Štýl elegantné izba: 45 Deco nápady – anews24.info

Štýl elegantné izba: 45 Deco nápady

štýlový izba design Kelly Sutton

izba v štýle chic je voľbou, ktorá mnohí z vás prednosť a robiť miesto pre oddych a relaxáciu pre dokonalosť - spálňu.


Aký je spálňa šik? Jedná sa o elegantný izby, krásna a príjemná; miesto, kde budete tráviť svoj čas s radosťou a ku ktorému sa dočkať, až sa vráti. Dnes, však, elegantná definícia rozšírila. Chic je tiež zmes štýlov, eklektický štýl vízie a eklektický obavami.

Romantický izba štýl dizajnu Ann Lowengart

style romantická spálňa designu Ann Lowengart

Akýkoľvek detail, ktorý bude súčasťou miestnosti elegantný štýl výzdoby by mali byť starostlivo vybrané. Aby bol tento výber vyžaduje veľa premýšľania a teda čas. Krása všeobecne vyžaduje čas a trpezlivosť. Samozrejme vám nič nebráni pridať objektov nájdete atraktívne a že ste práve páči, bez ohľadu na to, či sa perfektne hodí do pozadia.

Štýl elegantné izby, Design Amy Elbaum

Štýl elegantný dizajn izieb Amy Elbaum

Nezabudnite, že ste to vy, kto rozhoduje štýl miestnosti. Štýl je vám. To vy sa chystáte stráviť drahocenný čas. Potrebujeme vašu spálňu podľa svojich predstáv pred potešiť ostatných a zadať prednastavené kvalifikačné kategórie.

Moderný Gothic štýl miestnosti Brian Patrick Flynn

Gotickom štýle modernej spálne Brian Patrick Flynn

Napriek tomu, pre spálňu alebo elegantné, je nevyhnutné, aby objekty, ktoré nájdu miesto a skladanie sú šik. Pozrite sa napríklad vyrezávané rámca medzi hlavou postele zamatu a orámovaný skôr futuristickým dizajnom. To, a nie samotný rám, vezme kovovú luster. Vidíte patchwork jeden aspekt skôr homogénny hoci jeho prvky sú heterogénne.

elegantný umelecký izbu BAM Design Lab

elegantný umelecký izbu BAM Design Lab

Ďalšie zamat posteľ. Farba striebornosivá pôjde dobre s krištáľových lustrov nastaví izba v štýle elegantný štýl. Niektoré iné ušľachtilé hmotné objekty a farby imitujúce drahé materiály predefinovať miesto ako elegantný a elegantné izby.

Spálňa elegantný v bielej a svetlo šedej D2 Interiéry

Elegantné biele spálne svetlo šedá D2 Interiors

Použitie prírodných materiálov a výberu pastelových farbách robí nejaký objekt pekný dekoratívny prvok na dotyk a príjemné na pohľad.

neutrálny a elegantný štýl miestnosti, Tiffany LeBlanc dizajnu

Elegantný štýl izby neutrálnej dizajnu Tiffany LeBlanc

Štýl miestnosti je definovaný oveľa ľahšie pri výrobe nábytku sú súčasťou sú charakterizované určitým štýlom a dátumom konkrétnom čase. V tomto prípade, v miestnosti lavica spálňa s tapetami a hlavou zamatovej postele, bez zanedbania vyrezávané drevené ozdoby z pridanej ku skrinke, by mohli prispieť k stanoveniu elegantný štýl miestnosti.

majestátne štýl izby, navrhnúť Marie Flanigan Interiors

Majestátne izbu štýl dizajnu Marie Flanigan Interiors

V miestnosti je uvedené nižšie, máte rovnaké prvky Bolo to asi práve teraz, a to prírodné látky, ako je koža a zamatu, tmavo vojenskú zelenú farbu, ktorá je farba považovaná za ušľachtilý farba, posteľná bielizeň, atď. Okrem toho, táto miestnosť má obzvlášť vysoký strop a veľmi veľký priestor, ktorý môže byť považovaný za jeden z vlastností šik.

Elegantná izba Style podľa vzhľadu Wick

Štýl elegantné izbu za Wick dizajn

Aj táto spálňa je rozložená na veľkej ploche a má veľký priestor a široký, ako to príde k domu, ale bez neporiadku, niekoľko nábytok vrátane stádo orillon a manželskou posteľou veľmi široký, a niektoré objekty štýlu.

elegantné izby v zelenej, bielej a drevo Andrea Schumacher

Elegantné biele drevo zelený izbu Andrea Schumacher

S bývalými európskymi rohoží a trezorom v starej vyrezávané drevo, štýl izby pripomína výzdobu benátskych miestností na konci 16. storočia, ale strop je pripomínajúce skôr výzdoba niektorých sídiel stredovekého obdobia.

Krajinné dospelých spálňa Hyde Evans design

dospelý spálne nábytok Hyde Evans dizajn

Plagát posteľ sa datuje od konca 18. storočia. V tomto prípade, posteľ nižšie v žiadnom prípade nie je naplnená tkaniva, ale manažéri hovoriť o určitom štýle. Štýlové zrkadlo, ale inak odráža priame svetlo vstupujúce do veľkých okien vpredu. Vankúše a posteľná kryt - Farba savana zvieratá - priniesť dotykové divoký monochromatický moderné sterilné miesto.

Terénne úpravy pre dospelých spálňu Claire Paquin

dospelý usporiadanie miestností Claire Paquin

Teraz budeme prezentovať rad miestností v rôznych modrej a zelené odtiene. Štýl miestnosti je mestský elegantný a modernej elegancie. Prvým z nich je biela vodný modré odtiene. Na posteli, uvidíte divoké zvieracie kože.

Ozelenenie moderné dospelých spálni by Oh.Eight.Oh.Nine¹

Moderná dizajnový izbu za dospelú osobu Oh.Eight.Oh.Nine

Druhá spálňa je modrá, biela, béžová a drevo. Námorníctvo modrú maľované steny kontrastujú so žltým drevenou deco pokrytá bielymi látkami v bavlny a vlny. Dekoratívne chlpatý kruh všetko v bielej farbe, zavesenie tmavo sfarbená stena dominuje miesto a pridáva niečo zábavný Zen izba v štýle, že tam vládne.

Krajinné dospelých spálne by Sway Stud

dospelý spálne nábytok podľa Sway Stud

Tmavo tmavo modrá strop, ktorý je zavesený slnečný svit a béžová ťahá viac na béžovej do miest alebo šedý druhým, ďalšia spálňa je priestor moderného štýlu adresovanie chic so svojimi vysoký strop a terasa pozdĺž okien stien.

moderný a štýlový modrý izba od Tobi Fairley

Moderný elegantný modrý izba od Tobi Fairley

Stena štvrtá spálňa je tmavo modrá oleja, ak čerpá takmer na čiernom. Rovnako ako u ostatných príkladov, stena tu kontrastuje s predmetmi a nábytok v bielej a béžovej.

zámotok a moderný štýl miestnosti Judith Balis

štýl moderný kokon izbu Judith Balis

Miestnosť štýl je tu mestský, moderné a originálne. Celkovo môže byť opísaný ako elegantná. Zapustené osvetlenie v strope - dole v miestach - poskytuje dynamický vzhľad, dokonca mával na izbe. šedý izba zariadený v modrej a ozdobený moderných obrazov, má skutočný pôvab.

Dekou elegantná izba s priemyselnými farbami nespochybniteľné kúzlo

Deco elegantné izby priemyselné farby nepopierateľné kúzlo

Šiesty spálňa je tmavo sivasto modré až biely strop. Posteľ v pastelových farbách je umiestnený pod zástupca lampy prekrývajúce dáždnika hore nohami. S dokonalou symetriou, tento izba má kukla štýlu.

Minimalistický štýl, ale útulný izba

style minimalistický izba útulný

Tu tyrkysová spálne moderný minimalistický štýl.

Krajinné dospelý izbu za Widawscy Studio Architektúry

dospelý izba design by Studio Architektúry Widawscy

A ďalšiu miestnosť šik pastelovo modrá. Niektoré chlpaté objekty a zjemňujú hustý koberec štýl v tejto izbe sa môže zdať tuhé. Svetlé farby zloženie robí elegantný strane miestnosti.

Deco elegantný izbu vízie tri sliepky Renovácia

Deco elegantný izba pohľad tri vtáky renovácie

Crystal a typ porcelánu dizajnu - to sú vlastnosti deviateho spálni.

Dekou elegantné izby s dizajne pripomínajúce objekt porcelán, dizajn Prehodnotiť Design Studio

Dekou elegantný dizajn room porcelán nakreslený objekt prehodnotiť Design Studio

Ďalšia miestnosť, ktorá sa nachádza pod strechou je biela a jasné. Čierna a biela posteľ dopadne dobre s okennými rámami a čiernymi nočnými stolíkmi. Luster tvar mnohostenu, suspenduje ohnutý strop osvetľuje tyrkysový koberec, ktorý má kľukatý tvar.

Krajinné dospelých spálne od Brown Design Group

dospelý spálne nábytok podľa Brown Design Group

Príjemné štýl a elegancia kokon izby - tu je návod, ako si popíšeme štýl vedľajšej miestnosti oblečený v šedých tapiet a ozdobený ktorého posteľ je pokrytá s modrastým šedej pokrytia. Rohová toaleta imitácia kovu zlata dominuje ročník zrkadlo.

Terénne úpravy pre dospelých miestnosti a tapety Claire Staszak

dospelý spálne nábytok tapeta Claire Staszak

Posledný v sérii miestností s modré alebo zelené odtiene, je to očarujúce a elegantný New York spálňa s krídla okná a moderné smaragdovo zeleného stola. Zebra kože dáva zviera dotýka miesto mestskom štýle.

Spálňa elegantný, očarujúce a módne od Caitlin McCarthy vzory

Elegantná izba očarujúce módne by Caitlin McCarthy vzory

Druhý rad spální budú prezentované tentoraz prichádza do miestností v pastelových jemných odtieňoch. Niekedy jeden objekt je možné zmeniť štýl a celkový vzhľad miesta dekorácie. Tu, napríklad, to červenkasté drevo tienidlo zmäkčuje chladnom modro-biela kombinácia farieb v miestnosti. Jeho retro riešenie kladie dôraz na rovnaký štýl plochy s krbom lemovaný sochou a dominuje ročník zrkadlo.

Terénne úpravy pre dospelých miestnosť a tienidlá ako Lady klobúk

Vybavenie izieb dospelý dáma klobúk tienidlá

Dva vankúše a ružová farba losos, obraz ruky Fatma kreslený ružovej a ďalšie, menšie, umiestnené na hornej polici, stále ružové a viacfarebné listy sú málo objekty prinášať bledá, ale teplá mäkkosť do interiéru v bielej a šedej farbe.

dospelý miestnosť a výber pastelovo farebných zariadení

pastelové zariadenie dospelý izbu

Tu je ďalšia spálňa s niekoľkými dekoratívnych predmetov, koženom kresle a béžová tkanina čelo postele make štýlu.

Spálňa elegantný ženský štýl, dizajn by Susie Herr

elegantný ženský štýl dizajnu izbu Susie Herr

Minimalistický štýl miestnosti, ale to, čo trieda a aká elegancie! Posteľ kolóna naplnená tkaniny, ultra moderné krb a mäkkosť vznikajúce z miestnosti, že myšlienka na módnom dnes.

elegantné, elegantné izby od Blackband dizajn

izbu elegantný design by design Blackband

Príjemnú atmosféru s jemným dekórom a svetlom vo vzduchu.

elegantné a pritom jednoduchá miestnosť, Lindsay Chambers dizajnu

štýlový jednoposteľová izba designu Lindsay Chambers

Jednoduchá zmes tradičných hodnôt a moderných ašpirácie prebieha bez problémov.

Tradičné izby v štýle mieša s moderným dizajnom Sarah Richardson

Tradičný izba design štýl modernizmus mieša Sarah Richardson

Nasledujúce mix Zen atmosféru a dekor divokého ducha vyzerá sľubne. Tabuľka farieb Slnko Afriky, ktorá vystupuje zo zeme dominuje minimalistický štýl posteľ s Zen a všetko sa podarilo vzduch.

Chic dom Gardens Cape Town od Grobler architektov

Elegantná izba Gardens Cape Town od Grobler architektov

Základné a etnický pôvod, vrátiť sa k zdroju. Tu je návod, ako sa tehly, základný materiál, sa zdajú byť perfektné kulisu k etnickej typom dekoru.

Chamber of industrial štýl dizajnu Justin DiPiero

priemyselný štýlu izba design Justin DiPiero

dospelý spálne nábytok priemyselné štýlu

dospelý izba zariadenie priemyselné štýlu

Ďalšia séria budeme ponúkať predstavuje niektoré obrazy spálňami v priemyselnom šedej, ktoré získali a zachovávajú eleganciu a určitú triedu cez ich výrazného futuristický.

Chamber of Industrial a moderného štýlu, betónové konštrukcie a nástenných svietidiel INARCH

Moderná priemyselná štýlu izba design betónová nástenná Design INARCH

Štýl miestnosti Nedostatok jasných farbách, ale triezvosť nie je cudzie elegancie, skôr naopak.

Deco elegantné a moderné izby s jednoduchými líniami a tmavých farbách

Moderný elegantný deco izbu tmavej farby jednoduchých čiar

Kôň je zviera šľachta par excellence, aby viedol priamo pred seba, ako by zviera inklinoval k tomu, kto ho privádza, alebo naopak, bežal na plné obrátky a slobody. Je to kôň maľby, ktoré možno vidieť buď ako vyjadrenie závislosti, a to buď ako výraz slobody. Rovnako tak nemožno vykladať miestnosti štýl, ale elegantný tmavo šedá. Buď ťa utláča nejakým spôsobom, alebo ťa oslobodí.

Terénne úpravy pre dospelých za izbu Decor Aid

dospelý spálne nábytok podľa Decor Aid

Moderný štýl spálňa tmavý, dizajn Mirador Group

style dark moderné izba navrhnúť Mirador Group

Spálňa chic v šedej a čiernej kobercov Línia dizajn

elegantná šedá čierny koberec izbu za Linie design

Elegantný štýl miestnosti mestské úradom Annabell Kutucu a Michael Schickinger

Štýl mestskej elegantné izba by Annabell Kutucu a Michael Schickinger

štýl izby, Montee Karp rezidencia Patrick Tighe Architecture

Izba v štýle rezidencie Montee Karp Patrick Tighe Architecture

bude predstavená záverečná séria fotografií spální. Predpokladáme, že budete milovať bohatstvo svetlých, veselých farbách po toľkých triezvosti a tuhosť. Nábytok Moucharabieh zdobia miestnosť plná života a svetla v heterogénnom štýle štýlov izby, vrátane indickej, európske a orientálne.

Dekou elegantné izby v jasných farbách Hugh Jefferson Randolph architektov

Dekou elegantné izby v jasných farbách Hugh Jefferson Randolph architektov

Najviac neosobné farba dokonale spájať s etnickým vzorom označenom rozsahu farieb dúhy oblohou.

izba kokon štýl by Chango and Co.

Izba v štýle kokon by Chango and Co.

Pop art je inteligentný odpoveď na dominanciu betónu. Možnosť prezentovať dva štýly dokopy sú najviac potrebné. Miestnosť štýl, ktorý vzniká, je elegantný a moderný štýl.

Style dvojlôžková izba: pop art a priemyselný dizajn Brian Patrick Flynn²

izba štýl pop art priemyselný dizajn by Brian Patrick Flynn

Moderné a klasické sú ruka v ruke. Prírodné a priemyselné sú obaja krásne kytice rozvetvené palice. V živote, že rovnako ako priťahuje podobné, ale v art deco dnes, sú protiklady, ktoré priťahujú.

Moderný štýl izby s Consort dizajn

štýl moderný dizajn izieb Consort dizajn

¹ https://oheightohnine.com.au/gallery/

² http://flynnsideout.com/


Like this post? Please share to your friends: