piękno

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro tatuaż jest najczęściej związane z indiańskich plemion. W większości plemion, pióro symbolizuje siłę i mądrość ptaków. Indianie używali piór w swoich obrzędach rytualnych ponieważ pióro reprezentował ducha ptaka.


Ten ostatni został uznany w stanie oczyścić umysł, podwyżki i czystego środowiska energii.

pióro tatuaż wzór tatuażu pomysł

W rodzimej kultury amerykańskiej, sądzono, że pióro uosabia świętego ducha ptaków.

Znaczenia piór tatuażu zależy od gatunku ptaków.

Na przykład, pierzeorzeł niesie szczególne znaczenie. Były one noszone przez wojowników jak uznaniu ich męstwa i odwagi. Orzeł piór wskazany szlachetność serca i pozwolił, aby odbiorca łatwo podjąć podróże lotu (duchowo i dosłownie).

pomysły tatuaż pióro tatuaż kobiety z powrotem

Pióro Tatuaż: Znaczenie inspirowane przez indiańskich ludów

W rodzimej kultury amerykańskiej, symbol pióra przeprowadzane również na komunikacji. Pióra były często postrzegane jako nosicieli wiadomości ze świata duchowego i pióro tatuażami przenoszonych potężne ideały o świętej wymiany. Rzeczywiście, w wielu kulturach znaleźć pióro w jego drodze, była bezpośrednią wiadomość do ukochanej osoby, który przeszedł do świata duchów.

W symbolice i mitu Celtic , postać Morrigan w sobie wyrafinowany płaszcz piór pióra (Raven). Jej sierść była jego droga zamienia się w ptaka. Legenda mówi, że jego zdolność do przekształcania się w ptaka był podstawą jego wysoką myśli, a jego oczy Z „lotu ptaka” w duchowych sferach. Przekształcił się w ptaka, mógł również łatwo podróżować i zobaczyć świat.

pióro tatuaż pomysł tatuaż wolność

Tatuaż pióro w kulturze egipskiej

legendy Egipcjanin również mówić piór tatuaże. Dla nich, pióro symbolizuje mądrość bogini Maat - w matrony figury głosząc prawdę i sprawiedliwość. Podczas mumifikacji, Anubis i Maat porównanie masy serca do masy pióra do określenia czystości duszy. Jeśli serce było lekkie jak piórko, dusza została uznana za czystą i umysł mógł swobodnie poruszać się w kierunku dalszej ewolucji.

pióro tatuaż tatuaż Ideą ucha

W ten sposób, pióra są również duchowy symbol statusu w wielu kulturach. wszystkie rodzaje znaków odkrywamy kto je zdobione piórami posiadanych. Rycerze, damy w pierzastych głowy, heroiczne postacie z pierzastych płaszcze - wszystkie te postacie są grupą osób z nadzwyczajnych uprawnień, ale także odważne i otwarte serca.

pióro tatuaż oryginalny tatuaż tatuaż ramię

Szerszy widok traktuje pióro tatuaże myślenia, rozumu i wyższego umysłu. To dlatego, że pióra i ptaki są związane z powietrzem i niebem. Jest to również logiczne połączenie z marzeń, inspiracji, duchowego wznoszenia się i inteligencji emocjonalnej.

Możemy zatem stwierdzić, że pióro symbolizuje całą listę dobrych rzeczy! Są to:

 • duchowość
 • inteligencja emocjonalna
 • wolność
 • czystość umysłu
 • minded podróżnik
 • odmłodzenie
 • magia
 • sny
 • wyjaśnienie
 • transformacja
 • inspiracja
 • zaawansowane myślenie
 • odważny i czyste serce

Tatuaż pióro również partnerzy z pisania, literatury i poezji.

Pióro można również dołączyć pisanie. Większość była stalówki pióra gęsie, kogut, łabędź lub kaczka. Nawet dzisiaj, pióro do pisania łączy poezję i literaturę. Okazało się po raz pierwszy w średniowieczu. Zazwyczaj stosowane skórkę piór - łatwo dostępny i grube. Nie było identyczne długopisy - każde pióro było również pojedynczy jego pisarz.

Pióro tatuaż może zatem symbolizować pragnienie, aby żyć razem, aby napisać swoją własną, niepowtarzalną historię życia, być wolny, niezależny i odważny.

Jak widać, pióro tatuaż jest bogaty w znaczenia, jednak wspólną cechę wszystkich interpretacji, a to zawsze wiąże się z wolność.

Czując wolne porywający? Pióro jest następnie tatuaż dla Ciebie ...

grafika tatuaż pen-Original-idee-tatuaże

Który model i co lokalizacja dla mojego pióra tatuaż wybrać?

Model zależy od lokalizacji i odwrotnie. Jeśli tatuaż jest pierwszym w swoim życiu i swoim ciele, zaczynają stopniowo. Po pierwsze, lepiej jest być zadowoleni z małego tatuażu. Wybierz lokalizację, która nie jest bardzo widoczne lub które można łatwo ukryć w ubraniu. Pióro podkuwane wspaniały tatuaż ramię lub przedramię, nadgarstek tatuaż, tatuaż, tatuaż kostkę lub tatuaż palec. Uwielbiamy ideę coraz tatuaże coś małego i minimalistyczny za uchem.

Lepiej jest zarezerwować widocznych części ciała lub bardzo widocznych tatuaży których jesteś naprawdę pewien. A jeśli jesteś naprawdę pewien swojego tatuażu, start z tymczasowym tatuażem. Istnieje wiele odmian do czasowego tatuażu.

Pióro tatuaż jest idealnym miejscem na tatuaż na nadgarstku.
nadgarstek tatuaż pen-idee

tatuaże 3D są bardzo modne. Kochamy ich futurystyczny i geometryczny bok. Poniżej znajdą Państwo projekt, który daje pomysł na oryginalne pióro tatuaż wersji 3D.

Model 3D pióro tatuażpen-3d-tattoo-pomysł oryginalny tatuaż

Zawsze doradza nowych fanów tatuażu zrobić rysunek w stylu tatuażu oni wyobrazić. Nie bój się zwrócić (nawet jeśli nie jesteś bardzo dobry) i rozwijać swój unikalny tatuaż pomysł.

Można również uruchomić z tatuażem piór i rozwijać stopniowo. Dodaj ptaki, drobne kwiaty, nazwę swojej ukochanej (-ów) ... wszystko, co chcesz i pozwalają na wyświetlanie swój pomysł.

pióro tatuaż ptak tatuaż tribal-tattoo śniadanie

Skomplikowana konstrukcja (jak poniżej jeden, na przykład) będzie wymagać więcej cierpliwości i zasoby do realizacji. Im mniej skomplikowana konstrukcja, tym łatwiej będzie to zrobić. Bardzo szczegółowe wzory tatuaży wymagają znacznej ilości atramentu. Jeśli podoba Ci się, jakiego rodzaju wzór, zorganizować w cierpliwość!

tribal-bird-pomysły tatuaż-design-tattoo-

Mały tatuaż poniżej jest nie tylko ładny, ale też dość łatwe do osiągnięcia. Sprawdź resztę naszego pióra pomysły tatuażu i kilka rysunków poniżej.

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryćPióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryćPióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Pióro Tatuaż Znaczenie i 20 tatuaż pomysły odkryć

Poczuj się jak tymczasowy tatuaż? Odwiedź Sioou.


About the author

admin