tapety Deco lub jak powiększyć przestrzeń w małym pomieszczeniu – anews24.info

tapety Deco lub jak powiększyć przestrzeń w małym pomieszczeniu


Ale białe ściany nie są najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej wybrać kolor spośród nich la creme, beżowy do jasnożółtej, piasku, blady róż, brzoskwinia, szary, niebieski, szary, szaro-zielony, jasnozielony, jasnoniebieski i niebiesko-zielony. Jednocześnie uwzględnia jasność w pomieszczeniu. Jeśli jest to mały ciemny pokój, trzeba ciepłych kolorach. Jeżeli jednak pomieszczenie jest wystarczająco jasny, można wziąć zimne kolory.

Oto jak mały pokój może wydają się większe, jeśli na przemian różne rodzaje tapety dekoracyjne

tapety podzial sypialnia deco pomysł

Wytłoczona tapetę można powiększyć każdą przestrzeń. To tworzy grę cieni i objętości, która daje wrażenie większej przestrzeni. Błyszczące tapety może dać złudzenie większej przestrzeni.

Można również użyć małego pokoju w wzorzystej tapety. Jeśli chcesz, aby trzymać go na ścianie, to lepiej wziąć z mniejszymi wzorami. Ale jeśli mają wysokie sufity, wybierz poziome wzory. Jeśli masz wiele zdjęć na ścianach, wybrać monochromatyczne tapety.

Kolorowe jasne tereny wędkarskie

pomysły tapety nowoczesne dekoracje ścienne

Połącz bladych młodych i kremowych kolorach z jasnego fioletu, różu zakurzonym, blady zielony lub czerwony amortyzowane. Blady różowy idzie dobrze z zieloną sałatą, jasny fiolet i niebieski. Światło zielone łączy dobrze z ciemny zielony, fioletowy i różowy. Szaro-zielony idzie szarym i wiśni. Zielone światło będzie dobrze z fioletowy, magenta i light magenta.

Wystrój z tapetą może być bardzo stylowy, jeśli się porady

Deco tapety nowoczesny dom ściana

Różne wskazówki na tapecie

Ideą naszego pierwszego wierzchołka jest umieścić tapetę monofoniczne lub prosty wzorzyste tapety na trzech ścianach i krzykliwe lub tapety z dużym wzorem na czwarty. Ta czwarta ściana zostanie wybrany w zależności od tego, co chcesz pokazać. Możesz umieścić swój duży ekran telewizyjny, backsplash lub półki? Albo zrobić miejsce do pracy lub relaksu miejsca?

Oto mała sypialnia, gdzie dzięki tapeta powietrze przestrzeń nieskończoności

tapety ścienne dekoracja wnętrza pomysł

podział końcówka

Używać tapety tego samego koloru, ale z innego materiału, w tym samym pomieszczeniu. To może być monochromatyczny lub wzorzyste tapety. Umieścić ciemną tapetę na najniższej części ściany i lżejsze w górnej części ściany. Granica między tymi dwiema częściami ściany musi być bardzo cienka. Szeroki granica będzie wizualnie zmniejszyć wysokość pomieszczenia.

Linie poziome lub pionowe mogą pomóc optycznie powiększyć przestrzeń w małym pomieszczeniu

tapety kwiaty linie deco

Wskazówka przemiennego

Jeśli pokój jest bardzo mały przy użyciu dwóch różnych rodzajów tapet. Można użyć trzy w większym pokoju. Tapety muszą być w kolorze i podobnych motywów albo przynajmniej się dobrze razem. Umieścić je jak zwykle, ale w odstępach internowanych. Na przykład umieścić dwie rolki tego samego typu, po rolce innego rodzaju i spróbuj ponownie.

Kiedy ktoś ma inną ścianę pozostałych trzech wynik jest bardzo projekt

tapety dekor ukośne linie

3D Tip

Jeśli podoba Ci się tapety z dużymi elementami 3D ale tego typu tapety jest chyba nieco zbyt wiele dla swojej strony w tym przypadku wziąć rolkę, wyciąć niektóre z tych elementów i wlać je na jasne tapety. Będą wyglądać elementy dekoracyjne na płytki.

Wskazówka Decoretto

Jasne tapety bez irytujących wzorów w małym pomieszczeniu może być ozdobiona jeszcze większej naklejki Decoretto. Na przykład można zahaczyć jakieś wielkie chryzantemy na ścianie pionowo lub poziomo. nie będą one wizualnie zmniejszyć przestrzeń w pokoju.

Bądź kreatywny i używać zgodnie z potrzebami decorettos

Deco kwiat tapety

łódź Deco 3D tapety

Alternatywny deco tapety

wędkarstwo Deco tapety Decoretto

Deco tapety wzorzyste niebieski

tapeta różowy fioletowy deco


Like this post? Please share to your friends: