Deco jul

Chcem svadobné strom odtlačkov prstov pre svoj veľký deň!

strom svadobné stopa-making-seba-modelu DIY-Easy

Čo je to strom svadba stopa, ako a prečo vykonať pri príležitosti svoje špeciálne deň? Táto osobitná správa vám poskytne základné informácie o aký druh príslušenstva strany a ponúkne nápady na jej vykonávanie a prispôsobenie.


Objav je rýchlo, nižšie!

svadobné odtlačok strom knižnej pozvánok, fingerprint

Strom svadba odtlačkov prstov je pekná alternatíva k návštevnej knihe je často robené na deň osláv. Aby sme pochopili svoju úlohu, musíme vedieť niečo o funkcii svadobné návštevnej knihy. Tá je akousi prázdnu notebook, zdobené v súlade s prianím páru. To môže byť dosiahnuté samotnými alebo úzke (kamaráta, člena rodiny, kontroly) páru. Tam sú tiež knihy hostí pripravený na použitie by sa dalo kúpiť v papiernictve alebo objednávky online.

Návštevná kniha alebo strom svadobné dojem na jej špeciálne deň?

strom stopa manželstvo tlače modelu je-how-it-yourself Framework

Svadobné hosť kniha si kladie za cieľ, aby vaše hostí, aby bolo ponechané niekoľko slov, podeliť sa o svoje priania a svoje dojmy z osláv. Je to pekné riešenie pre páry, ktoré chcú suvenír všetkých svojich klientov. A je to tiež spôsob, ako sa dozvedieť o skúsenostiach každého zo svojich priateľov. Lebo vieme, že pár zriedka mať príležitosť diskutovať obšírne všetkým prítomným za ich stranu.

svadobné odtlačok tree-photo book príklad

To sú vlastnosti a výhody svadobné návštevnej knihy. Avšak, v týchto dňoch, mnoho párov vzdať túto prílohu a rozhodnú sa ju nahradiť strom nesúci odtlačky svojich hostí. To sa vysvetľuje tým, že vydala všeobecne chcú mať pamäť by mohli viesť a vidieť každý deň vo svojom dome. Kniha ponúka hosťom možnosť podeliť sa o svoje pocity, ale často končí práve uložené v skrini.

strom potlačou svadobné foto-frame-Dore-idee

To nie je prípad pri strome svadobné odtlačkov prstov. Ten je vystavený prvý byť "podpísaný" všetky osoby vyzvané k oslave.

Strom-a-svadobné-stopa-deco-diy-svadobné-idee

Potom, čo sa pár vrátil z medových týždňov, že premení výzdoba objektu múru vo svojom rodinnom dome.

Čo je to svadobné strom odtlačkov prstov a aké sú možnosti pre páry, ktorí by chceli urobiť jednu?

Manželstvo stopa hriadeľ je v podstate to, alebo vzor vytlačený na liste papiera alebo na inom nosiči. Umiestnená pri vchode do miestnosti strany, alebo v jednom z jeho rohov, je doplní každý z hostí sú žiadaní, aby opustiť svoje odtlačky prstov. Ten je obvykle aplikovaný na korune stromu a tak napodobňuje vzhľad listu.

Strom-a-stopa-svadobné-prírodné-color green-idee

Osobné podpisy sú ponechané na papier pomocou atramentovej odtlačok. Farba je tento zvoliť vopred osobou, ktorá sa stará o výrobe hriadeľa (ženatý, príbuzného, ​​družičky ...).

Prispôsobiť svadobné strom odtlačkov prstov

Strom-a-stopa-manželstva-romantický pastelových farbách

Okrem toho, že krásne spomienky na svoje každodenné párty, svadobné strom ponúka veľa možností prispôsobenia. Môžete si vybrať z niekoľkých farieb, štýlov a materiálov pre výrobu takéhoto príslušenstva.

Ako prispôsobiť svoj svadobný strom hranie s farbami

Bočné farba, jedna je zatiaľ rozhodnú pre palety odtieňov, ktoré nás najviac priťahovali. To je koordinovať s hlavnou témou strany alebo s dôrazom jeho dekorácie.

Strom-a-svadobné-stopa-a-do-it-yourself, DIY-deco-black-and-white

Okrem toho je tiež možné staviť na palety farieb, ktoré sa zhodujú vnútra rodinného domu. Myslím, konkrétne do oblasti svojho domova, kde ste vystaviť svoj svadobný strom odtlačkov prstov a zistiť, aké sú najlepšie farby pre miestnosti vášho domova.

Strom-a-svadobné-footprint orámované-picture-deco-wall model

Kým strom sám o sebe je zvyčajne maľoval v odtieňoch čiernej, stopy, podľa poradia, môže byť vykonaná v jednom odtieni alebo v troch alebo štyroch rôznych farbách.

tree-dutina-book svadobné biele framework

Nad svadobné odtlačkov prstov stromovej napríklad v troch farebných prevedeniach: čiernej, ružovej a fialovej. Čierna farba sa používa pre kreslenie stromu a pre výpis mená nevesty a ženícha a dátum osláv. Hostia opustili svoje odtlačky prstov s farbou v pastelových farbách. Dokonca si myslel, ako robiť niekoľko klávesov pri päte stromu, ako keby niektoré listy spadol z jeho koruny.

štýlové svadobné doplnky-deco exteriér

Farby sú iba možnosť personalizácie oi. Pozrime sa teraz vidieť druhú originálny možnosť: používať originálne média pre jeho sviatočné strom!

Ktorý pôvodné médium použitie prispôsobiť ich príslušenstva odtlačky prstov?

Svadobné stromy sú zvyčajne vyrobené na jeden list papiera. Kmeň a konáre sú často vypracované priamo na bielej ploche, že hostia sú požiadaní, aby zdobí celý rad obrazov.

Strom-a-svadobné-stopa-roľníckej-rose-how-to-stromových výzvy

Kým papier je klasický a jednoduchý prostriedok na použitie, to nie je zďaleka jediné médií dostupných pre drevo svadobné odtlačkov prstov. V skutočnosti, to je celkom možné vytvoriť takú príslušenstvo výrobcu s plátno alebo drevené podpery.

Model-tree-book-stopa-svadobné vonku

Plátno je výborným riešením pre tých, ktorí chcú vystaviť svoje strom na stene svojho domova. Viac elegantný a elegantnejší ako jeden list, textílie teraz pripravená na tlač obrázkov. Takže si môžete objednať tlač zo stromu na plátne vopred a požiadať svojich priateľov, aby opustiť svoje odtlačky prstov.

Strom-a-svadobné stopa maľovanie-plátno model

Ak máte priateľa, ktorý je dobrý v maľovaní, spýtajte sa ich vytvoriť strom na plátne, ručné práce! Jednalo by sa o originálny darček pre vašu stranu a unikátny stolové dekorácie pre váš domov.

Strom-a-svadobné-stopa-wood-frame-dekorácie Photo

A to je myšlienka, ktorá poteší tých, ktorí majú radi prírodné dekorácie: pomocou drevených dosiek ako podporu pre svoje strom svadobné stopy! Ak ste sa rozhodli staviť na túto možnosť zvoliť svetlé farby, ako je biela a žltá. Budú vyzerať lepšie, a to najmä na doskách tmavých tónoch.

Strom-a-stopa-svadobné-umyvacka-wall-dekorácie-ručné

Konečne tretí zaujímavou možnosťou, pokiaľ ide o podporu: a nástenné dekorácie doska. Malý romantický, porcelán doska je vynikajúcim doplnkom k romantické svadobné tému alebo krajine. Potom, čo svoj deň osláv, stane sa dekoratívne akcent na zavesenie na kuchynskú stenu alebo jedálni!

Prečo stromu svadobné odtlačky?

Zatiaľ sme len hovorili o manželstve stope stoly v tvare stromu. A aj keď tento tvar je klasický a veľmi populárne, to môže byť nahradené niekoľkými ďalšími obrázkami. To je náš tretí myšlienka prispôsobenie pre takéto tabuľky.

Strom-a-stopa-svadobné-žlto-čierny rámec

Preto obraz stromu na jeho návštevnej knihy odtlačky? Vzhľadom k tomu, strom je symbolom dlhovekosti a odolnosti voči výzvam sme zahájili život. To je tiež spôsob, ako reprezentovať rodinné zvyšuje ako koruny stromu. Koniec koncov, nie je náhodou, že hovorí o rodokmeni!

idee-deco-zen-stopa-svadobný stôl

Aké riešenia pre tých, ktorí si neželajú, aby sa všetky tieto klasické metafory? No, buďte si istý, že sú početné. Sú skúmané v nasledujúcom oddiele.

Čo alternatíva k stromovej výkresu?

Ako už sme povedali, strom je symbolom lásky a rodiny. To osloví páry, ktorí majú radi tradície a klasickej a elegantný výzdoby. Pokiaľ ide o tých, ktorí sa zviesť myšlienkou podpisov na odtlačky prstov, ale nie sú pripravení vybrať strom, tu sú niektoré šetrné riešenia:

Strom-a-stopa-svadobné-picture-photo-frame-car

Obraz z auta s balónikmi inšpirované tradíciou, že nevesta a ženích opúšťajú osláv s vozidlom špeciálne vyzdobené. Prevádzkujú syn, balóny nahradiť korunu stromu a aby vaša rodina opustiť svoje ochrannej známky.

Strom-a-stopa-svadobné-car model oženil-ball

Samozrejme, že každý pár si môže slobodne vybrať model vozidla, farby a dekoračné akcenty. Foto vintage verzie a model typu animovaný seriál a zábavné farby, pravdivý obraz o svojom aute, vidíte!

Strom-a-svadobné-footprint páv zelená modrá framework

Obraz páva tiež ponúka tých, ktorí hľadajú alternatívu k tradičnému manželstvo stope stromov. Krása páv a jeho operenie je jedným z vysvetlení popularity tohto vtáka výkresov.

Strom-a-stopa-svadobné-idea-diy-deco-original-ženatý

Okrem toho sa páv je široko považovaná za kráľovskú zvieraťa. V minulosti sa tento vták bol dokonca považovaný za symbol bohyne Juno, manželka Jupitera, ktorý stelesňuje príkladnú ženou.

Niektoré predstavy o prispôsobení sa vzal

Okrem týchto možností, existuje celý rad zlatých Book Layout stopy po manželstve, ktoré sú sústredené okolo páru v centre pozornosti. Niekoľko príkladov:

idee-deco-Wall-svadobné-stromovej dutiny

Nevesta je centrom celodenné oslava lásky páru. To je dôvod, prečo reprezentácia môže tiež inšpirovať pôvodný strom svadba prsta. V tomto prípade bude jej šaty zase do prázdneho priestoru, kde si hostia budú pripájajú svoje podpisy.

Strom-a-svadobné-stopa-example-table-deco-wall

V opačnom prípade vyberte snímku, ktorý predstavuje dva sa vzal. Vyššie, príklad tohto druhu stromu s kresbou dvojice bozkávanie pod vetve. Jeho prázdne listy sú pripravení privítať hostí na odtlačky prstov.

Strom-a-svadobné-stopa-a-print-photo-deco-wall

Tu je ďalší dobrý nápad, ktorý nadväzuje na tému pár. Nahrádza Rovnako tak pobočiek lucerien nad hlavami ženatý.

originálne svadobné Stopy stromy inšpirované pary zdieľaná vášeň

Mnoho moderných páry zdieľajú spoločné vášne. Športového, hobby, láska k zvieratám ... inšpirovať vo svojej návštevná kniha v tvare odtlačku prsta!

Strom-a-svadobné-footprint model-bike-frame-idee

Na snímke hore, príkladom tejto možnosti s bicykli s rôznofarebné balóniky. Dobrý nápad pre špeciálne deň páru, ktorý miluje prírodu túry!

Strom-a-stopa-svadobné nápad, dekorácie, originálne fóra

Váš vášňou je varenie a kulinárske experimenty? Poslať ho do knihy návštev na odtlačku prsta v tvare pohára!

Strom-a-stopa-svadobné-dekorácie-wall-original-table

Milostné listy a klasické diela, budete mať rovnaký názor na najlepší román sveta? Nech je to tak motívu pre váš stôl stopa svadobné!

Strom-a-stopa-svadobné-dekorácie-romanticko-kreslenie

Pokiaľ ide o tvorivej dvojice, budú pravdepodobne rozhodnúť vypracovať svoj vlastný strom svadobný stopu. V tomto prípade budú môcť vybrať všetky podrobnosti o ich strany príslušenstva, počínajúc jej témou a odtiene na použitie.

Ako strom svadba stopa?

Deco-shaft-stopa-pozýva Framework panelové

Ale nebojte sa, nie je potrebné, aby bol veľký umelec, aby sa jej strom svadba prsta. Nasledujúce časť ponúka jednoduchý spôsob, ako urobiť takéto príslušenstvo pre svoj večierok.

Uskutočnenie stopy tabuľky manželstvo, aké sú možnosti?

A pre tento záznam je tak úplná, ako je to možné, odporúčame vám navrhnúť tiež ako zbierať odtlačky prstov svojich hostí.

Strom-a-svadobné-stopa-draw-it-yourself-idee-plátno-paper

Vytvorenie manželstvo stopy tabuľky je pomerne ľahká úloha. Ak chcete kresliť, pokúsiť sa načrtnúť trup a pobočky s ceruzkou. Akonáhle ste spokojní s výsledkami, ísť druhýkrát s čiernym atramentovým perom. Nechajte zaschnúť pred vystavením stromu deň obradu.

tree-svadobné ťahanie-personalizuje

Takéto manželstvo deco DIY tabuľke je lacná a kreatívne riešenia. Domovník výroby mohol pridať najrôznejšie zaujímavé položky ...

Strom-a-svadobné-stopa-monochromatické orámované dekorácie

Nie ste veľmi nadaný pre kreslenie alebo nemáte veľa času, než vašej strany? Takže staviť na druhú možnosť: odtlačkov prstov stromu stiahnuť a vytlačiť. Navštívte jednu z mnohých webových stránok, ktoré ponúkajú bezplatné šablóny uložiť na svojom počítači. Vybrať ten sa vám páči a stiahnuť súbor. Potom, v čase, vytlačiť na papier alebo na fotografiu plátne.

Strom-a-svadobné-stopa-a-do-it-yourself model

Tu je príklad strom panna stopa. Môžete použiť tieto šablóny, ako je, alebo upraviť ich ďalej. Ak to chcete urobiť, pridajte mená nevesty a dňom osláv ručne alebo s príslušným softvérom.

stopa-svadobné-color-žlto-idee

To sa zdá byť zrejmé, ale netreba hovoriť, však: prázdny strom odtlačkov prstov, či už domáce alebo vytlačené musí byť vypracovaná bez lístia. Tie budú pridané neskôr a bude mať formu zobrazenie vašich priateľov a rodinných prsty.

Strom-a-svadobné-stopa-mená-pozýva model-DIY

Čo sa týka mená hostí, prijať riešenie, ktoré si myslíte, že je najvhodnejší. Nech si napísať ich mená, alebo to urobiť sám vopred!

Môžete si tiež vytvoriť strom na drevenom podstavci!

Predtým sme hovorili o rôznych médiách môžeme prijať jeho maľovanie Impression. Tu je trochu vysvetlenie o tom, ako vytvoriť strom na drevených doskách.

Hriadeľ-a-stopa-svadobné-board-drevo dekorácie prírode

Po prvé, pripojte obraz podľa vlastného výberu na drevenú podložku favorizovat svetlé farby. Potom sa pridá niekoľko dekoratívne detaily (ako vtáky na obrázku vyššie). Nezabudnite si poznamenať mená snúbencov a dátum osláv v spodnej časti tabuľky. Nechal pred dotazom svojim priateľom podpísať s prstom v suchu!

Kam umiestniť svoj obrázok panenský stopu a ako pozvať príbuzných, aby ho naplniť?

V nadväznosti na tieto návrhy, ako vaša kniha sa objaví v tlači svadby, poďme hovoriť o tom, ako prezentovať počas dovolenky.

strom-svadobné-odtlačkov prstov mená-výzvy

Neexistuje žiadne pravidlo týkajúce sa konštrukcie priestor venovaný tabuľky stopy. Bude riadiť praxi a organizáciu uvažujete.

Strom-a-stopa-svadobčanov-a-modelu build-idee

Nabehnutí svadobné strom odtlačkov prstov pri vchode do obradnej miestnosti. Potom požiadať všetkých, aby ho podpísať pred odchodom na večeru. Alebo zvoľte roh v hale a vstúpiť na územie obsadené tabuľkových stopy s malou nenápadnou znamenie.

Strom-a-svadobné-footprint rámcovej libra-gold-pozýva-print

Majte na pamäti, že všetci vaši hostia nebudú oboznámení s postupom! Seniori budú pravdepodobne potrebovať trochu vysvetlenie. Ak je to možné, požiadajte priateľa, aby zostali v blízkosti stromu na pomoc tým, ktorí sa zdajú trochu stratil.

Strom-a-svadobné-stopa-libra zlato-obrazy-výzvy

Pred dňom konania vašej party, zvoliť farby, ktoré chcete vidieť na vrchole vašej strom svadobné stopu. Získať atramentové potlačou vybrané odtiene.

Strom-a-stopa-svadobčanov-book-gold-má-how

K zaisteniu pohodlia svojich hostí, naplánovať stôl, na ktorom uvediete všetky potrebné nástroje. Strom bude zaberať stred tohto provizórneho stola.

Strom-a-svadobné-stopa-a-print-download-príklad

Okolo neho, aby sa vaše atramenty, perá, môžeme ľahko obrúsky čisté atramentové škvrny od prstov. Tiež nezabudnite nechať malý znak s príslušnými pokynmi. To umožní, aby svojim blízkym povedať podpísať manželstva stopy strom aj v prípade, že osoba zodpovedná za vedenie momentálne chýba.

Strom-a-svadobné-stopa-mená-pozýva-libra zlaté fóra

A napokon, ak je ešte krajšia pamäť, neváhajte sa opýtať svojich hostí, aby písať ich mená nad ich stopy. Týmto spôsobom môžete baviť identifikáciu stopu každého z svojimi blízkymi!

Strom-a-svadobné-stopa-a-download-tutorial-idee

Strom odtlačok prsta, a to nielen pre svadby!

A v prípade, že myšlienka takého stola vás priťahovalo, môžete tiež rád návrhy na obrázky nižšie. Inšpirujte sa-in k vytvoreniu podobnej stromy pri príležitosti narodenín, krst, bábätko alebo vianočný večierok!

Strom-a-svadobné-footprint model, cupcake, torta

Strom-a-svadobné stopa zimné dekorácie, vianočné tému

Strom-a-stopa-svadobné-ring-žlto-kniha pozýva


About the author

admin