Brico

Dokonywanie obraz stenciled na płótnie palet

wzornik osiągnąć tabeli wzorcowej

Wraz z sukcesem, że dekoracja lub meble z wykorzystaniem odzyskiwania palet, proponujemy zrobić dzieło sztuki spersonalizowanej wzornika, które uczynią cię czy Andy Warhol z najbliższymi.


Jest to dość prosta konstrukcja, ale z silnym wpływem estetyki, który będzie pomieścić kilka stylów dekoracyjnych, z rustykalną atmosferą przemysłowych lub zdecydowanie minimalistyczny i nowoczesny. W skrócie, jest to ozdobny i wyjątkowy koniecznością, można zawiesić z dumą gdziekolwiek chcesz, bez konieczności obsługi ołówek jak profesjonalista za niesamowity efekt.

deco wykonano z wzornika

Deco Carmodys tabeli palet

Jedyne niebezpieczeństwo, gdy znajomi będą go zobaczyć to, że mogą one doprowadzić do porządku. Wszystko trzeba do tego artystycznego rzemiosła, oprócz kilku desek odzyskiwane albo na palecie lub starej podłogi lub mebli, jest to zdjęcie. Chodzi o to, aby odtworzyć kontury sylwetki zdjęcia, które chcesz, w którym postacie dodatki są dość precyzyjne i oderwane od tła obrazu. Można powiększyć zdjęcie z komputera, drukowanie i cięcie konturowe jak chcesz je wydają. Jeśli masz kawałek dość odpornego nylonu, powielać te kontury na nylonu. Dostaniesz szablon. Zachować ją na później, będziesz go potrzebować.

cięcia wydrążony szablon

szablon projekt nadruku obszary wycięte

Teraz, trochę desek, więcej drewna będzie postarzenia, tym lepiej. Zmontować razem te płyty, które mogą mieć nawet nieznacznie różnych długościach lub długościach dla celów przemysłowych za pomocą dwóch innych płyt ty clouerez lub wkręcić je z tyłu. Chodzi o to, aby mieć stosunkowo płaską powierzchnię, która będzie wykorzystywany jako tło. Następnie zastosować szablon w ramce, i wypełnić pustkę kolorem chcesz, pędzlem lub sprayem. Postać pojawia się zatem, będzie to po prostu powiesić na ścianie. Gratulacje! Teraz możesz wypróbować inne modele ...

zespoły Recykling deski

drewno Recykling zmontowane utworzyć tle płótnie

formy kolorowanki

Dekompresyjnego zespołu paletowego

być kreatywnym! Deco motyw paleta miłość

Świat to za mało

Deco świat zasięg map seans

dla tych, którzy nie lubią farbowanie

darmowe paleta tekst Deco

to nie tylko do salonu

wzornik liczba adres

Wszystkie tematy są możliwe

G początkowe wzornik

Przykładem nierównych desek wzornik Home wreszcie

zmieniać swoich technik jak kolaż

szablon flagi rowerowe kwiaty tkaniny

odwrotna przykładem oryginalnego wzornika

deco szablon & Palette zatrzymany


About the author

admin