spálne

ružovej a šedej spálňa – módne dekor nápady pre deti i dospelých

room-ružovo-šedo-head-of-posteli-inšpiroval originálne dekorácie

My zvyčajne spájajú Ružová farba vyzdobiť detskú izbu a dcérku. Ale vedeli ste, že tam sú odtiene ružovej, ktoré sú rovnako ako zaujímavé a vhodné pre dospelých miestnosti?


To je prípad jasné a pastelové farby ružové, ktoré vám umožnia znovu objaviť dnes v osobitnom článku o ružové Deco a šedej miestnosti pre deti i dospelých.

Dekor ružovej a šedej spálne obsahuje mnoho trendov interiérového dizajnu.

Útulný a svetlý, odráža farby v interiéri v jemným spôsobom, pokojný a vyrovnaný. A vďaka moderných materiálov a doplnkov, vyžaruje prírodné atmosféru, pokojné a pohodlné.

Dekor ružové a sivý izbu kombinuje dve veľmi odlišné farby

ružovej a šedej Posteľ deco štýle drevených Nordic-nápady

Dekor ružovej a sivý pokoj založený na kombinácii dvoch farieb, ktoré je známe, že produkujú veľmi rozdielne účinky. Ak chcete začať s, takže uvidíme, čo symbolika pripojené k sebe.

room-adult-maľovanie-bielo-deco-ružovo-šedý

šedá je spojená farba, psychologicky, compliance, nedostatok emócií a monotónnosti. Aj keď pre mnohých sivé má negatívny povesť, aj keď táto farba je veľmi populárny pre výzdobu interiérov.

deco-izbový-šedo-ružovo-wallpaper-color-clear dieťa

Ak to chcete vysvetliť, musíme mať na pamäti, že šedá je neutrálna farba. Takže sa ľahko mieša s ostatnými odtieňmi. Je preto ideálny pre maľovanie steny. Krátko Dominantný je tiež vybraná pre veľký nábytok, ktorý nemusí byť požadovaná v miestnosti.

room-šedo-ružovo-dekorácie-nápady-dieťa maľovanie

pokiaľ ide o ružový, to je farba, ktorá máme tendenciu spájať s mládežou a ženskosti. V prírode, ružová je na okvetné lístky kvetín. Z tohto dôvodu, to symbolizuje jemnosť a jemnosť, ale aj krehkosť. psychológmi strane, jasné a mäkké odtiene ružovej majú byť upokojujúce.

deco-izbový-šedo-ružovo-pastelové maľby-style-ošumělý

Je zaujímavé si všimnúť, že v niektorých východných kultúrach, a to najmä v Japonsku, ružová je vnímané ako mužské farby. Dôvodom je, že svetlo ružová japonských čerešní symbolizujú v tejto kultúre, mladý samuraj padol v bitke.

room-dieťa-color-ružovo-šedo-idea-baby-dievča

Dekor ružové a sivý zahnutý tieto dve farby rôznych a rozmanitých spôsobov. Šedá je často obľúbený ako farba maľovanie dospelého spálni, dieťa alebo dieťa; Pink potom je spôsob, ako meniť dekor. Je to tiež spôsob, ako meniť farebnú schému spálni alebo dieťa cez jemné a rafinované odtiene.

deco-izbový-teen-color-paint-ružovo-šedá Fotografia

Ako vytvoriť úspešný ružovej a šedej dekorácie izby?

ružovej a šedej spálne trendy-deco-head-of-posteľnej textilu

Myšlienka kombinácia ružovej a šedej ozdobiť spálni alebo dieťa ťa zviesť? V tomto prípade je vidieť, ako dosiahnuť šedej miestnosti dekor a úspešné ružová! Uvidíte, že možnosti sú rôzne!

Úspešne Deco ružovej a šedej izba s útulnou posteľnej bielizne, ktoré nás stavia v pohode

room-šedo-ružovo-dekorácie-adult machine-to-lôžko

Najjednoduchší spôsob, ako začleniť ružovej do miestnosti maľoval v odtieňoch šedej, ale vsádza na posteľnú bielizeň v pastelových farbách. V spálni dekor, posteľná bielizeň zaberá veľkú plochu interiéru. To má silu transformovať atmosféru priestoru. A to nie je ani nutné úsilie farbou alebo veľmi veľkých nákladov!

Pozvať škandinávsky atmosféru v šedej a ružovej spálni

color-paint-izbový-šedo-ružovo-dekorácie-moderné myšlienky

Šedá je farba, ktorá priťahuje mnoho fanúšikov škandinávsky dizajn. Ale myšlienky na dekorácie a maľovanie pre dospelých miestnosti, ktoré prichádzajú zo severských krajín nevylučuje pastelové odtiene ružovej. Prečo nie vsádzať na severskú atmosféru do interiéru miestnosti ružovej a šedej?

ružový a sivý izbu clear-deco drevo biela farba

Ak chcete urobiť, prejdite na ďalšie prvky charakteristické pre škandinávsky dizajn. Biela farba pomôže vytvoriť jasný priestor a relaxáciu. A ľahké drevené tlačidlá umožňujú pozvať prírodu do vašej spálne!

Kombinovanie farieb ružovej a šedej miestnosti s originálnym peľasť

Ružový izba a šedej tkaniny-of-posteli-pastelových textilu a dekorácie drevo

Ako stroja, čelo je prvok, ktorý priťahuje pozornosť a nie je pravdepodobné, že bez povšimnutia. Využite príležitosť k realizácii šedej miestnosti dekor s nádychom ružovej! Tie sú zadarmo k výberu odtieňov sa vám najviac páči.

idee-izbový-adult-deco-ružovo-šedo-meď lampa

Poznámka: farba na stene, ktorá je hneď za čelom postele je dôležitá. To bude mať vplyv na vnímanie odtieňov šedej a ružovej. Jasné farby zvýraznia šedú čelo a zmäkčí účinok odtieňoch ružovej. Nástenná maľba v tmavých odtieňoch mať opačný účinok. Stačí sa pozrieť na oboch obrázkov na vrchole byť presvedčený o tom!

Vyvažovanie náladu vo svojom šedej a ružovej spálne s pôvodnou výzdoby stien

ružový a sivý izbu idea-deco trendy strojovej lože

Videli sme, odtiene šedej a ružovej sú považované za veľmi odlišné. Vyvážiť izbe atmosféru dospelého alebo dieťa, ktoré kombinuje tieto dve farby, možno použiť originálne výzdoby stien. Fotografie a obrazy čierna stena dekor je biela sú dobrou voľbou v tomto ohľade.

color-izbový-ružovo-šedo-deco stoličky kaderníctvo

Ďalšie pekný nápad upozorniť na prítomnosť šedej cez maľbu nejaké architektúre prvky miestností. Brána, jedna alebo dve rámy alebo zrkadlá, spätný polička ... Tu sú niektoré príklady možných šedej deco akcenty pre spálňu!

Vytvoriť trendu ružovej a šedej miestnosti zdobené kovovými gombíkmi zlata alebo medi

ružovo-šedo-idea-deco-izbový-console-paint-METALLIC

Kovové kľúče sú jedným z hlavných trendov v oblasti dekorácie interiérov v poslednej dobe. To je nájdené v kuchyni, v obývacej izbe a kúpeľni a samozrejme, v spálňach trendy. Dobrou správou je, že tieto kovové akcenty dokonale ladí s dekorom ružovej a šedej miestnosti. Spodná fotografií vám dá nejaké nápady pre začlenenie pozlátené kovové gombíky alebo meď v ružovej a šedej miestnosti.

idee-deco-šedo-ružové-izbový-color-meď-adult-trendy

idee-deco-izbový-ružovo-šedo-meď-obrázky

ružovej a šedej miestnosti Deco-závesné-meď-trendy


About the author

admin