Deco jul

Ozdoby na vianočný stromček idea: nápady a tipy pre štýlovú výzdobou

Vianočný strom dekorácie nápad v roku 2015

Je to čarovný čas, kedy na Vianoce, chôdzi na ulici, to chýba majestátne zdobí domovy pre dovolenku s girlandami a ornamenty. Zdobí vianočný strom je tradície cťou mnoho rodín.


Než sme sa zdobia strom s ornamentami a hračiek vyrobených doma ako girlandy popcornu a šišky, ale zdobenie strom teraz zahŕňa aj dekoratívne suveníry a moderné rozprávky svetla. potrebujú Vianočný strom dekorácie nápad pre tento rok? Tu sú niektoré nápady a tipy, ako sa váš vianočný stromček do skutočnej vianočnej fantastická.

Deco idea Vianočný strom vo fialových odtieňoch

Vianočné dekorácie nápad Moderný dizajn strom

Je veľmi dôležité zvoliť dekoratívne motív a farby pred začatím vyzdobiť svoj strom. Takže si môžete vytvoriť strom inšpirovaný snehu alebo, prečo nie, priamo na pláži, ak chcete naozaj originálne dekorácie a netradičné. Vyberte až štyri alebo päť farieb na výzdobu vášho stromu ako červená, zelená, biela alebo modrá.

Tradičný vianočný strom dekorácie

Vianočný strom dekorácie nápad zaujímavý

prvý Vianočný strom dekorácie nápad je zdobenie dekoratívnych svietidiel. Typické ľahké reťazce sú kovové prúžky v zelenej a bielej, ale môžete sa rozhodnúť pre svetla, ktoré nasledujú s farbou vášho stromu vytvoriť neviditeľný efekt. Osvetliť svoj vnútorný strom bude dať mu ešte dynamickejšie. K tomu, najprv päty stromu a práce nahor, baliace vianočné osvetlenie okolo každej hlavnej vetvy kmeňa ku špičke robiť.

umelý vianočný strom v striebre

Deco idea moderné vianočný strom

Tradičné girlandy s žiarovkami možno nájsť v rôznych veľkostiach a farbách. A nezabudnite tiež rozhodnúť pre reťaz LED diód svetla, ktoré neprodukujú toľko tepla, že tradičné girlandy, ale sú o niečo drahšie. tvarované glóbusy lampy sú ďalšou možnosťou pre výzdobu vianočného stromu. Sú ako farebné gule na strome a vytvoriť veľmi krásny efekt. Odvážte sa experimentovať s rôznymi typmi dekoratívnych svietidiel na svojom strome viac magické dekorácie.

Pôvodný Deco vianočný strom

Myšlienka deco fialová modrá vianočný stromček

Teraz pre tradičné vence. Tam naozaj nie sú žiadne pravidlá, ako umiestniť vence na strome, ale aby sa zabránilo efektu "saláma", môžete spustiť v hornej časti stromu a pomaly zvyšovať množstvo veniec dolu. Tiež, aby sa zabránilo preťaženiu váš pozlátko stromu, mali by ste sa pokúsiť použiť niekoľko rôznych typov vencov.

Deco idea - Vianočný strom

Vianočný strom dekorácie nápad

Po girlandami, musíte myslieť na ozdôb a dekoratívnych hračiek. Na "show" a zvýrazniť svoje obľúbené hračky, umiestnite ich najprv na vetvách pred uvedením svoje girlandy. Ponechávajú priestor medzi ozdoby a objemnejšie hračky na strome. Umiestniť nejaké hračky v blízkosti kmeňa stromu dať hĺbku a aby Váš pobyt ešte zaujímavejšie dekorácie. Vyplnenie priestoru okolo malých a stredných ornamenty. Zvláštne ozdoby nechajte na koniec. Tu je veľa zaujímavých nápadov na výzdobu vianočných obrázkov stromov. Pozrite sa na ne a vybrať tie, ktoré vás inšpirujú najviac:

Súdobé dekor vianočný strom

Deco Moderné vianočný strom idea

Vianočný strom zdobia vianočné osvetlenie

Vianočný strom deco elegantný

Dekoratívne vianočný strom bohatý a jasný

Deco nápad vianočný strom blue gold

Vianočná výzdoba vintage štýl

Vianočný strom dekorácie nápad vinobranie

Vianočný strom dekorácie nápad 2105

umelý vianočný strom dekorácie

Biele Vianoce strom dekorácie

Originálne dekorácie vianočný strom

deco tradičné vianočný strom

Vianočný strom dekorácie nápad

Deco idea Vianočný strom modrá ružová

Vianočný strom dekorácie nápad ohnisko

Myšlienka deco vianočný strom dekorácie

Myšlienka deco dizajnu vianočný strom

Deco nápad vianočný strom z papiera vence

Deco nápad zaujímavý originálny vianočný strom

Deco nápad originálny vianočný strom

Vianočný strom dekorácie nápad malý

Vianočný strom dekorácie nápad miestnosť

Deco tradičné vianočné strom idea

Vianočný strom dekorácie nápad vinobranie

Vianočný strom dekorácie nápad ročník deco

Vianočný strom deco salónik

biely umelý vianočný stromček

umelý papier vianočný strom

Vianočný strom deco zaujímavé

Vianočný strom deco Etoile

Vianočný strom strieborná fialová


About the author

admin