vnútri

Maľba obývacia izba: 2015 trendy ilustrované 30 snímok

Maľba obývacia izba: 2015 trendy ilustrované 30 snímok

Voľba farby je dôležitým krokom vo výzdobe domu. Definuje atmosféru vnímané v každom priestore. Aké farby zvoliť pre váš obývacia izba?


Tu sú niektoré nápady a tipy pre zvýšenie vaše steny.

maľba Lounge

svetlo a svetlé farby, tmavé a pohodlné, teplé alebo studené paleta pre vaše ... maľba obývacia izba je široká. Najdôležitejšie je výber odtieňov s prihliadnutím svojho temperamentu. Farby sa vám páči, ktoré odrážajú vašu osobnosť a budete cítiť dobre. Ak sa napríklad chcete, relaxačný priestor, volia zelenej, modrej alebo fialovej. Ak však hľadáte dať energiu do miestnosti, oranžová, žltá a červená sú farby, ktoré by mali vládnuť.

zelená farba Living Room

Green Room Painting

šedej a bielej schodisko s výhľadom na živú zelenú farbu

svetlozelená schodisko Salon

Jasne oranžová miestnosť

oranžová miestnosť Painting

číry lak nábytok, bytové zariadenie a výzdoba veselé farby Etsy

živé farby

Pokúsiť sa lepšie definovať svoje časti. Chcú optické ilúzie? Viem, že svetelné steny odrážajú svetlo, majú tendenciu k prevzdušňovanie a pre zväčšenie. Na rozdiel od tmavej farby vytvoriť následok zníženie priestoru. Úpravou tohto parametra, môžete budiť dojem väčšej miestnosti, menšie, hlbší, širší, užší, vyššie, svetlejšie a teplejšie.

Zasiahnuť nakoniec na dekorácie a nábytok, udržiavať rovnováhu a dať atraktívny vzhľad vášho domova. Ak sa rozhodnete vytvoriť maľba obývacia izba jasné, rozhodnúť sa pre podlahy, nábytku a dekoratívnych predmetov tmavšie (kontrastné do temnej miestnosti).

Ak máme na mysli Feng Shui, teplé farby ako červená, oranžová alebo žltá sú povzbudzujúce, a sú vhodné pre miestnosti, kde prívetivosť a akcie sú v poriadku, zatiaľ čo chladné tóny sú vyhradené pre oddychových, meditačné miestnosť a čitáreň, kúpeľne alebo spálne.

Farby skutočne majú právomoci na celkový vzhľad domova, ale aj na nálade. Ak chcete si teda vybrať, ktoré sú pre vás!

Modrý salónik Painting

Maľba obývacia izba: 2015 trendy ilustrované 30 snímok

Každý človek má svoju prednosť jednej farby viac ako iné. Niektorí milujú červenú a oranžovú, iní dávajú prednosť odtiene modrej a zelenej. Táto voľba je skutočne odrazom našej osobnosti, naše nálady a emócie. Tieto farby vytvárajú celú atmosféru v miestnosti. V obývacej izbe sa môžeme dovoliť experimentovať a zvoliť vlastnosti farebných svoje túžby a zároveň s prihliadnutím na jeho veľkosti. Tým, zápory, v miestnostiach, ako sú spálne a priestoru, výber odtieňov, ktoré stimulujú uvoľnenie a sústredenie.

Idea jasne modrá farba saloonmaľovanie modrá obývacia izba dekor múriky bielym sofa

Baklažán je veľmi módne v týchto dňoch. Je trvalo inštalovaný v interiéroch súčasného bývania. Ako náter na stenách, je vhodné ho používať striedmo. Maľovať steny obývacej izby v tejto farbe sa neodporúča, pretože vizuálne prepísať váš interiér. Expresívne a elegantné, akonáhle je prítomný, farba baklažán prináša hĺbku kusu. Vedeli ste, že fialovej a fialovej bol spájaný s kráľovskou hodnosťou?

Maľovanie šedú zónu a rozkladacie baklažánom Maľba obývačka rozkladací baklažán

biela obývacia izba s modrou zamatovou pohovkouMaľba obývacia izba: 2015 trendy ilustrované 30 snímok

jasný a svetlý obývacia izba

Clear Painted Room

Salon ukladá svetlé farby na steny. Vizuálne zväčší obrobok a robí to rýchlejšie. Vyhradzujeme si tmavé farby nábytku. S veľkým obývacou izbou, môžeme si dovoliť experimentovať s farbami a vytvárať krásne kontrasty.

Zostať katedrála s kontrastnými farbami

číry lak Výstavisko dark

V obývacej izbe sa stenami v tmavých tónoch rozvinúť veľmi elegantné. Čierny lak alebo tmavo šedej obleky veľmi dobre salón, ktorý chce luxus a retro. To je v kombinácii so zlatými rámami, marockého stolové a strieborné zamatové stoličky, hrubé závesy, tmavé drevo.

tmavá farba nábytok, bytové zariadenie a podlaha clear

Maľovať tmavo obývacia izba designu

Bývalý dom žijúci v temných stien

útulné starý salónik s krbom

Veľmi štýlový salónikModerná čierna obývacia izba

Marry bielej a šedej je vždy úspešná voľba. Priniesť viac charakter miestnosti, pridaním nábytku a ozdobné predmety v jasných farbách a črepníkových rastlín. Tento vzorec je často aplikovaný v interiéroch škandinávskom štýle.

Moderná obývacia svetlé odtiene

Útulný obývacia izba clear lak

Design obývacia izba navrhnutý Ramy Fischler je mimoriadna. Časť súkromného a moderným parížskom byte sa nachádza v mieste Britmi, farba parkiet dreva miznú postupne zbelie.

moderný parížsky byt premenený Ramy Fischler

Art deco Paris Salon

Tento malý salónik navrhnutý Jessica Helgerson je dokonalým príkladom, ako môžeme si vziať šedú a bielu farbu. Rohová sedacia súprava s jeho aztéckej vzormi prináša originalitu a dotyk veľmi príjemný pocit. Nástenná maľba čiernych rámov je veľmi abstraktný a zaujímavé.

design Show Jessica Helgerson

Design Show tmavo sfarbený strop

Modrá je obľúbená farba viac ako 80 ľudí ľudí v Európe. To nie je prekvapujúce, akonáhle vidíte, cítite okamžite lepšie. Je to farba oblohy a oceánu. So svojou energetickou silou, to je odtieň, ktorý ide do každej miestnosti v dome. V salóniku hotela. Si môžete dovoliť miešať niekoľko odtieňov modrej. Dokonca aj vo veľkých dávkach, modrá nikdy sa zdá byť príliš impozantný.

modrá farba Salon

modrý salónik

Odvážiť sa kombinovať rôzne odtiene modrej

Art výstava obrazov

modré steny Salon

modrá obývačka pobyt

Ste energický charakter a máte radi zábavné hostí doma? Teplé farby sú potom pre Vás! Priniesť vitalitu a teplo do vašej obývačky, maľovať jednu zo svojich stien v oranžovej alebo červenej. Stena v jednom z týchto farieb je dosť, aby atmosféra svojej izby ešte viac užívateľsky prívetivé.

Idea oranžová farba pastel obývačka

oranžová miestnosť

Pokiaľ chcete relaxovať doma po dlhom dni v práci a nemusíte sa často usporadúvajú večierky doma, vytvoriť váš obývacia izba vo svetlých tónoch. Pridať ďalší nábytok zo svetlého dreva, črepníkové rastliny a pohodlný nábytok.

škandinávsky interiérwhite Sejour

zostať kontrastu pop

dark parket obývacia

hnedej béžovej steny zostať

maľovať designu pobyt Hugo Diego

hnedé steny zostať biely strop

hnedá farba pobyt

maľovať obílit vápno pobyt

Maľovať svoj pobyt clear

obývacích stien dekoratívny efekt

maľba krém pobyt

Farba blok steny zostať

prírodné vápno maľovať pobyt


About the author

admin