Brico

Instrukcja recykling aktywność plastikowa butelka na zbiór zawrotny pomysłów

Aktywność instrukcja recyklingu butelka plastikowa poradnik-DIY DIY-Deco pomysły

We Francji, sortowanie odpadów i recykling jest dobry refleks, który jest wymagany w większości domów. Ale cały karton odpady z tworzyw sztucznych i nie zawsze stosuje się w workach sortujących.


Rzeczywiście, wielu fanów DIY i rzemiosła wybrać się bawić z niektórymi z opakowań, które przekształcają się w DIY przedmioty dekoracyjne i sprytny przechowywania. Te odpady do recyklingu, a opakowanie nie jest dużo plastikowych butelkach. I rzeczywiście, zastanawialiśmy się, co można zrobić z plastikowej butelki, jeśli chcesz do recyklingu przez DIY projektu? Aby odpowiedzieć na to pytanie, zbadaliśmy

kreatywne pomysły instrukcja plastikowa butelka aktywność recykling

które pochodzą z całego świata. Zapraszamy do przeglądania zbiór instrukcji recyklingu pomysłów biznesowych zawrotnym plastikową butelkę i całkowicie oryginalny. To może zainspirować Cię do następnego projektu DIY plastikowej butelki!

Instrukcja aktywność recyklingu plastikowe butelki - Wnętrze pionowy ogród lub na zewnątrz

Aktywność instrukcja recykling plastikowa butelka ogród zawieszono-pomysł

Jeśli jest coś, co przeciwstawia się produkcją opakowań i odpadów z tworzyw sztucznych, to jest natura i rośliny. Radykalnie inny, te dwa pojęcia mogą współistnieć jeszcze w doskonałej strukturze: wiszący ogród wykonaną z plastikowych butelek. Pomysł ten wydaje się wszystko, co bardziej interesujące, ponieważ również dobrze przystosowuje się do pomieszczeń wewnętrznych, niż te na zewnątrz. Tak więc, każdy może cieszyć, nawet tych, którzy nie mają szczęście mieć ogród!

że'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-jardin-vertical

Aby zrealizować ten podręcznik recyklingu plastikową butelkę działalności projektowej, najpierw uzyskać wystarczającą ilość butelek. następnie przekształcając doniczkę odcinając część jego powierzchni na długość. Aby kontynuować, napełnić butelki gleby i instaluje rośliny wyboru. Wtedy pozostaje tylko DIY improwizowanych zawiesić doniczki na linach!

Instrukcja plastikowa butelka recykling aktywność - DIY kwiatowe zawiesin

Aktywność obsługi DIY recyklingu butelek z tworzywa sztucznego puli DIY de Fleur zawieszono

Innym sposobem, aby stworzyć ogród z plastikowej butelki DIY projektu jest przekształcenie ich w DIY doniczce zawieszone. Jest to miły rozwiązanie dla tych, którzy chcą udekorować swoje domy z wiszących koszy, modne ostatnio.

ręczna obsługa recyklingu butelek z tworzywa sztucznego DIY puli de Fleur

Ta plastikowa butelka recykling podręcznik projekt aktywność jest wycięty butelkę, a następnie udekorować ją farbą. W przykładzie na obraz nasz, wybraliśmy projekt inspirowany koty. Ale jesteś wolny, aby eksperymentować z innymi zwierzętami lub kolorów, w zależności od preferencji. Doniczki uzyskane wiszą na sznurze lub umieścić jeden obok drugiego na półce!

Butelka z tworzywa sztucznego obudowa podajnika ptak

butelki z tworzywa sztucznego żłobie ptak-diy proste

Plastikowa butelka, która przyczynia się do różnorodności natury? Oznacza to, że chcąc warunek, aby jakieś małe wysiłki. Dotyczą one starą pustą butelkę, liny, kilka ołówków i różnorodnych nasion. Dołożymy Dokarmianie ptaków wiszący w rogu jego ogrodzie!

Co zrobić z plastikowej butelki - Doniczka DIY sukienka tkaniny

Instrukcja aktywność recyklingu butelek oryginalne pomysły z plastiku

Aby kontynuować w tej samej linii DIY pomysł plastikowej butelki, możemy spróbować innego projektu recyklingu opakowań. Proponuje on, aby przekształcić pustą butelkę w doniczce ozdobione tkaniny. Podobnie jak w poprzednim projekcie, DIY doniczka może być zawieszony lub przechowywane na półce.

recyklingu butelek z tworzywa sztucznego DIY puli de Fleur zawieszono-poradnik

Ze względu na tkaninie tła, to idea doniczce jest bardziej nadaje się do ogrodu krytym jako zielonej przestrzeni na zewnątrz. Wśród tych zalet jest fakt, że jeden dostaje kolorową dekorację, konfigurowalny według gustu każdego!

Jak recyklingu plastikowych butelek, zamieniając je w DIY wystroju

Aktywność instrukcja recyklingu butelka plastikowa dekoracja-a-do-it-yourself

Pakiety są nie tylko wykorzystywane do tworzenia pojemniki na naszych ogrodach; mogą one zostać przekształcone w samych roślinach! Jest to idea instrukcja recykling aktywność plastikowa butelka idealne do kreatywnego dekorowania przestrzeni wnętrz. Będzie on odwołać się zwłaszcza tym, którzy nie mają czasu, aby zadbać o żywych roślin.

DIY-plastik-butelka recykling-idea-diy-deco-oryginalny

Stosując kilka plastikowych butelek, jedną lub dwie doniczki i wiertarkę, że wiernie odtwarza wygląd roślin kaktusy. Montujemy je w donicach i plasuje je na biurku lub na półce w ścianie. Dla bardziej ciekawy efekt, może ślizgać wewnątrz kaktusów bożonarodzeniowych świateł. W ten sposób otrzymujemy szereg lampy biurkowe dość oryginalne!

Obudowa plastikowa butelka, która staje oprawę wnętrz

Instrukcja plastikowe butelki aktywność recyklingu DIY uchwyt zawieszono projektowania

Mówiąc o opakowaniowego stać kreatywnego oświetlenia, nie wspominając o kolejny projekt DIY plastikową butelkę. Bierze tej idei DIY lampa podczas modyfikowania go w sposób dość spektakularny. Bo oprócz plastikowej butelki dając nowe życie, to sprawia, że ​​oprawy trendu pokryte cienką warstwą betonu dekoracyjnego.

Aktywność stronie butelki z tworzywa sztucznego recyklingu DIY zawiesinie beton

Innymi słowy, ta idea instrukcja recyklingu aktywność plastikowej butelki, pakiet pusty to rodzaj formowania. W zależności od rodzaju butelek, które są dostępne, możliwe jest zatem oprawy w różnych formach. A dzięki dekoracyjnego betonu, oświetlenie nadaje się do leczenia różnych kolorach!

Aktywność obsługi recyklingu butelek z tworzywa sztucznego oprawa zawieszono-Beton

Jest to idea DIY i recykling plastikowe butelki, które bez wątpienia zadowoli fanów nowoczesnego wystroju i stylu przemysłowych!

działalność instrukcja butelki recyklingu tworzyw sztucznych i pomysły przechowywania roboczej

DIY tworzywa sztucznego butelki DIY-storage-easy-original-pomysł

Chcesz zorganizować biuro ze sprytnego przechowywania, nie wydając dużo? Nie wyrzucaj pustych opakowań! Zbierz je zrobić DIY wygodne przechowywanie na swoim obszarze roboczym. Duże butelki format i długopisy stać miejsca ołówki, papier lub szczotki.

że-do-z-plastikowej butelce recyklingu zajęciach-manual-kit

małe są idealne do produkcji jednego lub kilku opakowań. Do tego będziemy potrzebować dwie butelki, które będziemy wykorzystywać środki. Do zestawu jeszcze bardziej wygodne, dodajemy tam zamek.

że'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-pochette-fermeture-eclair

Ten projekt recykling tworzyw sztucznych Butelka dostępna jest w kilku formatach. Od najmniejszych do największych, według własnych potrzeb!

DIY przechowywanie ściany i idea działalności instrukcja recyklingu plastikowych butelek

Manual-działania-recyklingu butelek z tworzywa sztucznego DIY-magazynowo-czasopisma

Francja jest jednym z krajów europejskich, które aktywnie działa w celu zmniejszenia zużycia papieru codziennego. Z pewnością jesteśmy coraz bardziej korzystnymi faktur elektronicznych; ale jest jeszcze wiele do zrobienia na tym poziomie. Jeżeli dokumenty papierowe nie zostały jeszcze całkowicie zniknął ze swojego biura, można zorganizować je za pomocą DIY przechowywanie ściany.

butelek z tworzywa sztucznego recyklingu aktywność stronie magazynu ściankami

Jego zasada: recyklingu pustych plastikowych butelek mocowania na ścianie. W ten sposób otrzymujemy mało praktyczne przechowywanie i miejsca efektywny. Będziemy go używać do organizowania czasopisma, gazety, poczta itd.

Recyklingu pustą plastikową butelkę według przepisów nietoksyczne środki czyszczące

że-do-z-butelki-plastik-idea-diy

Dbasz o ochronę naszej planety? W tym przypadku, masz prawdopodobnie słyszał o wielkich debat substancji toksycznych w produktach czyszczących. Oczywiście, wszystkie środki czyszczące nie mogą być całkowicie wydalony z naszych nowoczesnych gospodarstwach domowych. Ale niektóre naturalne i równie skuteczne alternatywy. Wśród nich, octu i sody są naszymi sojusznikami w codziennych pracach domowych.

pojemniki na butelki plastikowe-Idea-Recycling-activities-manelles

Aby używać środków czyszczących na bazie dochodów tych produktów, musimy pojemników. Dlaczego nie recyklingu plastikową butelkę lub dwie na ten cel? A gdy jesteś na to trochę czasu, aby ozdobić swoje plastikowe butelki z odrobiną farby. widać, to sprawi, że będziesz chciał zrobić domowych trochę częściej!

Co możemy zrobić z plastikowej butelki do dekoracji ich przestrzeń życiową?

Aktywność ręki pomysły butelki z tworzywa sztucznego recyklingu farby

Używać plastikowych butelek jako instrumenty dla majsterkowiczów wystroju swojej przestrzeni życiowej! Poniżej przedstawiono przykład zastosowania tej idei aktywności instrukcja recyklingu plastikowych butelek. To jest proste, a jednak wynik jest naprawdę piękne. Następnym razem, gdy chcesz pomalować, wymienić swoje pędzle z pustych opakowań!

Butelka z tworzywa sztucznego recyklingu dekoracji na ścianie poza-pomysł

I recyklingu butelek w całości, starając się osiągnąć DIY dekoracyjny panel ścienny z opakowania caps. Wybrać różne odcienie i naprawić je blisko siebie na nośniku. Trzeba znaleźć inspirację do obrazu masz zamiar jeszcze raz!

że-do-z butelki z tworzywa sztucznego DIY-deco-wall

Pomysł aktywność instrukcja recykling plastikowe butelki - Biżuteria czyniąc siebie

że'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-diy-bracelet-corde-idee

Jak robienie biżuterii? Czy wiesz, że puste butelki mogą być wykorzystane jako materiał do tworzenia różnych bransoletki DIY? Za to byłoby na tyle, aby wyciąć z podkładkami z tworzywa sztucznego i dekoracji. Na tym etapie, masz dwie opcje. Można by się ubrać bransoletki DIY z synem w różnych kolorach.

butelki z tworzywa sztucznego recyklingu-idea-diy proste Wrist-a-do-it-yourself

Drugi byłoby malować podkładki z tworzywa sztucznego o kolorze do wyboru.

plastikowe-activities-manual-idee DIY-deco-butelki

Filtra ręcznego recyklingu plastikową butelkę działalności projektowej, proponujemy leczyć podkładki z tworzywa sztucznego z papierem ściernym. Jest również możliwe, aby zastosować trochę ciepła na powierzchni, przy użyciu żelazka, na przykład. Pozwoli to, aby dać nadgarstku się drobniejsze i bardziej elegancki kształt.

że-do-z-butelki-plastik-diy biżuteryjnej Wrist

Co zrobić z pustej plastikowej butelki - drzwi w kształcie recyklingu biżuteria

Aktywność instrukcja recykling składowanie plastikowa butelka-DIY-original-biżuteria

Na nasz ostatni projekt instrukcja plastikowe butelki recyklingu firmy, proponujemy, aby oryginalne drzwi biżuterii. Dzięki swojemu kształtowi na kilku poziomach, może schronisko bransoletki, kolczyki i pierścionki. Zdaje sobie sprawy z plastikowej butelki funduszu, jak pokazano w poniższych zdjęć!

jak recykling-a-bottle-plastik-DIY-prosty pomysł

Aktywność instrukcja recyklingu butelka plastikowa oprawka-biżuteria-do-it-yourself


About the author

admin