Patchwork DIY Tutorial wolne, wzory i inspiracje – anews24.info

Patchwork DIY Tutorial wolne, wzory i inspiracje

Patchwork DIY poradnik model-free-easy-manual-Działalność

Jak mody i szycia? Lubisz eksperymentować z projektów torebek, odzieży i dekoracje tekstylne? W tym przypadku, prawdopodobnie masz duży spis kawałków tkanin w różnych kolorach.


Jeśli szukasz sposobów, aby z nich korzystać, proponujemy ci pomysł:

Dowiedz się więcej o DIY Patchwork

i wykonać oryginalne projekty, podczas recyklingu tych elementów tekstylnych. Przeglądaj Patchwork trzy tutoriale, aby zobaczyć, jak zrobić okładkę na notebooka, fantazyjny torebce i poręcznej zakładki!

Patchwork DIY - zrobić torbę na laptopa

Cover-computer-to-jak-to-sam-DIY-kołdra-idee

Kto nie potrzebuje praktyki rękawami notebook? Dziś fani mogą się szyciem. Dobrą wiadomością jest to, że taki projekt nie wymaga nawet zakup tkaniny; Tak, trzeba rozumieć, sprawa komputer można łatwo przeprowadzić pozostałe kawałki materiału innego projektu!

DIY Tutorial-patchwork-Model-idee

Materiały potrzebne do tego DIY mozaikę zależy od wielkości komputera, który ma się ubrać. Oprócz kawałków tkanin, nie musi być kawałek skóry (do zamykania pokrywy), tuleje (do patchworku i samej okładki).

DIY pokrywa samouczek kołdra łatwy komputer

patchwork-easy-bag-tutorial komputer

Ten projekt DIY patchworku, zaczyna z układem skrawków tkanin. Wielkość i kształt tych elementów muszą być wybrane w zależności od smaku. To samo odnosi się do przyczyn i kolorów tkanin. Uwaga: im więcej sztuk, tym bardziej praca montaż będzie długa. Dla pierwszej fazie tego ręcznego działalności, decyduje układ kawałków tkaniny. Staramy kombinacje różnych kolorach i wzorach!

poradnik-kołdra-cover-computer-to-jak-to-sam

Po zakończeniu tego etapu, to jest czas, aby umieścić kawałki tkanin razem. W tym celu używamy pierwszego wyłożenia. Zasada kawałki materiału musi być dołączony do niego, jak mozaika.

Patchwork DIY poradnik Dopasowana Case-komputer

Po tym etapie, przechodzi się do następnego etapu. polega na dodaniu o eleganckim i miękkiej wyściółki na wewnętrznej stronie pokrywy. Bo pamiętajmy, że chodzi o stworzenie dodatkowej ochrony dla swojego komputera!

DIY-tutorial-patchwork-easy-bag-komputer

Ostatnia faza tego tutoriala patchworku polega na dodaniu pokrywę zamykającą. W naszym przykładzie używamy kawałek skóry i metalowe zamknięcie. Ale to nie jest obowiązkowe; Więc każdy może postawić na zakończenie swojego wyboru!

Patchwork DIY modelu torebki, aby samemu

Patchwork DIY bag-a-ręka-tutorial-making

Chce zrobić nową torebkę? Znowu, nie trzeba wydać dużo pieniędzy. W rzeczywistości, z naszej patchworku DIY tutorialu dowiesz się, aby torebka poprzez recykling kawałki materiału nie używane!

Patchwork DIY-tutorial wolne łatwych zdjęcia

Jeśli chodzi o materiały, jak w poprzednim projekcie, liczbę kawałków tkaniny zależy zasadniczo od wielkości torebki. Oprócz nich, trzeba będzie dwa wkłady, torbę na zamek błyskawiczny i dwa uchwyty. Uwaga: w zależności od rodzaju uchwytów, może być konieczne materiały potrzebne do ustalenia torebkę.

Patchwork DIY Tutorial - torebka pomysł, aby samemu

poradnik-patchwork-easy-to-do-it-yourself

Ponieważ każdy patchworku projekt DIY, musimy najpierw zdecydować ułożenie kawałków tkaniny. Więc gramy z kolorów i wzorów, aby uzyskać najlepszy wynik. Aby to ułatwić, wykorzystuje prostokątne kawałki. Jednak możliwe jest również, aby wypróbować ten projekt z kawałkami trójkątny lub kwadratowy tkaniny.

poradnik-patchwork-Model-easy-Free

Kiedy udało nam się znaleźć najlepszą kombinację kolorów i wzorów, możemy przejść do następnego kroku. To wtedy projekt, który będzie można umieścić kawałki tkanin razem z synem i igły do ​​szycia. Oczywiście, im więcej skrawki tkanin jest wiele, chyba że ten krok będzie. W zależności od życzenia, więc jesteś wolny, aby dodać pierwszą wkładkę i uszyć kawałki na nim.

patchwork-tutorial-free-bag-a-hand

Bezpośrednio po tym etapie, to jest czas, aby dodać podstawową wyściółki torebki. Musi ona obejmować cały DIY patchwork, jak pokazano na dole obrazu.

patchwork-tutorial-easy-bag-a-hand-idee

Następnie kontynuuj dodawanie zamek do torebki. Na tym etapie, nadal pracuje na wewnętrznej stronie worka, jak pokazano na poniższym obrazie.

patchwork-łatwy modelu free-diy-tutorial

poradnik-patchwork-Free-Model-bag-making

W ostatnim etapie, i wraca wybrane uchwyty są dodawane. Torba jest wtedy gotowy do użycia!

DIY łatwy patchwork - pomysł, aby zakładki

Patchwork DIY-tutorial wolne od modelu

Z naszej ostatniej samouczka patchworku, można dostać się do tworzenia zakładek tkanina i papier. Jest to zabawna DIY projekt kołdra, który uzupełnia naszą kolekcję twórczych zakładek DIY dla miłośników czytania.

Materiały niepożądane wymagające oprócz skrawki tkanin, jeden nadal będą potrzebne następujące rzeczy:

  • ołówek;
  • Tektura i papier;
  • cięcie szablonów (do siebie, do wyboru);
  • wstęgę;
  • okładziną;
  • klejącego papieru;
  • Przebijak;
  • syn i igły;
  • nożyczki.

patchwork model-easy-diy-tutorial

Tuto patchwork DIY - jak zrobić twórczej zakładkę

poradnik-zakładka-DIY-patchwork-łatwy

Aby jego strona marka patchwork proste, najpierw dostać się trochę cięcia. W ten sposób przygotowuje się tekturę dodaniem kawałków tkaniny w następnym etapie. sposób cięcia papieru o żądanym kształcie do zakładki. Następnie pozwala otwory boku następujące wybranego wzorca nacięcia.

poradnik-patchwork-Free-Model-zakładka

Ta faza jest osiągnąć stosując wzory cięcia, ołówek, papier i nożyczki tnące. Obraz na zdjęciu poniżej pokazuje wynik starali się osiągnąć.

patchwork-easy-diy-tutorial zakładkę

Po tym etapie, przechodzi się do pracy skrawki tkaninowe. żądane kształty są wycięte z końców tkaniny do recyklingu i wykładziny. W tym celu używamy tych samych wzorców cięcia jak te stosowane wcześniej. Następnie, z synem i igły, wykonany jest małe wypełnień dla ramek wyciętych z powyższym artykule. Nie zapomnij wypełnić wykładziny.

Patchwork diy proste-tutorial-making-zakładka

Przed zamknięciem, naprawimy małe kawałki materiału na papierze z taśmy. Wreszcie, można ozdobić zakładka taśmy wprowadzoną do otworu na końcu arkusza (użyciem stempla). I to jest świetny pomysł, aby zakładki do zaoferowania!

DIY patchwork-zakładka-aktywność-manual-łatwy


Like this post? Please share to your friends: