Общая категория

Projekt drewno grill kominek na zewnątrz i stali na wyjątkowe doznania kulinarne

ognisko drewniany-kominek-metalowo-nowoczesny-garden-deco

W ciągu ostatnich kilku lat zostały oznaczone przez odkrycia kominki na świeżym powietrzu. Cenione za ich walory estetyczne, obiekty te stały się jako centrum naszego doświadczenia w obsłudze i zdrowe i pyszne narzędzi przygotowywanie posiłków.


Jeśli ulegli urokowi kominków, ogniskach i pieców na zewnątrz, będzie najpewniej spadnie do

nowa koncepcja projektowania ognisko i grill pojedynczy drewna

które prezentujemy dzisiaj. Kształt i filozofię produkcji, która jest za wszystko, co charakteryzuje ten ognisko Drewno jest naprawdę wyjątkowy. Skupienie się na modelach konstrukcja ognisko podpisał Feuerring i akcesoriów, które go z nimi!

Odkryty kominek desgin i grill cieszyć jako dekoracyjny przedmiot nowoczesnym ogrodzie

ognisko z drewna kosz całoroczne grille

Odkryty kominki i kominki ogród są teraz w pełni docenione jako ozdoba ogrodu i tarasu. Są one znane przynieść elegancji i komfortu naszych odkrytych przestrzeniach. Nie wspominając one również pomóc stworzyć odprężającą atmosferę w obszarach zewnętrznych.

dom zewnętrzna Model round-stalowo-grill-drewno

Poszczególne modele ognisko projektu proponowane przez szwajcarską Feuerring marki cechuje ich niezaprzeczalnej elegancji. Mają czyste linie i są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Stąd fakt, że stanowią one zewnętrzną dekoracyjny przedmiot, który uwodzi swoim pięknem.

grill, grill cały współczesny zewnętrzny-design

Inną cechą każdej ognisko projektowania kochamy: stworzyła przyjazną atmosferę. Odkryty kominki i kominki przypomnieć nam do obozów w przyrodzie. wywołują one również skojarzenia z poprzednich epok. Tak, robią nam myśleć o czasie, gdy życie było prostsze i szczęśliwe czasy były dzielone pomiędzy przyjaciółmi.

kominek-zewnętrzne-design-grill-okrągły wzór

Konstrukcja zewnętrzna modele kominkowe Feuerring wydając charakterystyczny kształt naszych ogniskach dzieciństwa. Wszystkie domy towarowe są w postaci okrągłych, co prawdopodobnie odnosi się do prostoty starego życia. Z tego konkretnego kształtu, te nowoczesne kominki zachęcają nas do spędzenia więcej czasu wokół ogniska z przyjaciółmi.

Odkryty projekt kominek drewno bardziej autentycznej atmosferze

ognisko drewno okrągłe kratki stalowej

Proste, czyste linie okrągłe kominy by Feuerring dokonać tych modeli idealnego obiektu dla nowoczesnych dekoracji ogrodów. To także z powodu materiału użytego do produkcji domów, a zwłaszcza stali, na której wrócimy nieco później w tym tekście. Ale to nie wszystko. Wszystko konstrukcja zewnętrzna modele kominkowe Feuerring praca z drewna. Jest to świadomy wybór twórców misji marki do zaspokojenia zapotrzebowania na bardziej autentycznych produktów.

kosz-zewnatrz-design-round-kominek-deco ogród

Odkryte opalane drewnem kominki są popularne z wielu powodów. Oprócz naturalnej i niepowtarzalnej atmosfery przynosi ogień, to również możliwość tworzenia prawdziwego ognia. Jest znany ze swojej zdolności do ogrzania przestrzeni lepiej. On sprawia, że ​​również gotowania różnych produktów spożywczych. Samo drewno jest tani surowiec, który wydziela specyficzny zapach, który to zwiększa autentyczną atmosferę wokół ogniska. Z tych względów, kominek drewno pozostaje jedną z najlepszych opcji dla rozwoju przestrzeni zewnętrznej.

Tendencja metalowy komin

grill, drewno-stal-home-zewnatrz-design-open

Wszystkie modele marki Feuerring wykonane są z metalu, a dokładniej ze stali. Mieliśmy już okazję wspomnieć fakt, że przedmioty metalowe są jednym z głównych trendów w dekoracji wewnątrz i na zewnątrz. Stal jest szczególnie w modzie, jak widzieliśmy w serii publikacji na Corten stali. W przypadku kominków zewnętrznych, stal jest doskonałym wyborem. I to z kilku powodów.

Kominek metalowy stalowy okrągły ognisko

Po pierwsze, stal ognisko konstrukcja łączy w sobie łatwo z każdym rodzajem nowoczesnego wystroju. Czy ktoś ma już przedmiotów dekoracyjnych wykonanych ze stali w swoim ogrodzie, czy nie. Ten rodzaj metalu jest wystarczająca, aby zmienić wygląd z zewnątrz w sobie.

drewno stal cały kominek-ognisko

Ponadto, metalu, kamienia lub drewna są pary materiałów uzupełniających. Naturalne i nadal atrakcyjna, można je znaleźć w prawie wszystkich nowoczesnych pomieszczeń na zewnątrz. Stąd też interesy wybierając metalową konstrukcję odkryty kominek tego typu. Albowiem on zakończyć dekoracyjny drewniany lub kamień w wyjątkowy sposób.

kominek-round-zewnatrz-design-home-drewno grill

Aby dodać do tego wszystkiego, nie zapomnij, że stal narażone na warunki atmosferyczne mają zdolność do zmiany koloru. W rezultacie, pojawienie się takiego komina ciągle się zmienia. Szlachetny starzenie które doceniają urok na wszystkich etapach jego ewolucji.

Wzór ognisko, które również działa jako grill drewna

ognisko projektowo-kominek-modern-round-drewno

Jednym z powodów, dlaczego zdecydowaliśmy się zaoferować kominek na zewnątrz jest to, że często może funkcjonować jako grill. Innymi słowy, otwarty ogień może być również używany do gotowania na świeżym powietrzu.

kominek, drewno na zewnątrz grill-okrągłe palenisko otwarta

W przypadku otwartych domów Feuerring, funkcja ta ognia ustalona wszystkie techniczne domów produkcyjnych. W rzeczywistości historia wynalazku okrągłego kominów jest oznaczony przez drobiazgowe badania najlepszej formie w nowoczesnym grillem.

ognisko grill-drewno-stal-kominek-design

Andreas Reichlin, twórca szwajcarskiej marki został zmuszony do swojego pierwszego modelu projektowego ognisko po przykrych doświadczeń związanych z wykorzystaniem tradycyjnego grilla.

Grill-zewnatrz-drewno-home-round stalowym

Namiętne grille, ale miał kłopoty z jedzeniem. Żołądek nie mogli dostosować się do procesów skutków konwencjonalnego gotowania na grilla na żywność. To był początek jego badań na ognisko i grilla idealnego drewna!

A drewna grill na wyjątkowe doznania kulinarne

drewno grill cały zewnętrzny piec płomienia

W związku z tym metalowy komin zaprojektowany Andreas Reichlin celu ułatwienia przygotowania rusztów przeciwpożarowych. Ale ona też oszczędzić nam nieprzyjemnych skutków klasycznego gotowania. Efektem jest projekt ognisko wykonane zaoferować nam wyjątkowe doznania kulinarne.

kominek-metalowo-home-stal-round zewnątrz grill

Stal grill jest wytwarzany, aby przyspieszyć proces przygotowania posiłku. Zapomnij o czas oczekiwania wokół ogniska; idealna temperatura do gotowania zostanie osiągnięty jak najszybciej włączyć kominkiem.

ognisko grill-ognisko-modern-design

kominek nowoczesny-zewnętrzne-design-grill-round

Obszar wokół ognia zastępuje tradycyjny grill. To bardzo sprytny wynalazek jest idealnym lekarstwem przeciwko dymu wytwarzanego przez spalanie tłuszczu. A dzięki gładkiej powierzchni metalu, to jest wolny, aby przygotować więcej jedzenia niż można osiągnąć przy tradycyjnym grillu.

przepis na grilla-poza-płomień piec otwarty

Ta pasja dla zdrowych i pysznych potraw przygotowanych na świeżym powietrzu był pierwotnie zbiór receptur odpowiednich do domów marki. Doskonałym uzupełnieniem dla tych, którzy ulegli cech tych kominków!

grill piec-poza-kosz-design-modern-idee

Seria projektowych ognisko wzorów i drewna grilla dla każdego

dom na zewnątrz drewno-grill-grill-stal-round-zdrowy

Co zaczęło się poszukiwanie rozwiązania praktycznego problemu przekształciła się w bogatej gamie produktów przeznaczonych na zewnątrz. Szwajcarska marka i oferuje zbiór okrągłych domach, dla każdego.

Deco-metalowy-stalowy-kominek-round-design zewnętrzny nowoczesny

Trzy zestawy kominów stalowych są obecnie dostępne na stronie internetowej Feuerring. Serii D (100, 110 i 120) jest inspirowana przez tradycyjne domów znana jest od czasów starożytnych. Modele te charakteryzują się ich wysokości.

a-drewniane Modele kominek-design-outdoor-grill-

Zakres Luna (40, 50, 60), uzupełnione Luneli modelu obejmuje okrągły Kominy o większej wysokości od 40 do 60 cm. Te domy są zaprojektowane w celu ułatwienia pracy z ogniem i aby doświadczenie wokół uprzyjemnić grillem. W końcu, istnieje również modele Lunelli (wysokość 40 cm) i komórki jajowej (75 cm). Oba modele zostały opracowane, aby pomieścić małe przestrzenie, takie jak tarasy i ogrody ograniczonej wielkości.

Każdy odkryte akcesoria kominkowe Design!

kominek, piec powierzchowność-design-modern-garden-grill

Twórcy tych domach nie zaniedbali zasadnicze cechy komina pożarnej. Więc oni oferują nam szeroką gamę akcesoriów przeznaczonych do korzystania z tych modeli jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne.

Deco-metalowo-outdoor-garden-stalowy taboret

Stolce stalowe są wykonane, aby dopasować domy metalowych. Są one doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią rozrywkowych przyjaciół. wystarczyłoby umieścić je wokół kominka na przyjemny wieczór w pobliżu ognia.

poduszka-outdoor-garden-stolec otwarty drewno kominkowe

Stolce stali się bardziej komfortowo z poduszek wykonanych specjalnie do uzupełnienia!

ognisko-deco-modern-garden-kominek-a-Wood-akcesoria

Chłodny wieczór? Szwajcarski wiedzę dobre! Jest to prawdopodobnie dlatego, że również koce wełniane dla przyjaciół wokół ognia.

Przechowywanie-drewno-meble-outdoor-stal-design

Wszelkie ognisko i grill drewno potrzebuje miejsca do przechowywania drewna. Dzisiaj można uzupełnić wystrój swojego miejsca na zewnątrz z drewnianej obudowie wykonanej ze stali. Dyskretny, ułatwia organizację kawałków drewna i mogą być instalowane w pobliżu kominka.

Narzędzia grill-drewno-zewnętrzne-czyszczące

Aby dodać do tego wszystkiego, katalog tej marki obejmuje także przyrządy do czyszczenia projekt ognisko. Ich zadaniem jest ułatwienie pracy trochę irytujące po przygotowywania potraw w lesie na grilla!

Zdjęcia i Design by Feuerring


About the author

admin