Usporiadať veranda zimné – anews24.info

Usporiadať veranda zimné

záhradné'hiver idee decoration interieur contemporain

Veranda dnes stala plnohodnotnou súčasťou domu. Ak je dobre izolovaný, je možno bóru svoju kávu v pyžame, chladných zimných ránach a pozerať sa na snehu pádu.


Ste azda nenapadlo doteraz ale môžete premeniť konzervatórium. V skutočnosti je to niečo viac než parkovať niektoré zelené rastliny v zime. V devätnástom storočí, všetky hrady mal zimnú záhradu, kde je tiež udržiavaný exotických rastlín. V Anglicku počas viktoriánskej éry, bol vytvorený v roku neporovnateľné záhrad verandy. Dnes, môžeme to urobiť doma. Ak ste tak ešte neurobili verandu, môžete ľahko vytvoriť rozšírenie miestnosti pred domom. Veranda Hliník je jednoduché a účinné riešenie, aby sa dosiahlo. Pre návrh môžete robiť, čo chcete - viktoriánsky, Art Deco k modernému a súčasnému štýlu. Realizácia materiálov ponúkajú maximálny komfort a najlepšiu kvalitu - tepelnú a zvukovú izoláciu, skončí, ľahkú údržbu. Pre rastliny, budete z čoho vyberať: sukulenty a kaktusy, vínnej révy, plus všetky tie, ktoré kvitnú v zime. Každý musí mať svoje miesto v súlade s odporúčaným expozíciu záhradníkom kvetinárstva. Ste na začiatku svojho projektu konzervatórium v zimnej záhrade? Pozrite sa na naše obrazy a nechajte sa inšpirovať.

Zimná záhrada Zimná záhrada je ešte útulnejší

záhradné'hiver photo amenagement interieur

Veranda krytý zimná záhrada

záhradné'hiver extension idee maison verre
Minimalistický zimná záhrada

záhradné'hiver decor minimaliste
Veranda as miestnosti plnej

záhradné'hiver verriere veranda moderne

Fotografie veranda a zimná záhrada dekor

veranda záhradné'hiver art déco

Pekný nápad Deco zimná záhrada s rastlinami

veranda záhradné'hiver intérieur

Romantický padák zdobenie idea

záhradné'hiver élégant classique

dom rozšírenie obrazu so zelenými rastlinami

rustikálny verandaVeľmi teplá zimná záhrada zimná záhrada

zimná záhrada zimná záhradaRastliny akéhokoľvek pôvoduKonštrukcia zimné záhradyVerandou v záhrade s vaňouveranda vonkajšie záhradnéVeranda New Art Design

oceľ sklo verandaV obývacej izbe v zimnej záhradeútulné elegantný veranda


Like this post? Please share to your friends: