Záložka DIY projekty v 17 remeselných činností vyskúšať! – anews24.info

Záložka DIY projekty v 17 remeselných činností vyskúšať!

Záložka DIY Model-originálne-manual-activity-idee

Vytvorenie DIY originálna záložku je zábavná a rýchla manuálnu činnosť. výtvarný projekt vhodný pre malé i veľké, moderné záložky sú vyrobené z rôznych materiálov: papier, rôzne textilu, kože a dokonca aj kov.


Tlačová a znížiť v priebehu niekoľkých minút alebo vytvárať od nuly, tieto DIY záložky myšlienky sú tak priateľský, že by ste mohli dokonca použiť na vytvorenie osobné darček. Zoznámte sa s našimi projektmi nižšie!

Záložka DIY v rôznych textilných

Záložka DIY deco prírodnej látkové-japonská

Sme zahájenie späť do víru diania s radom značky modelmi DIY strane vyrábať z rôznych textílií. Náš prvý projekt, ktorý bude vytvárať japonskej inšpirovaný estetický objekt. Konkrétne sa jedná o doplnok vyrobený s pomenovaný farbenie textilu technikou Shibori.

Model-mark-no-idea-diy-deco-textilné Shibori

Shibori technika je jedna z tých starých japonských umení, ktoré aj naďalej dojem. Princíp? Berieme kus tkaniva, je žiaduce zafarbené a liečiť rôznymi spôsobmi pred posunutím do farby. V japonskej tradícii, každý zo spôsobov, ako kravatu alebo krútiť tkaniny má iný názov. Si môžete prečítať viac alebo vymyslieť svoj vlastný techniku. Myšlienka by bolo farbiť kus látky pred pokračovaním k ďalšiemu kroku projektu.

záložky, darčekové tkanivovej Shibori

Akonáhle kusu vyfarbené látky, suché, znížiť ju získať textilné obväz. Je určená na zabaliť obdĺžnikový kus kartónu alebo starú záložku. Prilepiť alebo prišiť jeho okrajoch na Shibori handričku. Potom pridajte konečný dotyk na svoj výtvor: urobiť dieru v hornej časti a vložte tam koženou reťazec.

Záložka osobné DIY na modeli tkanivovej znaky

Náš druhý tutorial nadväzuje na myšlienku DIY záložky tkaniny dávať to prirodzený deco zvrat. Toto je dosiahnuté farebného textilu zamestnanosť a jednoduchý vzhľad. Kus textílie sa nareže na záložku klasické stránke.

Záložka-a-produkovať tkanivové znaky

Potom je na dekoráciu, ako si prajete. Dalo by dieru a pridať trochu pásky, napr. V opačnom prípade použite atramentu a textilné vyrovnávacej pamäte pre pridanie vlastných dekorácií.

Urobiť DIY záložky-end kože farbené žiarivými farbami

make-a-záložky kože rohy-Colores

Okrem klasických možností tkaniny, existujú aj originálne záložky vyrobené z kože. Náš tretí myšlienka manuálnej činnosti, ktorú predstaví jedna z odrôd. Jedná sa o záložku, ktorá DIY možno vytvoriť z malého kúsku kože, ktorá vám oddýchnuť po ďalšom DIY projektu deco (napr prívesok na kľúče k sebe samému) ,

make-a-záložky koža-PAINT modelu

Spôsob nasledovať, je pomerne jednoduché. Rez kus, potom použite huba podložku štetcom nanášanie farby podľa vlastného výberu. Pre moderné geometrické účinku inšpirácie, chrániť zvyšok plochy s lepidlom, ako je znázornené na obrázku vyššie.

Vytvoriť vlastné záložky syna v pletení

majstrovanie záložky Bambule dieťa

Tieto myšlienky tvorivých aktivít v tkaniny a kože pridáva možnosť vytvoriť originálne syna záložku v pletení. Vyrobený syn rôznych farieb a ozdobené strapcom, tento typ záložky je zábava robiť a bude apelovať na vaše deti. Ako si vyrobiť DIY záložku tohto typu? Táto technika je veľmi jednoduchá a môže byť prispôsobený manuál pre malé firmy.

create-a-záložku-diy-tutorial-deco-textil

Ak chcete začať, mali by ste zvoliť farbu. To bude závisieť od príjemcu vášho stvorenia. Živé odtiene sú ideálne pre deti a pastelových farieb pre objekt, ktorý bude ponúkať priateľa. Čo sa týka tmavých odtieňov, budú súhlasiť s individuálnou dar pri príležitosti Deň otcov.

Záložka-originálne-Bambule-a-do-modelu

Potom pokračovať do kroku rezania. Budete potrebovať dve syna: a kratšie, ktorá slúži reťazec označiť stránky a ďalšie, dlhšia, budeme formovať v tvare strapec. Môžete zmerať dĺžku prvého pričom ako model knihy konvenčné veľkosti. Pokiaľ ide o to so strapcom, je potrebné určiť v závislosti na veľkosti, ktorú chcete pre svoje malé ozdobné strapce. Nech je to tým, že balí Syna pletenie tak, že tvoria malé guľôčky. Dokončiť zviazaním koniec syna okolo lopty.

majstrovanie deco záložky-textil-Bambule

Potom pokračujte k ďalšiemu kroku spájajúci dve syna. Pripojte reťazec záložiek strapec robiť uzol. Použitie nožníc, rez koncov syna brmbolcom v tvare, aby sa výsledok je znázornené na fotografiu vyššie. Nakoniec dôkladne vyčistiť tortu pred použitím.

Budovanie značky kreatívna a roztomilý kovové stránku

výrobno-záložku-originálne-cat-metal

Nedávno sme hovorili o popularite kovových deco objektov. Tvorí možnosť nástenné dekorácie milujeme pre jeho elegantný a moderný vzhľad. Ale vedeli ste, že je tiež možné vytvoriť vlastné záložky metal?

Stránka originálne brand-metal-cat kutilstvo

Podobne ako u kovové šperky, knihy pre túto záložku stránkach funguje ako kancelársku sponku. Je čo do činenia s nejakým kov alebo plast syn by krútenie tvoriť slučky. Je to ten druhý, ktorý vám umožní opraviť svoj návrh na list knihy alebo časopisu. Nechajte sa inšpirovať touto myšlienkou na niekoľko malých šperky kníh v tvare zvierat alebo iných objektov!

Nápady pre remeslá, aby sa papierové záložky

Ak nechcete označiť stránky s malými kúskami papiera všetkého druhu, nič lepšie, než prirodzený záložku vyrobený papier. Ak chcete tlačiť z modelu pripravené alebo postaviť sami, možnosti sú nekonečné!

Skvelý výber DIY značky stránku vytlačiť

DIY značka strana má vytlačené-bezpapierové modelu

Ak chcete ušetriť čas a užiť si DIY záložku zaujímavejšie, vybrať model, ktorý si sťahoval a tlačený doma. Ponúkame v našom výbere v tomto oddiele.

majstrovanie-bookmark-paper-bezproblémovú tlač

Značka Model papier vytlačia stránky podľa vzhľadu Jedzte Opakujem, na stiahnutie tu

Klasický značka stránka je charakteristický svojím obdĺžnikovým tvarom. To nám umožňuje kĺzať ľahšie medzi stránkami knihy. Takže prosím, mať trochu silný papier a tlačiť svoje vlastné farby v záložkách tým, že model na obrázku vyššie.

Záložka hobby do-a-paper-print-design-jesť-repeat

Pre ľahké a praktické použitie, urobiť malú dieru na jednom konci kartónu a pridať reťazec. Jedná sa o pohodlný spôsob, ako rýchlo nájsť svoje záložky, keď sa vkladá medzi niekoľkými stránkami kuchárky.

Záložka-original-make-a-dieťa-idee

Brand pôvodné stránka na výrobu papiera pre deti od Lia Griffith, na stiahnutie tu

Urobiť čítať viac zábavné a príjemné aktivity pre deti sa stáva hračkou so záložkami inšpirovalo predstavivosť rozprávok! V tvare zvierat v lese, sezónne dekorácie a dokonca aj ich obľúbený televízny seriál, papierové záložky podnietiť záujem detí o knihách.

majstrovanie-bookmark-originálne-dieťa-tutorial

Takže to skvelý spôsob, ako ukázať svoju dcéru ani svojho syna, ako sa baviť s knihou na klasickú podporu!

Vytvorenie DIY značky malú stránku s jedným z týchto modelov na vytlačenie

Záložka DIY deco-print-paper

Vzor značka v tvare kosoštvorca strana Pop A Soda na stiahnutie tu

Po záložke modelov v tradičnej papierovej forme, pozri niektoré pôvodné predstavy o trochu menší. Praktiky, tieto záložky sú navrhnuté tak, aby vám pomôžu získať späť svoje čítanie na správnom mieste, ale tiež naznačujú, niekoľko pasáží v učebnici, slovníka alebo podobné knihy.

tutorial-bookmark-book-diy-deco

Vďaka svojej malej veľkosti, tieto kosoštvorcové lepenky kúsky sa vkladajú medzi stránkami časopisov a kuchárok. Tie vám umožní nájsť a obrázok alebo jedlo bez ponorí do príslušnej knihy.

how-to-záložiek papierom knihy

Pre tento projekt DIY značky stránku v pôvodnej podobe, uchopiť list kartónu, na ktorom by sa vytlačiť šablónu. Potom briliant po obrysu výkresu. Nakoniec pomocou univerzálneho noža, aby sa otvor, ktorý vám pomôže vyriešiť tento malý záložku na jeden list papiera.

Záložka-a-do-it-yourself-popandsoda

A je to! Teraz máte trochu DIY značky stránku tlačenej ste dosiahli v priebehu niekoľkých minút!

Ako make-a-little-záložky, ľahko

Urobte si záložku pre ľahkú papierovú nápadu Sugar Penguin, na stiahnutie tu

Záložky pre knihy na hornom obrázku sú inšpirované rovnakou myšlienku. Boli vynájdené, aby vám možnosť usporiadať svoje vzdelanie, alebo vaša kuchyňa dekor nápady. Ako? Za použitia radu papierových záložiek rôznych farieb. Ľahko sa hodí na list a umožní nájsť vašu stránku s farebnými kusy v rôznych odtieňoch.

Predstavte si, že malé papierové záložky pre detské knihy

majstrovanie-bookmark-dieťa-tutorial

DIY značka stránka pre detské knihy Lonnie Jacobsa, na stiahnutie tu

Záložky pre detských kníh prijať roztomilú verzii s týmto modelom značky pôvodnej stránky, aby sa počas niekoľkých minút! Zábavné a roztomilé, sú vyrábané podľa opísanou metódou.

Model-bookmark-a-do-it-yourself-dieťa

Po prvé, prosím, majú silný papier a stiahnuť súbor s týmto modelom personalizované záložky. Potom pokračujte krokom tlače na ktorej konci budete mať dva modely označiť fox tvarovanú hlavu (modrá a oranžová).

majstrovanie záložka fox-paper-diy-deco-dieťa

Potom vystrihnúť líščí hlavy podľa vzoru na obrázku vyššie.
make-a-záložky dieťa DIY-paper-Lonnie

Nožom, aby diera v papieri, aby dosiahol výsledok je uvedené na obrázku vyššie.

DIY značka stránku tlačené tlačovej tutorial

Vlastné Záložka je teraz pripravený na použitie. Ukázať, že na vaše dieťa a baviť sa spoločne obracajúce jednu zo svojich obľúbených kníh!

Značkový papier DIY stránky robiť a prispôsobiť podľa svojich prianí

Aktivity-manual-Easy-home-adult

Okrem modelov pre tlač, sú tu aj niekoľko druhov záložiek a papierové záložky, ako zarobiť od nuly. Predstavíme niekoľko zaujímavých príkladov.

Projekt-kreatívne-dospelý-dieťa-bookmark-painting

Ak chcete vytvoriť vlastný záložky od nuly, nič lepšie začať s hrubou list papiera a niektorých náterových farieb, ktoré sa vám páčia. Vyrezať obdĺžnikový kus papiera (môžete si tiež vziať záložku, ktorú máte doma a použiť ju ako model pre stanovenie veľkosti vašej tvorby). Potom naneste farbu na jeho povrchu. Pre presnejší výsledok, v pláne trochu ochranný náter samolepku, ktorý vám pomôže spojiť rôzne farby.

majstrovanie-deco-označiť-a-do-it-yourself-idee

Zdobia záložku v bielom papieri, ale môže tiež ísť cez rezných tvarov a písmen. Sú držať na DIY záložku, po vzore na obrázku vyššie.

activity-kreatívne-adult-bookmark-a-do-tutorial

Máte niekoľko možností, ako vytvoriť originálny záložku tohto druhu. S papierové alebo látkové ozdoby, ktorá sa určí na bielom povrchu pomocou lepidla; s washi páskou alebo iným podobným lepidlom ...

make-záložku-Upraviť-washi páska

Keď už hovoríme o lepidlá, tiež hovoria, že tam je ďalší rýchly a jednoduchý spôsob, ako prispôsobiť kus papiera pre značkovanie stránok. Ak to chcete urobiť, vyberte obrázok alebo slovné spojenie, ktoré sa vám páčia. Vytlačiť tvaru, farby a písma podľa vlastného výberu. A konečne, vložiť záložku s lepidlom alebo dekoratívnym lepidla.

Make a záložky v tvare fúzy

Zbrusu modelu Pôvodne fúzy-page

Ako malé záložiek? Snažte sa, aby jeden alebo viac tvarových fúzy! Vybavte sa list čierneho papiera, ceruzky, nožnice a lepidlo. Potom postupujte podľa pokynov v tutoriálu až vytvoriť moderné záložku tohto druhu!

Urobiť vlastné stránky pre deti, nápad manuálna činnosť, ktorá nás inšpiruje!

Projekt-kreatívne dieťa označiť-original-idea

Ak chcete označiť koniec roka dovolenku alebo dovolenku obdobie, pozvite maličká robiť sám záložku. Pomôcť mu k tomu obrysy snehuliaka alebo zviera na jeden list hrubého papiera. Ak je to potrebné, zúčastniť sa ako v dobe rezania.

activity-manual-dieťa-diy-bookmark-idee

Potom nechal svoju dcéru alebo syna svojho slobodné voľby dekoráciu pre jeho tvorbu. Farby, korálky, dekoratívne a rôzne textilné syn, tu sú niektoré nápady, ako navrhnúť!

Vytvoriť vlastné záložky so strapcami a kresieb

tutorial-DIY-záložky-Bambule

Vášeň pre čítanie, máte veľa záložiek, ako by ste prispôsobiť? Test tak nápad ručné práce na snímke hore a vymýšľať ozdoby v tvare strapce!

how-to-a-záložku-prispôsobiť ho Bambule

K tomu, získať syna priadze pliesť a postupujte podľa pokynov uvedených na výukovom vyššie. Keď strapec je pripravený, aby dieru v záložke a pripojiť túto krásnu malú dekorácie!

tutorial-bookmark-DIY-paper-textilné darček

Pokiaľ ide o tých, ktorí majú radi k tomu, že majú schopnosť prispôsobiť kus papiera s technickým doodle. Pozrite sa na video nižšie sa dozviete viac:


Like this post? Please share to your friends: