zahradní

drevená terasa pozastavená: info, tipy a nápady

Terasa pozastavená drevené lehátko idea

Slnečná terasa je vonkajšia budove, ktorá patrí k domu alebo bytu. Aký je rozdiel medzi klasickou terasou a terasou pozastavený?


Rozdiel je vo výške! Konvenčné terasy sú často rozšírenie sa nachádza na prízemí. Suspendovaný terasa je inštalovaný na výšku. To je často vidieť vo výstavbe moderných domov pri mori alebo v lese. Niekedy je to voľba, niekedy pre niektorých to je jediné riešenie, aby si terasu.

Dnes sa zameriame na drevenej terase pozastavená, estetika, jeho výhodách a oni vám niektoré užitočné tipy pre inštaláciu a údržbu. Vybrali sme 40 nápadov drevená terasa pozastavená, voľne stojace paluby a strešnú terasu a moderný dizajn. Čo paluba model zvoliť pre váš domov závisí na teréne, svoje túžby a rozpočtu k dispozícii.

drevené suspenduje konštrukcie podlahy terasa náter

Ak chcete previesť tradičné záhradná terasa, potrebujeme plochý priestor. Ak to neurobíme, potom sa rozhodnú pre rozptýlené palubu!

V skutočnosti, terasa vývojového modelu má niekoľko výhod v sebe. Obvykle sa tento typ konštrukcie je podporená chodúľoch alebo piliermi. Suspendovaný terasa tiež môžu tešiť na ktoré sa vzťahuje viac priestoru, jeden sa nachádza pod terasou pozastavená. K dispozícii sú aj voľne stojace modely. Veľký rozdiel medzi zaveseným palubou a stojí terasy je, že jeden je pripojený k prednej časti domu, zatiaľ čo druhá je nezávislá.

Terasa pozastavená drevené konštrukcie idea

Suspendovaný terasa je navrhnutý na výšku a vždy sa zábradlím z bezpečnostných dôvodov.

Či už je terasa model si vyberiete, inštalácia pergolou je vysoko odporúčané, aby bol chránený pred poveternostnými vplyvmi. Tento druh terasy bol vynájdený, aby sa zmestili neobvyklú terén a tie vo svahu. To je aj prípad voľne stojace terasy. Konfigurácia určitej pôdy, šikmé alebo nerovnomerné, umožňujú iba inštaláciu voľne stojace alebo zavesené terasou. Oba modely terasa sú tiež často nazývaný terasa na chodúľoch alebo na stĺpoch.

drevená terasa pozastavená podlaha náterové dizajnové stoličky

Moderné domy postavené v horských oblastiach, takmer vždy majú terasu pozastavená, pretože terén neumožňuje inštaláciu klasickej terase. Navyše, tento model je vynikajúci terasa užiť mimoriadnu názor, že nás čaká na výšku. Jednou z ďalších veľkých výhod zaveseného balíčka je, že môžete tiež využiť priestor nižšie. Týmto spôsobom existujú tri vonkajšie priestory: terasa, priestor pod a na záhrade! Veľmi často tento priestor slúži ako parkovisko.

Vonkajší dizajn drevená terasa pozastavený

Suspendovaný terasa, často hovorí zvýšená terasa, je dobrá alternatíva pre vyzdobiť svoj životný priestor.

Získal miesto odpočinku na výšku a šetrí miesto v záhrade. V prípade, že povrch svojho balíčka väčší než dvadsať metrov štvorcových a jeho výška je viac ako dve stopy, budete musieť získať stavebné povolenie pred začatím prác. Za týmto účelom konzultácie s odborníkom, sa dôrazne odporúča. To pomôže nielen vám presne plánovať výstavbu terasy pozastavená, ale to vám pomôže v administratívnych detailoch.

Terasa suspenduje drevená podlaha náter nápadom

Model terasa je nesená rámom pripojenou kolmo. Ten je pripojený k prednej časti budovy a je založená na aspoň dvoch nosných stĺpov ukotvených k zemi. Tieto zväzky musia byť bezpečne pripevnené na zaistenie bezpečnosti svojich užívateľov. Nesmieme zamieňať zvýšenej paluby a stojí terasu. V prípade zaveseného terasy má konštrukciu, ktorá je pripevnená k fasáde. Voľne stojaca patio je nezávislá a nie je pripojený k fasáde. Odborníci radia, aby navrhovala svoje terasy pozastavené alebo voľne stojace s miernym sklonom k ​​vypúšťaniu toku dažďovej vody.

terasa visiace-wood-casa-do-WMR-Arquitectos

Suspendovaný terasy sa otvára výhľad na vrchole rozprávkové vonku.

Dáme sa výška paluba je využívajú k obzoru oceánu, krásu hôr alebo len zelenej lúke. A áno, je to len sen ...

Terasa pozastavená drevený pozastavená konštrukcie domu

Suspendovaný terasa umožňuje výstavbu jedálne alebo ďalšie záhrady.

Inštaláciou vonkajšie krby, môžete si dokonca užívať zimu v tejto krásnej vonkajšej konštrukcie. A ak budete mať k dispozícii väčší rozpočet, prečo nie aj plavecký bazén?

terasa visí drevený visí stoličky dizajnu

Ďalšou výhodou je, že nemusíte sa starať o podlahy a vplyvom poveternostných podmienok. To nie je prípad konvenčných terás, podlahová krytina je ovplyvnená vlhkosťou pôdy. Zavesený terasy je lepšie chránený a môže ľahko dovoliť drevo povlak bez obáv, že pokaziť rýchlo vlhkosti pôdy.

pozastavená drevená terasa mimo moderný konferenčný stolík dizajnu

Jedným z mála nevýhod tohto typu terasy je jeho cena. Zostáva pomerne drahé architektonické riešenie. Rozpočet samozrejme závisí na veľkosti a materiálov, ktoré sa rozhodnú postaviť si zavesený terasu.

Súčasný dizajn drevená terasa pozastavenýCortes House od WMR Arquitectos

Inštalácia zaveseného požiadavka na terase zásahu profesionálne.

Obráťte sa na stolára či architekta k určitému plánu postaviť svoj budúci drevená terasa pozastavené. Pretože sa jedná o stavebné výšku a umiestnenou proti prednej časti domu, musí byť jej architektonický zámer plne využiť. Dokonca aj keď ste skúsený údržbár a chcete postaviť sami, je to veľmi vhodné požiadať o radu odborníka. Pre začiatok môžete začať skúmať ceny a náklady na jeho realizáciu.

terasa pozastavená drevený súčasná architektúra dom

Tento dom, ktorý sa nachádza v Kostarike, sa teší nielen slnečnou terasou pokrytú dreva, ale aj bar a jedálenský moderné stolovanie. Je to ideálne miesto pre rannú kávu alebo večerné koktaily a zároveň sa teší na čerstvý vzduch lesa a jeho obyvateľov - stromy.

pozastavená drevená paluba konštrukcia bardTerasa pozastavená drevenú tyč s Kostarikou

Je možné vybudovať visí terasa zábradlia takmer neviditeľné. To je prípad tejto veľkej drevenej terase pozastavená časť domu sa nachádza pozdĺž oceánu a navrhol WMR Arquitectos.Terasa suspenduje drevené vonkajšie povlak myšlienkaVeľká drevená terasa pozastavená, dizajn a foto: WMR Arquitectos

Na pozemku, kde bol postavený dom je nerovnomernosť. Ak sa rozhodnete inštalovať veľkú slnečnú terasu, je to veľmi logické.

do-house-WMR-Arquitectos terasa odpružené-ideeVeľká drevená paluba pozastavená Till Arquitectos domu by WMR

WMR Arquitectos je dizajnové štúdio založená a pracujúci v Latinskej Amerike. V našom výbere snímok, môžete objaviť svoje návrhy domov a terás (zavesené, voľne stojacich a strešné terasa) krásne. Všetky moderné domy boli postavené v nepravdepodobných miestach s netradičným terénu. Niekedy nielen terasa je pozastavená, ale celý dom!

Till-house-m, ženy-Arquitectos, terasa zavesenéTill Arquitectos dom pri WMR

Tieto drevené terasa pozastavená časť domu Swift. To má priehľadné sklenené zábradlie. Tento typ zábradlia poskytuje potrebnú istotu a zároveň umožňuje vychutnať si pohľad bez straty priestor vizuálne.terasa-rýchly-house-WMR-ArquitectosTerasa pozastavená so zábradlím, Swift House od WMR Arquitectos

A tu, architekti ateliéru WMR to dokázal: nič nie je nemožné v modernej architektúre!

Všetka pôda sa môže ubytovať moderné domov, aj tie nezvyčajné teréne. Tento drevený dom bol navrhnutý v skalnatom teréne. To je podporované pevnými kovovými tyčami. Mimoriadneho!

Súčasná-house-terasa odpružené-Mackay-Lyons-Sweetapple-architektipozastavená Dom navrhnutý Mackay-Lyons Sweetapple architektov

Z terasy tohto moderného domu je niečo veľmi originálne. Zábradlie / red pergola priťahuje pozornosť okamžite červenou farbou. Dom je dispozične riešený v dvoch úrovniach a terasa pozastavené taky.

terasa visiace-drevo-kabíny Hermanos-m, ženy-Arquitectos

Celá stavba tohto objektu je vyrobené z dreva - fasády, poťah terasy a pergola / červených zábradlie. Pohľad je samozrejme nádherným výhľadom na obrovské modrý oceán hmoty ...hermanos-kabína-WMR-Arquitectos, chiliHermanos Cabin, dizajn a zdroj: WMR Arquitectos

Niekedy visí terasy sú navrhnuté tak, aby zdieľať dom a časť záhrady.

Tento drevený pozastavená terasa je ideálnym miestom na tešiť na jar av lete. Je pozastavená výstavba model bude veľmi dobre hodí do terénu gradientu. Na jeseň av zime, musia byť zakryté alebo chránené pergolou, aby nedošlo k poškodeniu dreva. terasa odpružené-wood-casa-Diaz-Panorama-m, ženy-ArquitectosCasa Diaz Arquitectos Panora by WMR

pozastavená drevené moderný dizajn exteriéru terasa

Tento drevený závesný terasa bola navrhnutá na niekoľkých úrovniach. Na prvej úrovni, vidíme bazén a druhý, čo je oblasť chránená zvodidla. Drevo je dominantným materiálom pri navrhovaní tohto súčasného domova.

terasa pozastavená drevo-design-house-súdobej

Nevidíme mnoho terás zavesený mesto. Vo väčšine prípadov je samonosné modelmi. To je prípad tejto veľkej terasy pokryté drevom:

terasa drevo-design-idea

Táto relaxačný priestor a meditácie má drevenú terasu zavesený bez krásne zábradlia. Je to naozaj rozšírením obývacej izby, ktorý je uzavretý cez posuvnými sklenenými dverami.

terasa drevená odpružené-WMR-matayoga-design-spaceDom Matayoga by WMR Arquitectos

Tento veľký dom má dve závesné terasy určené na dvoch rôznych úrovniach. terasa-design-space-SWIFT ArquitectosSúčasný dom s drevenou terasou pozastavená, návrhy a zdroj: Swift Arquitectos

Ak máte väčší rozpočet na zavesené konštrukcie vašej terase, je možné inštalovať bazén.

terasa drevo pile-design suspeduePalubovky pozastavená s bazénom, ktoré vzrušuje SAOTA dizajnom

Táto slnečná terasa stojí. Zvyčajne je táto terasa model je malý. Veľká terasa pozastavená modely stále vyžadujú inštaláciu pilot alebo stĺpov.

terasa dreva house-súdobej

Prečo zvoliť drevo na srsti jej terasy pozastavený? Drevo je najviac prírodný materiál a najviac ocenia všetci súčasných dizajnérov. Ako sme už spomenuli, že domy, ktoré ťažia z tejto terasy modelu sú zvyčajne postavené v prírodných lokalít. Pre váš exteriér stavba je v harmónii s okolitým prostredím, nie je nič lepšie, než si vybrať dreva na odber.terasa drevo-design-wood-povlak

Je zrejmé: krajina, kde bol Till je dom postavený vo svahu. Z tohto dôvodu sa architekti Studio WMR sa rozhodli navrhnúť to na betónový základ, ktorý umožnil konštrukciu tohto elegantného obytného priestoru. Ona je oblečená úplne v dreve.

house moderné terasa odpruženésergio-tillcortes feljormac-terasa visiace-woodTill Arquitectos dom pri WMR

Z terasy tohto moderného obytného priestoru je samonosná.house-moderný dizajn, moderný idea-spaceDo domu v Čile navrhnutý WMR Arquitectos house-design-terasa pozastavené povlak suterén

Strešná terasa je tiež obyčajná voľba pre domácnosti, ktoré si nemôžu dovoliť inštaláciu bežného paluby. Investuje dostatočný priestor, aby ho optimalizovať a urobiť z neho väčší.house-design-terasa pozastavený

Z terasy stud je ďalším modelom zaveseného terasy, ktorá bola vynájdená, aby sa zmestili do neobvyklé terénu. Je to len zriedka sa zábradlia a urobil viac často súčasťou obývacej izby. Sme radi, ako sa tento strom bol integrovaný do výstavby tejto modernej drevenú terasu pozemku:

house-design-terasa drevená odpružené

Ako už bolo spomenuté občas vidíme terasy suspendované aj v meste. Model terasy nižšie na obrázku je samonosná. K dispozícii je aj kaluž vody!

Aký nábytok na terase? V poslednej dobe sa veľa ľudí radšej nainštalovať prútený nábytok pre svoju pevnosť a trvanlivosť. Všetko záleží na počasí vo vašej oblasti, a ak chcete tiež, aby si svoj vonkajší priestor na jeseň av zime. Naša rada je možnosť rozhodnúť sa pre funkčné vonkajším nábytkom a minimalistický štýl ľahko integrovať štýl vášho balíčku.idea terasa visiace-wood-design

Sme radi, ako sa drevo nátery na palubu v kombinácii s lešteným betónové podlahy do spálne. Toto manželstvo materiálov je jedným z trend v dnešnej dobe.idea terasa zavesené drevené konštrukcie, spálňa

Tento priestor je určený do dreva, otvorený a veľmi svetlý. Z terasy je rozšírenie vnútorného priestoru. Design-space-terasa-hung dreva halfpipe-Chile-casa-Merello-WMR

Dominantným materiálom v interiéri tohto moderného domu je betónová. Wood bol rezervovaný na linku slnečnú terasu. space-design betónové voskom terasa pozastavená drevo

drevený pozastavená terasa s krásnym výhľadomspace-moderný dom s terasou drevo

Terasa suspenduje drevené neobvyklým vzhľadom WMR-matayoga space-house-dizajn drevo terasa


About the author

admin