Zametacie vlasy – všetko o tejto technológii trende – anews24.info

Zametacie vlasy – všetko o tejto technológii trende

blond skenovanie on-hnedé sfarbenie srsti

Ak čítate tento článok, je, že ste pravdepodobne záujem o módne farbenie technikou. Pre tých, ktorí chcú zmenu v úrovni farieb, skenovanie vlasov je tou pravou voľbou, aby prijali.


Stále viac a viac žien výnimky z tejto čiastkovej farbenie techniky, čím sa získa svetlo a prírodné účinok. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si týchto pár riadkov, aby vám lepšiu predstavu o tomto spôsobe, v ktorom ju hviezdy milujú.

Takže to, čo je skenovanie vlasy?

skenovanie hair hair-short-sfarbenie-blond

V podstate, vlasy je čiastočný rozmietanie farbenie technika, ktorá si kladie za cieľ objasniť základná farba vlasov jeden alebo dva odtiene. Táto technika, inak známy ako slnečné zametanie alebo skenovanie Sunlight je oceňovaný pre jeho silách, aby nadobudlo platnosť "dovolenku návrat" k vlasom. Skutočne, s týmto sfarbením, vlasy sa stáva jasnejšie a žiarivejšie s prirodzeným účinkom.

hair-frisee odraz svetla

Snímacia vlasy má niekoľko výhod. Po prvé, je to farba, ktorá viac chráni farbu vlasov alebo kúsky, ktoré celý sfarbenie. Okrem toho, táto metóda je ideálna pre prvú farbu, alebo na krytie svojho prvého sivá prirodzene a bez povšimnutia vlasy. A konečne, Sunlight skenovanie prináša objem Tromp oká pre vaše vlasy.

hnedé stredne dlhým sfarbenie

Či už brunetka, blond alebo červená - skenovanie je pre teba urobil. Je vhodná ako pre rovné vlasy ako kučeravé a vlnité vlasy. Technika je jednoduchá. Len zosvetliť alebo stmaviť vlasy farbené alebo prírodné jeden alebo dva tóny.

blond-funkcie farebne oslnenia

Existuje niekoľko variantov vlasy skenovania v závislosti na farbe

  • Kalifornia sweep je venovaný blondínky, ktorí chcú priniesť sviežosť vo vlasoch, zjasnenie pomaly.
  • Medom skenovanie priniesť lesk na hnedé vlasy a hnedé.
  • Karamel skenovanie ohrieva farby hnedé vlasy.
  • Sken rozhodujuca a farbivá, tiež nazývaný tieňovaný vlasy zosvetliť vlasy hroty pre získanie farebného gradientu.

V každom prípade, vlasy zametanie cieľ je rovnaký: osvetliť vlasy dáva im prirodzený reliéf.

sfarbenie-čiastočné-hnedé-oslnenia

Spôsob farbenia zákruta je pomerne zložitý. Preto vám odporúčame, aby dôverovať svoje kolorista, ak je to najprv pre. Potom, môžete farbenie vlasov sami, vďaka zametanie vlasy nájdené v súprave v obchodných domoch.

sfarbenie-čiastočnú reflexiou idea

Ako udržiavať vlasy?

V skutočnosti je to jednoduché! Stačí navštíviť kaderníka každé 3 až 4 mesiace oživiť farbu. farebné skenovanie vaše vlasy oveľa menej hlboká, než keď zvolíte iný typ sfarbenia. To je spôsobené tým, že pri výbere skenovanie, korene sú oveľa menej viditeľné.

Short-odrazy slnka sun

Zvyšok času, musíme aj naďalej udržiavať svoje vlasy pomocou hydratačnú masku. Ďalej odporúčame používať špeciálne výrobky pre farbené vlasy.

zvlnenie-long-blond-oslnenia

Tu sú naše tipy:

  • Opýtajte sa svojho kolorista, čo je najvhodnejšie farba pre váš typ a tváre štruktúry.
  • Nejdú do príliš svetlé alebo tmavé odtiene. Nesmiete mať požadovaný efekt.
  • Ak máte príliš krátke vlasy, rozhodnúť sa pre iný typ sfarbenia. Vlasy nekontroluje rovnaký účinok na krátke vlasy, ako dlhé vlasy.
  • Použite tak málo, ako to možné, žehličky a vlysy, rovnako ako vaše vlasy vysušuje. Takto si zachová svoju farbu tak dlho, ako je to možné.

Oslneniu slnkom, slnečné-lumiere

Či už klasické zametanie chlpov alebo kravatu a farbivá, je dôležité, aby mix farieb, aby mal požadovaný účinok slnka. Takže, ste pripravení to skúsiť?


Like this post? Please share to your friends: