vlasy

Účes ženy účes Muž 2017 a 2017, a ak ste hlavou to zmeniť?

vlasy žena v roku 2017 skrátil ženu

Chcete zmeniť svoj názor? Dámy a páni, dnes vám predstaví špeciálny výber ženského vlasy účes ľudských myšlienok 2017 a 2017 zistiť, aké sú trendy pre tohtoročnú sezónu a ako si vybrať účes podľa morfológiu tváre!


Žena účes Muž účes rokoch 2017 a 2017: trendy

V predchádzajúcom článku sme hovorili o nedávnom trendu - androgýnny vzhľad. Muži a ženy, všetci sme sa znížiť ich vlasy krátke alebo semi-krátky. Máme prijať androgýnny účes, ktorý môže byť ženský a mužský naraz. Ak vaše tvárové rysy sú mäkké alebo hovorené, rezanie krátke zvýrazniť. Ak Vyňať krátke vlasy, muž alebo žena, znamená zdôrazniť tak či onak rysy tváre a farby očí.

2017 účes ženy účes Muž androgýnny vzhľad v roku 2017

Po prvé, my vám predstaviť nejaký vizuálny nápady ženská skratkou nasledovanou moderného človeka rezanie výberu a nakoniec vám niekoľko tipov, ako si vybrať rezy v závislosti na štruktúra vlasov.

Krátky strih - muž alebo žena?

Dlhá krátka žena rez bol videný ako neženský. Tento mýtus je úplne v poriadku. V skutočnosti je skratka zdôrazňuje krk a tvárové rysy. Záleží tiež na reze budete prijímať. Chceš naozaj rezať veľmi krátke, alebo si radšej ponechať určitý objem meniť svoje účesy?

V roku 2017, trendy žena a muž účes účes sú si veľmi podobné, hoci to vyzerá skoro rovnako! Pre väčšie pohodlie a byť v móde - zvoliť módne krátky zostrih. Muž alebo žena, akýkoľvek strih zvoliť závisí hlavne od tvaru vašej tváre a vaše štruktúra vlasov.

Žena účes trend v roku 2017 skrátil ženy

A áno, nie sme všetci rovnakí. Je to veľmi odlišné od seba navzájom. Rez odráža našu osobnosť, náš štýl a naše chute. Kľúčom k úspechu je byť pohodlné s jej šálkou, jej oblečenie a vzhľad. Úplne zmeniť svoj vzhľad môže urobiť dobre a pravdepodobne prekvapí svojich priateľov. Je pre vás, aby svoj osobný štýl.

hair-žena-2017-breaker short-eli-bauer

Misa strih - sušič vlasov muž žena 2017 a 2017 veľmi módne

Rez misa je vždy v móde v tejto sezóne. Ona je veľmi roztomilý a hodí sa ľudia čelia dlhé, podlhovasté, štvorec a trojuholník.

2017 účes žena koncept žena skratka misa strih

Misa brúsená misa alebo pohár je jednou z krátkych rezov jednoduchšie dosiahnuť. Tu je dôvod, prečo takmer všetky deti, keď sú malé na nosenie - to je rezanie jednoduchšie urobiť pre mamičky. Vlasy tvorí akýsi "misy", odtiaľ názov pochádza, a majú rovnakú dĺžku všade okolo hlavy.

Tento rez je tiež jeden z najstarších. Mnoho ľudí stále spája s Johanka z Arku a kráľovi Artušovi. Je ťažké povedať, kde to vzniklo, ale pre svoju jednoduchú implementáciu, to nie je prekvapujúce, že jedny dvere po stáročia. Veľmi módne v 80. a 90. rokoch, je zase späť v roku 2017. Je to už nie je synonymom pre "cut mom", ale muž a žena veľmi módny strih.

Muž rezanie-Au-miska-muži-skratky-bowl

Rebeli cut - veľa objemu mať rock'n'roll vzhľad

Ak si ostrihať vlasy krátke, nebudete musieť myslieť na účesy. Ale ak si chcete užiť krátke vlasy pohodlie pri experimentovaní s rôznymi účesmi malé, nech dĺžku nad hlavou. Môžete dať je späť na vzhľad 70, alebo vlakom do maxima pre vzhľad rockabilly.

hair-žena-2017-coupe-woman-short-nápady

To je ten muž, strih, univerzálne a veľmi módne žena.

Ak chcete zachovať dĺžku a majú krátky rez naraz, je to možné. Držíme dlhé vlasy cez lebky je skrátený na krku a po stranách. Je to žena, strih a univerzálny človek a veľmi módne v poslednej dobe. Je inšpirovaná New York podrezanie pohár len s tým rozdielom, že sa hrá trochu s dĺžkami.

hair-žena-2017-eli-bauer-skratky

Keď je človek v kaderníckych, jeden nafúknuť módnych časopisov a zdá sa, že tam sú tisíce a tisíce vlasov, ktoré existujú. quelques'unes bol vybraný, že nás chcú, ale keď sme sedeli na stoličke holiča, naozaj neviem, ktorý zvoliť.

Je pravda, že dejiny umenia vyrezávanie vlasov je dlhý. Voľba je ťažké, ale v skutočnosti môžeme zaradiť škrty v piatich kategóriách:

  • krátky
  • semi-krátky
  • priemerná dĺžka
  • polodlhé
  • dlho

Tento rok ustupuje do prvých dvoch kategórií: krátke a semi-krátku vzdialenosť. V skutočnosti, tam je nová kategória frakcie, ktorá nie je ani krátke, ani dlhé. To je rez muž a žena Super trend posledných rokov - dlhý krátky strih! A áno, to naozaj nie je pocit, že výraz, ale môžete vidieť hovoríme nižšie:

Kaderník žena v roku 2017 Semi-dlhú ideálny pre mužov aj ženy

hair-žena-2017 rezačka nápady-hermafroditických

Rez je krátka, ale budeme držať dlhé pramene cez hlavu meniť svoje účesy. Toto rezanie vzor je ako keby sme znížiť, že polovica jej vlasov a kaderníctvo zabudol znížiť zvyšok ... Naozaj moderné a komfortné na leto!

Účes žena 2017 California skenovanie

hair-žena-2017-breaker short-žena-idee

Krátky žena strih: filmový príbeh

Pamätať Jean Seberg z Godarda a jeho krátky zostrih? Mnoho herečiek označiť históriu účes s ich veľmi krátke strihy. Všetky veľmi jemné črty, ktoré zaviedli krátky a ženský strih. Chlapčenský pohľad do mäkčeného verzii s dymové oči make-up. Je nemožné, nehovoriac o Audrey Hepburn bola jednou z prvých predstaviť strihanie krátke ženu naozaj.

hair-žena-žena-2017-breaker short-hermafroditických

Žena účes 2017: krátke vlasy a sexi

eli-Baur-cut-short-vlasy-žena-žena-2017

Moderný človek sa stará o jeho vzhľad a jeho vlasy

cut-man-trend-been-cut-trend-2017

Moderný človek stará o vlasy a jej vzhľad. To nedbalo elegantné dvere naraz. Rez je veľmi dôležité. Je dôležité vybrať si svoj vlastný, pokiaľ ide o jeho morfológie posilniť tvárové rysy a farbu očí.

Hair-man-2017-vlasy trend

Určujú tvar tváre alebo Morpho-účes

Ak stále neviete, ktorá časť vybrať, najprv určiť tvar tváre. Máte okrúhlu tvár, oválne, dlhé, podlhovasté, trojuholník, obrátený trojuholník, diamant alebo štvorec? Za týmto účelom vziať do úvahy veľkosť vášho čela, lícach a brade a dĺžku vašej tváre.

Vieš, a uvidíte pravdepodobne americký herec Leonardo DiCaprio a "hobit" Elijah Wood filmu Pán prsteňov. Tieto dva subjekty sú dokonalým príkladom toho, čo okrúhlou tvárou. Tento tvar tváre nie je príliš dlhá, brada je pomerne malý, líca sú zaoblené. Jedná sa o jednu z najrozšírenejších foriem tváre medzi mužmi a ženami. Má jemné črty. Okrúhla tvár je tiež považované za formu najviac symetrické tváre.

Ak je vaša tvár guľatý, naozaj šťastie! Vzhľadom k svojej symetriu, takmer všetky kusy idú dokonale!

Hair-man-2017-breaker hermafroditických man

Hair-man-2017-breaker k človeku

Čeľusť je vyslovovanie? Pravdepodobne budete mať obdĺžnikový tvar tváre Ak máte široké čelo a lícne kosti sú vyslovovať, potom si môžete byť istí, že ste šťastný majiteľ tvare trojuholníka tváre! Ak je vaša čelo je široké, čeľusť a výrazné lícne kosti sú vyslovovať, potom máte diamant v tvare tváre.

U obdĺžnika alebo diamantové čelné sú vybrané úseky s objemom na bokoch alebo na temeno hlavy. Zistite nižšie, dve myšlienky účes človek 2017 Trendy v tejto sezóne:

V tejto sezóne krátkej štýly s objemom na temeno hlavy je na vrchole trendy v roku 2017

Hair-man-2017-cut-hair-leto-červené vlasy

Podrezanie Cup s veľmi krátkymi stranami

Hair-man-2017-strihajú vlasy

Podlhovastá tvár je ... dlhá! Tento druh tvárových čŕt čeľusť a lícne kosti proporcionálne. Predné, príliš často symetrické. Tieto stylisti radia škrty, ktoré zníži veľkosť vpredu s objemom na bokoch. Nižšie nájdete nápad obmedziť podlhovastá tvár s objemom:

cut-hair-hair-slučky-trend krátke vlasy

Vyberte si strih v závislosti na textúre vlasy

Pokiaľ máte vlasy skôr účely, stylisti radia, aby sa zabránilo dlhé rezy. Krátky strih môže priniesť veľa objemu vlasov, zatiaľ čo jemné vlasy dlhé a niekedy zdajú nudné a nevýrazné. Nakoniec sa téglik môže pomôcť priniesť nejaké hlasitosť na vlasy, ale pamätajte, že to je hlavne alimention a starostlivosť budete mať pre vaše vlasy, ktoré na ne bude krásne a geniálne. Zabudnite na akékoľvek agresívnych vlasových prípravkov. Používať čo najmenej sušiče vlasov, rovnanie, zastrihávače atď Všetky zariadenia, a to aj v prípade, že predajca vám povie, inak poškodiť vlasy. Čím viac prírodné, tým lepšie. Vaše vlasy potrebujú dýchať!

cut-man-hair-androgýnny trend

Nápady škrty pre vlnité vlasy

Má kučeravé vlasy je naozaj cool, ale údržba vyžaduje určitý čas. Ak sú vaše vlasy kučeravé, veľmi dobre viete - je to niekedy veľmi ťažké rozčesávajú a prebudiť sa ako drvené šalát. Pri správnej starostlivosti, môžete mať vždy pestované vlasy a našuchorený! Môžete si vybrať, či chcete, aby sa dlhú dobu Mick Jagger vyzerať alebo skrátiť dobu roztomilé pudla vzhľad.

hair-žena-2017-coupe-woman-vlasy-dlhé vlasy

Niektorí ľudia chcú hladká a vlasy kučeravé vlasy a zvrátiť ... Nechali sme chceli zmeniť alebo zlepšiť svoj vzhľad, zatiaľ čo to je možné iba v prípade, že zvyšuje jej črty a jej prírodné vlasy. Ak ste sa narodili s kučeravými vlasmi, to znamená, že je to preto, že ste dokonale! Ak ste sa narodili blond, potom nie je potrebné farbu vlasov čiernu. Príroda je múdrejší, než to, čo sme verili ... Urobila si dokonalá!

vlasové strihy-man-2017-vlasy kadere

Prečo niektorí kučeravé vlasy a iní nie? Všetko je záležitosť génov. Vaše vlasy je výsledkom dedičnosti od svojich rodičov, starých rodičov, prastarých rodičov ... Tie nesú príbeh vašich génoch na hlavu!

Hair-man-2017-rezy-man vlasy kadere

Kučeravé alebo rovné, a to vždy na pamäti, že vaše vlasy sú jedinečné! Vyplývajú z kombinácie génov svojich predkov. Každý človek má jedinečný genetický kód a vy dobre viete.

cut-man vlasy kadere

Ako si vybrať farbu vlasov?

Sfarbenie nie je nutné v tejto sezóne. Ak si napriek tomu chcete osviežiť vašu prirodzenú farbu a lesk, aby sa vaše vlasy, trend je zvoliť prírodné odtiene.

Ak ste blond vlasy jasné, môžete si hrať s zlatými tónmi, tmavo blond alebo medené. Opt za veľmi rôznych odtieňoch vašej prirodzenej farby sa neodporúča, pretože to nemôžeme ísť veľmi dobre.

Ak máte hnedé vlasy, rozhodnúť sa pre odtiene blond, červená, hnedá.

Pre čierne vlasy, stručne povedané, je ťažké zosvetliť tmavé vlasy, takže je lepšie sa rozhodnúť len pre fialové alebo červené odlesky.

Kalifornia skenovanie je tiež veľmi módne v uplynulých rokoch. Ide o čiastočné farbenie vlasov - pridáme kúsky vo svetlejších odtieňov pre efekt "slnečného svitu vo vlasoch."

cut-man-Look-look-vlasy trend

cut-man-2017-účes-man-2017-nápady

Experimentovať s vlasmi.

Keď ste teenager, to nie je vždy dobre o sebe. Dospelý, už vieme, čo chceme a budeme predpokladať, svoj štýl a patriaci do skupiny priateľov. Dospievanie je obdobie experimentovania zo všetkých, to je vek, kedy jeden je taký fanúšik v kapele, naozaj chceme byť ako on. Zafarbia jeho červené alebo blond vlasy, dostanete vrcholy ...

Experiment s vlasmi je dobre príležitostne. To je ešte dôležitejšie, aby vždy majte na pamäti, že niektoré škvrny alebo zafarbenie môže oslabiť a urobiť naše vlasy nudné. Vďaka strihu, žiadny problém, môžeme meniť svoje účesy všetko menej bez obáv, že naše vlasy budú kaziť.

cut-man-trend-look-trendy

Účes blondínka v rokoch 2017 a farbenie

cut-trend-breaker hermafroditických žena-žena-look

Účes žena 2017 a trendy vzhľad - hermafroditických

Žena-vlasy-žena-2017-nápady-hermafroditických

človek-hair cut-trend-účes-2017

človek-vlasy trendy účes-2017 man cutting-vlasy dĺžky hermafroditických

man-leto-hair cut-idea-man-trend

Idee-cut man-cup-2017-au-miska nápady

Idee ističe man-vlasy trend-look červenej

Idee ističe man-hair-trend-man-2017

Idee ističe man-to-módny trend-breaker

hair cut-man-idee

hair short-man-look-trend vypínača nápady

Idea žena účes 2017 dlhými kučeravými vlasmi, prečo nie!

Žena krútia vlasy-cut-retro-trend

Účes rockabilly žena v roku 2017

hair-žena-2017-short-cut žena

Nápady prírodné farbivá


About the author

admin