vnútri

Ázijských dekor v modernom interiéri: 47 inšpiratívnych nápadov

Ázijských dekor vnútri limuzíny

Asian decor Zdá sa, že postupne presakovať do modernej výzdobou. To priťahuje svojim pokojom, jeho upokojujúce tvary a rovnováhy, ktorý je v harmónii s moderným interiérom.


Ale ako sa dá integrovať ázijskom štýle v interiéri? Môžeme vytvoriť moderný a elegantný interiér s prvkami Zen orientálne krásu?

Ázijských dekor moderné bývanie

Asian decor IDEA miestnosť

Zen dekor zahŕňa takmer nadpozemský účinok harmónie a dokonalej rovnováhe. Môžete vytvoriť tento efekt u vás doma začlenením prírodných materiálov, paletu neutrálnych a pokojných farbách a jednoduchom a minimalistickom dizajne nábytku. Rovnako ako u iných zdobenie štýly, vynikajúce bilancia je kľúčovým pojmom v ázijskom štýle.

Originálne výzdoba inšpirovaná ázijskom štýle

Ázijské nápady zdobenie zaujímavé

Otvorené a vzdušné plány sú veľmi vyhľadávané v Zen Oriental interiéroch, kde je pozitívna energia odporúča pretekať priestorom. Následné harmónie vytvorené objekty a ich negatívne biele miesto je zvýšená použitím inej prírodnej konštrukčné prvky, ako sú drevené rolety, bambusové detailu a ázijských malieb.

Ázijských dekoratívne drevený nábytok do obývačky

Vzory kruh v tvare sú tiež v ázijskej tému veľmi dôležité, pretože predstavujú slnko (Japonsko je známa ako krajina vychádzajúceho slnka a tento dôležitý symbol bol vždy prítomný na jeho národná vlajka) môžete použiť dekoratívne prvky v kruhu pre výzdobu vchodových dverí alebo dverí skriniek.

Elegantná obývacia izba s ázijskom štýle dekor

Moderné ázijské dekor obývacia izba

Chinoiserie predstavuje vizionárske čínsky vplyv prostredníctvom nápaditých a zložité vzory. Chinoiserie môžu vytvoriť takmer magickú atmosféru a nachádza sa najčastejšie v výšiviek a textilných výrobkov, ako sú ozdobné vzory na nábytok alebo na porcelánových predmetov. Neváhajte integrovať farebné čínske motívy v minimalistickom interiéri.

Zdobenie izba a kúpeľňu s bambusom

Zen deco izba kúpeľňa

Ázijská výzdoba sa tiež vyznačuje použitím mnohých obrazoviek. Nezáleží na tom, či ide o jednoduchý obrazovka umiestnené v jednom rohu miestnosti alebo dvere posuvné obrazovky medzi dvoma priestormi, obrazovky vytvoriť krásne dekorácie ázijskom štýle. Pôsobí tiež ako prepážky v miestnosti súkromí aby bolo nutné budovať skutočné múru.

Moderný ázijské interiér zdobia drevom

Asian drevené dekorácie interiéru

Jeden z najjednoduchších a najvšestrannejšie začleniť ázijské dekor prvky v súčasnom interiéri je použitie bambusu. Možnosti sú naozaj nekonečné a bambusu môžu byť prítomné ako podlahy, žalúzie na okná, nábytok a dokonca aj rámy obrazov a zrkadiel. Niektoré bambusové tyče vo vysokej vázy na dekoráciu obývacej izby je tiež veľmi dobrý nápad.

Asian interiér dekor v neutrálnych farbách

Ázijských dekor neutrálne farby konštrukcie

Červená je vzrušujúce farba a jej prítomnosť je veľmi silný v čínskej kultúre. Farba slnka, červené a všetky odtiene symbolizujú život, energiu a vitalitu. Nie je bez riadneho prerokovania ako červené a iné silné farby by mali byť začlenené do priestoru. Ale keď sú tam, je to vykonané s istotou a silou.

Ázijských spálne s posteľou s nebesami

adult Asian decor room

Kombinovať čínskej vytlačené na tkaniny a nábytok dáva bohatstvo a chuť do vesmíru. Pokiaľ ide o snahe uspieť harmóniu vo výzdobe interiéru, ktorí chcú kombinovať bohaté odtiene prvkov s prvkami jednoduché vzory a neutrálnych farbách. Uvedomte si, že účel vašej výzdobe interiéru je cítiť sa dobre a vyrovnanosť.

Pôvodný idea deco salon

Asian moderná obývacia izba dekor

Kúpeľňa Deco Zen

Ázijských dekor modernej kúpeľne

Štýlovo zariadené spálne

Ázijských dekor spálne

Ázijských minimalistické spálne

Asian style dospelý izbu

Asian deco nábytok drevený

Ázijských dekor obývacia izba design

Asian deco spálne

deco interiér Asian style

Ázijských dekor interiéru

Asian výzdoba spálne drevo

Ázijských dekor spálne Moderné

Asian obývačka výzdobe výprava

Asian decor úložná skriňa

Ázijských dekor stolovanie

Asian výzdoba idea kúpeľňa

Asian zariadené obývacia jedáleň

atmopshere

dekorácie asiatqiue zaujímavý nápad

asiatqiue obývacia stena dekorácie

asitique moderná obývacia izba dekor

Asian dekorácie obývacia izba idea

deco ázijský štýl kúpeľne

Asian deco nábytok obývacia izba drevo

Asian súčasnej deco salónik

Asian deco moderné salónik

Zen deco spálne elegantný

Zen deco kúpeľňa

Zen myšlienka deco kúpeľňa

Deco Zen izba rozžeravený

Zen deco moderné salónik

Ázijský štýl kúpeľne

Zen deco obývacia izba idea

Asian style deco salónik