Mały tatuaż kobieta i mężczyzna – dyskretna i pomysły pełne oryginalności – anews24.info

Mały tatuaż kobieta i mężczyzna – dyskretna i pomysły pełne oryginalności

mały tatuaż kobieta przedramię-kwiatowy deseń

Chcemy zaoferować dyskretną mały tatuaż? Można zacząć od wyboru lokalizacji dla swojej mini tatuażu: palec, uchwyt, ramion, barku, szyi, kostki, kolana ... Lub skupić się najpierw na wzór chcesz tematyczne: Kwiaty, zdjęcia Peter Pan, inicjały, mini precyzyjne komunikaty itp małe serce


Niezależnie od strategii Państwo przyjąć, proponujemy zapoznać się z naszym wyborem zdjęć. Dadzą Ci pomysłów na tatuaż lub mikro kobiety mężczyzny dyskretnego ale dość oryginalny. Co robić, gdzie chcesz!

Dziś wybraliśmy się trochę dyskretny tatuaż na całą masę różnych powodów.

Na początek, są tacy, którzy zawsze chcieli spróbować tatuaże. Wiesz, oni są tymi, którzy wahają, kiedy tylko nadarzy się okazja dla nich, aby angażować się w taką przygodę. Mały mężczyzna lub kobieta tatuaż jest więc sposób, aby wziąć decydujący krok. I to bez ozdobić swoje ciało zbyt ostentacyjny obrazu.

mały tatuaż mężczyzna-kobieta-finger-lew

W niektórych przypadkach, możemy zdecydować się na małym oryginalnym tatuażem kiedy chcemy uczcić wyjątkową okazję. Odbywa się to czasami z okazji mniej lub bardziej ważne wydarzenie, czasem zdobyć osobiste doświadczenia. Tatuaże niewielkich rozmiarów, jest to także sposób, aby pokazać miłość czy przyjaźń. Ponieważ, tak, są pary i przyjaciół, którzy zdecydują się wyrazić i ich przywiązanie do siebie.

mały tatuaż kobieta-ramię-korona-kwiat

W skrócie, jeśli lubisz oryginalne małe tatuaże, wszystkie możliwości są dobre. Będziemy oferować na cześć autora i książki nam się podobało, film kochaliśmy lub spowodować blisko naszego serca.

Idź na dyskretny tatuaż nie oznacza, aby ukryć!

maluch-tattoo-metrowej serce kobieta

Powiedzmy od razu; iść na dyskretny i oryginalny tatuaż nie znaczy, jeśli chcemy, aby ukryć swoje ciało sztukę. Zamiast tego, wybór lokalizacji mini tatuaż zwykle odbywa się bardzo ostrożnie. Więc wybraliśmy części ciała, które pozostają widoczne, a nawet przyciągnąć uwagę na jego dyskretny tatuaż.

mały tatuaż na nadgarstek, kobieta-MAN-cytaty

Ramiona, nogi, palce i ramiona są jednymi z najczęstszych wyborem dla tego rodzaju małych tatuaży. Następnie należy wybrać jedną z tych części ciała, jeśli uważasz, że Twój mały mężczyzna lub kobieta tatuaż powinien być integralną częścią wygląd. A zwłaszcza, jeśli chcesz pokazać go wszystkim!

dyskretny mało palca kobieta tatuaż

Inne ciekawe opcje dla małego formatu tatuaż dla kobiety i mężczyzny, szyi, okolicach i za uchem, a nawet strategiczne miejsce dekolt ...

Wymienić pierścienie, pierścienie i sojuszy z małego palca tatuażami

małe tatuaże-kobieta-finger-dyskretne pomysł

Niedawno rozmawiałem z tendencją do zastąpienia jej zaangażowanie lub obrączki małego oryginalnym tatuażem. Cóż, ta tendencja rośnie bardzo szybko! Dziś to już nie jest zarezerwowana tylko dla par.

tatuaż mały palec-foot-ring żona

Po tym wszystkim, nie ma szczególnego powodu, dla którego single nie są dozwolone, również uzyskując piękny tatuaż palec! Poza tym, bycie singlem, ale także cieszyć się tę zaletę, że możliwość swobodnego wyboru lokalizacji tatuażu. Aby go nosić na jednym z palców stopy, jeśli chcesz!

Oryginalny małego człowieka przedramieniu tatuaż

I o to chodzi, to dlaczego nie iść dalej z mężczyzna lub kobieta tatuaż w kształcie bransoletki pomysł?

Wyrazić swoją osobowość z małym tatuażu formie oryginalny wpis

dyskretny trochę kobieta-arm-łaciński tatuaż

Małe tatuaże w postaci różnych komunikatów nie są nowe. Pomysł, aby zapewnić odwołań nadgarstek tatuaże dla ciebie? Więc być kreatywny i wybrać do przetłumaczenia języka obcego! Zdecydować się na łacińskim cytacie, jak reklama maiora (po francusku „do większego sukcesu”). Lub wyrazić swoją miłość do swojej ukochanej w starożytnych greckich ἀγάπη słowo (po francusku: „miłość, miłość, pasja”).

Oryginalny małych stóp kobieta-mężczyzna-grecko-stary tatuaż

Nie rób tradycyjne lub nowoczesne liter i zastanawiasz się, gdzie możemy również znaleźć inne podobne pomysły tatuaż? Wystarczy sprawdzić słownika online odniesienia, jak ten łaciny i jeden w języku greckim. Ale uważaj, bo niektóre niuanse rozumieniu słowo lub przetłumaczyć całe zdanie, to będzie potrzebować pomocy od kogoś, kto jest zaznajomiony z tych językach!

Pokazać pasję do historii dzięki małym oryginalnym tatuażami

tatuaż-trochę-prince-kobieta-mężczyzna-ramię

Pokaż swoją pasję do konkretnej historii do książki lub filmu z ramienia tatuaż, palec, szyi i dekoltu!

kobieta-tattoo-forget-Little-Prince-słonia

Wśród najbardziej popularnych opcji Zdarzenia: Małego Księcia i Piotrusia Pana. Historie, które uwiódł nas w dzieciństwie, ale wciąż kocham odkryć już dziś!

tatuaż-Peter-pan-finger-kobieta zdjęcie

Oczywiście nic nie stoi ci zdecydować się na innej powieści lub filmu, który Cię interesuje. Historie odkrywamy wyimaginowane światy i własnymi mitologiach nadają się szczególnie do mniejszych tatuaże ale pełne znaczenia.

mały tatuaż kobieta-mężczyzna-original-harry-potter

Świat Uczeń czarnoksiężnika Harry Potter to tylko jeden z przykładów tego rodzaju historii. Tysiąc wyrażenia zawarte jest oryginalny i symbole. I wszystko może być wytatuowany w formacie mini!

Jesteś pasjonatem przyczyna? Sprawiają, że znany z dyskretny tatuaż małe!

tatuaż-man-trochę-arm-wilk

Pasja dla sprawy jak zwierzęta, ochrona planety, życie morskie, ptaki ...? Sprawiają, że znany z małym tatuażem!

tatuaż mały ptak-back-ramię żona

Zdjęcia często mówią więcej niż słowa. Więc dlaczego nie wyrazić swój aktywizm z pomysłem dyskretne tatuaże, ale bogaty w znaczenia? Można nawet postawić na bardziej enigmatycznym symbolem dla wielu interpretacji. W tym celu zainspirować swoim doświadczeniem lub znanych metafor.

mały tatuaż kostka-różowo-kobieta-idee

Jeśli brakuje pomysłów, proponujemy udać się przyjrzeć naszej specjalnej publikacji na temat znaczenia japońskich tatuaży. Będziesz może znaleźć symbol, który przemawia do Ciebie, aby zinterpretować nowoczesną wersję minimalistyczną!

wnuki tatuaże arm-Birdman orła

mały tatuaż mężczyzna kostka-kotwica


Wysłany przezClaire Deschamps w BeautyLike this post? Please share to your friends: