meble

Kotatsu: japoński wynalazek na ciepłe zimy

Japoński stół kotatsu komfort modelu Kup

Bądź pod kołdrą ogrzać całą zimę, jest to możliwe z nowym japońskim wynalazkiem: Kotatsu. Na długie zimowe dni przyjść, to najnowszy wynalazek, rodem z Japonii, jest idealnym rozwiązaniem, aby stworzyć komfortowe i funkcjonalne kokonu jednocześnie oszczędzając przestrzeń.


Kotatsu jest nazwa grzejnik przenośny stół, który jest umieszczony na łóżku (który z kolei jest przekształcony sofa w razie potrzeby).

Kotatsu: pobyt pod kołdrą ogrzać całą zimę

zima miękki komfort idea japoński futon kotatsu stół projekt

Zasada działania tego urządzenia praktyce jest prosta drewniany stół, na którym umieszczony jest grzejnik elektryczny, przy czym zespół jest pokryty dużej pokrywie, która jest wciśnięta między drewnianym tabeli i płyty, który pozwala na utrzymanie temperatury. Ta jednostka funkcjonalna jest w Japonii przez długi czas. Dawniej zamiast grzejnika elektrycznego, był piec węglowy na jego miejscu. W dzisiejszych czasach, nawet w Japonii, Kotatsu węglowe są rzadkie. Najczęstszym elektryczne Kotatsu.

Kanapa, łóżko i stół: all-in-one

Japoński kotatsu kanapa komfort idea japoński stół

W japońskiej tradycji, Kotatsu jest prawdziwym centrum spotkań i koncentruje fpyers. W ogóle, to siedzi na zabuton umieszczonej na tatami do picia herbaty i dzielić chwile rodzinne. Dzisiaj kotatsu został zmodernizowany, teraz jest zmienna w kształcie i rozmiarze: okrągłe lub kwadratowe, duże lub bardzo duże, luksusowe lub prosty. Klasyczny model jest oki-gotatsu przy stoliku umieszczone na ziemi. Pyta siedzieć „japoński” z nogi psia. Drugim znanym modelem jest Hori-gotatsu że może siedzieć jak na krześle. To nawet pojawił się westernised modelu: the kotatsu reprezentujących wysoki stół z krzesłami zwany także kotatsu jadalną. Hibernacji całą zimę pod jego kołdrą z jedzeniem ulicach: jest to jedno z rozwiązań na przetrwanie tej zimy!

Model pracy z energią elektryczną

Japoński stół meble tatami futon oszczędza przestrzeń komfortu cieplnego

Czytania pod kołdrą kotatsu Kup idea japoński drewniany stół łóżko zintegrowane ogrzewanieJapoński materac futon stół projekt pomysł wynalazekJapoński Tatami kotatsu stół futon łóżko zintegrowane ogrzewanie Japoński stół tatami futon łóżko ogrzewanie pomysł kotatsu idea japoński stół kanapa japoński projektowanie mebli Japoński wynalazek meble łóżko projekt pomysł drewniany stół Japoński futon tatami drewniany stół oszczędność miejsca Ogrzewanie japoński zintegrowany stół łóżko meble projektowanie japońską tradycję Japoński futon tatami stół pomysł komfort kołdra japoński szafy Japoński stół kotatsu japoński wynalazek pomysł oszczędność miejsca wnętrze Japoński futon zintegrowany stół drewno tatami Kup Japoński drewniany stół kotatsu łóżko zintegrowana konstrukcja ogrzewanie Japoński meble kanapa nowoczesna konstrukcja drewniana Ogrzewanie zintegrowane projektowanie funkcjonalne meble Japoński materac futon kołdra pomysł drewniany stół pomysłów układ Japoński tatami futon komfort materac japoński stół Model éclectrique japońskie tatami materac futon Japońskie tatami materac futon Japoński wynalazek pomysł kotatsu nowoczesny design


About the author

admin