záhradné

nové nápady a dispozičné riešenie vášho vonkajšieho priestoru

space mimo ústrety myšlienka ležadlo vankúše drevo

Na balkón, terasu alebo v záhrade, sa snažíme stráviť leto vonku. Rozvrhnutie vonkajších priestorov sa ukázal ako nevyhnutný požiadavku na dlhé dni a noci v splne.


Aby tie najkrajšie dni vo výnimočných okolí, pozrite sa na výber exteriérových priestor pod, medzi ktoré patrí vonkajší nábytok Deco, gril, ohnisko alebo elegantné podlahy ,

S príchodom leta premýšľať o usporiadanie vášho vonkajšieho priestorumimo priestor Myšlienka usporiadať rozkladacia drevená podlaha vankúše

Skôr než sťahovanie do väčšieho domu, mnoho ľudí, ktorí chcú rozšíriť svoje vonkajší priestor. V dôsledku toho, terasy a vonkajšie záhrady sú stále väčšie, luxusnejšie a bezpečné. Na vonkajšie terasy sa stali centrami aktivity, zábavu i odpočinok. Dobre navrhnutý nádvorí bude slúžiť nielen k ďalšiemu obytného priestoru vo vašej domácnosti, ale tiež zvýši jeho hodnotu pri odpredaji.

Dizajn vonkajší priestor môže zvýšiť hodnotu svojho domovaozelenenie moderný nápad stoličku

Vzhľadom k tomu, vonkajší priestor bude základom vášho vonkajšie bývanie, musí byť dobre postavené a atraktívne. Môžete dokonca zvážiť vonkajšie záhradný architekt, ktorý bude schopný vám pomôže určiť veľkosť, tvar a štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Myslite na svoje vonkajší priestor projektu ako celostnej prostredie, v ktorom rastliny, terén, vodné trysky a vyznamenania vytvorili sami a živé ploty, steny, paluby a iných konštrukcií - všetko prispeje k vyvolať pocit a zvláštne a jedinečnú funkciu.

Tieto materiály sú vyberať veľmi starostlivo Zen priestor outdoor konferenčný stolík idea

Chráňte svoj vonkajší priestor bambusu vlečky a radšej zvuk vody z fontány hluku. Ako farby, zostať trend používania ružovej, šedej, zelenej alebo bielej. Pridajte exotických rastlín, ako je eukalyptus alebo Pittosporum a kvitnúce rastliny v kvetináčoch. Čerstvosť je zaručená s rôznymi zeleň a vodné bodov - potoku alebo fontány.

Atmosféra raj závisí na vybrané rastliny

patio kameň lavice

Ak chcete vytvoriť krásnu krajinu, krásne vonkajší priestor a cenné svoj domov, môžete ísť späť vziať čas, aby skutočne premýšľať o tom, čo chcete, aby tento cenný priestor vyzerá. Nechajte sa inšpirovať vonkajšie priestory pod ňou, ktorý vám pomôže transformovať nádvoria vonku raja svojho hradu. Tieto fotografie sú vonkajšie plochy špeciálne vyrobené a s rôznymi témami.

Design vášho vonkajšieho priestoru môže robiť nezvyčajné tvary

trávnik geometrické tvary vonkajší priestor

Aj malý dvorček vyzerá úplne nádherný dizajn s moderným a luxusnom prostredí. Ukazuje na pokojné miesto na oddych, moyenant tradičné linky ženatý dobre s okolitým prostredím. Dokonca aj mestský dom môže dostať dizajn vonkajšieho priestoru veľmi príjemné, ak pridáte posedenie pre stolovanie a odpočinok.

Záhradka vo dvore osamelý strom späť patio

Kameň Garden Path

Cesta je definovaná zelené nádvorí

Zapadajúceho slnka na terase

coat-of-slnečnou terasou, priestranná

Štrk pre vonkajšie dekoráciu

vonkajší priestor skaly rozvrhnutie

Rastliny tiež liezť múry

Wall-rastlinný-house-moderného

Kontrast materiálov môže byť veľmi dobrý nápad

rôzne materiály patio Design

Divoký a prírodné duch opustí vedomie, melanchólia

vonkajších priestorov parku stromy

Čisté línie sú trendom

mramorové schodisko trávnik

Popínavé rastliny sú perfektné maskovanie

Plant Design geometrické hrnca

Stromy a rastliny dať život do betónu

Dizajn schodisko stromy rozsvietikombinácia oceľ drevo steny schodiska

Rozloženie je zelená súdu bylina hrnca mimo kurt Design schodisko súd divoký trávnik pred súdamenageent mestskej vonkajší priestor vody ako vonkajší priestor konštrukčný prvok green back yard konštrukcia Exteriér drevo pozemné okruhliaky Povlak drevo priechod dvorku stromy súdobé dizajnové schody drevená podlaha obloženie súd Elegantný dekor okruhliaky pozemné rastliny vonkajší priestor prírodné materiály Garden Wood späť patio patio drevo green jarabinu geometrické vonkajší priestor vodná dekorácie vonkajšia plocha geometrické dekorácie črepníkové rastliny pekné back yard akýkoľvek rodinný dom patio geometrické dekorácie vonkajší priestor Nature vonkajšia terasa geometrické dekorácie mimo outdoor geometrie priestoru nezvyčajné rastliny mimo súdobé dom exteriér vesmírnej horniny green vonkajší priestor moderný dom prírodné materiály terasa záhrada zelený trávnik futuristické patio lavičky maľby pena vonkajšiu terasu vonkajších priestorov fragmenty oceľové schodisko dvorček patio domáce konštrukcie Patio tabuľky designu krajiny zelená vonkajšia plocha záhradné drevené schody lavice mimo súd kúpeľ slnko mimo patio Záhrada japonský spôsob outdoor obed prejsť trávnik vonkajší priestor Wood back yard patio vonkajší priestor Nature drevo Kvetináčov vonkajší priestor dizajnu dvorku trávnik sofa space mimo konštrukciu elektrárne Schodisko vonkajšie Priestorovo drevenej terasy rastliny sukulenty vonkajšia plocha moderný vzhľad zeleným dreva mimo patio


About the author

admin