Brico

Dokonywanie kompost, to proste i przyjazne dla środowiska

wytwarzania kompostu bin kompostownik

jak zbudowanie kompostownika ? Co to jest kompost? Kompost jest często traktowane jako „czarnego złota ogrodnika”. W rzeczywistości, najważniejszą rzeczą w swoim ogrodzie, w lesie na planecie ziemia ... Kompostowanie jest przeróbki odpadów organicznych z domu i ogrodu.


Chodzi o to, aby podnieść sterty dla ich rozłożenia. Ten proces transformacji jest doskonały nawóz naturalny i jakość. Kompost rozjaśnia i odżywia ziemię. Kompostowanie ma być mądry i szacunku dla przyrody!

Dokonywanie kompost, to proste i przyjazne dla środowiska!

wytwarzania kompostu bin kompostownik

Kompostowanej materia organiczna uczyni twoje rośliny zdrowsze i bardziej odporne na choroby. Więcej kompost cię z różnych elementów, najbardziej kompost jest nawozem. Rozkładowi przez drobnoustroje, substancje organiczne przekształca się w substancję bogatą w substancje odżywcze. Istnieje kilka sposobów na kompost: sterty (jeśli masz duży ogród), silos (dla małych pomieszczeniach) lub powierzchni.

Kompost ziemia zakład produkcyjny

Rozważyć umieszczenie kompostownika w cieniu. Jeśli słońce i jest zbyt gorąco, będzie wysychać. To musi być podlewane i okładka. Ważne jest, aby mieć dobre nawilżenie i wentylacji stopy. Twój bin kompost musi być w stałym kontakcie z ziemią, ponieważ jest źródłem mikroorganizmów: larwy owadów, grzybów i bakterii przyjdzie z przyjemności w kompost. Ideałem jest, aby mieć dwa kompost. Kiedy fermentacja jest zakończona w pierwszym polu, można wypełnić drugi!

Dokonywanie drewniany kompostownik jest poszanowanie ziemi i natury

wytwarzania produkcji drewna kompostownik

Co to są „dobre” składniki do pomyślnego kompost? Prawie wszystkie rośliny domowe i odpady organiczne są dozwolone. Owoce, warzywa, skórki, suszonych owoców, skorupki jaj, ryby, mięso, kawa, herbata, ręczniki papierowe ... można umieścić wszystkie odpady ogrodowe wyjątkiem pni i większe niż 1cm gałęzie średnicy. Nie należy pozostawiać dużych kawałków odpadów. Plus to mały, tym lepiej!

Bądź ostrożny, kompost nie powinien zawierać z tworzywa sztucznego, metalu, zanieczyszczające lub substancje toksyczne. Skórki owoców cytrusowych nie są zalecane, ponieważ przyciągają owady. Ogólną zasadą jest, aby nie umieszczać więcej niż 25% tego samego odpadów w kompostownika. Zdecydować się na drewnie, jest estetyczny i niedrogi. Drewniany kompostownik może trwać około 10 lat. Można również wykonywać lub ceglany płot. We wszystkich przypadkach, lepiej jest zrobić maksimum z materiałów pochodzących z recyklingu.

wytwarzania kompostownika wytwarzania drewnianych palet

To dobry czas, aby zaparzyć swoją stertę kompostu w czasie. Jest to prosty gest, który pozwoli na dobrą wentylację i homogenizację zawartości kompostu. Jeśli chcesz, aby przyspieszyć proces fermentacji, można dodać naturalne aktywatory. Podlewanie czasami zwiększyć wydajność kompostowni. Idealnym rozwiązaniem, aby sobie swój własny kompost są palety. Sama produkcja nie jest bardzo skomplikowane. Jest to także dobry sposób, aby zebrać całą rodzinę wokół członka, takich jak ogród, zamiast oglądania telewizji! Odkryj etapy wytwarzania kompostu drewnianych palet i niektórych wizualnych alternatyw różnych pojemników kompostu.

Dokonywanie kompost palet drewnianych w kilku prostych krokach

wytwarzania kompostownika wytwarzania drewnianych palet

Znaleźliśmy ten wizualny przewodnik do wytwarzania palet kompost, produkowane i udokumentowane przez Nicolas. Przed skok w produkcji nowego bin kompostu, wybrać miejsce, nie jest zbyt zacieniony lub zbyt słonecznie. Następnie przygotować glebę. Musimy położyć go płasko, jak to możliwe. Odzyskać palety (najlepiej mocne i grubości). Aby osiągnąć ten kompostownik, trzeba będzie co najmniej czterech drewnianych palet.

zrobić kompost drewna paleta DIY zbudowanie kompostownika

Pale są niezbędne do kompostownika bezpiecznie przymocowany do podłoża. Jest możliwe, że ze względu na szczególne warunki atmosferyczne (silny wiatr), Twój kompostownik grób jeśli nie jest mocno zakotwiczone.

Wykonanie pali podtrzymujących

produkcji kompostownika palet drewnianych

Dla realizacji pobożny trzeba krokwie odzyskiwania spiczaste

jak zrobić kompost palety z drewna

Następnie trzeba ustalić palet pomiędzy nimi a pobożnyprodukcji utrwalenie drewna kompostownik produkcji palet

Włóż krokwie wewnątrz palety.

produkcji kompostownika DIY palet drewnianych

Dla realizacji tych drzwi paleta pocięto na 2

composter produkcji drzwi drewnianych palet

Drzwi są ustalane na dole

DIY drewno kompost paleta szczegół zrobić kompostownik

utrzymanie ogrodzenia

kompostownik DIY drewno opiekania paleta

PNasz Twój kompostownik nie przepełnić, zabezpieczone ogrodzenie jest niezbędnaproducenci komposterze drewniane palety prażenie

Majsterkowiczów ten kompostownik wybrał kwadratowy siatki z siatki 10mm

composter prażenia drewna na palecie

Grillage kwadratowy czyni wnętrze rundzie podwoziaProdukcja composter drewniane palety prażenia

Nadszedł czas, aby naprawić obudowę!

kompostownik drewniane palety mocujące dach

Aby zamocować pokrywę, trzeba będzie dwa zawiasy zrobić kompost tanie drewniane palety

Konstruktor tego composter wybrany deski połączone palet w przylga

jak zrobić kompostownik uchwyt dachowy

To jest to! Twoja praca jest zrobiona!

Uchwyt dachowy produkcji kompostownika drewna DIY palety drewniane palety

Wygodny i przyjazny dla środowiska!

composter drewna produkcji palet composter

Kompostownik idealne paletykompostownik drewniane palety mocujące dach

Dziękuję Nicolas!

composter produkcji drewna paleta

Można również powiedzieć coś więcej na temat kompostu, dzięki tej płycie kompostownik palety drewniane producenci pomysł

Cztery etapy osiągania doskonałego bin kompostu na swoim ogrodzie lub mieszkaniu bin kompost produkcji DIY mieszkanie Mieszkanie bin kompost ogrodowybin kompost tani apartament pomysł produkcja kompostu ziemia plastikowy pojemnikjak zrobić kompost drewna kompostownik producenci jak zrobić kompost bin DIY dach kompostownik produkcja drewna drzwi kompostownik ogrodowy tani plastik Mieszkanie pomysł zakupu kompost bin plastikowy czerwony gleby kompost bin kompostownik z drzwiami i dachem ziemia drewno kompostownik jak zrobić kompost drewna ogrodzeniajak zrobić dach drewniany kompostownik


About the author

admin