tryb celebryci

Para Tatuaż: najlepsze pomysły, aby dzielić się z przyjaciółmi

Moment tatuaż sir-pani-Idee-tattoo

Jesteś szaleńczo zakochany i chciałbyś podzielić się nią ze światem? Nadszedł czas, aby zadeklarować swoje uczucia za pomocą pary tatuaż. Ten tatuaż jest jednym z najnowszych trendów następny tatuaż.


Coraz więcej par odnaleźć ten pomysł atrakcyjne. Ale aby to osiągnąć, musimy odważą. Również wybrać odpowiednie miejsce i model tatuaż może stać się bardzo trudne. W tym artykule, redakcja „od Designmag wybrany kilka oryginalnych pomysłów tatuaż. Ale także odkryć kilka pomysłów, znaczenia i wskazówki, które pomogą Ci w wyborze.

tatuaż moment obrotowy: wymienić pierścień o sojuszu

tatuaż-finger-przymierza małżeństwo

Zacznę od najbardziej popularnych tatuaży wśród zakochanych:

Pierścień tatuaż!

Stwierdzono rośnie na palcach kochanków, którzy chcą przysięgać miłość na całe życie. Jest to zrównoważony sposób, nawet wieczne, aby zastąpić przymierze małżeńskie. Niektóre opt do naśladowania dla innych pierścienia, wzór w kształcie serca lub symbolicznym napisem.

node-tattoo-finger-pomysł

Zastanów się też, że jest to część odkrycie, które rzadko można ukryć. Albo twój związek tatuaż będzie widoczny dla oka każdego człowieka.

Serce tatuaż-finger-pomysł

Ale trzeba wiedzieć o tego typu tatuaż jest to, że z czasem zanika. Palce i ręce są częścią ciała, która jest myte kilka razy dziennie. Także to jest miejsce dla szorstkiej skóry, a tatuaż jest o wiele trudniejsze. Albo musimy myśleć o tym ponownie czasami zachować jego wygląd początkowy.

tattoo pomysł torque-rysunek-heart-tattoo

Przedramię tatuaż to dobry wybór, aby zrobić sobie tatuaż, jeśli chcesz znaleźć właściwą równowagę między uznania i wyglądu. Rzeczywiście, zawsze można ukryć, ubierając koszulę z długim rękawem.

character-tattoo-color-pomysł

Należy pamiętać, że jeśli zdecydujesz to ciało do tatuażu para najmniej bolesne część jest powyżej ramienia. Wewnętrzna część jest bardziej miękka, ból będzie bardziej wyraźny.

bicie serca, puls ramię

Kiedy można wybrać swój tatuaż para, masz wybór między małym i dyskretny tatuaż lub LED.

Ale najważniejsze jest to, aby go spersonalizować.

Można zrobić sobie tatuaż na wspólnej pasji, pamięć czy tylko symbolem.

star-kino-znakowym sens

Wybierając się dostać miłośników tatuażu, najczęstszymi są trzy opcje. Pierwszym z nich jest zrobić sobie tatuaż, który będzie uzupełniać swojej połowie. Drugi był wybór wzoru lub projektu, który będzie poświęcony swojej ukochanej (e). I trzecia opcja to zrobić tatuaż, który będzie taki sam jak miłość (IS).

serce miłość oznacza wierność

Tatuaże dla miłośników które uzupełniają ...

Wśród ulubionych tatuaż par obejmują te, które uzupełniają ten czy inny sposób. Może to być zdanie zaczynające dla mężczyzn i jednego końca kary dla pań. Ale również dwie połówki serca lub symbol. Dodatkowe tatuaże mogą być reprezentowane za pomocą klucza i zamka, cytatów, bohaterów filmowych i wielu innych.

Rejestracja-design-love-tattoo

Pomysł komplementarnej tatuaż jest to, że dwie osoby muszą być obecne, aby utworzyć tatuaż wokół pary. Pamiętaj, wisiorki do połówek, które były oferowane do osoby, która jest droga? Cóż, to nowy trend w tatuażami doskonale zastępuje wisiorki, ale znacznie bardziej zrównoważony sposób. Jeśli zdecyduje się na tego typu tatuaż, można wybrać wszystkie części ciała, w którym chcesz, aby odsłonić i model.

piece-of-puzzle-idee

Weźmy przykład tego puzzle w kształcie tatuażu. Jak wszyscy wiemy,

kiedy znaleźliśmy naszą bratnią duszę lub brata, jest to, że znaleźliśmy osobę, która robi kompletne.

Więc tutaj jest to, co tatuaż symbolizuje moment obrotowy powyżej. Myśląc o tatuaż, który chcesz osiągnąć, należy rozważyć wiadomość, którą chcesz przekazać. Może to być oczywiste lub ukryty. Ważną rzeczą jest to, co to oznacza dla Ciebie i Twojej połowę.

tatuaż-puzzle-heart-pomysł

Jeśli chcesz bardziej dyskretny tatuaż, można zdecydować się na dwie połówki serca, symbole miłości. Ale jeśli chcesz coś więcej światła, wybrać niektóre z bardziej asertywnej ciała, jak plecy i nogi. Można wybrać więcej oraz największe powody, jak na zdjęciu powyżej.

Idee rejestracji-love-ink

Ogólnie, wybór momentu obrotowego tatuażu jest zainspirowany wydarzeniami lub wspomnień. Na przykład, znaleziono na ciele coraz więcej miłośników spotkanie termin pary, daty ślubu lub gdzie poznał.

Ważną rzeczą jest, aby wybrać coś wyjątkowego, który reprezentuje swój związek.

Zanim głowę do artysty tatuażu, upewnij się, że pomysł, który chcesz osiągnąć, a następnie porozmawiaj z nim, aby doskonalić i wyboru lokalizacji.

original-idea-przedramię

Wśród tatuażem pary obejmują głównie małych dyskretnych tatuaż. Posiadanie tatuażu jest bardzo osobiste i nie ma potrzeby, aby pokazać go światu. Niektórzy ludzie nawet zdecydować się na miejscach, które są dostępne tylko dla ich oczu lub oczu ich połowę. Po tym wszystkim, miłość jest dzielenie dwa! Co więcej, wiele osób w ten sposób, to niespodzianka swoich kochanków (SE).

Król-Królowa-lew zwierzę

Ponadto, niektórzy wolą profesjonalnie dyskrecję. Mimo, że stał się bardzo popularny, wciąż istnieją pracodawcy, którzy nie wyglądają bardzo dobrze tatuaże oczu. Więc dlaczego ryzykować? Bądź ostrożny, zwłaszcza jeśli praca polega na pracy z klientami.

co oznacza, cytat rejestracji ciągnienie

Jak widać, wybór jest wiele. A dla tych, którzy boją się wziąć duży krok, to zawsze jest to możliwe, aby spróbować najpierw tymczasowy tatuaż. Klasycznym tego rodzaju tatuaży jest fakt, henna. To trwa około miesiąca i będzie podjąć decyzję, czy chcesz, aby dostać się do stałego tatuaż. Henna jest w 100% naturalny produkt nie ukrywa żadnych zagrożeń.

co oznacza symbol nieskończonej-idee

Wiadomość, którą przekazuje moment obrotowy z tatuażem jest silna. Więc jaki jest lepszy sposób, aby zadeklarować swoją miłość w ten sposób?

tatuaż-finger-key-lock

the-cup-tattoo-pomysł


About the author

admin