Lebka ako Halloween make-up – anews24.info

Lebka ako Halloween make-up

halloween make-up Mexické žena žijúca mŕtve umenia

Prečo lebka ako make-up je tak vyhľadávaný pre Halloween party? Ďalej len "skullspiration" alebo umelecký obraz lebky, vstúpil do módy nejakú dobu ešte veľmi veľa v móde dnes, je pravda, inšpiráciou pre všetkých, ktorí chcú, aby ho v priebehu Halloweenu.


black and white make-up žena prezentované s modelom

čierna biela kostra make-up žena modelka

módnych nadšencov, či už zo strany značiek výrobcov alebo ventilátory a spotrebiteľov, to všetko spadá pod vplyvom neúnavnej obrazom lebky. Pokryté malými diamantmi alebo fluorescenčné farby, lebka je už dlho obraz vytlačený na odeve alebo zdobenie niekoľko doplnkov.

Halloween make-up populárne lebka v Mexiku

halloween make-up farby Mexickej ženy v krvi

Ľudská lebka zastúpená tiež kryštál je obľúbené tému pre fanúšikov ezoterika a legiend. Udeľujú nadprirodzené schopnosti, zatiaľ čo s ohľadom na to ako pozitívnu objekt.

black and white make-up veľmi módne žena

biely make-up skeleton černoška móda

Vodoznakom alebo nie sú sprevádzané najčastejšie dvojicu skrížených holennej a symbolizuje smrť, lebka doteraz haťovém.

zelená, modrá lebky, Halloween make-up módy

Mexické lebka modrá zelená halloween módne make-up

Prečo nie čerpať z jeho tváre Halloween deň potom? Halloween je sviatok oživených mŕtvol: ako najlepšie stelesňuje lebku, ak nie týmto spôsobom?

black and white make-up módne žena

black makeup kostra móda biela žena

Veríme, že sa trochu pripomienkou toho, čo Halloween znamená slávenie je v poriadku tu. Halloween sa stala akýmsi radostným festivalu. Modernizovaný, takmer všeobecne, tento pohanský festival - Celtic byť ešte presnejší, pretože to bolo vlastne keltský Nový rok - sa nazýva "All Hallows Eve" - ​​tú noc Všetkých svätých alebo Halloween.

Makeup vlhký napoly čierne a biele a farebné

čierna biela zelená kostra make-up polovice tváre žena

Kelti, v posledný deň svojho kalendára na 31. októbra, predpokladá, že do konca dňa, v noci klesne skorý koniec októbra, duchovia vyjsť. Oni verili, pretože v noci z 31. bola noc boha smrti.

Halloween make-up spektrum sám má lebku

halloween make-up spektrum desivé lebky

Loviť duchmi, že podľa legendy, prišiel na návštevu živé, Kelti začali obliekať oblečenie ich vlastnej tvorby, ale desivé za jediným účelom, aby vystrašiť a odradiť od príchodu k obľúbené miesto život , Potom, po úlohe boli párty. Táto slávnosť, pretože dospel k záveru, že v noci.

Čierna a biela kostra zombie make-up žena s červenými vlasmi

biely make-up čierne vlasy červená kostra zombie žena

Kresťania, pre ich časť, slávil po stáročia na deň Všetkých svätých - Všetkých svätých 1. novembra. Íri, ktorí sú držiteľmi keltské legendy, Kresťan, chcel zvečniť rituály a pokračoval sláviť Halloween znamená Halloween and All Saints.

Lebka - ideálne pre Halloween make-up

Mexické lebka halloween make-up

Írskeho pôvodu, teda tradície Halloween bol prinesený do Spojených štátov Íri, ktorí prišli veľmi početnej v prvej masívnej vlne imigrácie do tejto krajiny. Festival sa vyvinul do viacerých praktickým prístupom.

žena make-up v dolnej polovici tváre

black makeup kostra polovica biela tvár ženského šedý vlasy

Spočiatku, symbol bol vyhĺbený kvaka osvetlená burič, ktorý slúžil lampu, ktorá patrí do charakteru - Jack - odsúdená putovať do nekonečna v tme medzi nebom a peklom. Ťažké byť vyrezávané okrúhlice bola postupne nahradená tekvica, ktorá rastie v tomto ročnom období, a je oveľa jednoduchšie kopať a vyrezať do ... lebky.

Make-up spektrum, ktoré je samo o sebe tvorené v čiernej a bielej lebky

čierna biela kostra make-up spektrum lebka

Prečo tomu tak dychtivosť a fascinácia s lebkou? Halloween Keltský rituálne vysvetľuje, že tekvica a typickú oranžovú farbu na festival. Ale nie je tam žiadna odpoveď na rastúci význam lebky ako nevyhnutný doplnok alebo symbolom sviatku.

Halloween Makeup človek vskutku desivé look

halloween make-up muž strašidelný vzhľad

Tento pohanský rituál, keď prijala, vyberie a obohatený ľuďmi z rôznych krajín, nebude mať silu presadiť lebku, nieto prispieť k šíreniu dosiahnutiu dnes túto mániu čo je lebka, ak to nebolo amplitúda iné kresťanské tradície zmiešané strany aztéckej symboliky: Deň mŕtvych v Mexiku.

Lebka Makeup Mexické ženy

Mexické ženy halloween lebka makeup

Konštrukcie lebky (alebo Calavera) je niečo, čo veľmi pozitívne v deň mŕtvych (alebo el Dia de los Muertos).

Make-up žena - lebka - zdobia kvetmi vo vlasoch

halloween make-up mexickej žene vlasy kvety

Sušienky a sladkosti na Halloween make-up - sa nachádza všade lebku. Aj keď smrť je vždy desivé, že je uctievaný, pretože ľudia uctievajú svojich príbuzných, ich predkov.

štýl lebka oslava mexických úmrtia korunovaný s kvetinami

Mexické lebka kvety halloween make-up

Oslava smrti je len ďalší spôsob, ako každý rok, konečný hold quelqu'unqui už nežije. Žijúci fandenie zomrel dňa nie je výsmechom, že je vyjadrením vďačnosti za život, ktorý nám bol daný. To je určite dôvod, prečo zobrazované lebky sú tak celkom. Režim sa dokonca narodili: lebky móda lebka cukru.

Deň make-up Dámska mŕtvych v Mexiku

halloween make-up mexickej žene dia muertos

Lebka na Halloween party nemá celkom rovnaký význam. Neexistuje žiadna oslava, nie česť tým, ktorí zomreli, nie deň Halloween rovnako. Skôr sa jedná o víťazstvo nad smrťou, druh konkurencie medzi mŕtvymi a živými, aj keď sme nemŕtvych a konkurencia sa stáva interiéru.

Muž v čiernej a bielej make-up a blikajúce pre požadovaný efekt

čierna biela kostra make-up proces vpred po človeku

Tí, ktorí sa oslavuje Halloween cez lebky alebo kostra make-up prevlek lov duchov, démonov a monštrá ... Že títo tvorovia tmy sú mimo nás, alebo v sebe, že N , takmer irelevantné.

Lebka Halloween make-up v čiernej a bielej pre ženy

čierna biela kostra make-up žena lebka

Dôležité je, prekonať strach a nepohodlie s myšlienkou na smrť, že sme nikdy zvyknúť. Víťazstvo ide v konečnom dôsledku zahraničnej vojak, radosti a zábavy, a to prostredníctvom vnútorný boj a filozofického pochopenie toho, prečo smrť ... Mimochodom, na riziko opakovania seba, a nie v deň Halloweenu.

Lebka na Halloween - odvážny muž

lebka halloween make-up človeče

Avšak, my, ktorí slávia Halloween, nebudeme snažiť súperiť s nami so smrťou, alebo ju prekročí, len preto, aby sa rovná.

Make-up žena na polovicu čiernej a bielej s modrou tvárou oživil

make-up modrá čierna zelená kostra žena polovice tváre

Boj musí byť medzi rovnými: True Image smrti proti skeletu kostýmu, skutočné strach z nebezpečenstva a čiernej proti lebky make-up a umelecké masky.

Žena make-up - Zombie Black and White polovice tváre

black makeup kostra zombie tvár polovica biela žena

Nemáme to face-to-face s použitím vynaliezavosť a povrchné. Jedná sa o módne story do konca roka. Je to hra. Legrace z bežného zvyku je to, čo sme sa rozhodli pre tento osobitný deň.

Halloween make-up vhodný pre večer pre oboch

halloween make-up večer žene človeče

Ak je všetko nastavené v živote, naučiť sa zachovať tvárou v tvár smrti a stojí v prednej časti nášho vlastného bytia. Naučte sa ovládať. Naučte sa ho skrotiť.

Make-up žena v čiernej a bielej Trendy

čierna biela kostra make-up žena módne trendy

Dokonca aj v prípade, že účastník zviera "halloweenien" vyberie realistickejší lebky make-up, než to, že veľmi rád, prijaté mexickej osoba, hlava karikatúra umrlčie na tvár, nie je o nič menej atraktívne a menej elegantný.

Čierna a biela kostra make-up pre mužov a ženy modely: v móde

čierna biela kostra make-up ženy modelky

S vedomím, že všetci máme kostru vo vnútri tela, a viem, že všetci zomrieme jeden deň, sme sa diviť, prečo nie prejdite na pódium života v kosti a kostra drží vysoko hlavu, lebku v tomto prípade.

modely ženy zvládnutie situácie s kostra make-up v čiernej a bielej

čierna kostra make-up bielej modelky obrazový režim napájania

Vzhľadom k tomu, osud je rovnako ako my, a zároveň posúva hranice života, potlačiť neodvolateľné a nezvratné smrti je neoddeliteľnou súčasťou našich životov! Keď už sme pri tom, buďme tučne, nájsť krásu v nás, ale tentoraz nie v prenesenom slova zmysle.

Mäkkosť v lebke make-up žena v čiernej a bielej na polovicu tváre

black makeup kostra beloška polovice tváre jemne

Priznajme si, že lebka je krásna! To ešte pohlcuje našu dušu, naša myseľ. Poďme pre naše inteligencia je tam umiestnená.

Halloween make-up kombinované - trendy večer

make-up čierna biela polovica tvár ženského skelet

Tým, že nám odhalil tak odhaľujeme tajomstvá uzamknuté vnútri nás, my odhaliť strašné hranice kosti vo svojom boxe k nemu našej identity. Áno, oslavujú tú drzosť a zlosť! Vzhľadom k tomu, smrť hlavy, je to tak sexy!

Lebka make-up pre mužov: čiernobiele fotografie a farby

make-up white fotografie čierny muž kostra farba

Lebka make-up je ešte viac sexy! Ale čo je to paradox po tom všetkom! Sme maquillons nám schovať, zlatý, lebka make-up je odhalenie toho, čo skrývajú hlboko v sebe v pravom slova zmysle.

Halloween Makeup polovica lebky, filmová hviezda polovica

makeup kostra čierna polovica biela tvár filmová hviezda móda žena

Schováme zatiaľ čo nám ukazuje. Farebný prezentácie - koža pokrývajúca kosti nášho je tvorený ďalšiu vrstvu make-upu kostry a lebky - čo to zvláštny spôsob, ako maskovať odhalením toho, čo je dole! Jedná sa o "ostensibilisation" z výpadku ... To všetko, je to umenie?

Pekný make-up žena lebka maska ​​na polovicu tváre

black makeup kostra polovica biela maska ​​na tvár ženy

Áno, je to umenie nového typu. Medzi umelcami očné linky kefa, ktoré sú tiež anatómov novej generácie, my obdivujeme ich umelecké dielo, ktoré je čisto obytná art. Predstavte si, že vidí duchov na cintoríne na prechádzke ulicami a osláviť sviatok mŕtvych.

Undead pohybujúce: Lebka Halloween deň

aby čierne beloch proces kostru

Manifesation rovnaké umelci produkt anatomy bude tiež umelecký rozmer v sebe. Na jednej strane ich produkt - kresba alebo make-up - je už umelecký fakt; anatomická art ale art však. Na druhej strane, bude jeho vznik v meste, čo má za následok animáciu výkresu, priniesť divadelné prvky, a preto iný druh umenia.

Halloween make-up muž a žena, ideálne pre súkromnú párty

halloween makeup žene človeče súkromný večierok

V neposlednom rade bude tiež vykonávať akousi akulturácia, vonkajšie i vnútorné, prostredníctvom ponorením anatómov tých umelcov, ktorí sú súčasťou novej vlny art očné linky kefa cítil, ale sú tiež ukotvené sviatočné tradície.

Tá žena umelec a anatóm vytváranie lebku na Halloween

Mexickej halloween make-up žena lebka

Ak musíte pomenovať to, inak to bude s názvom umenie, aspoň umelecké virtuozity. V konečnom dôsledku to, čo ukáže!

Ženská krása straší duch oživených mŕtvol

biela čierna kostra make-up polovice tváre Krása ženy

Prehliadka tiež v čiernej a bielej, pretože to chce classic. Bude to šik a elegantný zároveň.

Make-up a kostým šik kostra pre Halloween čierna a biela pre ženy

halloween kostra make-up žena elegantná čierna biela

Hra medzi mŕtvymi a živými, a medzi nemŕtvymi, tiež hral v kombinácii bielej a čiernej. White - svetlo všetkých farieb, a čierny - absencia farby, hrať hry na život a na smrť.

Čierna a biela kostra make-up pre ženy modely

čierny make-up bielej modelky kostra

Keď chceme exotickejšie prehliadku, stačí pridať všetky farby a to bude trvať rozmery južnom Atlantiku. Takže budeme mať fascinujúce, ale nebude to klasický a desivé Halloween v čiernej a bielej.

Smrť head štýl el dia de los Muertos korunovaný s ružami

Mexické lebka korunovaný s ruží halloween make-up

Každá show, či už zamaskované ako lebka, čierne a biele alebo farebné, musí mať svoje rohové darčeky a sladkosti. Chamtivosť na fond objekty alebo trik-alebo-ošetrovať tradícii je niečo, ale majú skvelú príležitosť prezentovať diela make-up na tvári a vyzerajú ovácie a odmeny najmä v prípade, že umelec si ty.

Make-up a Halloween kostým pre deti: oblek samozrejme skeletu

halloween make-up dieťa kostra kostýmček prevlek

V opačnom prípade budete mať verný obraz lebky nosíte dôstojne na tvári a bude súčasťou novej pirátmi, namiesto zdvíhať čiernu vlajku zdobená lebka prekonanie dva holene na zadnej časti lode, alebo oháňa a zdesenie, obdivoval a očarí svojimi krásnymi kostýmy a make-up.

čierna a biela lebka make-up veľmi módne pre mužov

čierna biela kostra make-up módne muž

Okrem toho budete mať hackeri, ktorí vedia, ako predať a zabezpečiť, že pirátstvo stojí rana zaseknúť.

Lebka pre Halloween make-up módy

Mexické lebka halloween make-up make-up


Like this post? Please share to your friends: