Wnętrze nowoczesnego domu z azjatyckim stylu – anews24.info

Wnętrze nowoczesnego domu z azjatyckim stylu

Asian orientalny wystrój wnętrz

Dziś proponujemy prywatną wizytę w dwóch przestrzeniach z nowoczesnym domu wnętrza i wystrój azjatyckiej, położone na wyspie Tajwan. Te dwa piękne rezydencje dać nam przegląd trendów stylu Zen w regionie Azji Wschodniej, dokonując nam zbadać pole, które jest wciąż mało znanej w Europie niż obecne interpretacje wielu azjatyckich tradycji w dziedzinie Projektujemy wnętrza.


Wystrój nowoczesny dom projekt przez Allness

deco zen Wnętrze pokoju nowoczesny dom

Nasza pierwsza przestrzeń jest całkowicie odnowiony przez dom Allness projektu. Został on zaprojektowany, aby pomieścić rodzinę z dwójką dzieci. Właściciele rezydencji chciał cieszyć się szeroko otwartą powierzchnię w celu dalszego stymulowania interakcji pomiędzy członkami rodziny. To właśnie skłoniło projektantów do projektowania dużą kuchnię otwartą na salon.

nowoczesny dom wnętrze Azji styl

wnętrza nowoczesnego domu deco asia

Miękkie, neutralnych kolorach, wraz z tkanin naturalnych, przyczyniają się do tworzenia spokojną atmosferę, komfortowe i relaksujące. Wybór rodzaju oświetlenia ma zapewnić obfite światło. Jego działanie jest zakończona przez lampę miejscu umieszczony powyżej dużą sofę można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Wnętrze nowoczesny dom: salon z zen

Asian wnętrz

Po aktualizacji, dom posiada nowoczesny wygląd, który charakteryzuje się prostymi liniami i kształtami. Przestrzeń perspektywy organizacji, które ułatwiają przejście z jednego pomieszczenia do drugiego, co jest wyraźnie widoczne na obrazku powyżej.

Wnętrze nowoczesnego domu z azjatyckimi akcentami

Zen pomysły dekoracji nowoczesne wnętrze

A szary dywan i zielone poduszki zwrócić uwagę na tym rogu przestrzeni, pokazując nam, że nawet najbardziej subtelne akcenty mieć wpływ na zakres kolorów w salonie. Obejmują one zwiększenie rozmiaru bez przeciążania atmosferę. Powierzchnie lakierowane, takie jak tablice są tu doskonałym rozwiązaniem do dekorowania narożników, które nie posiadają wystarczającej ilości naturalnego światła.

Nowoczesny dom w Taiwan rogu roboczej

nowoczesny dom deco zen wyposażenia wnętrz

To małe biuro mieści się za panelem którym odbywa obszar rozrywki. Obszar roboczy jest stworzony specjalnie dla rodziców, aby kontynuować swoje plany zawodowe spędzając chwile ze swoimi dziećmi. Ciemne kolory ściany i drewniane biurko to podstawa na relaksujący i spokojnej atmosferze, która ułatwia koncentrację.

Rozwój idei nowoczesnej biblioteki

dekoracja wnętrz Feng Shui

Dom posiada również małą bibliotekę. Ten intrygujący kawałek jest zorganizowana wokół stolika, umieszczone w środowisku pokojowej. Jego cel: dać wszystkich członków rodziny okazję czytać razem i aby rodzice mogli pomóc swoim dzieciom w odrabianiu prac domowych.

Wnętrze nowoczesnego domu z azjatyckimi dekoracje i efekty oświetlenia

Wnętrze domu deco styl zen

Jeśli ta przestrzeń nie jest samo w sobie na tyle oryginalne, oto ciekawy szczegół: biblioteka jest nie tylko zarezerwowane dla edukacji i czytania; Mieści on także dużą kolekcję drewnianych stempli o wszystkich formach! Ponownie, projekt oświetlenia jest decydujący dać przestrzeń wygląd hali.

Pomysł dekoracji nowoczesny korytarz

dekoracja nowoczesny dom Azji

Z tym obrazem korytarzu domu, widzimy po raz kolejny znaczenie światła w małym projektowania przestrzeni. Powierzchnie drewniane i harmonijne połączenie pomiędzy jasnymi i ciemnymi kolorami jest tajemnicą eleganckiej sali i nowoczesny!

Living Zen łazienka z nowoczesnym wzornictwem

deco nowoczesnego projektowania pomysł Zen

Po wejściu do łazienki, jedna jest zaskoczony przez pierwotnego małżeństwa kilku rodzajów kamienia ciemniejszym odcieniu. Dekoratorów w Allness projekt z pewnością wyobrazić piękny sposób na incorper naturalnych materiałów w pokoju, który chce monochromatyczny. Rezultat: jeden z najbardziej zen pomieszczeń w całym domu.

Połączenie azjatyckiej meble i nowoczesny wystrój

dekoracja obiektu Zen nowoczesne wnętrze

Wnętrze nowoczesny dom przez 爱 设计

Pomysł wnętrze nowoczesny dom dekoracja Azji

Naszym drugim przykładem nowoczesnego wnętrza Azji charakteryzuje się dekoracją, która opiera się na odważnych kontrastów. Jest również ilustracją kombinacji różnych stylów i tradycji: Zen i wzornictwo łączą się tutaj w sposób dość niezwykły.

Wnętrze nowoczesny dom z Zen salonie

nowoczesne wnętrze domu deco Zen Lounge

To zdjęcie, skupione na części show, pokazuje ten efekt: małe metalowe nóżki do mebli jest z pewnością jedną z istotnych cech stylu przemysłowym. Powietrze nieco nieśmiały mebli jest równoważona przez dużym powodzeniem kolor bielizna kanapa i wyczyścić dywan. Duże lustra, jak ten w bibliotece zainstalowanego na dole w salonie są również kluczowym elementem w tym domu: one wizualnie zwiększyć przestrzeń, zapewniając jednocześnie więcej światła.

Wnętrze nowoczesny dom - style dekoracji ślubnych

Architektura i wystrój nowoczesny dom zen

Paleta kolorów jest szczególnie miłe. W tym obrazie, jesteśmy natychmiast uderzony przez stołem krzesłami w ciemnych odcieniach, które zostały wzbogacone o unikalnym białym krześle. Odzwierciedla to sofa w salonie bardzo udany sposób.

Nowoczesny dom wnętrze inspirowane azjatycką tradycją

Wystrój nowoczesny azjatyckie meble dom

Podobnie jak w pierwszym domu, znowu, domów opierały się na dużych otwartych przestrzeniach, ale jasno określone. I tak, aby podkreślić cel organizowania przestrzeni, projektanci zmobilizowały sprytnych pomysłów: konkretny pułap salonem i drewnianą ścianę, rustykalny styl jadalni.

Posiłki w nowoczesnym domu Azji

Zen wystrój wnętrza nowoczesnych mebli mieszkaniowych

Stół z jasnego drewna jest prawdopodobnie jednym z najbardziej atrakcyjnych mebli z tej części domu. Zwróciła się do nas cały korzystny wpływ drewniane meble, zapewniając ciepłą, naturalną nutę wystroju.

kuchnia azjatycka z nowoczesnym wystrojem

dekoracja nowoczesne wnętrze domu Azji

Nie mogło zabraknąć rolę innym dużym lustrem, które oświetla dalszą część tego domu przez odbijające światło z okien salonu. Lakierowane powierzchnie drewniane i efekty oświetlenia ...

nowoczesny zdjęcie domu z orientalnym wystrojem

Układy deco salon nowoczesnym stylu azjatyckim

... w skrócie, to doskonały przykład połączenia materiałów, kolorów i faktur bez zarzutu!

nowoczesny oddzielenie przestrzeni pod wpływem chińskich i japońskich domach

dekoracja wnętrz dom nowoczesny design Azji

Zainspirowany azjatyckiej tradycji, projektanci mają polegać na panelach, które działają jak drzwi. metalowych, są nowoczesną interpretacją mebli oddzielenie przestrzeni starszych domów orientalnych. Ich zadaniem jest wyznaczenie części jednocześnie pozwalając na działanie promieni słonecznych.

Corner minimalistyczne dzieło z Azji mebli

feng shui zen wnętrze nowoczesny dom w stylu deco

Jest to kolejny kawałek zainspirowany tradycyjnym azjatyckim stylu. Jego charakterystyczną cechą: Minimalistyczna konstrukcja ze starym i proste meble. Ta niewielka przestrzeń została zaprojektowana aby pomieścić róg pracy, ma on również rolety, które dają większą prywatność użytkowników.

Sypialnia Zen nowoczesny design

Wnętrze nowoczesnej dekoracji wnętrz Zen pokój

Piękna sypialnia jest ozdobiona paletę neutralnych i eleganckich kolorach, aby zapewnić spokojną atmosferę i nowoczesny zarazem. Jeśli nie jesteś w stanie wskazać palcem, który daje ten pokój nowoczesny wygląd, oto utwór: jest to gra geometrycznych kształtów na kamiennej ścianie, zasłony i drewniane meble.

Zen pokoju łazienka nowoczesny dom w Azji

Zen łazienka łazienka dekoracji

W łazience, tam jest taka sama zen atmosfera nowoczesnym stylu. Ponownie, to uzyskuje się poprzez umowy materiałów i form: kamień z poziomymi liniami, typowe okrągłe kule Zen łazienkami, dużym lustrem i powierzchni szklanych.

Projekty domów z dekoracją Allness projekt

nowoczesny styl architektury domu Azji

Plan domu zdobione 爱 设计

Asian deco projekt nowoczesnego domu


Like this post? Please share to your friends: