Proste origami: sztuka składania papieru dla początkujących – anews24.info

Proste origami: sztuka składania papieru dla początkujących

proste origami ptak origami papier-Idee-deco

Origami to sztuka randki w ciągu ostatnich kilku wieków, pochodzi z Chin i Japonii. To jest często uważana za prosty zabawa dla dzieci. Ta sztuka jest rzeczywiście sposób rozwijać swoją kreatywność przy tworzeniu oryginalną postać papieru lub obiektu.


Prezentujemy wybór 40 obrazów idei łatwego origami, idealny dla każdego początkującego w tej dziedzinie!

proste origami ptaków origami pomysły-easy-to-make

Udekoruj z origami jego wnętrze jest piękne i zawsze zachwyca. W poprzednim artykule skupiliśmy się na jak stworzyć lampę origami. Dziś prezentujemy Państwu łatwy wybór projektu origami. Wszystkie te wytwory papierowe są nie tylko proste do wykonania, ale również idealny do dekoracji i personalizować swoje wnętrze domu. Wyrusz w tym ciekawym i autentycznej sztuki!

Origami łódź prosta z niebieskim papierze

origami-easy-papier-łódź
proste origami ptak origami-easy-niebieski origami

wspomnienia z dzieciństwa: Origami

Każdy zrealizował swoje dzieciństwo w papierze łodzi, płaza lub ptaka. Dziecko lub osoba dorosła, nigdy nie jest za późno, by zacząć robić origami! Niektóre projekty origami są skomplikowane i wymagają dużo cierpliwości. Mimo to, istnieją inne, które są bardzo proste, ciekawe i łatwo może być częścią wystroju nowoczesnych przestrzeni życiowej.

origami origami-idea-mysz

Co to ma do łatwego origami? Wszystko czego potrzebujesz to papier nie jest zbyt gruby, wyobraźni i cierpliwości. To jest to!

Origami papieru serca czerwono-idee

Dokonywanie serca papieru na Walentynki

Dokonywanie serca papieru jest rzeczywiście bardzo prosty i doskonały pomysł na obchody Walentynek. Można również dostosować go, jak pokazano na rysunku poniżej, i dodać skrzydeł, wklej zdjęcie swojej ukochanej lub ukochanego, losowanie ...

origami-serca Valentine

serca papieru na Walentynki Niestandardowy

Ryby, kwiaty, delfiny, małe koty, psy, myszy i ptaki, serce na Walentynki lub ducha na Halloween: prosty origami pomysły są naprawdę wiele!

śmieszne dinozaur zrobiony z zielonego papieru

origami-Idee-DIY-papier-zielono-potwór dinozaur

proste origami delfin-zielono-łatwe origami pomysły

Origami łatwy zielony papier delfin

W ciągu dwóch tygodni, to Wielkanoc. Jeśli już zacząć myśleć o dekoracji Wielkanocy i chcesz ozdobić swój dom w niskiej cenie, podczas gdy dzieci uczestniczą w procesie twórczym, to jest bardzo łatwe do osiągnięcia, z białym papierem i markerami, tych główek ładny królik:

dzień łatwe origami Walentynki

Pomysł papieru origami głowa królika na Wielkanoc

Jak udekorować stół wielkanocny?

We wszystkich krajach, mamy tradycję obchodzi tę uroczystość przez dekorowania stołu z jajka, symbol reprodukcji i odnowy natury. Poniżej przedstawiamy prosty i oryginalny pomysł origami, który pozwala z łatwością, a przy cenie minimalnej, aby umieścić pisanki na stole przez dekorowanie ich obu. Aby zrealizować ten pomysł, trzeba zrobić, że papier w swoich ulubionych kolorach i wiosennych: żółty, zielony, różowy, czerwony lub niebieski ...Wielkanoc-idea-origami-debiutant

Oryginalny pomysł na pisanki osiągnąć z prostego papieru

łatwe origami-bear-origami-bardzo-łatwy

głowa niedźwiedź origami papier z recyklingu

Origami: zielony i wystrój

Dla tych, którzy chcą, aby zielone i oryginalne origami, szef tego niedźwiedzia jest bardzo dobrym przykładem tego, jak możemy ponownie użyć papieru, który jest używany więcej i używać go w sposób czysto twórczego celu, a prawdopodobnie odwołać się do dzieci! Jest oczywiście możliwe, aby przeprowadzić wiele innych projektów z papieru makulaturowego, ponieważ jest bardzo cienki i łatwy w obsłudze. Nic nie jest rzucić wszystko jest wykorzystywany, jak to się mówi!

niedźwiedzia kroki łatwe origami-

Rzeczywiście, sztuka składania papieru, origami, pojawia się równocześnie z produkcji papieru, które pojawiły się wokół drugiego wieku. Papier składany wzrosła równolegle do dystrybucji papieru w Chinach, ale najważniejsza tradycja bierze swoje początki z Japonii.

Dziś ta twórczość ma wielu fanów na całym świecie i można naprawdę ćwiczyć wszędzie o każdej porze dnia: w pracy, na uczelni, w czasie wakacji lub w tym samym transporcie! Wszystko czego potrzebujesz to kawałek bardzo cienkiego papieru, aby rozkoszować się delikatną przyjemność tworzenia postaci lub obiektu mini łatwy origami.

origami-łatwy papieru motyl

Pomysł Różowy motyl papier do dekoracji stołu

Origami kot głowy

Carry głowy kota, psa, myszy lub niedźwiedzia jest dość prosta. Następnie narysować oczy, nos, policzki, wstążki dla dziewczynek i dla chłopców włosy ..! Można następnie zawieszone z drutu, jak pokazano na rysunku poniżej, i ozdobić sypialnię dziecka, na przykład.

idea-origami-chat-easy-papier

Pomysł głowa kot, pies i mysz, zawieszone i ozdobione koralikami

Origami dla tych, którzy lubią fantastykę

A dla tych, którzy lubią fantastykę: sonda origami lub samolotów bardzo łatwe do osiągnięcia! Na wszystkich etapach jego realizacji, należy zapoznać się z wideo online na końcu tego artykułu.

łatwe origami-statek-space-pomysł

Czerwony i niebieski statek kosmiczny statek kosmiczny

A dla tych, którzy kochają zwierzęta ...

Jeden z modeli origami, łatwiejsze i bardziej zabawne, aby zdać sobie sprawę, że jest to prawdopodobnie Jumping Frog! Poniżej można zobaczyć całe rodziny żab skoki papieru wykonane z sześciu różnych kolorach papieru:

idea-easy-origami żaba

Origami Jumping Frog prosta: łatwe do wykonania i bardzo grywalna z

Gdy żaba wykonane, można nacisnąć przycisk z tyłu, a zobaczysz, będzie to skok na poważnie! Aby utworzyć własną Jumping Frog, radzimy skonsultować się artykuł wikiHow, Jak zrobić Jumping Frog origami, na której znajdą Państwo wszystkie etapy jego realizacji szczegółowo wyjaśnione.

origami żaba-Easy-idee

skoki żaby w zielonym kolorze i ozdobione papieru

Origami życzeniami: świetny pomysł!

Proste origami można ozdobić dowolny typ karty okolicznościowe i personalizacji oryginalny sposób. Daj przedmiot przez siebie, to zawsze będzie ceniona przez swoich przyjaciół i rodziny. Ten gest oznacza, że ​​poświęcił czas, uwagę i emocje, aby zadowolić osoby.

łatwe origami-ryba origami

kartkę z życzeniami ozdobione origami ryb, źródło łatwego Peasy i Fun

Kochamy to słodkie głowa kota wykonany z białego papieru, łatwe do wykonania i być kolorowe potem:

origami królik-łatwy do dziecka

prosty kot głowy pomysł, aby zrealizować

Osiągnięcie tego kota głowy składa się z zaledwie kilku prostych krokach i wymaga tylko niewielkiej białej kartce kwadratowy kształt. Następnie, to jest, aby wybrać kolor nosa, oczu i wąsów!

królik-easy-origami-idea-sztuka-papier

Cat głowy realizacja Origami krok po kroku

Ten sam model origami mogą być również wykorzystywane do wykonywania kot i pies głowy, podobnie jak na zdjęciu poniżej:

idea-origami origami-dziecko

Pomysł łatwy pies i kot głowice origami

I klasyczny: origami ptak

Ptak i łodzi są pierwszym origami, że każdy zdaje sobie sprawę, w pewnym momencie w jego dzieciństwie. Nie tylko istnieje wiele pomysłów na łatwe origami ptaków osiągnięcia, ale znowu, są one idealne do zawieszenia i używane jako ozdoba w pokoju w domu.

ptak origami-Easy-idee

Origami ptaka łatwe do wykonania i dobre do dekoracji jednego z pomieszczeń w domu

Papier z drukowanych wzorów sprawia, że ​​wszystko origami, nawet tych, które wymagają tylko trzy lub cztery fałdy, bardziej atrakcyjne i oryginalne. Tak jest w przypadku tego małego ptaka, na zdjęciu poniżej:

Ptak-papier-idea-origami

Pomysł ptak origami wykonane z kolorowego papieru

Ten pomysł origami łatwe do zrealizowania jest idealny dla dzieci i dla początkujących! Może doskonale ozdobić swoje biurko, bibliotekę lub umieszczony na krawędzi okna na romantyczną atmosferą.
ptak origami papieru łatwe w makijażu

Wszystkie etapy realizacji ptak z kolorowy papier origami

Jeśli chcesz utworzyć kompozycję origami ptaków i zawiesić później model ten łatwy origami ptak gołąb jest idealny do tego i jeszcze bardziej proste, aby jak ten przedstawiony powyżej:

ptaki origami-easy-idee

Kolejny ptak origami gołąb typu projekt

Czasami najprostsze pomysły są najlepsze.

Nie ma potrzeby, aby być profesjonalnym origami zrobić serię łatwego origami i ozdobić swoje wewnętrzne lub zewnętrzne w domu! Dowód? Ten model głowy kota, który wymaga tylko pięć proste składanie i marker, aby narysować oczy i wąsy:

Proste origami: sztuka składania papieru dla początkujących

Trzy małe koty łatwe do osiągnięcia, do wyboru do koloru papieru

Z pięciu prostych fałdach, możliwe jest również, aby stworzyć całą farmę zwierząt. Jak te na zdjęciu poniżej, pies, kot, mysz ...
origami-pies-kot-łatwy

proste pomysły origami osiągnąć: cute kotów i psów

Ten pomysł z głowy Origami psa jest piękny, bardzo proste i idealne jako twórczej aktywności dla dzieci. Nie ma jeszcze potrzeba specjalnego papieru origami, aby go osiągnąć. Mają ołówki, markery lub farba jest dość wygodne. To pozwala narysować oczy, nos i usta.

origami-pies-kot-łatwy

Głowica pomysł proste origami psa, aby

Origami kotek, to powiedzieć? Spójrz na te piękne kreacje, wszystkie słodkie, reprezentujących kotów niemowląt. Prawdą jest, że nie jest to model origami kot łatwiejsze do osiągnięcia. To nie jest całkiem odpowiedni dla dzieci, ale to jest bez wątpienia jednym z najbardziej urocze. To dziecko kot ma również praktyczne zastosowanie, może służyć jako zakładka.

origami-Początkujący śniadaniem chat-idee

Origami bardzo słodkie koty niemowlęta używany jako zakładki

Są słodkie, prawda? Aby zobaczyć wszystkie etapy realizacji tego cute modelu kot dziecko, proszę zobaczyć film pt Jo Nakashima Origami Neko w serwisie YouTube. Musisz dwadzieścia minut, aby go zrealizować.

origami-Początkujący śniadaniem czat

bardzo słodkie koty Babies papieru w czterech różnych kolorach

Wiele osób ozdobić swoje wnętrza i na zewnątrz domu na Halloween. Ta uroczystość jest rzeczywiście rodzimych krajach anglojęzycznych do bazy danych. Twoja rodzina jest jak co roku pod koniec października? Chcesz ozdobić swój przestrzeń życiową unikalny i spersonalizowany sposób? Więc dlaczego nie spróbować zrobić papierowy duch sam, jak na rysunku poniżej:

Origami-ghost-halloween

origami duch na imprezę Halloween lub tematyczne urodziny

origami-halloween-ghost-deco-diy

Trzy duchy papieru zabawa i bardzo łatwe do wykonania, źródło papieru Kawaii

origami ptak-papier pomysły projekt

Pomysł klasyczny ptak origami wykonane z papieru czerwone kwiaty

Zasadniczo, origami wykorzystywane na specjalne uroczystości i warto było szczęście. Dziś sztuka składanego papieru jest znany jako „origami”. Ta sztuka ma rzeczywiście japońskich słów „Oru”, co przekłada się na „zakręt” w języku francuskim i „kami” - tłumaczone na „papier”.

motyl origami-bardzo-Easy-idee

proste origami motyl Idea

Konwencjonalny transmisja tej sztuki jest realizowany z demonstracji. Istnieje kilka książek diagramy, aby nauczyć się kształtować papier. Dziś można znaleźć wiele filmów w Internecie. Te filmy są alternatywą demonstracja jest najbliżej do tradycyjnej nauki - że bezpośredni demonstracji.
łatwe origami delfinów origami

Pomysł delfin origami fakt niebieski papier z połyskiem

Zrobić mały królik lub delfina papieru, to jest śmieszne! Dla efektu spersonalizowany i ciekawe, można zdecydować się na papierze do genialnego efektu.

proste origami królik-bardzo-łatwy do dziecka

Mały królik słodkie origami wykonane z niebieskim papierze

Ten rodzaj papieru ptak jest jednym z wersji ptaka z najbardziej klasycznych i dość łatwe do osiągnięcia origami.

origami-idea-easy-ptak tsuru

Ptak proste origami czerwony papier

Wreszcie, zgadliście: origami jest bardzo przyjemny i twórcze zajęcia odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Pozwala również do dekoracji i upiększyć swoją przestrzeń życiową w przystępnych cenach. Gdy stają się pro origami, można nawet tworzyć bardziej złożone i oryginalne projekty!

Origami ptaków żółty papieru

Ptak idealny klasyczny origami ozdobić sufit pokoju
łatwe origami-wiewiórka-origami

Dwie wiewiórki papier, jeden czerwony, jeden żółty

Film jak zrobić samolot / statek proste:


Like this post? Please share to your friends: