Biblioteka zawieszony na ścianie i projektowania książek – anews24.info

Biblioteka zawieszony na ścianie i projektowania książek

Ściana biblioteki wisząca konstrukcja minibooxx Desalto

U zarania wieku technologii, coraz więcej ludzi czyta książki cyfrowe. To nie znaczy, że książka papier utraciła wiernych. Jeśli jesteś z tych ludzi, którzy preferują książki papierowe, prawdopodobnie chcesz, praktyczne i funkcjonalne przechowywanie.


zainstalować zawieszony biblioteki i / lub ściana jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Można użyć ściany w wysokości i zmaksymalizować przestrzeń w salonie, jadalni lub sypialni z tej szafy zawieszone. Aby znaleźć odpowiedni model, ważne jest, aby ocenić swoje potrzeby i obliczyć dostępną przestrzeń.

Biblioteka zawieszono czarną Minibooxx przez Desalto

Czarny wisiorek konstrukcja stalowa ściana biblioteka przechowywanie

Jeśli miejsce na to pozwala, można znaleźć wiszący biblioteki dostarczane w zestawie i zmontować samodzielnie. Kilka top projektanci oferują elastyczne, lekkie i oryginalne biblioteki. Jeśli potrzebujesz (lub przestrzeń potrzebna) zawsze można zadzwonić do stolarza, który mógł zbudować własnego gabinetu. Będzie to kosztować może trochę droższe, ale trzeba uzyskać wynik dla Twojego gustu i potrzeb. Jeśli chcesz kupić oryginalne wzornictwo i bibliotekę, zapraszamy do zapoznania się z naszą selekcję poniżej.

Biblioteka zawieszony przez Ronda i nowoczesny designścienne wiszące biblioteki przechowywania projektowania książek Saloon praktyczny pomysł

KADR to praktyczny mebel, który może być umieszczony lub zawieszone. Ten niewielki dodatkowy kawałek jest po prostu do przechowywania płyt CD i DVD. Może być również używana do przechowywania książek i innych przedmiotów. Towarzyszy mu kwadratowy lub rectangules, można zachować lub usunąć.

KADR: poręczne urządzenie pamięci masowej

mural meble biblioteki przechowywania ściany pomalowane ściany czerwone salonie sofa czarny

Oto modułową bibliotekę stworzony przez łokieć. Składa się on z 25 modułów 8 głębokościach w 17 kolorów. Jest to idealne miejsce do przechowywania płyt CD, książek o różnej wielkości, płyty DVD, płyty winylowe, czasopism i innych przedmiotów. Łokieć Wszystkie są wykonane z drewna i malowane ręcznie w kilku warstwach dla nowoczesnego wyglądu i wzornictwa. Moduły łokieć mogą być połączone na wiele różnych sposobów. To meble, które pozwala na elastyczność i kreatywność podczas instalacji. Jest to również rosnąca biblioteka: można go rozbudować o nowe moduły.

Biblioteka composable łokieć

konstrukcja modułowa biblioteka łokieć pomysł pokój nowoczesny przechowywanie wnętrz

composable kolorowe łokieć Library

Projekt przechowywanie ściany biblioteki książka pomysł, aby zaprojektować'intérieur moderne

Alternata jest modułową bibliotekę, elastyczne i zawieszone. Jest on wykonany z drewna (MDF - płyta pilśniowa o średniej gęstości) lakierowanej naturalnego drewna dębowego. Jego konstrukcja nośna wykonana jest ze stali. Obejmuje ona wewnętrzny promień w białym lakierze, szuflady biurka i przedmioty. Ta obudowa jest bardzo wygodne do przechowywania książek lub innych przedmiotów.

Modułowy regał i zawieszony alternata

zawieszone biblioteka modułowa konstrukcja modułowa konstrukcja alternata w Padwie'intérieur fauteuil cuir pouf lampe

Pontaccio jest biblioteką projekt, który dopasowuje się do każdego stylu różnie. Składa się z prostych prostokątów, które można usunąć jako chcesz. Mocuje się je do ściany z hakiem wykonanym z aluminium. Będzie on odpowiadał wszystkie pokoje i wszystkie style wnętrz.

Biblioteka ściana Pontaccio przez Lago

Ściana biblioteki wiszący deco meble do przechowywania książek projektowania pomysł

Tutaj jest bardzo duże wiszące i modułowa biblioteka również wykonane z płyty MDF ,. Biblioteka ta jest odpowiednia dla dużych przestrzeniach. Wchodzi on w kolorze białym, brązowym i szarym. Można przechowywać swoje książki, płyty CD, LP i swoje rzeczy bez obawy, że będzie tęsknić miejsce! BYBLOS jest idealny jeśli masz dużą kolekcję książek.

Byblos przez Ozzio Włochy: regał ścienny w kolorze białym

biały regał ścienny konstrukcja szafka pokój dzienny biały sofa stół szkło

Przykładem adaptacyjny system regałów. Marka / SHIFT jest projektowanie mebli i produkowane przez Movisi conceptué Peter Marigold. Dzięki kształcie klina, że ​​pasuje do każdego pomieszczenia i przestrzeni. Półki stabilizują się. Dodatkowo, obudowa jest elastyczne, wytrzymałe i bardzo lekkie. Jest możliwe, aby dostosować wysokość i szerokość, aby najlepiej pasował do miejsca. Może on być zamontowany w pozycji pionowej lub poziomej. Marka / SHIFT jest dostępny w kolorze czarnym, białym i różowym. Można również ubiegać się o innym kolorze.

Marka / SHIFT został wyprodukowany przez Movisi

Modułowa ściana biblioteka wiszące wnętrzregał wiszący konstrukcja ścianki'intérieur moderne idée

Minibooxx jest regał ścienny ze stali. Obejmuje ona 5 półek metalowych i gospodarstwa książek. Jest on dostępny w matowym białym i matowym czarnym. Struktura pantograf umożliwia w dowolnym miejscu w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni.

Biała ściana Biblioteka Minibooxx stal Desalto

zawieszony biały regał projekt minibooxx Desalto ściana przechowywanie szafka pomysłBlack Wall Biblioteka Minibooxx stal Desaltowiszące meble Black Library konstrukcja modułowa ściana magazynowanie pomysł Modułowa konstrukcja biblioteki pomysł przechowywania zawieszenie meble pokojowe ściana Biblioteka ściany i otwarta konstrukcja w kolorze szarym Ibis Alivar konstrukcja'intérieur meuble de rangement bibliothèque murale suspendue design bois Biblioteka konstrukcja salon szafy zawieszone drewniany stół biały elementy dekoracyjne TVkonstrukcja stalowa ściana zawieszenie regał konstrukcja oprawy książki przechowywania szara podłoga dywan stół salon Biała ściana wiszący regał konstrukcja stalowa'intérieur moderne swing cattelan italia Białe drewniane szafy ścienne biblioteka fotel biały deco projekt pomysł brązowe drewno ściana zawieszenie regał projekt pomysł Deco pokój dzienny sofa ściana Konstrukcja ściany projekt regał idei pamięci'intérieur Biblioteka wiszące ściana konstrukcja szafki pomysł szafka do przechowywania drewna konstrukcja ściany wystrój millerighe zawieszone oprawy książek pomysł zawieszenie projekt biblioteki przechowywania sufit meble wiszące białe wnętrze przechowywania metalowa półka książek projektowych W linii su Zawieszony projekt przechowywanie meble biblioteki zamknięte praktyczne meble drewniane przechowywania dekoruje ściany pomysł ściana przechowywanie półka projekt pomysł otomana niebieski fotel Półka ścienna orzech przechowywania konstrukcja meblościanka otomana projekt fotel niebieski książekwiszące półki z drewna meble z drewna ściana konstrukcja zawieszenia Drown Ściana przechowywanie szafka biblioteka projekt pomysł Biały design drewno biblioteka projektu'intérieur moderne chaise orange pouf vert konstrukcja'intérieur moderne tapis de sol blanc table salle à manger salon canapé blanc Biblioteka konstrukcja szafki oprawa stół szkło białe regał ściana deco projekt salon pomysł Open Library zawieszony drewniany projektowe CorteZari Biblioteka drewna zawieszenie konstrukcja stalowa biały stolik dekoracje Ściana projekt biblioteki'intérieur moderne style minimaliste canapé gris pouf jaune table basse drewniane meble projektowanie salon sofa stół przechowywania żółte poduszki deco oryginalny pomysłŚciana projekt pomysł przechowywania biblioteki książki meble projektowanie saloon biały regał koncepcja salonem Podłoga maty biały fotel projekt regał ścienny nowoczesny design jadalnia magazynowanie pomysł meble regał ścienny książki projektowania przechowywania osobowe matę do spania Konstrukcja ściany regał szafka otomana Deco wnętrz regał konstrukcja ściany z czerwonej idei projektu'intérieur meuble de rangement


Like this post? Please share to your friends: