Deco jul

Spadnúť remeselnú činnosť pre deti i dospelých v 84 nápadov

manuálna činnosť jeseň dieťa-adult-idee-DIY-deco prírodnej

Jeden z najromantickejších roka už dorazila období! A spolu s ním, farebné listy, šišky, gaštany, žalude, gaštany, tekvica ... To všetko nepochybne nás núti chcieť pohrať a vyzdobiť náš interiéru aj exteriéru.


Objavte náš výber 84 nápadov manuálny činnosť na jeseň pre deti i dospelých!

Pokles manuálny činnosť pre deti i dospelých v 84 kreatívnych nápadov

manuálna činnosť jesene dospelé dieťa strapce DIY myšlienku

Jeseň je ideálne obdobie pre manuálne a tvorivú činnosť. Príroda sa pripravuje na svoje dlhé zimné spánok a my pre chladné dni! Ak ste sa ešte nerozhodli, čo robiť počas daždivého víkendu na jeseň, remeslá DIY, pre dospelých a deti, sú ideálny spôsob, ako sa baviť doma so svojimi deťmi pri vytváraní objektov originálne dekorácie.

Manuálne Fall aktivity: premeniť legrační tekvica vázu

manuálna činnosť jeseň tekvica dospelé deti váza kvety deco myšlienku

Existuje mnoho remeslá a remesiel s listami stromov, šišky, žalude, gaštany môžete ľahko urobiť doma. Tam sú kreatívne techniky, ktoré nám umožňujú vykonávať malé zázraky so všetkým, čo nám príroda môže ponúknuť.

Manuálne Fall aktivity: ozdobíme šišky

manuálna činnosť jesene dospelé dieťa nápad šiškami kutilstvo dieťa činnosť

Ak je v lete prednosť svetlé, osviežujúce farby, páde, vitríny v teplých farbách a ikonické materiály sezóny. Pozývajú ducha najromantickejšie a melancholickým ročnom období cez. Prezrite si našu galériu remeselných myšlienok a originálne výzdobou a zapojiť svoje deti do týchto tvorivých aktivít! Nájdete návrhy pre kutilov prírodným dekorom na manuálnej činnosti jesenné tému nájdených objektov vonku alebo v jednoduchých materiálov získať.

Ručne spadajú aktivity: Pozvať najromantickejšie sezóny domov

DIY manuálna činnosť jeseň tekvica Pinecone zdobenie idea

Máte strom vo svojej záhrade alebo si vychutnať parkovisko pri vás? Takže si malú prechádzku a zbierať listy mnohých druhov. Potom dal suché plochý tlač.

Výzdoba stola s strom lístia v jesenných farbách

bezlistý strom zdobenie idea tabuľka jesenné dieťa manuálna činnosť

S listy stromov, je možné vykonať veľa rôznych DIY projekty. Vytvorenie veniec je skvelý spôsob, ako priviesť romantické jesenné farby vo vnútri domu alebo terasu.

Garland listov na dekoráciu vo vnútri alebo mimo

manuálny činnosť na jeseň dieťa deco DIY DIY nápad

Na dosiahnutie tohto cieľa, uvediete reťazec alebo pásku a potom zavesiť listy. Tento dizajn je ideálny pre montáž na stenu, strop a krb. Naviac je obnoviteľný! Akonáhle list miznú rýchlejšie než ostatní, nie je nič jednoduchšie, než zmeniť!

Crown listov a malé tekvice

dieťa manuálna činnosť listy deco tekvica stromu

U základu svojho vence, môžete použiť základné drôt korunu železa alebo drevené veniec základne. Najjednoduchší je vytvoriť sami pomocou suchej konáre stromov.

Koruna konárov a lístia stromov vyzdobiť vchodové dvere

crown listy strom žalude ozdobiť dvere vstupné kutilstvo myšlienku

Tieto vetvy suché sú ideálne pre vytvorenie korunu, ktorú je možné nainštalovať na predné dvere. To bude vaša veľmi útulný dom. Pridajte niektoré malé šišky, žalude, malé jablká a ďalšie.

Textílie imitujúce veniec listy stromov a strapce

manuálna činnosť dieťa kutilstvo idea kutilstvo pád dekor

Ozdobiť potom krásnu stuhou vo farbách jesene. A je to! Podarilo vám nádherný jesenné dekorácie!

DIY dekor s listami padajú a manuálny činnosť s rozkladacím papierom

manuálna činnosť jeseň origami, ľahko idee-deco

Okrem lístia, ktoré možno nájsť mimo existujú aj spôsoby, ako vyrábajú svoje vlastné pád list papiera. Potom sme sa použiť na ozdobenie pobočku alebo kmeňa stromu, ktoré majú byť uvedené do vázy. Výhodou tejto myšlienky padajú ručné činnosť? Je prirodzené, ale aj udržateľný, pretože listy papiera nie je pravdepodobné, že slabnúť. Áno, môžeme takúto DIY dekorácie umiestniť kdekoľvek v dome!

skladanie origami, aby sa dosiahlo list papiera

Myšlienka deco-pádu Origami-skladací papier listov

Na vykonanie tejto jesennej projekt manuálnej činnosti, získať origami papiera, drevenú tyč a vázu (voliteľné). Tie by tiež potrebovať nejaké lepidlo alebo syna zabezpečiť zložený papier listy na stopke. Ďalej zložiť papier, ako je znázornené na obrázku vyššie. Môžete si vybrať listy papiera v symbolických farbách sezóny (červená, oranžová, žltá ...).

Deco nápad s mŕtve lístia origami papier

manuálna činnosť jeseň DIY-deco-idea-násobný papier

Akonáhle je lístie origami papier vyrobený, zaistite, aby drevené tyčinky s lepidlom alebo s trochou drôtu. A je to! Teraz máte objekt dekor lacného jesene, zelené a udržateľné pre zobrazenie u vás doma!

Koruna konárov zdobené listy

dverového pád deco crown kutilstvo listy vetva stromu

Idea pád koruny k bráne

Deco vstupné korunové kutilstvo vetvy'arbre citrouille idée

Na jeseň môžete tiež vyzdvihnúť šišky, žalude, gaštany a gaštany. Tieto materiály umožňujú realizáciu mnohých tvorivých zdobenie nápady, ktoré sú ideálne pre deti.

Nápady manuálny činnosť pre deti i dospelých, ako dosiahnuť so strapcami

Aktivita na jeseň dieťa DIY nápad kutilstvo kutilstvo gaštany

Ty dub a / alebo gaštan strom, ktorý rastie v parku pri vás? Na jeseň, určite produkovať tisíce žalude a gaštany pádu. Žalude a gaštany sú ideálne pre použitie ako sezónne dekorácie.

zdobenie idea pozastavená so strapcami

Deco nápad majstrovanie dieťa pádu žalude pozastavenie aktivít

Akonáhle budete mať potrebné materiály, to znamená, gaštany a žalude, ktorú môžete urobiť spoločne so svojimi deťmi. Snažte sa, aby malé zvieratá všetka sranda: ježkov, kone a mnoho ďalších, ako je znázornené na obrázkoch sme zhromaždených pre inšpiráciu.

Králiky vyrobené z gaštanov a kusy dreva

Spadnúť zdobenie nápad interiér kutilstvo aktivity

Ak chcete túto zábavu projektu a zdieľať okamihy so svojimi deťmi, je potrebné špáradlá alebo drevené špajdle, nožnice a malý nôž.

Pekný malý snehuliaci z gaštanov a špáradlá

manuálny činnosť na jeseň dieťa dekou pôvodnú myšlienku

Nápady, aby sa dosiahlo s gaštany a žalude

gaštan koruna dieťa činnosť na jeseň dieťa aktivitou kutilstvo idea

Malá koruna gaštanov ľahko vyrobiť

gaštan koruna DIY DIY dekorácie nápad na jeseň dieťa činnosť

Originálne výzdoba: malé zelené tekvice premenil strapcami myšlienku Inspired by Charm

majstrovanie pád dekor idea tekvica žalude dieťa činnosť

Malí ľudia z gaštanov

Deco idea jeseň dieťa činnosť DIY Deco gaštany

Dokonca aj vo svojom prirodzenom stave, žalude a gaštany urobiť krásny sezóna dekorácie. Môžete ich umiestniť v krásnom košík ovocia alebo jednoducho dať ich na tanieri. Táto myšlienka jednoduchého DIY jesenné výzdobu vás očarí, ak sa vám páči príslušenstvo minimalistické inšpirovaný.

Žalude: nádherné dekorácie na jeseň

Aktivita dieťa deco DIY DIY gaštan dieťa činnosť

Nižšie vidíte myšlienka minimalistické dekorácie ľahké dosiahnuť. Ide o projekt, ktorý sa vás spýta sa držať žalude na bielu tabuľu a potom nainštalovať na stenu. Ozdobiť vo vašom obývacej izbe alebo hale a vyzvať jesenné atmosféru doma!

minimalistický dekorácie nápad so strapcami

Spadnúť Design Manual strapcami aktivity DIY myšlienku

borovica jablká sú tiež nádherné jesenné dekorácie. Umožňujú realizáciu mnohých svojpomocných prácach. Ich príjemný tvar slávny medzi deťmi.

Idea manuálny pokles aktivity prirodzene inšpiroval - s vlastnými textilnými strapcami!

DIY nápad-jeseň-ľahko-tutorial-dekorácie-prírodné

Rovnako ako listy, žalude sú prírodné objekt, ktorý inšpiruje najviac kreatívne užívateľa, aby trvalé otrasy. Majú byť použité ako ich fyzické náprotivky, ale majú tú výhodu, že sú opakovane použiteľné! Lisa domov Dekotopia práve dostal za úlohu predstaviť udržateľné alternatívu k prírodným žalude. Zdieľame s vami pod tutorial.

Materiály potrebné na vytvorenie trvalej jesenné dekorácie DIY

Fall-idee-DIY-deco-DIY, ľahko

Táto príručka projektová činnosť je dodávaný v dvoch verziách. Jedným z nich je, aby zelená strapec, druhý hnedý žaluď. Materiály a postupy trochu v závislosti na verzii líšiť.

Materiály pre zelené verziu žaluďa:

  • z vlnenej plsti;
  • žaluď čiapky;
  • vhodné ihly;
  • lepidlo.

Materiály pre hnedé žaluď:

  • z vrecoviny (alebo iný kus tkaniny v hnedej farbe);
  • nožnice;
  • ihly;
  • malý syn;
  • lepidlo;
  • žaluď čiapky.

Tutorial jeseň manuálna činnosť - ako sa robí zelený žaluď

idee-activity-tvorivým výzdobe jesene ne-drahá

Pre zelené žaluďa verziu, postupujte podľa nasledujúci návod vyššie. Ak chcete začať, vziať kus vlnenej plste a role do tvaru mini loptu. Akonáhle ste spokojní s výsledkami, znížiť hornú časť lopty. Potom naneste lepidlo na vnútornej strane žaluďa viečka. Nakoniec zaistite loptu v plsť Vlnená čiapky. Nechať pred použitím ako objekt DIY jesenné výzdobu suchu!

Potom Túto pád dekor - hnedé žaluď k sebe samému

dekorácie jeseň-a-do-it-yourself-tutorial

Druhý strapec tvorby možnosťou je, že hnedej farby. K tomu môžete použiť zvyšné vlnenej plsti konca predchádzajúcich projektov. Budú použité na vyplnenie malý vačok vyrobený v vrecoviny. Ak to chcete urobiť, pomocou malého syna a ihlu. Pred úplným zatvorením krytu, vyplniť ho cítil vlny zvyšky. Akonáhle je kryt kompletný, znížiť zvyšok a syna plátna a juty. Nakoniec naneste lepidlo na klobúku žaluďa a pripojiť ju do vaku vykonávané.

Jesenné dekorácie robiť sa s textilnými strapcami

DIY-fall-idee-deco-druhu-tutorial-DIYPoužite tieto pekné malé strapce na výzdobu interiéru či exteriéru. A vychutnať si jemné a trvalé pádu dekorácie pre mesiacoch!

šišky a žalude zloženie v miske

Deco idea Pinecone jeseň žalude dieťa DIY manuálna činnosť

Niektorí to vedia ako "kužeľ", ale v hovorovom jazyku je známy ako "šiška". Symbol jesene, zimy a Vianoc, príde do našich domovov v prvých dňoch jesene. Tieto šišky sú pekné dekorácie, ktorá je veľmi odolné a dlho vydrží.

minimalistické borovicová šiška veniec čo do činenia s vlnenou šnúrkou

veniec borovica apple pozastavená kutilstvo pád dekor

V veniec na dekoráciu stola uprostred, taniere alebo vytvoriť iné ozdoby, znaky, korunky, pendouilles a tak ďalej, borovice kužeľ je prirodzený objekt ľahko ovládateľný, citlivý na mnoho transformácie. Prechádzať fotografie v tejto časti, aby vás presvedčiť!

Krásne koruna šišky a hlavy pre predné dvere

crown borovicové šišky kutilstvo dieťa činnosť

šiškami zloženie a listy stromov

šiškami zloženie listy stromu jesenné dekorácie myšlienku

jablko koruna idea vetiev borovica zdobený stuhou

crown list-tree-DIY nápady

Crown žalude a šiškami výzvu jesenné ducha domov

Crown majstrovanie nápad šiškami Deco strapce padať aktivitu

borovicová šiška veniec žaluďov a jabĺk

jablko koruna šišky strapce dekoratívne vstup dverí

Visí borovicová šiška veniec a kamienky

Deco urob majstrovanie idea apple pínie odpruženie

Idea korunka s šišky a červené rastliny

Spadnúť deco nápad kutilstvo dverí šiškami

A čo viac romantickejšie ako dážď a zapálil mäkkou sviečkach

Tabuľka dekorácie s sviečky, šiškami a malé tekvice

Deco tabuľka jesenné tekvica nápad sviečka šišky

V lete, na jar, na jeseň alebo v zime, sviečky sú vždy magické dekorácie a vytvoriť atmosféru viac kuklu.

Idea stolové dekorácie vo farbách jesene

Jesenná výzdoba stola idea sviečky šiškami kutilstvo

Všetci vieme, že výraz "jedno jablko denne udrží lekára preč" ( "Jablko denne udrží lekára Remote")? Áno, vieme, že všetky nutričné ​​výhody jabĺk ... Ale mysleli ste, že môžete použiť, aby sa krásne jesenné dekorácie? Jeden z našich srdcových výziev na tejto sezóny je jabĺk svietniky.

Nápad, aby sa s jablkami a sviečkami

Myšlienka jablká manuálna činnosť dieťa DIY sviečky

Pre tento projekt odstrániť srdce jablko s malým nožom. Potom vložte zástrčku do otvoru. Môžete tiež naliať horúci vosk, aby sa sviečky v tvare jablka. Umiestnite jesenné dekorácie a vykonávané vo veľkom koši alebo uložiť ich na povrchu o jednu.

zdobenie nápad, aby s jablkami a plávajúce sviečky

Deco myšlienka jesenné šiškami kutilstvo lístie sviečky

Svietnik pád dekor robiť sám jablko

jesenné dekorácie-a-do-it-yourself-apple-svietnik

malé jablká zloženie môžete pozastaviť ozdobiť interiér či exteriér

jablká zloženie idea kutilstvo manuálnu činnosť na jeseň dieťa

Rozlúčiť na leto, tak prečo nie, aby sa tieto krásne závesné slnečnice gule? Malé letné dotyk do svojho domova!

Úder srdce: slnečnica visí gule

Suspesion-deco-tornesol-kutilstvo

Pád dekorácie vytvoriť svoj vlastný s tekvicou? Tekvica sú jedným z veľkých symbolov jesene a Halloween. Chutné a pestré, sú ideálne pre vytváranie originálnych dekoratívnych projekty. Jeden z našich obľúbených nápadov je, že tekvica váza.

Tri nápady pre jesenné dekorácie s tekvica na zdobenie obývačkaJesenné tekvica dekorácie nápad kutilstvo dieťa činnosť

Vytvoriť tekvica vázy nie je vôbec zložité. A to je veľmi dobrý nápad, aby zdobí jeho vnútro ako jeho vonkajší priestor. Okrem toho také usporiadanie je celkom sezónne a ideálne pre Halloween party!

Tri Kvetinové tekvica váza

majstrovanie pád dekor idea tekvica váza kvety zdobia priestor

Ak chcete tekvica vázu, rezané na vrchol a vyprázdniť. potom musíte umiestniť aranžmánu alebo kytici čerstvých alebo sušených kvetov vo farbách jesene. Ak chcete nainštalovať čerstvé kvety, nájsť malú vázu s vodou v ňom. Potom vložte vázu do tekvice. Ak chcete umiestniť črepníkových kvetín, zvážila tanier v dolnej časti tekvica pre prebytočnú vodu pri zalievaní.

U čerstvých kvetov, nainštalovať vázu s vodou v tekvica

deco jeseň tekvica váza kvety zdobia kutilstvo nápad priestor

Je dôležité si uvedomiť, že akonáhle rozrezať, bude tekvica nevydrží príliš dlho. Ak chcete spomaliť úpadok, tam je špeciálna technika pre úspech tejto delikátnej operácie. Rub vnútro tekvice sa starým handrou namočenou v malom množstve bielidla. Pri použití tejto metódy používať rukavice.

Krásna váza tekvica s kyticou ruží, zdroj: urobiť svet roztomilejší *majstrovanie idea deco ružová jesene tekvica váza kytice

Veľká kytica čerstvých kvetov v tekvica váza

Veľké tekvica váza kytice kvetov patrí zdobenie myšlienku

Aranžovanie kvetov v malej tekvice, zdroj Víno a Glue

Spadnúť deco predstavu DIY tekvicové kvety zdobia intériur pád

Kytica vo farbách jesene

deco jesenné kytice kvetov tekvicové zdobenie vnútorné detské aktivity

Orange kompozície s kvetmi a malými papriky v tekvica

tekvica zdobenie priestor manuálnu činnosť dieťa kutilstvo

Realizovať túto myšlienku modrej tekvica vázu nájsť na vytvorený Life blog, máte tekvica, nôž, lyžica, farieb a kvetín podľa vlastného výberu. Je lepšie nájsť biele tekvica na laku môžu držať lepšie.

Tekvica maľované modrej a krásne kytice kvetov, zdroje a myšlienku: The Life vytvorený

tekvica dekorácie jesenné kytice kutilstvo idea dieťa činnosť

Jesenné zloženie tekvice a lístia zdobia mimo

lístie tekvica idea interiér dekor traktory zdobia vonkajší priestor

jesenné dekorácie s malým a veľkým tekvice premenil v bahne

tekvica zdobenie priestor pokles kvety idea dieťa činnosť

biela tekvica s kyticou krásnych kvetov

tekvicové výzdoba krytý kvetina nápad kutilstvo dieťa činnosť

Idea jesenné dekorácie na stôl vonku

Jesene tekvica dekorácie šišky DIY nápad aktivita Deco

Zloženie s vetvami a strom lístia v duchu Halloween party

listy stromov zdobia jesenné tekvica váza kutilstvo nápad vetvy

prírodné stolové dekorácie nápad na jeseň s tekvicou a kukurice

idee-dekorácie-jeseň-type-table-but-tekvica

Idea manuálna činnosť jeseň dieťa - tekvica maľovanie

manuálna činnosť jeseň tekvica-deco-halloween

Na dotyk iskru k jeho pádu farby, môžete použiť malý trik: maľovať tekvica vo farbách podľa vášho výberu. Jedná sa o jednoduchý a vzrušujúce jeseň manuálna činnosť pokúsiť so svojimi deťmi. Nežiaduce materiály pre tento projekt, budete potrebovať nejaké tekvice na veľkosti vášho výberu. Prosím tiež maľovať v rôznych farbách. Ak chcete upraviť viac tekvica, aby sa jedna alebo viac jednotiek lepenkovou papier.

Deco idea Pumpkin originálne maľba na jeseň

deco jeseň-paint-tekvica, halloween-ľahko

Predtým, než budete skákať do farby tekvica, hoci ich povrch čistý a suchý. Potom použiť vyššie vzoru cut lepenkovej papier. Ak chcete, aby dekorácie s geometrickými tvarmi, môžete použiť aj trochu lepidlo ochranný náter.

DIY dekor jeseň s tekvicou

Projekt-kreatívne-fall-deco-halloween tekvica

Štetcom naneste farbu podľa vlastného výberu na plochu tekvice. Použite farby vhodné pre použitie, ktoré chcete, aby vaše jesenné dekor objektu (vo vnútri alebo mimo).

Tekvica zdobené pre jesenné atmosféra

DIY-deco-fall-idee-DIY, ľahko

Nechajte zaschnúť pred vybratím vzor povrchu tekvica. Pre dlhšie trvajúce výsledky, môžete tiež použiť vrstvu laku nad farbou.

Deco myšlienka k pádu vnútri alebo vonku s maľovanými tekvica

Fall-deco-paint-tekvica, animačné programy pre deti

Namiesto predmety vyrobené s touto myšlienkou spadnúť manuálnu činnosť na terase, v kuchyni alebo v krbe. To vám umožní ťažiť z témy a atmosféry plnej farby v celom jesenných mesiacoch!

Spadnúť ozdoby vnútri s malými farebnými tekvica

Idee-dekorácie-jeseň-house-no-price-druhu

DIY prírodné dekor na jeseň s veniec vetvičky

Fall-Deco-Kind-krbové-tekvica-girlandy-vetvičky

Idea jesenné farby a dekorácie, aby vaše vlastné s tekvicou

DIY-deco-fall-má-to-vytvorí sám-modelovej-DIY

drevené koliesko zdobené tekvica a veľkostí rôznych tvarov a zeleninou

Tekvica Deco drevený traktory kutilstvo exteriér zdobenie idea priestor

Staré fašírky sú nádherné dekorácie pre vstup a terasy domu. Ak máte jeden, dať vnútri tekvica, konáre, šišky a ďalšie.

Staré kovové koliesko zdobené tekvice a borovicové šišky

Deco nespadajú traktory recup nápad DIY tekvica šišky

Zloženie inšpirovať farbami jesene zdobí mimo dom

zdobia vonkajší priestor jesenné nápad tekvica listy stromov

Čierne koliesko zdobené tekvica a suché konáre stromov

Deco nespadajú zdobiť tekvice idea vesmírnej ručne aktivity

Koliesko s originálnym dekorom inšpirovaným Halloween party

zdobia vonkajší priestor nápad kutilstvo aktivity traktory tekvica

Authentic staré drevené koliesko zdobené tekvica a pšenicou vnútri

Spadnúť zdobenie nápad činnosti spadajú mimo tekvica

Traktory môže ľahko premeniť v originálnej truhlík

Deco exteriéru drevo DIY nápad spojka priestor zdobiť jeseň

Vchod je prvý priestor, ktorý môže byť videný v domácnosti. To je vizitkou nášho životného priestoru. Vchod do nášho domu oznamuje atmosféru vnútri.

Originálne mat farebné a drevo pre radostné atmosfére

Deco vstup mat idea padať manuálna činnosť

Prečo nie inštalovať rohožku zaujímavé oživiť daždivé dni? Podložka je vynikajúcou voľbou pre výzdobu svojho vstupné estetickú a praktickú naraz.

Mat zodpovedajúce farby koruny zdobia predné dvierka

rohožka vstupný priestor zdobia jesenné dvere veniec myšlienku

Hlavný vchod krásne zariadené vo farbách jesene, idea Naše Southern Home

Deco DIY nápad terasa dieťa zúčastňuje činnosti brány

Vstup dekorácie v duchu jeseň s vencom a veniec listov

bezlistý strom zdobenie idea kutilstvo vstupné dvere mat koruna

Mat black v duchu jesene

zdobia vonkajší priestor vstupnej idea rohož

Vytvárať, vymýšľať, remeslá, zdobenie a hlavne sa bavte! Urobiť jednu z našich mnohých pád remeselných myšlienok so svojimi deťmi stráviť zábavné tvorivé okamihy v tejto sezóne!

Spadnúť veniec s listami stromov, idea Doma Hovorenie

List koruna hriadeľ kutilstvo idea kutilstvo vetvy stromu dieťa manuálna činnosť

Deco nápad s jesenné lístie a kutilov dieťa

manuálna činnosť jeseň dospelé dieťa opustí jeseň žalude DIY

Môžete nájsť ešte ďalšie originálne nápady remeslá kliknutím na odkaz nižšie:

*Tvorba World roztomilejší

* Celkový vytvorený Life

* Víno a lepidlá

* Naše Southern Home

* Doma Hovorenie


About the author

admin