Interiér moderný domov s ázijskou výzdobou – anews24.info

Interiér moderný domov s ázijskou výzdobou

Asian orientálne dekorácie interiéru

V súčasnej dobe ponúkame súkromnú návštevu do dvoch priestorov s moderným domácim interiéru a ázijskom štýle, ktorý sa nachádza na ostrove Taiwane. Tieto dve krásne rezidencie nám dávajú prehľad o trendoch Zen štýle v oblasti východnej Ázie tým, že nám preskúmať pole, ktoré je v Európe stále ešte málo známy ako súčasných výkladov mnohých ázijských tradícií v oblasti navrhovať dovnútra.


Výzdoba interiéru moderný domov dizajn by Allness

deco zen izba Interiér moderný dom

Naša prvá priestor je kompletne zrekonštruovaný Allness dizajn domu. Je navrhnutý tak, aby rodinu s dvoma deťmi. Majitelia rezidencie chcel užiť široký otvorený priestor, aby sa ďalej stimulovať interakcie medzi členmi rodiny. To je to, čo prinútilo návrhárom tvoriť veľkú kuchyňu otvorenú do obývacej izby.

Interiér moderný dom ázijský štýl

interiérový dizajn moderný domov deco Ázie

Mäkké, neutrálne farby, sprevádzané prírodných tkanín, prispieť k vytvoreniu pokojnú atmosféru, pohodlné a relaxáciu. Voľba typu osvetlenia má za cieľ poskytnúť hojné svetlo. Jeho účinok je doplnený bodovým lampou umiestnenou nad veľkou pohovkou môžete vidieť na fotografii nižšie.

Interiér moderný dom: obývacia izba s zen

Asian výzdoba interiéru

Po rekonštrukcii, dom má moderný vzhľad, ktorý sa vyznačuje jednoduchými líniami a tvarmi. Perspektíva priestor organizácie, uľahčujú prechod z jednej miestnosti do druhej, ako je jasne vidieť na obrázku vyššie.

Interiér moderný domov s ázijskými vplyvmi

Zen dekorácie myšlienky moderný interiér

Šedý koberec a zelené vankúše upozorniť na tomto kúte vesmíru, nám ukázala, že aj tie jemné akcenty majú vplyv na škále farieb v obývacej izbe. Patrí medzi ne zvýšenie veľkosti bez preťaženia atmosféru. Lakované povrchy, ako biele tabule tu sú skvelým riešením pre zdobenie rohov, ktoré nemajú dostatok prirodzeného svetla.

moderné domov v Taiwane pracovného kútika

moderný domov deco zen vnútorná výbava

Táto malá kancelária je umiestnená za panelom, ktorý je hostiteľom zábavné oblasť. Pracovná plocha je vytvorená predovšetkým pre rodičov, aby pokračovali vo svojich kariérnych plánov a zároveň stráviť chvíle so svojimi deťmi. Tmavé farby steny a drevený stôl je základom pre relaxačné a pokojnú atmosféru, ktorá napomáha koncentrácii.

Vývoj predstava modernej knižnice

výzdobe feng shui interiéru

Dom má tiež malú knižnicu. Tento zaujímavý kus je organizovaný okolo malého stolíka, ktoré v prostredí v miestnosti. Jeho cieľ: dať všetkým členom rodiny možnosť prečítať dohromady a umožniť rodičom, aby pomohli svojim deťom s domácimi úlohami.

Interiér moderný domov s ázijskými dekorov a svetelnými efektmi

Interiér domáce deco zen štýl

Pokiaľ tento priestor je samo o sebe nestačí originálne, tu sú kuriózne detail: knižnica nie je vyhradené iba pre vzdelávanie a čítanie; to tiež ubytuje veľkú zbierku drevených pečiatok všetkých foriem! Opäť platí, že svetelný dizajn je rozhodujúca dať priestoru je hala vzhľad výstavné.

Idea dekorácie moderný koridor

dekorácie Moderné Asian home

S týmto obrazom na chodbe domu, vidíme opäť význam svetla v malom prevedení priestory. Drevené povrchy a harmonické spojenie medzi svetlými a tmavými farbami je tajomstvo elegantný haly a moderné!

Žijúci Zen kúpeľňa s moderným dizajnom

deco moderný design ZEN myšlienku

Po vstupe do kúpeľne, jedna je prekvapený pôvodnej manželstvo niekoľko druhov kameňa tmavšieho odtieňa. K dekoratérov na Allness dizajne určite predstavoval príjemný spôsob, ako incorper prírodných materiálov v miestnosti, kto chce čiernobielo. Výsledok: jeden z najviac zen priestorov v celom dome.

Kombinácia ázijských nábytok a moderný dekor

výzdoba objektu Zen moderný interiér

Interiér moderný dom by 爱 设计

Interiér idea moderné bytové dekorácie Asian

Náš druhý príklad moderný ázijskej interiér sa vyznačuje výzdobou, ktorá sa opiera o odvážnych kontrastov. Je to tiež ukážka kombinácia rôznych štýlov a tradícií: Zen a priemyselný dizajn zísť tu svojím spôsobom pozoruhodné.

Interiér moderný dom s Zen salónika

Moderný domáce interiér deco zen salónik

Túto fotografiu, sa sústredil na časti prehliadky, ukazuje tento vplyv: malé kovové nohy k nábytku je rozhodne jedným zo základných rysov priemyselných štýlu. Vzduch trochu plachý nábytku úspešne dané veľkým bielizeň rozkladací farby a vyčistiť koberec. Veľké zrkadlá, ako je ten v knižnici inštalovaný v spodnej časti obývačky je tiež kľúčovým prvkom v tomto dome sú opticky zväčšiť priestor a zároveň poskytuje viac svetla.

Interiér moderný dom - svadobné dekorácie štýly

architektúra a výzdoba interiéru moderný domov zen

Farebná paleta je zvlášť čistý. V tejto snímke, sme okamžite zasiahol pri stole jedálenské stoličky v tmavých odtieňoch, ktoré sú rozšírené o unikátny bielu stoličku. To odráža pohovka v obývacej izbe z veľmi úspešnej ceste.

Interiér moderný dom inšpirovaný ázijskej tradície

Výzdoba interiéru moderný ázijské nábytok dom

Rovnako ako v prvom dome, opäť domov sa spoliehali na veľkom otvorenom priestranstve, ale jasne vymedzená. A len preto, aby zdôraznil účel organizovania priestor, dizajnéri mobilizované chytré nápady: betónový strop pre obytného priestoru a drevenú stenu, rustikálny štýl pre jedálne.

Stolovanie v modernom ázijskom dome

Zen dekor vnútri moderného bytového nábytku

Jedálenský stôl zo svetlého dreva je pravdepodobne jedným z najatraktívnejších nábytku v tejto časti domu. Ukázala nám všetky priaznivý účinok dreveného nábytku, ktorý poskytuje teplý, prirodzený poznámku k dekóru.

Ázijská kuchyňa s moderným interiérom

Moderné domáce dekorácie interiéru Asian

Nemohol chýbať úlohu ďalšie veľké zrkadlo, ktoré osvetľuje ďalej túto časť domu tým, že odráža svetlo oknami obývacej izby. Lakované povrchy, drevo a svetelné efekty ...

moderný domov fotografie s orientálnym dekorom

Rozloženie deco obývacia izba moderný ázijský štýl

... skrátka dokonalý príklad kombinácie materiálov, farieb a textúr bezchybné!

Moderný priestor oddelenie ovplyvnený čínskych a japonských domoch

Vnútorná výzdoba domu modernej ázijské konštrukcie

Inšpirovaný ázijské tradície, návrhári spoliehali na paneloch, ktoré fungujú ako dvere. kovových sú modernou interpretáciou priestoru oddelenia nábytku starších orientálnych domov. Ich úlohou je definovať diely a zároveň nechal na slnku.

Rohový minimalistické prácu s ázijským nábytkom

feng shui interiér moderný domov deco zen štýl

Ide o ďalší kus inšpirovaný tradičnej ázijskej dekor. Jeho charakteristickým rysom: Minimalistický dizajn so starým a jednoduchým nábytkom. Tento malý priestor je navrhnutý tak, aby roh práca, má tiež žalúzie, ktoré poskytujú viac súkromia jeho užívateľov.

Spálňa Zen moderný dizajn

Interiér moderné bytové dekorácie Zen izbu

Krásna spálne zdobia paletou neutrálnych a elegantných farbách poskytnúť pokojnú atmosféru a moderné naraz. Ak nie ste schopní ukázať prstom, ktorý dáva tejto miestnosti moderný vzhľad, tu je trať: je to hra geometrických tvarov na kamennú stenu, záclony a dreveným nábytkom.

Zen Room kúpeľňa moderný domov v Ázii

Zen kúpeľňa dekorácie kúpeľňa

V kúpeľni je rovnaká zen atmosféra moderného štýlu. Opäť platí, že sa získa dohodou materiálov a foriem: kameňa s vodorovnými líniami, typické okrúhle misy pre Zen kúpeľne, veľké zrkadlo a sklenené povrchy.

Dom plán s výzdobou Allness dizajn

modernom ázijskom štýle titulnej architektúru

Plán domu zdobený 爱 设计

Asian deco dizajnu moderný domov


Like this post? Please share to your friends: