vnútri

Modulárny knižnica: začnú prispôsobiť svoj dekor

Kocky sú zostavené podľa potrieb

Čím viac času prejde, literatúra skenovanie a menšia potreba veľkého knižnicu zrejmé. Zatiaľ knižnica je stále aktuálna.


Často je to v obývacej izbe alebo v spálni, knižnica i naďalej nepostrádateľný kus nábytku v našom každodennom živote. Ale čo keď začne náš dekor nás obťažovať? Čo robiť, keď je potrebné zmeniť? predstavujeme Vám modulárny knižnica, nábytok, ktorý by mohol zmeniť svoj život a navyše mnohokrát ...

Modulárny knižnica pre maximálnu flexibilitu

minimalistický montáž knižnica

Modulárny knižnica je praktickým riešením pre zrejmého dôvodu: je možné prispôsobiť. Verzia na zemi, zavesenie na stenu alebo strop, to sa môže rýchlo stať ústredným bodom vášho interiéru. Niektoré modely sú stohovateľné, iné ponúkajú príležitosť pre nekonečné kompozícií.

S týmto stena policový systém, máte možnosť usporiadať svoje kocky, ako sa vám páči

prestaviteľné police mriežka stena

Ak hľadáte oživiť vášho interiéru, bez toho aby hlavné dielo, bude modulárne knižnica byť veľmi užitočné. Ako praktické a estetické, pridá znak do svojej izby, zatiaľ čo ukrývať svoje knihy a suveníry.

Tangram: Modulárny knižnica, ktorá sa podobá geometrické puzzle

ultra dizajnový modulárny knižnica

Výhodou modulárnej knižnice je jeho flexibilita. V skutočnosti ste sa stal návrhára a užívateľa a ktoré budú lepšie ako tie, čo potrebujete?

Tu je jeden z mnohých prostriedkov, ktoré môžete vytvoriť s touto stenou knižnica

Tangram atypické knižnica

Vezmite Tangram knižnicu vyššie, napr. Prispôsobiteľné podľa ľubovôle, dokonca vám umožní vytvoriť malé umelecké predmety na stenu a stane sa toľko nábytku ako dekorácia. K dispozícii v niekoľkých farbách, ona je inšpirovaná starovekej čínskej koncepcie, ktorá vidí štvorec rozdelený na 7 dielov.

pôvodnej knižnice skladajúci sa z niekoľkých kociek rôznych veľkostí

rôzne kocky voľne hromadí

Koncept najviac škálovateľné knižníc je samozrejme neustále zmeny. Navrhnuté tak, aby ponúknuť väčšiu flexibilitu, aby svojim užívateľom, môžu byť konfigurované s slobodu a kreativitu.

Deco nápad, ktorý má usporiadaný knižnicu inak

Myšlienka deco knižnica designu

Na rozdiel od Tangram knižnica je uvedené nižšie stohovateľné štýlu. S názvom Skladaný a navrhnutý Julien de Smedt, sa skladá z niekoľkých častí, najmä kocky rôznych veľkostí a materiálov, ktoré možno stohovať na seba k vytvoreniu upraviteľné homogénnej skriňa jeden mesiac ďalšie.

A teraz Posledným príkladom Deco, kde drevené kocky nelíšia od tých v bielom

minimalistické kompozície

Konštrukcia tejto knižnice do značnej miery spolieha na kontraste medzi bielou a drevom. Táto škála farieb pomáha odlíšiť kocky, zatiaľ čo uvedenie niektoré hodnoty v porovnaní s ostatnými.

Uvoľnené Kocky a úplná flexibilita pri usporiadaní knižnice

white modulárny knižnica

Môžete si všimnúť, že kocky boli naskladané od podlahy k stropu, vo vyššie uvedenom príklade. Výsledkom je originálny, trochu bohém jeho chaotickú strane, ale určite veľmi moderný.

V tejto kávy, polootvorené knižnice pôsobí ako priečky

Penda knižnica káva plantážnici

Teraz objaviť príklad, ktorý prichádza z obytného priestoru, ale ktorí môžu byť tiež zahrnuté alebo jednoducho inšpirovať. cafe Predstavujeme Vám viac ako originál navrhnutý Penda, štúdio so sídlom v Pekingu. Káva v pochybnosť sa vyznačuje modulárne a dômyselným knižnice, ktorého koncept je postavený na oceľovom rošte.

Oceľové pletivo, tu a tam ozdobené drevenými kockami, z ktorých niektoré tiež slúžiť ako plantážnici

drevené kocky vložená do roštu

To je v tejto sieti, ktoré prichádzajú k odpočinku na drevených blokov, niektorí domových kníh, iní sa stanú plantážnici. Ide o ekologický a inteligentné riešenie - ťah srdce!

Tu je inšpirovaný stena knižnica 1950

stena knižnica 50s

Tu je múr knižnica inšpirovaný 1950 vynašiel dizajnu Poula Cadovius v roku 1948, tento ekonomický a minimalistický nábytok je k dispozícii v jednom alebo viacerých stĺpcoch a jednej alebo viacerých radoch. A čo viac prispôsobiteľný! Visieť v dĺžke nad pracovnom stole alebo výšky v obývacej izbe ...

sochárska knižnice, ktoré môžu byť usporiadané podľa vašich potrieb

knižnice môžu byť usporiadané v súlade s potrebami

Objavte teraz citybook, modulárny knižnica, ktorá tiež sochárskou. Trochu ako Tangram, vyššie vidieť, táto jednotka je len čakajú na to byť osobné. Každý modul lipnú na ďalšie malými magnetmi.

Citybook je pravda, dizajnový nábytok navrhnutý s veľkou vynaliezavosťou

bibliothèquie flexibilné citybook

Knižnica je k dispozícii aj v stene vydaní polici, ako je možné nájsť na obrázku nižšie.

Knižnica môže byť inštalovaný ako nástenná polica

Deco modulárny nástenná polica nápad

Navrhnutý Ronda dizajnu, možno nasledujúce knižnice prosím vás s jeho zakrivené tvary a hravé vzhľad. Modulárny, že môže byť inštalovaný vodorovne alebo zvisle, čím mení smer zvlnenie. Objavovať dva príklady nižšie.

Knižnica, kde sú steny zvlnené

modulárny knižnica

A teraz rovnaká knižnica, ale usporiadané zvisle. Ktoré by ste dali prednosť?

krásne knižnica zvlnenie

Je Nový Zéland sme prišli na ďalšiu knižnice. Nazvanej ECOBOX je borovica a ponúka možnosť zvoliť farby, ktoré chcete. Šetrné k životnému prostrediu a prispôsobiteľný, táto knižnica je skvelým riešením pre milovníkov dizajnu a prírody.

ECOBOX: Knižnica sa prerušovaný farby

ECOBOX-library-design

Pri pohľade zozadu je knižnica vyzerá ako umelecké dielo a môže hrať úlohu partition

Knižnica ECOBOX drevo

Práve tu je minimalistický a ultra-moderné knižnica. Skladá sa z niekoľkých kociek so zaoblenými rohmi, ktoré môžu byť nad sebou, ako sa vám páči. Je dokonca možné rozptýliť moduly cez obývacia izba a použiť jeden alebo dva ako rohových stolov.

Modulárny knižnica minimalistický

minimalistický knižnica

Modulárny police ultra-moderný dizajn

Modular nástenná polica

S názvom B-302, tento modulárny knižnica ďalej pripomína slávne hry Tetris. Prispôsobivé, bude to vojde do vášho domova ako kancelárie.

Knižnica, ktorá môže byť zostavený ako tetris

bicolor modulárny knižnica

Wall Knižnica, upraviť podľa svojich preferencií

Modulárny stena knižnica

Končíme tento článok s nóbl napríklad jednoducho a elegantne. Nižšie modulárny knižnica pochádza od rovnakého tvorcu ako Tangram, atypický knižnice videný hore. Triezvejší, bude doplnok interiéru dokonale.

Modulárny knižnica Deco nápad na elegantnom a praktickým interiérom

black modulárny knižnica


About the author

admin