vnútri

Štýl Art Deco: dva moderné interpretácia

štýle art deco moderná obývacia stena deco pohovka tabuľka'angle

The Art Deco Je všeobecne známe a ľahko rozpoznateľné. Synonymom pre luxus a exkluzivitu, sa vyznačuje geometrickými líniami, živými, intenzívnymi farbami.


To je často nazývané "retro" a "vintage". V súčasnej dobe stále ovplyvňuje architektúru a moderný dizajn. Dnes predstavujeme dva moderné apartmány a ich interiéry vybavené v tomto dizajnovom štýle. Ak chcete pozvať duchu Art Deco v tebe, bude naša galéria vám nejaké nápady, ako uspieť.

The Art Deco-style: súčasný výklad

štýle art deco z pohovky'angle gris coussins tableau mur

Niektorí kritici tvrdia, že Art Deco nie je umelecké hnutie alebo prúd, ale výraz ľudského pokroku z hľadiska estetiky a technológie. Objaviť prvýkrát v 1910s, niekoľko rokov Art Deco je celosvetový úspech. Pod pojmom "art deco" pochádza zo skratky "dekoratívne umenie". To bolo len v roku 1960, že "art deco" objavil. Nie je ťažké rozoznať tento dizajn v štýle, ktorý je charakteristický svojím gobelíny, ozdobné predmety v ušľachtilých materiálov a obrazov. Art deco môže byť minimalistický, ale vo svojom tradičnom kontexte, to nie je príliš často. V oboch moderné interiéry, ktoré budeme prezentovať na vás, to môže ešte byť opísaný ako minimalistické. To je často vnímané ako "boutique" štýle, so silnou prítomnosťou objektov a tvarov. V modernom dizajne, je reprezentovaný obmedzený počet objektov: stoličky, stôl, dekoračné predmety, obrazy a ďalšie. Všeobecne platí, že art deco zobrazuje chuť kvalitných materiálov, drahé a exotické vrátane jedného zistí alabaster, slonoviny, dreva a bronzu, mosadze a skla.

Contemporary Living Room Art Deco dizajn inšpirovaný Smidt Studio

moderné art deco múr art myšlienka gauča'angle gris coussins tapis de sol

Prvý byt, ktorý budeme predkladať je navrhnutý bieloruská spoločnosť Smidt Studio. Dôraz v tomto interiéri je téma zvolil farby: žlté a fialové. Niektoré položky zostávajú klasické a rajoutent vinobranie dotyk: drevené dvere, podlahy, tmavé knižnice dreva. V rovnakej dobe, moderný nábytok osvieži priestor a robí to viac moderné.

Veľký tmavého dreva knižnica klasického štýlu

štýle art deco moderné jedáleň, knižnica, drevo šedá pohovka

Jedáleň je otvorená pre bývanie. Tu nájdeme rovnakej farby a mix veľmi úspešného štýle stoličky druhu Art Deco fialovej stoličky v kombinácii s dreveným stolom v klasickom dizajne a dvoma zavesenými svetlami moderný minimalistický dizajn.

jedáleň

štýle art deco jedáleň stoličky Art Deco idea svietidlo odpruženie

Väčšina z dekoratívnych predmetov sú jednoduché, niekedy metal. Ušľachtilých materiálov nie sú chýba, ale ich prítomnosť je veľmi mierny: to je kľúčom k rozvoju a úspešné interiérového dizajnu.

V obývacej izbe konferenčný stolík zdobia svietnik navrhnutý Fritz Nagel

Modern art deco obývačka rozkladací vankúše koberec grafický vzor stolný drevená podlaha miestnosti

Šedý koberec prázdne geometrický vzor zdobia pôdy potiahnuté drevené parkety. Je to tiež prvok, ktorý definuje obývacia izba a jedáleň. Na konferenčnom stolíku je umiestnený kovový svietnik navrhnutú Fritz Nagel.

Osvetlenie v obývacej izbe rajoutent dotyk elegancie a moderného

art deco kreslo interiér v štýle art deco jedálenský stôl

Tento interiér je úspešnou kombináciou moderný a art deco: autentických predmetov, moderným nábytkom, originálne dekorácie a miernych farbami. Pokračovať v prehliadke pri vchode do tohto krásneho bytu s papierové steny maľovaným kvetinovým motívom sa odráža v zrkadle pravej časti snímky nižšie:

Úspešná manželstva, moderný interiér

moderné art deco dizajnu stojaca lampa šedá biely koberec

Jeden z prvých prvkov, ktoré môžu byť videné, akonáhle z nich je v obývacej izbe je jasná pôda pokrytá bielym mramorom. V pravom dolnom rohu, drevený stolík natretý na šedo a stolice v rovnakom fialovú farbu nájdeme obývacia izba a jedáleň boli starostlivo nainštalovaný.

Veľké hale s mramorovou podlahou povlakom

Art Deco mramorová dlažba vstup dizajn nábytku

Stena nad stolíku zdobia maľby abstraktného umenia. Svietidlá sú odlišné v štýle priemyselnej štýl Svietidlo je zavesený nad stolom, zatiaľ čo všetci pozdĺž stropu, vidíme veľké svetla v obdĺžnikovom a bielym svetlom sú skôr moderným prvkom. Stena je oblečená do kvetinové tapety: A musia pre interiér postavený v štýle Art Deco. Tentoraz mix moderného a autentická je opäť veľmi úspešný!

Bočné stôl a stoličky purpurovej

drevený nábytok entry mramorová podlaha náter stolík'appoint papier peint motif floral

Vo vstupnej hale je veľmi veľký a priestranný, otvorený jedáleň

Vstupné zem mramorový stôl'appoint canapé luminaire idée

Kuchyňa je vybavená prepracovaným štýlom a mramorovú tmavo šedá s bielym dreveným kuchynského nábytku.

Drevo a mramor kuchyne

mramor kuchynskej linky biely nábytok drevo konštrukcia drevené podlahy

V kuchyni je veľký, priestranný a plný svetla. Biely drevený kuchynský nábytok je na prvý pohľad nič zvláštne. Vskutku, geometrické línie aby sa do luxusného a elegantného položky.

biely nábytok

mramor pultu kuchynský nábytok drevený nábytok idea

kovové predmety a keramické hrnce sú tradičné voľba, pokiaľ ide o Art Deco inšpirované dekor.

Dekorácie a keramické hrnce

mramor kuchynskej pracovnej dosky nápad drevo dizajn nábytku

V kuchyni je svetlý, priestranný a originálnym dizajnom

kuchynské art deco idea mramor pultu Design

Druhý apartmán k návšteve bol navrhnutý firmou Bach Nguyen. Jeho interiér je eklektický s klasickými prvkami a moderné Art Deco dotkne Scandinavian inšpiráciu. Tento byt je veľmi priestranný a je 147m². Napriek tomu, že bol postavený v minimalistickom spôsob, ako optimalizovať a urobiť ešte viac miesta. To vysvetľuje absenciu veľkého objemného nábytku a dekoru mierne.

Interiér zariadený v štýle Art Deco prvky a dobových prvkov

štýle art deco dizajn kuchyne art deco kreslo lavice idea

V kuchyni Nábytok je jemný prach, modrá, zatiaľ čo jedálenský stôl v stredu, ktorý tiež funguje ako centrálny ostrov, je obklopený stoličkami a štýl lavičku Ľudovíta XVI. Krásny malý kvitnúce strom zdobia umývací priestor centrálneho ostrova.

Pohovka modrej a abstraktné umenie

moderný dizajn interiéru pohovka modrá koberec nástenná výzdoba stolík konferenčný stolík

V spálni

spálne wall art deco štýle drevodekor idea

V spálni je tiež vybavený a vyzdobený v svetlo modrý prášok, rovnaký našiel v kuchyni. Vytvára upokojujúcu, relaxačnú atmosféru a životne dôležité pre obe strany. Krásny detail nad čelo postele a stola Art Deco kombinovať s krásne moderné svietidlá.

Stena s čiernou a bielou tapetu inšpirácie Art Deco

spálne dekorácie nápad tapeta čierna biela múr

Tento byt krásne snúbi moderný dizajn prvkov, nábytku ovplyvnených francúzskym dizajnom a najväčších tvorcov a dizajnérov súčasných objektov. Interiér, ktorý spája tri rôzne časy ...

Interiér, ktorý kombinuje tri rôzne dizajnové epoch

Deco interiér v štýle art deco žlté kreslo stolička biela art deco štýle lavice

vchod

koberec dizajnu vstupné konštrukcie drevené podlahy


About the author

admin