podróżowanie

Płyta silnika elektrycznego, aby surfowanie

Silnik elektryczny surfowania pokładzie ekologiczny

Aquila to hiszpańska firma, która rozwija deski motorycznych, aby surfowanie elektryczne. Każda płyta jest przeznaczona do różnych stylów surfowania.


Te zaawansowane technologicznie deski surfingowe posiada system napędu odrzutowego ze zintegrowanym silnikiem. Elektryczny surfowanie jest przyjazny dla środowiska i dobre dla natury, ponieważ nie ma hałasu i nie wytwarza emulsje. Płyty są nowoczesne i oryginalne wzornictwo, w jasnych kolorach typowych dla surferów. Cena wynosi około 3000 euro.

Manta Elektryczna deska surfingowa na débuteurs Elektryczne surfowania manta board

Płyty surfowanie elektryczne są sterowane za pomocą bezprzewodowego przenośnego pilota. Zakręty są proste i są ze zwykłego surfowania pokładzie - tuż nad wodą. Te samobieżne tablice elektryczne są dostępne z różnymi układami napędowymi do wyboru. „Manta” dla początkujących, ponieważ jest on przeznaczony do surfowania na niskich obrotach na powierzchni wody. Następnie płyta „Carver” jest dla odważnych i nie iść do prędkości 71km / h. Ostatnia rada „The Blade” jest przeznaczony dla ekstremalnej wydajności i adrenaliny naukowców - to idealny wybór dla freestyle. Oglądać filmy i zdjęcia poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tych niesamowitych płyt!

Carver silnik deska dla odważnych nowoczesna deska surfingowa rzeźbiarz

Ta deska surfingowa jest przyjazny dla środowiska, ponieważ nie hałasować i nie emulsja produkt ekologiczny pomysł elektryczny surfowanie Aquila

Płyta ta jest łatwa w nawigacji electriuqe nowoczesna deska surfowanie pomysł

Deska surfingowa jest zdalnym handheld surfowania pokładzie kieszeń elektryczny zdalnego

Deska surfingowa nowoczesny projekt surfowania pokładzie ma pomysł elektryczny silnik Aquila

Aquila silnik pokładzie Silnik elektryczny nowoczesna deska surfowanie


About the author

admin