Japonský dekor a orientálne dotyk pre zen interiér – anews24.info

Japonský dekor a orientálne dotyk pre zen interiér

Japonské deco-sedadlo sofa farebné vzory,

Tisíce rokov zmiešané s tradíciou ovplyvňovali japonskej architektúry a estetiku interiéru. To vyústilo v kľudnej a kultúrne interiérového dizajnu.


Japonský štýl sa vyvíja okolo zen, vyvážený život. Keď sa človek pozrie na japonských tradícií, čajové obrady a spôsobu života, kultúra stáva okamžite veľmi pútavá a stojí za reprodukciu v našom každodennom živote. Z tohto dôvodu, ukážeme vám niektoré inšpiratívne nápady odložiť japonský dekor domov.

Nájsť prvky prírody v interiéroch v japonskej dekor

Japonský dekor nástenná maľba kresba slnka

Japonská kultúra sa topí v láske a vzťahu k prírode. Najlepší spôsob, ako udržať silné spojenie s prírodou je vyzvať prírodu do svojho vnútorného priestoru. Prídavok tradičných japonských rastlín, ako bonsajov a bambusu vo vašej domácnosti mu dá malú japonskú prírodné dotyk. Avšak, môžete pridať akékoľvek zelene a dostať podobný štýl. Zvážiť pridanie čisté rastliny ako orchideí do svojho vnútorného priestoru. To nie je typické vidieť veľa farieb kvetov v japonskom dome, takže bez ohľadu na závod si vyberiete, aby to jednoduché, prírodné a zelenej.

váza inšpirovaný tradíciou-východ

Japonské domy tiež vyzvať prírodu domov cez veľkými oknami, ktoré umožňujú pohľad na prírodu okolo seba. Aj tento spôsob Japonci spoliehajú na svetle dom častí.

Drevo je materiál prítomný v japonskom dizajne

bed-room obrazovkou-wood

Jedným z najlepších spôsobov, ako harmonizovať svoju vnútorný priestor s prírodou, je pridať dreva prírodné prvky vo vašej domácnosti. Japonská kultúra je známa pre použitie drevených prvkov v ich domovoch. Zoberme si napríklad túto krásnu obrazovku len krásne ozdobiť spálni.

izba-spálňa-rastlina-priestranný

Bambus je tiež populárne drevo na japonskej dekor, ako možno vidieť často. V podstate sa štruktúra dreva možno vidieť všade v japonskom dome. Snažte sa, aby tieto drevené prírodné prvky vo vašej domácnosti pridaním bambusové podlahy. Zamilujete si ukľudňujúce a pokojný efekt mäkkých drevených prvkov môžete pridať do svojho domova.

table-bass-tea-wood

Pokiaľ ide o vnútorné výzdoba Japonci, so zameraním na nízku nábytku zemi. Tradične Japonský chcú vychutnať čaj k zemi. Z tohto dôvodu, oni držia vankúše farieb a vzorov na pohovke sa môžu hodiť kedykoľvek na zemi.

Paleta-drink-cherry-sakura

Minimalistické princípy japonskej dizajnové

Ako ste si pravdepodobne všimli, japonský dizajn je čistý a minimalistický. Takže keď si vyzdobiť svoj priestor, dávajte pozor, aby to preháňať. Vyberte jednoduchý dekorácie, preplnená a s výhodou prírodných materiálov. Nábytok by mal byť moderný, jednoduchý a prírodné drevo. Osvetľovacie mohol napodobniť autentický štýl japonskom štýle lampu. Celkovo možno povedať, pozrite sa na moderný dizajn replikovať tento čistý a jednoduchý štýl.

Rozsah-sakura čerešňa

Táto orientálny štýl inšpiruje vyrovnanosť, spojený s modernou. Štyri hodnoty, ktoré definujú v japonskom štýle sú farba, svetlo, príroda a jednoduchosť. To je dôvod, prečo je dôležité, aby vaše japonský dekor sa točí okolo týchto štyroch kritérií. Ak si pobyt v tomto duchu, môžete si byť istí, aby pokaziť.

Prítomnosť farieb v japonskej dekor

kimono visiace-wall-dekor

Čo sa týka farieb, rozhodnúť sa pre neutrálne a čisté farby pre váš nábytok a steny. Šedej, hnedej a béžovej sú zahrnuté. Rozhodnúť sa pre mäkké osvetlenie, ktoré prinesie mäkkosť do svojho vnútorného priestoru. Všade okolo, môžete sa staviť na malé ozdobné dotyky žiarivými farbami.

lampy-paper-dáždnika idee

Ak chcete vytvoriť vesmír plný sladkostí, staviť na ozdobu Východu zavedením papierové lampy, bambusové koše a lucerny. Keramika, aj to je súčasťou japonskej dekor si nesmiete nechať ujsť. Nájdete misy, vázy a taniere vzorované s Ríšou vychádzajúceho slnka Objekty remeslá súvisiace rozprávať príbeh. A dodáva moderný dotyk, budete dosiahnutie požadovaného účinku.

Starostlivo vyberáme japonskej dekor prvky

sakura čerešňa-wall

Japonský dekor sa točí okolo motýle, prírode, ventilátory, vtákov a samozrejme čerešní. Každý z nich sa vzťahuje k japonskej kultúre. Môžete ich pridať ako dekoratívny prvok na steny, police, podlahy alebo visiace zo stropu.

Opona sakura čerešňa

Sakura je japonský výraz pre čerešní z Japonska a najmä ich kvety. Sakura má veľmi silnú prítomnosť v japonskej kultúre a je často nájdený ako dekoratívny prvok. Dnes čerešňa sa stal symbolom Japonska. Pripomína, že život je krásny, ale krátka a musí čo najlepšie využiť. Okrem toho, že sa Sakura symbolizuje ako príchod jari, krásu mladosti a niekedy aj príchod nového člena rodiny.

Sakura hriadeľ-Origami papier

Ak máte radi čerešňa ako dekoratívny prvok, môžete si dokonca vytvoriť svoj vlastný. Tento kov hriadeľ a papier môže dokonale ozdobiť každý interiér japonského dizajnu.

Origami-LAMP suspendované papier

Viete Origami? Jedná sa o orientálne umenia, ktorá sa vyvinula v Japonsku a ktorého názov je Japonec. To je často používané ako dekorácia aj pre oslavu sezón, a pre vnútorné aj vonkajšie priestory. Toto umenie skladania papiera umožňuje skutočnú umelecké dielo z kusa papiera. Origami vytvára tak jednoduché, ako zložitých obrazcov. Mnohí návrhári sú tiež inšpirovalo. Take tento príklad origami lampou prináša moderný interiér s každým nádychom.

orirami papierom kvety-dekor

Podobne môžete vytvoriť ďalšie ozdobné predmety možno rozptýliť po celom dome alebo ho použiť pre zvláštne príležitosti.

tapety, origami vzory

Neváhajte a pokryť vaše papierové steny vymaľované s japonskými motívmi, ak ste statoční. Vyberte si malú časť steny, aby sa neobráti na gýč.

verdude-akvárium v ​​štýle bielizník

Prečo nezavedú akvárium vo svojom obývacej izbe? To inšpiruje život a pokoj a je ideálnym miestom pre Zen vnútri.

Tradičné stolové ružové kvety

salónik pohovka štýlu minimalistický

rastlina-zeleno-space-interieur


Like this post? Please share to your friends: