fotografowane przez Mark Peters.

Odkryty Plantator stal i duża umywalka beton wody: idealny branży ślubnej

outdoor ogród plantator umywalka beton stal'eau

Rzędy sukulentów i dużych skał sprawiają stoczni tym domu na pustyni, przytulne i nowoczesne. Barwę zwietrzałych plantatorów stalowych jest dobrze dopasowany do koloru drewnianych ścian zewnętrznych domu. Konstrukcja zewnątrz zaprojektowana przez Kendle projektu współpracy.

nowoczesny design zewnętrzny z duże donice prostokątne patynowanego nierdzewnej

nowoczesny plantator pole kwiat rozwijać nowoczesne stali Corten

Odkryty dziedziniec, poniżej, został zaprojektowany z kilku plantatorów stali wzdłuż ścian. Rośliny zielne rajoutent kolor i fakturę do przestrzeni i przynieść miękka, przyjemna wygląd. Dekoracyjny ścienny i patynowanej stali, uzupełnia wygląd przemysłową tym ogrodzie.

nowoczesne i dobrze zagospodarowany ogród z kilka odkrytych sadzarki patynowanego nierdzewnej

odkryte kwiaty ogrodowe stal Corten kamień taca deco

Ten patynowana stal plantator ma mieć dwie kondygnacje. Dodaje, wysokość i artystyczny akcent do ogrodu. Podczas gdy ogród spiralny tyłu jest idealny do sałatek roślin i warzyw.

Duży dwupiętrowy stalowy okrągły plantator, źródło i Exteriorscapes projektowe

stal Corten plantator pomysł realizację powierzchni kamienia kwiat tacę

Te donice wykonane z blachy patynowanej stali zakrzywionych, rajoutent nowy wymiar przestrzeni bez nieporęczne. Są idealne, aby pomieścić kilka roślin razem. Przestrzeń wokół kwiatu została ozdobiona małymi kamieniami.

Kwiat w kształcie spirali idealne miejsce obok ściany lub ogrodzenia, oliwin Ziemi projekt

nowoczesny zasobnik ze stali zorganizować kwiaty na zewnątrz w ogrodzie pomysł

Okrągły stalowy plantator, umieszczony wewnątrz betonowej donicy tworzy więcej głębi i dodaje tekstury do ogrodu na tarasie na dachu. Mając taki ogród na dachu, to jest sen!

Sadzarka okrągły stalowy umieszczony wewnątrz innej konkretnej ogrodzie

opracowanie stalowej ogrodowy kwiat drzewa taca pomysł rozwijać przestrzeń

Ten piękny plantator kombinacja / ława wykonana jest z drewna i patynowanego nierdzewnej. Pozwala to usiąść wygodnie i cieszyć się jej ogród w spokoju. Ten plantator / ławka zaprojektowana przez Przegubowa Architektury Krajobrazu.

Duża stalowa plantator i drewniane ławki budowane dla wygody

Corten sukulenty stal ogrodowe drewniane ławki


About the author

admin