Stoły szklane półki konstrukcja i nowoczesny – anews24.info

Stoły szklane półki konstrukcja i nowoczesny

konsole stoły w nowoczesnym wzornictwie szkła pomysł

Meble ze szkła jest często wyzwaniem dla projektantów wnętrz. Z jednej strony jest przejrzysta i pozwala na łatwą integrację. Jednocześnie mebel, takich jak stół konsoli można stworzyć prosty i elegancki wystrój, jeśli jest umieścić w odpowiednim wnętrzu.


Z drugiej strony, konsola stół szkło jest elementem, który nie wychodzi do każdego stylu. Jest to również kwestia osobistych preferencji. Nasz wybór stoliki przedstawia różne możliwe warianty i style. Sprawdź galerię zdjęć i znajdź inspirację!

Stoliki z kolekcji Gotham

stół konsola projekt zawieszony oprawaTabela Gotham jest część kolekcji, która obejmuje również stolik i stolik do kawy. Został on wykonany z przyciemnianego szkła. Z czystym projektowania, czyste linie, ma wyraźnie minimalistyczne struktury. To stworzenie jest dziełem dwóch utalentowanych projektantów: Niko Leonardi i Fabio Marinelli.

Stoliki: Stół Valentino

Stoły pociesza lustro szkło wzór marmuru

Stół Valentino wykonana jest z marmuru, szkła i orzech. Utworzony przez Emanuela Zenere, ma asymetryczną konstrukcję i budowę, która sprawia, że ​​nadaje się do każdego pomieszczenia. Jego oryginalna geometria fascynuje jego uroku. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz naprawdę oryginalny stół konsoli.

Stoły konsole projektu: tabela Penrose

lampa stołowa szkło dekoracyjne konsoli pomysłW tabeli konsola Penrose jest bardzo interesujący projekt. Składa się ona z trzech szklanych płyt, każdy o innym kształcie. Oferuje on elegancki, nowoczesny wygląd. Jest to prawdziwe dzieło sztuki dyskretny. Jest idealny do wnętrza krajobrazowego minimalistycznym stylu. Jest dziełem trzech artystów Isao Hosoe Lucia Fontana i Masaya Hashimoto.

Konsola stół Hip Hop Projekt szkło konsola tabeli dekoracji pomysł

Tabela Hip Hop ma prostokątny kształt i dwie dolne półki supplémentaires.Cela sprawia, że ​​nadaje się do różnych dziedzin: kuchnia, przedpokój, pokój dzienny i sypialnię. Projekt został stworzony przez Studio 28.

W tabeli Cricket mieszka konstrukcja pokój nowoczesny stół konsola

Konstrukcja stołu Gianluigi Landoni Cricket jest podobna do tej z Gotham tabeli z zaledwie kilkoma różnicami. Po pierwsze, został wykonany z przezroczystego szkła. Posiada również stylową drewnianą szufladę. Jest to klasyczny kształt i może być odpowiedni dla współczesnych wnętrz.

Tour stół konsola

stół konsola geometria nowoczesne szkło drewno

Tour znajduje się tabela z imponującej konstrukcji. Ona ma bardzo ciekawą geometrię. Został on stworzony przez projektanta Giorgio Cattelana. Posiada płaską podstawę wykonaną ze stali ocynkowanej i malowanej i koło orzech stóp. Górna jest wykonana z przezroczystego szkła.

Tabela „Bonjeur dzień”

Konsole Stoły drewniane pomysł przejrzysty szklaną konstrukcję

W tabeli „Bonjeur Day” powstała w 19 wieku we Francji. Ona wypełnia funkcję biurka do zapisu i odczytu. Współczesna wersja została wprowadzona przez Adentro Studio. Jest on wykonany z ultra jasnego szkła.

Tabela Osmos nowoczesny stół dekoracja drewno szkło wzór

Osmos tabela została stworzona przez Erwan Peron. Posiada centralne, niezawodny półki wykonane z drewna z wyłożonych połysk dębowego. Stopy i górna są z przezroczystego szkła.

Prostokątny stół w eklektycznym wnętrzu Meredith Heron

Konsola z drewna stół szkło wystrój ściana pomysł

Oto tabela ustawiony pomiędzy dwoma krzesłami oraz dwóch dzieł sztuki. Projekt jest eklektyczny, ponieważ istnieje realne różnorodność materiałów, wykończeń, kolorów i wpływów.

Tabela Saphiria

stół konsola rozwój wystrój pomysł projekt szkło

Tabela Saphiria wykonana jest w całości ze szkła, jak stół Penrose. Ma owalny kształt i miękkie. Jego konstrukcja jest prosta i elegancka. Jest to bardzo korzystne dla eleganckich wnętrzach.

W tabeli konsola MistralMistral szklane stoły drewniane konsole

Prosty i elegancki, stół konsola Mistral posiada drewnianą podstawę i górną część szklaną. Jego postacie są miękkie i eleganckie. W górnej jest wykonany ze szkła, co pozwala podstawa być centralnym elementem a punktem.

konsola stół szkłokonsola stół szkło przezroczyste deco projekt kwiat pomysł

Wspominaliśmy już, że półki stoły szklane odpowiednie do minimalistycznych wnętrz. Oto próbka stół wykonany w całości ze szkła, które mogą być bardzo dyskretny akcent w holu.

Diapason stół przez Studio Diapasonprojektowanie szkła marmurowe stoliki konsola deco pomysł dostroić studio

Powyższy przykład jest stół szkło i marmur stworzony przez studio Diapason. Jest to luksusowy i elegancki. Jest to ładne połączenie szlachetnych materiałów.

Tabela Grado ° Projekt Ron Gilad

konsola stół ze szkła i metalu nowoczesny design studio

Zen Tabela 13: konstrukcja podobna do klasycznego francuskiego stole konsoliczarny szklane Stoliki projekt drewno deco pomysł

Konsola szklany stół i kształt geometryczny Global Wnętrz

Stoliki nowoczesnych wnętrz


Like this post? Please share to your friends: