Mexican Skull Tatuaże: sens, trendy – anews24.info

Mexican Skull Tatuaże: sens, trendy

szef tatuaż meksykańska malowana na piechotę śmierci

The Mexican czaszka tatuaż lub calavera nie jest bardzo częstym tatuaż ale jego znaczenie jest intensywny i mocny. W kulturze meksykanska czaszka jest symbolem dzień zmarłych, Dia de los Muertos.


szef tatuaż meksykańskie czarno-czerwono-róż-śmierć

W przeciwieństwie do Świętych, który jest dniem zmarłych w którym myślimy o zmarłych, Dia de los Muertos to święto w Meksyku, który jest obchodzony przez wielkich pokazów i prawdziwego karnawału. Ten festiwal odbywa się co roku pod koniec października lub na początku listopada.

szef tatuaż Mexican-kwiaty-precious stone-dead

Obchodzi przejścia życiu lub wyższym poziomie. Wśród Azteków, to wyższy poziom nazywa Mictlan, podziemia.

Szef meksykańskiego tatuaż kwiaty-motyle śmierć

The Mexican czaszka tatuaż i jego znaczenie

Te są rzeczywiście czaszki czaszki naszych przodków chcą reprezentować, że życie kolorową drogę lub dekoracyjnie. Czasami ich nazwy są napisane na czole meksykańskiej czaszki.

szef tatuaż Mexican-pomarańczowo-fioletowo-sur-przedramię śmierć

Jeśli Mexican czaszka jest ozdoba, często jest umieszczony na grobie tego przodka. W ten sposób możemy pokazać miłość do zmarłego. Uważa się również, że gdy jeden wykazał swoją miłość do tej osoby w ten sposób, Day of the Dead zmarłego przodka pojawi się ponownie.

tatuaż-narzeczona-dead-czarno-różowo-niebiesko-czerwony

Mexican czaszka i wielkość

The Mexican czaszka tatuaż często ma znaczne rozmiary. Widzimy na przedramieniu, plecach, cieląt, czasami nawet na piechotę. The Mexican czaszka tatuaż jest duża, ponieważ zawiera wiele szczegółów, wszystko jest bardzo ważne.

dead-dia-de-los-Muertos tatuaż-narzeczona

Ten tatuaż wymaga użycia wielu kolorach i jeśli robisz to mała, kolor nie będzie widać. Ale jak każdy kolor ma znaczenie.

Mexican Skull Tatuaże: sens, trendy

Jeśli masz kilka czaszek tatuaż, oznacza to, że upamiętnienie wiek zmarłego. Jeśli nadal wybierać małe meksykańskie czaszki tatuaż, może okazać się, że cześć śmierć bardzo młodym człowiekiem, nawet dziecko. Jeśli Mexican czaszka tatuaż jest bardzo duża, oznacza to, że upamiętnienia śmierci osoby dorosłej.

szef tatuaż meksykańskiego bogate kolory śmierć

Mexican czaszki i bogata tradycja w kolorze i znaczenia

The Mexican czaszka tatuaż kryje bogatą historię i wiele znaczeń. Jeśli chcesz uczcić kogoś, że jesteś bardzo cenna w życiu, można to zrobić z meksykańskiego czaszki tatuaż. Aby nie wprowadzić swoje nazwisko na przodzie tatuaż nie waha jak inni. Reszta tatuaż musi być bogato barwione.

szef tatuaż Mexican-full-color śmierć

Jednak, aby pokazać więcej szacunku i uczucia wobec zmarłego reprezentowane w organizmie poprzez ten tatuaż, żadne inne słowo musi być on / powyżej lub poniżej tatuaż ponieważ rozumieniu, że nie do śmierci, pamięci i wielu duchowości.

szef tatuaż meksykańska death-black na ramię

Tatuaż meksykańska czaszka i towarzyszące im kwiaty

Kwiat nagietka jest najbardziej związana z meksykańskim czaszki kwiat. Te kwiaty odgrywają ważną rolę w kulturze meksykańskiej. Upamiętnia zmarłych z kwiatów nagietka Meksyku. Jednakże, chociaż celem jest tradycyjnym kwiat, każdy kwiat może być reprezentowany na meksykańskiej czaszki tatuaż. często pokolorować pomarańczowe i żółte kaczeńce więc wyróżniać się więcej.

szef tatuaż meksykańska na każdej stopie-death

The Mexican czaszka tatuaż i celebracją życia

Jasne kolory i krzykliwe, z którymi Kolor meksykańskie czaszki są takie, bo świętujemy życie! Jest to główne znaczenie meksykańskiej czaszki. Czaszka tutaj musi być ani chorobliwy ani przerażające! Zastosowanie co najmniej czterech jasne kolory muszą być przestrzegane w celu pokazania świętować życie zanim cokolwiek innego!

Mexican głowa tatuaż na ramieniu śmierć

Ta piękna tradycja czaszki pomaga ludziom wierzyć, że zmarły odnalazł spokój. Ich dusze są teraz w zaświatach, gdzie ból, cierpienie i lęk nie istnieje. Stąd radosny i olśniewający wygląd tych czaszek i czaszki meksykańskiego tatuaż.

martwy szef tatuaż Mexican-color-cross-over ramię

Ogólnie rzecz biorąc, w niektórych krajach, w tym w Meksyku, patrzymy na śmierć bardziej optymistycznego widzenia i doceniają samej śmierci nie odbędzie się w ciemnym i chorobliwej atmosfery. Istnieje związek, nawet komunikacja między żywych i umarłych musi pozostać przez długi czas, stąd potrzeba, że ​​być przepojona nadzieją i radością.

szef tatuaż meksykańska kolor na śmierć nóg

The Mexican czaszka tatuaż i niepowtarzalny reprezentacja

Ponad meksykańska czaszka tatuaż jest wyjątkowy i niepowtarzalny, tym bardziej pokazać miłość i szacunek dla osób, które chcą uczcić. Tatuaż jest trwały znak, że utrwala symbolikę ona reprezentuje.

martwy szef tatuaż czarno-meksykańskiej na ramieniu

Można oznaczyć swoje ciało tak, że każdy oznacza albo oznaczyć ją dyskretnie na części ciała, która pozostaje ukryta pod ubrania i bieliznę. Zdecydować, czy to nie będzie osobisty, więc będziemy chcieli podzielić znaczenie ma to dla Ciebie lub jeśli wolisz zachować to dla siebie.

szef tatuaż meksykańska na ramieniu śmierci

Wziąć pod uwagę również na wszystkich znaczeń, które Dodaj i wybierz dobry jak nie będzie przez dłuższy czas i będzie komunikatywna związek między tobą a osobą, która nie ma już wśród żywych jest, ale że kochasz i kochać na zawsze.

tatuaż-narzeczona-dead-rich-kolory

Tak więc, jeśli dodać dodatkowe znaczenie jedno oko patrzy na ciebie i diamentu, upewnij się, że wybrana została wiadomość, którą chcesz przekazać!

szef tatuaż meksykańskie death-Web-Spider-róż-Blanda-diamenty

To ci, którzy będą oglądać to meksykańska czaszka tatuaż na co dzień, to musi naprawdę cię zadowolić. Musi pan mówić i mają wielkie znaczenie dla ciebie, zanim cokolwiek innego!

martwy szef tatuaż Mexican-black-body-in-sowa


Like this post? Please share to your friends: