piwnica meble nowoczesne wino 34 pomysłów, aby odkryć – anews24.info

piwnica meble nowoczesne wino 34 pomysłów, aby odkryć

Planowanie piwnica win-szafka-small-space-wino

Układ nowoczesna winiarnia jest zadaniem, które wymaga wiedzy nie tylko o tym, jak najlepiej, aby utrzymać i żyć wino, ale także dekoracji wyrafinowane i relaksujące miejsce, które jest zaprojektowane aby najlepiej spełnić marzenia kolekcjoner i miłośnik amator tego napoju.


Krajobrazu nowoczesną winiarnię z szklaną ścianą przednią i przechowywania butelki

rozwój zawodowy butelka wina w piwnicy okno-Idee-storage

I choć wielu naszych europejskich sąsiadów pod uwagę rozwój winiarnia to działalność zarezerwowana tylko dla tych, którzy mają dużo wolnego czasu i mają duży dom w otoczeniu winnic położonych gdzieś na południu Francji, wiemy istnieje wiele miłośników wina pomyślnego rozwoju takiej piwnicy w swoich domach, a nawet w ich mieszkaniach.

Krajobrazu nowoczesne piwnicy z wygodnego przechowywania drewna

Planowanie piwnicy nowoczesny design-drewna-nowoczesny-magazynowo-butelka wina wino

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób każdy może przyjąć piwnicę w jego piwnicy lub, jeszcze lepiej, w rogu domu, zrobiliśmy badania na temat możliwości rozwoju nowoczesnej piwnicy. I jak widać, są one tak liczne, że na pewno będzie identyfikowanie odpowiedni pomysł dla Twojego domu!

zarządzanie pomysł winiarnia nowoczesny design z drewna drzwi

Rozwój w nowoczesny winiarnia wino-szafka-ściana małej jaskini-deco

Zaczynamy serię pomysłów dla tych z piwnicy i chcą znaleźć pomysłów piwniczka do wina pochowany w tej okolicy ich domu. Ta opcja wydaje się najlepsza, nie tylko dlatego, że pozwala na dobrą organizację przestrzeni, ale również dlatego, że pozwala nam na podjęcie niezbędnych środków ostrożności dla wentylacji i ogrzewania w piwnicy.

Krajobrazu nowoczesne piwnicę pochowany z konstrukcji drzwi, aby utrzymać temperaturę

zarządzanie winiarnia temperatury posiadacze poza-piwnica-idee

W rzeczywistości, jak wiadomo, butelki wina powinny być przechowywane w dobrze wentylowanej powierzchni i w zależności od temperatury zalecanej przez specjalistów (nie powinny przekraczać 25 ° C, i będzie rozstrzyga typu wina i warunki ochrona idealny do drugiego).

Pomysł na przechowywanie ściana butelki wina

Układy-jaskinia-a-wino-kamienna ściana przechowywania butelek wina

Winiarnia rozwój pochowany w podziemiach będzie także dla najbardziej zapalonych kolekcjonerów, przechowywanie większej ilości butelek.

Rozwój pomysł podziemny piwnicy domu z marmurowymi ścianami

Układy-jaskinia-a-wino-magazynowo-wall-dachówka marmur-Idee-deco

Obecnie istnieje kilka możliwości przechowywania ściana na butelkę wina, drewno, szkło, metal i beton. Zaprojektowany specjalnie dla prawidłowego zachowania wina, ustalenia te dają nam możliwość przechowywania w domu szeroką gamę odmian winogron w najlepszych warunkach.

piwnica butelki dekoracji drewna do przechowywania wina

Układy-jaskinia-a-wino-zakopane-meble-drewno-magazynowo-oświetlenie

Innym szczegółem, by nie lekceważyć: planuje winiarnię w piwnicy jest również świetny sposób, aby utworzyć degustacji rogu obok swojej piwnicy.

Pomysł ściana szafki do przechowywania i winiarnia wpół zakopane

Układy-jaskinia-a-wino-art-deco ścianie piwnicy i betonu

Oto pomysł na wpół podziemnej piwnicy z obszaru degustacji: butelki są przechowywane w szafie wina zwyczaj wykonany beton, który pozostawia więcej miejsca dla strefy relaksacyjnej z sofą i mini bar w pobliżu.

Bar Deco meble i butelka wina stojak na ścianie

Układy-jaskinia-a-wino-design-modern-small-schowek Mural

Oczywiście, degustacja może odbywać się także wewnątrz samej winnicy. Jest to optymalny pomysł dla właścicieli małej piwnicy, z których część jest już zajęte przez innych sprawach.

piwnica dekoracja drewniany wino z betonu i szkła ścianie

Układy-jaskinia-a-wino-design-modern-beton-szkło-idea-deco

Mark off piwnicy przez ściany (co może również wykorzystać wsparcie dla przechowywania butelek) lub szklane drzwi i instalacji jest również degustacja obszar z barem, stolik i kilka krzeseł.

piwnicy Pomysł z barem i ściany wewnętrznej ze składowaniem butelek

Układy-jaskinia-a-wino-nie-drogi-bar-poza-temperatura-pokojowe-glass

Zorganizować ten mały sen liczbie butelek chcesz przechowywać i dostępnej przestrzeni w swojej piwnicy. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca wewnątrz samej piwnicy, być może trzeba będzie się więcej w ciągu zaledwie kilku metrów kwadratowych przed nią?

piwnica krajobrazu wino pochowany z spiralne schody

Układy-jaskinia-a-wino-design-modern-piwnicy schody-colimacon

Układ pochowany nowoczesny piwnicy daje nam również możliwość uzupełnienia wystroju wszystkich naszych domów z oryginalnych pomysłów, takich jak piwnicy w piwnicy widocznych z parteru.

nowoczesny design z oświetleniem LED wyposażenie winiarni

Układy-jaskinia-a-winiarnia deco szklane podłogi parkiet drewno

Butelki wystawców wina w oczach wszystkich mieszkańców domu oraz jego goście z przezroczystym dachem i stały, jest ona dostępna poprzez spiralne schody zajmuje bardzo mało miejsca.

Jak urządzić piwnicę z przechowalnią szklanej butelce w wejściu domu

Układy-jaskinia-a-win-no-cena-small-space-szkło-idee

Po opcji rozwoju nowoczesnej winiarni w piwnicy, co możliwości tworzenia kącie kolekcjonerską do innego pustego miejsca w domu.

Pomysł małej piwniczki z oświetleniem LED

Układy-jaskinia-a-sklepiony wina rack-magazynowo-butelka ze szkła

Wejście do domu i jej korytarzach wydają się dobrym rozwiązaniem dla stworzenia dodatkowego małego pokoju, w którym możemy umieścić swój gabinet wina.

Winery mała przestrzeń wystrój korytarza lub wejście do domu

Układy-jaskinia-a-modern-wino-szkło-idea-deco

Dzieje się tak zwłaszcza w wejściach i korytarzy, które już posiadają niszę, że nikt nie używa i może zostać zamknięta z drzwi drewnianych, drzwi przesuwne lub nie.

Wino: Sprzęt pomysł ze schowkiem ściany do butelek

Układy-jaskinia-a-wino-deco-piwnica-magazynowo-idea-bouteuille

Wypróbuj ten pomysł i dostosować go do swojego wnętrza. Jeśli niszowych jest duża, nie przegap okazji, aby zapewnić przechowywanie dwóch ścianach.

Pomysł małej piwnicy z drewnianej szafki na butelki i kieliszki

Układy-jaskinia-a-wina-house-small-meble-storage space

Zaleca się, aby zamknąć tę nową część swojego domu przez szklane drzwi, bo w ten sposób można pokazać swoją kolekcję do wszystkich swoich znajomych i zawsze będzie stać przed wami. Ponadto, ściany i drzwi szklane pozwalają cieszyć się objętości i korytarz wejściowy, prawie tak, jakby nie istniał!

dom winiarnia ze szkła Zdjęcie drzwiowej

Układy-jaskinia-a-win-no-cena-meble-storage-tank-timber

Przekształcenie jej mini winiarnię z butelkami nowoczesne meble w kolekcji jego powierzchni wystawienniczej jest zawsze dobry pomysł dla tych, którzy prowadzą swoje butelki w pobliżu obszarów ruchu i przestrzeni społecznych, takich jak kuchnia i pokój dzienny.

Odsłaniając butelek wina ozdobić jej pokój

Układy-jaskinia-a-wino szybami-magazynowo-bouteuille łapówki ścienne

Ale uwaga: że ta kolekcja jest naprawdę godne podziwu, powinno być w idealnym porządku! Niektóre obiekty dekoracji i odpowiednim oświetleniem z pewnością pomogą Ci osiągnąć pożądany efekt.

wina przykład w piwnicy rzędy butelek pionowo

Układy-jaskinia-a-wino-Szafa szklana butelka wina

Nie każdy jest w stanie dalej optymalizować organizację przestrzeni wewnętrznej do piwniczki rozwój jako oddzielnego pomieszczenia. Ale to nie znaczy, że powinniśmy porzucić swoje marzenia!

Meble i wyposażenie wino pod schodami

Układy-jaskinia-a-wino-śniadanie pole pod schodami-meble-temperatura

Jeśli mieszkasz w domu na dwóch lub więcej kondygnacjach lub w dupleksu w mieście, można przejąć pustą przestrzeń pod schodami do swojego rozwoju w nowoczesnej małej piwniczki.

Rozwój małej przestrzeni pod schodami w piwnicy

Układy-jaskinia-a-wino-szafka-Storage-under-schody smaku

Realizacja tej idei może przejść przez dwa różne podejścia, które zależą głównie od ilości dostępnej przestrzeni pod swoimi schodów i budżetu masz.

Meble dla butelek wina i zarządzania piwnicy domu

Układy-jaskinia-a-win-win-szafka-pod-schody-dom

Pierwszy, idealny do małych pomieszczeń, a dla tych, którzy szukają pomysłu na rozwój piwnicy tanie wino, byłoby znaleźć szafkę do przechowywania butelek wina i zainstalować darmowy au strefy pod schodami.

zwyczaj schody pod meble i wystrój z piwniczką z winami

Układy-jaskinia-a-wina-house-under-schody-deco-meble-pomysł

Drugi, który zajmie trochę więcej czasu i wymaga większych inwestycji, byłoby utworzyć niestandardowe meble dostosowane do wielkości firmy schodów piwnicznych i Pana stanie się butelki.

Półki butelka wina w piwnicy drewniane dla małego domu

Układy-jaskinia-a-wino-drewno-small-schowek Mural

Cokolwiek zdecydujesz się na rozwiązanie przyjąć należy pamiętać, aby upewnić się, że temperatura przechowywania wina jest idealny.

przechowywanie butelek i mini dom piwnica

small-meble-magazynowo-bouteuilles układy-jaskinia-a-wina

Ostatni atrakcyjną opcją dla miłośników wina, którzy mieszkają w małym mieszkaniu lub którzy dopiero rozpoczynają ustanowienia kolekcji: szafki wina.

Drewniane meble piwnica win

Układy-jaskinia-a-wino-sklepione-meble-storage-tank-drewno-Sommi

Kompaktowy i wygodny, tego typu obiekt jest przeznaczony do podjęcia jakiejkolwiek formy przechowywania znalezione w jego domu w sejf, bar, szafy ...

magazynowanie pomysł wino i drewniane meble
Przestrzeń układy-jaskinia-a-wino-drewno-meble-no-cena-śniadanie

Jedyna różnica (co sprawia, że ​​urok tego rodzaju mebli) jest specjalnie stworzony, aby przechowywać butelki optymalnie staje się dobrym rozwiązaniem dla rozwoju taniego piwniczki i wygrywa zamiast.

piwnica win o kontrolowanej temperaturze profesjonalny
Układy-jaskinia-a-wino-temperatura-meble-drewno-idee

Dzięki technologii, która pozwala na to, aby utrzymać butelki w najlepszych warunkach i w otoczeniu o idealnej temperaturze, ten rodzaj mebli jest oferowane przez niektórych producentów jako spółki Sommi, w tym następujących dzieł:

Małe meble drewniane piwnica win
Układy-jaskinia-a-wino-szafka-small-space-drewno butelka

Winiarnia i meble dla miłośników wina

Układy-jaskinia-a-wino-drewno-meble-bar-pomysł na małą przestrzeń

Winiarnia szafka z regulacją temperatury

Układy-jaskinia-a-wino-meble-drewno-storage-tank-temperatura


Like this post? Please share to your friends: