záhradné

Planter s vonkajšou mesh-it-yourself

Planter s hobby-deco-vonkajšie-tutorial ok

Letné vás inšpiruje prerobiť svoj vonkajší priestor a predstavte si kvetinovú výzdobu s popínavými rastlinami? To je skvelé, pretože máme predstavu DIY Deco pre tento priestor, aby sa s vami podeliť!


Ide horolezcov a vzťahuje sa na výrobu kvetináč s mreží na seba.

Uskutočnenie kvetináč s mreží je skvelý spôsob, ako vyzdobiť svoj vonkajší priestor.

Sejacie s mreží je objekt, ktorý možno ľahko dosiahnuť pomocou bežne používaných materiálov pre výzdobu záhrady. drevené dosky a možno niektoré kovové prvky dostatočné pre výrobu.

photo-záhradník mriežky-wood-deco terasa

Vedený všeobecne obdĺžnikový tvar, DIY dreva planter je tiež možné japalettes dreva. Je to DIY voľbou pre lacné a originálne dekorácie terasou alebo balkónom.

Planter s hobby-deco dreva exteriéru mreža

Myšlienka vytvoriť kvetináč s mreží apeluje na vás, ale nie ste veľmi nadaný pre seba? Žiadny problém! Môžete jednoducho otočiť starú vonkajšie kvetináč kvetináč s mreží, ktoré už máte na ruke, alebo že ste si zakúpili.

plantážnici s okami-diy-kutilstvo tutorial

Nižšie ponúkame tri podrobné konzultácie na tému, ako vytvoriť kvetináč s mreží. Video tutoriál vám ukáže, ako realizovať takýto projekt v drevených paletách. Nájdete nižšie:

Výukový program # 1: vytvoriť kvetináč s mreží drevených paliet

Druhý výukový program je určený pre tých, ktorí hľadajú rýchle a jednoduché projekt. To je dosiahnuť s kvetinou a mreží pripravený na použitie by malo stačiť dať dohromady a vyzdobiť podľa svojho vkusu. Tretí DIY návod poskytuje podrobné pokyny na vykonávanie DIY kvetináč s mreží od nuly. Ak chcete ho okamžite prečítať, prejdite do dolnej časti tejto stránky!

Výukový program # 2: Ako urobiť DIY kvetináč s mreží dreva ľahkú

planter s Trellisovou tvorby nápad-deco terasu-záhradné DIY

Tento projekt DIY záhradný DIY s drevenou mrežou je nájsť Liz Fourez domov Láska rastie divoko. Je vyrobená s okami pripravené na použitie a pomocou jednoduchého vonkajšie kvetináč. Inými slovami, sme nemali postaviť jeden z týchto objektov, ale iba na zostavenie konečného produktu. Jedná sa o materiály, potrebné pre tento jednoduchý DIY myšlienke:

 • drevené mreží;
 • obdĺžnikový sádzacie stroje;
 • drevené dosky;
 • pílový;
 • meter;
 • z dreva lepidlo;
 • skrutka pištole;
 • skrutky;
 • drevo laky;
 • kefa;
 • pôdy;
 • popínavé rastliny.

idee-záhradník-is-how-it-yourself, DIY-mreže balkón terasa

Začneme výberom potrebné materiály. Sieťka kupujeme musí byť dostatočne pevný, aby uniesol váhu vybraných okrasných rastlín. To isté platí aj pre drevené dosky, ktoré vyberie. Mali by mať hrúbku upravený na podporu siete. Tu sú kroky, ktoré nasledujú tento výukový program.

Ako urobiť DIY mreží na jeho vonkajšej záhradke

Ako sa robí záhradník-s-mreží-dekorácie-Outdoor

Prvý mesh so záhradným výrobným krokom je zostaviť mreža a drevených dosiek, ktoré predstavujú dodatočnú podporu.

tutorial-záhradnícke mreže drevo výrobu

Za týmto účelom sme sa prvýkrát merali mreža. potom rez každú dosku tak, aby zodpovedala výške mriežky. Opakujeme rovnaký postup o šírke mreží; potom boli narezané dosky pre tieto časti mriežky rovnako.

Make-A-záhradník mriežky-Wood-inštrukcie

V tomto okamihu je možné zostaviť dosky drevenú podporu a mreža. Preto sa použije lepidlo na drevených dosiek a pletivo pevnú jeden. Pre zvýšenie pevnosti, použijeme skrutku zbraň zoskrutkovať podporu a kríkmi.

hobby-záhradník, s dreveným-mreže ľahko tutorial

Poznámka: v spodnej časti oka inštalované vnútri plantážnik, nie je potrebné vytvárať pre neho podporu.

Model mriežky-wood-záhradník, balkón ne-drahá

Potom, čo som skončil s týmto krokom, choďte na ďalšie. krásny povrch a chráni povrch vlhkosti dreva sa nanáša na drevené priehradové laku a nosič odstavenie dosiek im dávajú.

Ako opraviť mreží na jej záhrade DIY

Model-záhradník mriežky-wood-plan-making

Akonáhle sú drevené diely sú suché, zostavenie častí kvetináč s mreží. Tento krok môže trvať trochu úsilia, aby sa ubezpečil, budete postupovať podľa pokynov uvedených nižšie.

make-a-záhradník-tutorial-mriežka drevo modelu

Ak chcete začať, pozadie je umiestnený v záhrade malé množstvo zeminy. Tento krok má za cieľ vytvoriť stabilný základ pre mriežky.

Ako uvedomiť-a-záhradník-mreží-dekorácie-terasa ne-drahá

Potom sa oka je umiestnená v strede kvetináča a inštalácia niektoré ďalšie podpery. Tie môžu byť celkom veľké kamene alebo kusy z masívneho dreva. Pokračujeme vyplnením kvetináč pôdy.

planter s mreží DIY dekorácie terasa-balkón-nápady

Pred úplne zaplnil kvetináč, kúsky dreva boli narezané na prechod do voľných priestorov medzi spodnej časti sieťoviny a bočnej strane kvetináč. Tieto kusy sú umiestnené vertikálne na vytvorenie ďalšej podporu siete. Nakoniec sme koniec vyplnením kvetináč zvyšku podlahy.

Zdobiť vašu záhradu s kríkmi, aby sa sám popínavé rastliny

mreží Zahrádka záhradník-wood-výrobné

DIY planter s mreží je teraz pripravený na použitie. Môžete si vybrať rastliny na výzdobu. Ak sa spýtate, aký druh kvetín si vybrať, nezabudnite skontrolovať naše špeciálne na vonkajších viníc. To vám dá nápady pre zdobenie drevenú mriežku!

Výukový program # 3: vyrobení kvetináč s drevom a kovovým pletivom od nuly

plantážnik s mreží tvorby nápad, ľahko

Skúsenejší DIYers môžu vydať na DIY projektu kvetináč s mreží, ako zarobiť od nuly. V tomto prípade majú dosiahnuť vonkajšia záhradka drevené dosky a drôt a kovové rúrky mesh kovov. Nižšie je uvedený zoznam látok, ktoré majú byť získané pred začatím DIY projektu:

 • drevené dosky (veľkosť sa určí podľa toho, na kvetináč je požadovaný konštrukt);
 • pílový;
 • skrutky do dreva;
 • svorku;
 • drevo laky
 • kolesá (voliteľné);
 • plastový kryt;
 • príruby a pozinkované kolená;
 • pozinkovaný drôt lano (v závislosti na veľkosti požadovaného mesh);
 • pozinkované rúry (v závislosti od požadovanej veľkosti ôk);
 • napínače;
 • nástroj pre rezanie kábla (podľa vlastného výberu);
 • pôdy;
 • popínavé rastliny.

Začneme tým, že pripravuje všetky materiály potrebné pre kutilov záhradné projektu s mriežkou drevo a kov. Potom krokov popísaných v kurze, pod ktorou je rozdelený do piatich častí: výrobu základne, príprava sadenie rám konštrukcie mreží, realizácia oka a pridávanie rastliny.

Vybudovať základ svojej záhrade s drevenými a kovovými okami

DIY-záhradnícke-drevín lezecké

Ak chcete základňu DIY kvetináč s mreží, sú použité drevené fošne. Kusy vyreže, aby sa hlavné štruktúru kvetináč v požadovanej veľkosti.

Jardiniere-vonkajšie-a-do-it-yourself

Dosky sú upevnené pomocou skrutiek; pevnosti, môžete staviť na riešenia s lepidlom a skrutky.

Ako make-a-záhradník rastlina lezenie

potom ideme k ďalšiemu kroku tejto časti výukového programu. To súvisí s výrobou ďalších podpôr pre kutilov drevenom kvetináč.

how-to-a-záhradník-vonkajšie-wood-mriežka rastlina lezenie

Tie majú byť vykonané drobné kúsky dreva inštalované vo vnútornej časti kvetináč. Tieto kusy zaisťujú pevnosť konečného stvorenia.

Jardiniere drevo kola-a-do-it-yourself model

Na záver tejto časti záhrady DIY tutoriálu, pôjdeme na montáž kolies. preto obracia svoju drevenú stavbu hore nohami a kolesá sú pripevnené na jeho spodnej strane pomocou skrutiek.

Čo je dobré vedieť: typ vybraných kola by mal zodpovedať veľkosti a hmotnosti záhradníka dreva (vziať do úvahy aj hmotnosť pôdy a na mriežke).

Pripravte DIY kvetináč s mreží do dreva a kovu

mapa-výroba, záhradníctvo, kutilstvo wood-deco terasa

V tejto fáze sa pripravuje DIY drevený kvetináč vyliať na podlahu. Tento postup sa vykonáva v dvoch etapách. Po prvé, sme namontujeme drevené dosky na kvetináč pozadí vytvoriť podporu pre poľnohosp. Potom je ochranná plastová inštaláciu, ktorá bude držať pôdu vnútri kvetináč s mreží.

make-záhradníctve-vonkajšie-drevo-s-mesh

Akonáhle je ochrana umiestnené v záhrade, tam je nejaké otvory pre odvodnenie terénu. Dáva sa pozor, aby otvory zodpovedali voľného priestoru medzi doskami v dolnej časti kvetináč kutilov.

Čo je dobré vedieť: Tento krok je tiež vhodná doba k maľovanie alebo lak na povrch to. Pokrytie planter s mreží s vrstvou laku alebo farby je dôležité, pretože to bude uľahčovať údržbu. Zvolte produkty pre vonkajšie použitie, ako napríklad laku loď, ktorá zaisťuje vynikajúcu odolnosť proti vode a zvyšuje životnosť dreva.

Ako sa stavia rámec mrežové DIY pre svoje vonkajšie záhradke

majstrovanie-mesh rastlina lezenie-záhradník, terasa, balkón

Teraz sa vyrábajú DIY mreží. Pre tento krok, ktorým sa potrubie a pozinkované lakte na rovný povrch pre pripojenie. Kovové prvky sú zaistené svorkami.

diy-záhradníctvo drevo dekorácie-vonkajšie-mesh

Akonáhle je štruktúra vyrába, môže byť inštalovaný na drevo DIY kvetináč. Preto vedie jeho montáž pomocou skrutiek.

Ako DIY záhradné mreží oceľové lano

mesh rastlina lezenie-is-how-to-sami

Ďalším krokom v kvetináč s mreží výrobného projektu je dosiahnuť mreží lanami. Tieto káble sú inštalované na drevených doskách a upevnenie spolu s napínače.

krov výrobné rastlina lezenie-deco-kutilstvo

V prvom kroku sa diery v kusy dreva na kvetináč kutilov. Vloží skrutka pre uchytenie káblov. Potom znížiť požadovanú dĺžku lana. vertikálne montáž rezu kábla pripevnením skrutkami inštalované v drevených kusov (po oboch stranách kvetináč).

plantážnik s DIY-tvorby nápadov mesh

Potom pokračovať do vertikálnej inštalácii lana. Má tendenciu zvisle kábel a svorku, na oboch stranách konštrukcie pomocou napínače. Tento postup sa opakuje pre dokončenie celého mriežku.

DIY Tutorial záhradník s mriežkou - Vyberte lezca na jeho vonkajšie

planter s mreží-do-it-yourself-tutorial

Sejacie s mreží je dokončená, sme sa presunúť na krok zasadiť kvety na záhrade. Konštrukcia a inštaluje zariadenia, ako je jazmín krajina je obsadená, vinič, brečtan ... Je tiež možné použiť tento typ veľkého formátu kvetináči na zeleninovej záhrade. V tomto prípade, jeden vyberie druhy rastlín, ako sú jahody alebo tekvice, napríklad. A s kolieskami, môže sa pohybovať jeho veľký vonkajší kvetináč v najslnečnejšie oblasti zvonku!

Počas tohto postupu jeden prikladá malý koniec stonky rastliny na každej lano. Je to spôsob, ako zabezpečiť, že sa závod bude stúpať mreží DIY takto vyrobeného.

DIY planter s mreží hodí naše kutilské zručnosti a naše vonkajšie dekor!

plantážnik s myšlienkou-deco-von-robiť pletiva

Vyššie uvedené tri príklady ukázali, že záhrada s vonkajším DIY mriežkový objekt môže byť ľahko vyrobiť. DIY projekty taký doplnok pre záhradu či terasu prispôsobiť naše kutilské zručnosti tak, aby ponúknuť každému atraktívne dekoračné nápad.

plantážnik s Trellisovou inšpirovaný ikea-diy-deco

Ale je tu viac, pretože tieto vonkajšie záhradné projekty možno ďalej upravovať. A to je kúzlo tohto druhu kreatívnych nápadov činnosti vyplývajúce ozdobné predmety perfektne navrhnuté pre naše záhrady, balkóny a terasy!

Prispôsobte si svoj vonkajší záhradu - niektoré originálne nápady pre domácich majstrov deco pokúša

vánok-view-mreža-make-a-seba-záhradník-idee

Prispôsobte si výzdobu s záhradník DIY je spôsob, ako dať dotvára jeho exteriéru. Ale je tiež nanajvýš spôsob, ako vziať do úvahy jeho ozdobné predstavy a potreby. Predpokladajme, že už máme starý betónový kvetináč. Prečo nevyužiť tento objekt v tom, nový vzhľad a pridaním dreveného mreží?

mreža-istič-diy-záhradník-balkón

Kameňa a dreva kombinovať harmonicky a dať oveľa ráz dekoračné záhradou, terasou alebo balkónom. Tak dobrý nápad, budeme realizovať tým, že priehradové DIY DIY návod v tutoriálu 1 alebo 2 nižšie!

malé záhradníctve lezenie priehradový-rastlina

Okrem toho je tiež možné, aby kvetináč betónu alebo iného materiálu a osviežiť vzhľad s farbou. Dá sa samozrejme zobrať po celom povrchu; ale sú tu aj možnosti pre moderné dekorácie s geometrickými tvarmi. Na dosiahnutie takéhoto projektu človeka, budeme používať lepidlo ochranný lak. To bude zahŕňať časť povrchu kvetináče a farba sa aplikuje na druhej časti.

Vytvorenie kvetináč s mreží, ktoré zodpovedá jeho potrebám

plantážnici, vonkajšie mriežky-wall-deco dvere entry-house

DIY kvetináč s mreží môžu prijať veľkosť a tvar, ktorý chcete. Zďaleka len vonkajší dekoratívny doplnok, môže byť zvýšená na dokončenie balkón alebo záhradnú terasu.

Jardiniere-balkón mriežky vytvoriť-a-sám

Taký záhradník to urobiť sám má tú výhodu, že zaberajú menej miesta. V malej záhrade, bude priestor uvoľnený pod kontajnerových rastlín sa používajú na uskladnenie záhradného náradia.

idee-záhradník-s-wood-mreže popínavých rastlín

Veľkosť záhrady a mreží na sebe závisieť hlavne na povrchu, ktorý máte. Ale sú tiež určí v závislosti na použití Urobíme to.

rastlinné záhradníctvo-drevené nosníky-rastlín viniča

Kvetináč s Trellisovou zeleninovej záhrade zaberať viac miesta ako dekoratívnym kvetináči. Je to preto, že to má pojať viac rastlín a zvýšenie produkcie zeleninové záhrady.

planter s Trellisovou drevo-a-do-it-yourself

Je to trochu rovnaký princíp, ktorý platí pre pestovateľov s mreží hrajú úlohu pohľadu vánok. Ich veľkosť sa určí tým, že v oblasti, ktorú chceme chrániť pred zvedavými očami.

plantážnik s Trellisovou-DIY modelu

Vonkajší planter s mreží niekedy sprevádzané DIY múr záhrady a tým suspendovaným typu. V tomto prípade je kontajner je všeobecne navrhnutý tak, aby nasledovať veľa steny zdobené. Je to spôsob, ako pokryť steny rastlín rýchlejšie, výsadbu kvetín na mnohých miestach.

Prispôsobiť DIY mreží - záhradné výzdoby nápady a terasu

mreža-diy-deco-outdoor-záhradníctve

DIY mreží, ktoré dopĺňajú na kvetináč, aby sa sami môžu tiež sa líšia vo veľkosti a tvaru. V možnostiach adičných výsevných na nohy alebo kolieska výhľadom na cvičeniach, môžete sa tiež rozhodnúť pre záhradu proti múru.

mreží-outdoor, záhradníctvo, hobby

Táto voľba nám umožní inštalovať mreža DIY priamo na stenu s klincami, laná alebo skrutkami. Takže možnosti krov výrobné materiály stávajú početné.

majstrovanie-mesh predné sklo-view-mimo-rastlina-plot záhrady

Kusy dreva, stoniek a syn kovu sú vhodné pre takéto projekty. Účely, sa stávajú takmer neviditeľné, keď pokryté kvitnúcimi rastlinami.

mreží Zahrádka idee-deco-wall-vonku

Jemné štruktúry upevnené na stene nám slobodu hrať s tvarom DIY ok. Klasické geometrické tvary tak budú nahradené viac originálnych myšlienok podporujú stranu.

planter s mreží-making-seba-diy-tutorial-deco

Na záver, myšlienka self-mreží je často motivovaný špecifické potreby. To je schovať časť svojej múru, chrániť svoje súkromie, alebo poskytnúť ďalšiu podporu pre rastliny, druhy kutilské mreží, ktoré sa vyrábajú budú nutne vyplýva z osobitnej potreby.

DIY Záhrada so záhradným-vertikálne mreží

Toľko bodov, ktoré môžeme odrážať pred spustením do jedného z našich DIY kvetináč s mreží pre kutilov projekty!

Jardiniere-mimo-mesh-rastlina záhrada

mreža-hedge Zahrádka DIY dekorácie


About the author

admin