California Scan: príručka pre prirodzené, svetelný efekt – anews24.info

California Scan: príručka pre prirodzené, svetelný efekt

California zametanie hair-cut-krátke vlasy

S príchodom leta považujeme stále meniť svoj vzhľad a starať sa o seba. Všetci by sme mať "dovolenku return" dokonca pred strán.


To je dôvod, prečo musíme myslieť na farby. Všetci vieme, ten účinok, že slnko na farbené vlasy. To je dôvod, prečo v tomto článku vám ukážeme tento moderné technológie, ktorá je California skenovanie.

Čo California skenovanie a aké sú jeho najväčšie prednosti?

how-to-scan-blond

Po prvé, musíte vedieť, že tento postup farbenie bol asi po veľmi dlhú dobu. Bolo však zabudnutá v čase, ale dnes je späť rýchlo. Hlavným účelom tejto farby je získať návrat z prázdnin efektu. Tento účes je jasný, prirodzený efekt, ktorý aj slnko nepokazí. Je vhodný aj pre ženy s dlhými vlasmi, než tie, s krátkymi vlasmi.

Technicko-Eclat-krátke vlasy

Čo je technika Kalifornia skenovanie?

Účelom skenovanie Kalifornia je zosvetliť vlasy. Ktorý si musí vybrať farbu, ktorá je aspoň jeden alebo dva odtiene svetlejšie. skenovania možno vykonať na svojej prírodnej farbe alebo priamo sledovať nové sfarbenie. K tomu sa pridá sfarbenie s nízkou oxidácii v spodnej časti vlasov. Potom musíme natiahnuť s hrebeňom miešať dve farby tým najprirodzenejším spôsobom. Musíme zdôrazniť, na špičkách sa zosvetlovače a asi po dvadsiatich minútach, je hotovo!

hnedé dlhé vlasy-idee

Ako sa zachovať vaše California skenovať?

To nevyžaduje veľa času. Ak chcete, aby sa vaše vlasy, jednoducho ísť ku kaderníkovi 2 až 4 mesiace zvýrazniť svoje farby. Vzhľadom k tomu, sfarbenie má tendenciu vyschnúť vlasy, odporúčame pravidelne používať hydratačné vlasové masky.

vlasy dlhé-vlasy fréza

Hlavným cieľom kontroly je osvetliť vaše vlasy. To je dôvod, prečo je dôležité, aby bola dobre. Môžete vykonať tento typ farbenia doma, ale je to dosť riskantné. Takže, opýtajte sa aspoň poradiť kaderníka. Musíme si uvedomiť, skenovanie na časti vlasov okolo tváre a na temene hlavy. Je dôležité, že zámky sú prirodzene roztaví.

tuhý vlasy-farbenie-Dodge

Spočiatku skenovanie California má byť pre blondínky. Ale dnes mnoho hnedej a vykonať tento typ sfarbenia. Hlavným cieľom je mať tmavé korene a ľahkých podielov.

hair-cut hair-long

Výberom Kalifornia skenovanie budete nedošlo k poškodeniu vašich korene, ak sa vykonáva na svoje prirodzené vlasy. Odľahčiť vlasy prameň po prameni je skutočnou inováciou vo vlasoch, takže nepoškodí vaše vlasy.

idee-vlasy po ramená

Ďalšou výhodou kontroly Kalifornia je, že je ideálny pre ženy, ktoré sa práve narodilo biele vlasy. Ten bude zahŕňať nedostatky v malom zdvihu.

svetelný efekt prírodné vlasy

Tu sú naše tipy pre váš Sunlight skenovanie:

Po prvé, vieme, že skenovanie Kalifornia nebude mať rovnaký účinok na krátke vlasy, ako dlhé vlasy. V skutočnosti, ak máte vlasy príliš krátke, úvahy stačiť nebude viditeľný. Ak chcete mať požadovaný účinok zebra, majte na pamäti, že by ste mali vždy vybrať farbu aspoň jeden alebo dva odtiene svetlejšie.

meches odraz červené vlasy

Hoci táto nová technika sa snaží zachovať vaše zdravé vlasy, avšak je neodporúčame používať viac ako 3x do roka. Ak sa vaše korene rastú späť príliš rýchlo, potom vykonať drobné úpravy.

žijúci sušič idee-odtieňov

A tu to zvláštne novinka: Vedeli ste, že tam je zametať henna? Ale pozor! Nikdy nepoužívajte henna po farbení!


Like this post? Please share to your friends: