vnútri

Dizajn schodisko: výber z 40 unikátnych modelov schodisko

Moderný biely schodisko dizajn interiéru drevené podlahy

konštrukcia schodiska ? Keď príde na rozhodovanie, vnútorné schodisko, širokú škálu štýlov a materiálov, ktoré máme k dispozícii: betón, drevo, laminát, kov, oceľ.


Schodisko je základným prvkom každého interiéru a môže vytvoriť originálne dekoratívne dotyk. Dobre, sústruženie štvrtinu, alebo zaťahovací špirála: preverí našu galériu 43 obrázkov dizajnu schodoch a nájsť model, ktorý vás inšpiruje.

Čierny dizajn schodisko v minimalistickom dizajne interiéri Sono arhitekti

Moderné čierne schodisko interiéru nápad knižnica trend drevo

Výber správneho modelu schodiska pre jeho vnútra je závislá na veľkosti nášho životného priestoru a povahe oblastí, ktoré majú byť podávané. Vo veľkej miestnosti, je možné umožniť inštaláciu vzoru priamy alebo točitým schodiskom. Tieto modely tiež umožňujú realizáciu a montáž života a ďalší úložný priestor, ako uvidíme v našom článku o kúsok ďalej s niektorými príkladmi z obchodov s cennými papiermi systémoch s viacerými funkciami. Optimalizovať priestor pod schodmi alebo úplne zaobísť bez a - to všetko závisí na vašich potrebách. To je možné vo veľkých obytných priestorov, ako aj tie najmenšie. Môžu prenášať točitým schodiskom, špirály alebo otáčanie v závislosti na ich konštrukciu. A konečne, volíme krok funkciu nášho životného priestoru, a nie naopak. Možno nájsť v tejto publikácii, dokonca schodiskové modely, ktoré majú výhradne bol na zákazku pre S'integrovat dokonale.

leštená betónové schodiská konštrukcie priemyselný dizajn, dizajn a zdroj C.F. Moller

Moderný dizajn leštená betónové schodiská vnútri trendové nápady

Aký materiál a aký typ schodiska zvoliť tiež záleží na vašom želanie a štýlu vášho bytu či domu. Pre vnútorné priemyselné štýlu, budeme voliť schodisko betón alebo kov. Pre interiér je v škandinávskom štýle je drevené schodisko, ktoré sa hodí najlepšie. V našej galérie, vám predstaví všetky druhy schodov, najviac minimalistické, až po tie futuristické.

interiér schodisko design, navrhnúť haptické Architects

moderný dizajn interiéru moderný dizajn interiéru domov schodisko

Schodisko je prvok, ktorý sa pripája, zvyčajne, dve nadzemné podlažia a dve samostatné životnej úrovne. Nikdy to zostane bez povšimnutia, čo je dôležitá súčasť našej interiéroch. Hoci si vybrať a nainštalovať na správnom mieste má zásadný význam pre život harmonický priestor a uskutočniť prechod - obývací priestor pre ďalšie - krásny. Estetika schodisko je nemožno prehliadnuť. Po inštalácii sa stane ústredným prvkom v interiéri vášho domu či bytu. Materiál, z ktorého bol vyrobený, je rozhodujúce pre jeho štýl a jeho údržbu.

Dizajn schodisko voskovaný betón, dizajn a zdroj RNDR Studio

leštená betónové schodiská Moderný interiér nápady modré kreslo

Zaha Hadid bude vždy majákom súčasnej architektúry. Ona bola známa pre svoje projekty a návrhy interiérov, vonkajšie aj ako umelec. Dnes vám predstaví dva schodiskové modely navrhnutý Zaha Hadid Architects. Prvým z nich je plávajúca schodisko predstavujúci postupnosť zavesených pások. Z betónu duktálny vysokej kvality, to je symbol ľahkosti. Na každej úrovni, stáva sa zužuje idea vychádza z hornej úrovne k dolnej úrovni. Všetky schody boli vyrobené z jedného nastaviteľného formy, vyrobený v Taliansku Il Cantiere. Výhodou tohto postupu je, že plávajúce schodisko je odnímateľný.

a odnímateľný plávajúce schodisko biely dizajn Zaha Hadid Architects

Moderný schodisko biely dizajn moderný dizajn Zaha Hadid

Druhý model schodisko navrhnutý dizajnovým štúdiom Zaha Hadid Architects je to báječný model, ktorý je súčasťou opere v Guangzhou. Jeho futuristický dizajn je dokonale integrovaný do hľadiska vybavené najmodernejšou zvukovou technikou a robí to jedinečný interiér.

Moderné schodisko sa nachádza v Guangzhou opery navrhnutý Zaha Hadid Architects
Moderné schodisko modernej schodisko konštrukcie moderné osvetlenie

Schodisko a štvrť otáčky sa najlepšie hodí naozaj pre malé priestory. To je tiež prípad sklopné a nastaviteľné váhy. Vidí je praktickejšie pre menšie životný priestor. Tam sú niektoré veľmi šikovné riešenie, ktorá ideálne integrujú malého bytu či domu, ako je drevené schodisko a kovu pomocou EeStairs veľmi kreatívny dizajn:

Moderné schodisko koncepčný návrh pre malý priestor designu EeStairs

Konštrukcia drevené schodisko rám schodisko moderný dizajn kovovú

Je to nielen estetického hľadiska, ale tiež umožňuje skladovanie niektorých objektov. Okrem toho nie je objemné, pretože vyžaduje minimálny priestor pre inštaláciu.

Drevo veľmi zaujímavý dizajn schodisko by EeStairs

drevo schodisko schodisko nápad moderné kovové dlaždice podlahy nápady

EeDesign je názov nového tímu generácie, ktorá je vo fáze návrhu a predajných EesStairs. Ich cieľom je navrhnúť schody dizajnu vyšší quai, ktorý predstaví tvorivé aspekt. Akýkoľvek projekt určený výlučne podľa potrieb a požiadaviek svojich zákazníkov. Nižšie vidíme jeden z ich schodisko projektu postaveného na extrémne silný a vizuálne diskrétne trubice. Vidieť cez toto schodisko spája aj s okolitým zariadením.

kreatívny dizajn schodisko by EeStairs

kreatívny dizajn schodisko Moderné drevené schodisko'intérieur

Schodisko, ktoré sa miešajú s okolitou krajinou podľa EeStairs

drevené schodisko moderné trendy dizajnu nápad

moderné schodisko s farebnými prvkami, návrh EeStairs

Súčasná moderný design schodisko vo vnútri drevených schodoch

V predchádzajúcom článku sme hovorili o optimalizácii priestoru pod schodmi. To je pravdepodobne jedným z najlepších riešení pre každého obývacieho priestoru, ktorý nemá zvláštny komora, garáž alebo pivnica. Dizajnérske štúdio Žltá navrhuje schody veľké, sú navrhnuté v dreve, ktoré je nielen krásna, ale aj knižnica a lavičky na sedenie integrovaná. To je čitateľský kútik kokon, ktorý je dokonale prispôsobený oblečený leštené betónovú podlahu.

Schodisko s pohodlným úložným priestorom, dizajnom a žltá Foto

drevené schodisko moderný dizajn nápad rozvíjať v knižnici

Tu je ďalší z možných riešení pre optimalizáciu priestor pod schodmi, tento model, je znázornené na obrázku nižšie, ktorý je určený na drevo a zásuviek s integrovaným: je to originálne a praktické, je to tak?

Schodisko s praktických úložných zásuviek pre malé obytné priestory

Úložný priestor pod schody Drevené schodiská dizajnu

Táto konštrukcia schodiska z dreva, sa nachádza v modernom dome v Plettenberg Bay v Juhoafrickej republike s názvom Nettleton 198. Kým interiér bol navrhnutý s dizajnovým štúdiom Stefan Antoni Olmesdahl trueno architektov. Celý dom je veľmi elegantný a vybavené vysoko kvalitných materiálov. To je aj prípad tohto elegantného schodisko do druhého poschodia domu, kde je súkromný areál nachádzajúci sa v spálňach.

elegantný schodisko navrhnutý dreva v interiéri navrhnutý SAOTA

Moderný interiér drevené schodisko nápadom usporiadať moderný interiér

drevené schodisko s oceľovými bezpečnostnými mrežami, ktorý je ideálny pre malé vesmírne bývanie

Moderné drevené schodisko idea vnútorné schodisko'intérieur moderne

Budete sa čudovať, že drevené schodiská pod nie je výsledkom návrhu projektu nedostupná. V skutočnosti to bol koncipovaný ako projekt na všetkých cenových reláciách od využitia materiálov, zaplnený borovicové krabice. Vytvoril dvoch švédskych dizajnérov Gabriella Gustafson a Mattias Ståhlbom, ktoré sú súčasťou grafického štúdia TAF Arkitektkontor je v súkromnej rezidencii. Myšlienka jeho vytvorenia bolo znížiť veľkosť pravidelného schodisko.

Drevené schodisko s úložným priestorom AFT Arkitektkontor, foto Bobo Olsson

drevené schodisko vo vnútri Zásuvky skladovacie nápad zisk'espace

Schody z naukladaných borovicových krabíc, ktoré sú určené na TAF Arkitektkontor, foto Bobo Olsson

Recyklácia drevo schodisko moderný schodisko Moderný interiér borovica boxy idea idea

Toto schodisko eklektický a futuristický dizajn je súčasťou projektu rozšírenia o 700m² vila sa nachádza v centre mesta Bled v Slovinsku.

Eklektické dizajnu Schody vo vile v Slovinsku navrhnutý Ofis architektov

Moderné sklenené schodisko koncepčný návrh konštrukcie drevené schodisko

Design schodisko efektné by Atmos Studio, foto James Taylor

Moderná schodisko konštrukcia drevené podlahy vnútri usporiadať myšlienky

Tento veľkolepý konštrukcia schodisko je súčasťou rezidenčného projektu, Sensualscaping vedená Atmos dizajnérskom štúdiu. Myšlienka návrhu je vytvoriť vizuálne pôsobivé a sochárske skúsenosti. Výborne, nie je to!

pôsobivý dizajn schodisko navrhol Atmos Studio, foto James Taylor

schodisko-design-wood-moderný

Interiér design štúdio v Miláne, Francesco Librizzi, bol zodpovedný za rekonštrukciu v 1900s bytu Schody ultra geometrický dizajn je v skutočnosti súčasťou hlavnej miestnosti v dome a vedie k spálne, ktorá sa nachádza v hornom poschodí.

Black metal schodisko navrhnutý Francesco Librizzi Studio, foto Giovanna Silva

Black metal schodisko dlažba nápadom rám stena výzdoba

Vysoký objekt je inštalácia bezpečnostný skladá z troch prvkov, ktoré slúžia ako schodište spájajúce dve poschodia, a zároveň ponúka postupy pracovného priestoru a skladovanie. Zoradiť podľa Just Haastnoot Projekt bol navrhnutý architektonické štúdio Mieke Meijer za svojho pobytu v Wassenaar, Holandsko. Ich spolupráca začala v roku 2013 po ich stretnutí auSalone del Mobile v talianskom Miláne.

koncepčný schodisko s úložným priestorom "vysoký objekt", Design Studio Mieke Meije

drevené schodisko modernej koncepčný návrh idea schodisko'intérieur

Industriálny charakter návrhu tejto budovy je v ostrom kontraste k pobytu a elegantný štýl zdedil 1930 Inštalácia sa skladá prevažne z otvorených rámov, ktoré vizuálne zaberajú menej miesta a môžu vytvoriť vzdušný a príjemnú atmosféru.

Schodisko s integrovanou kancelársku "high Object" dizajn Mieke Meije Studio

Wood moderný dizajn kovu schodisko čierna leštená betónová podlaha nápad stoličky

Ďalšie schodisko modelu blízky predchádzajúcich dvoch je ten navrhnutý dizajnovým štúdiom dizajnu + Weld. Je to ako čierna a minimalistický, ale tentoraz väčšie a s priestorom a ďalšie úložné police nápad.

Schody a úložný priestor, dizajn dizajn + Weld

Súčasný dizajn čierne schodisko moderný interiér idea

Schodisko určený pre Les Haras Štrasburgu, dizajnér Patrick Jouin

drevo schodisko dizajn súčasného dizajnu'intérieur moderne

Jeden z našich srdcovej mŕtvice je to kultový schodisko sa nachádza na Ecole des Arts v Paríži. Architektov Tetrarc, to predstavuje skutočný umelecké dielo.

Drevené schodisko navrhnutý Tetrarc architektov, L'École des Arts v Paríži

Konštrukcia drevené schodisko Tetrarc školské architekti nápady parížskej umeleckej

Schodisko, uvedené na obrázku nižšie, je súčasťou eko-hotel, výhradne z prírodných materiálov, ktorý sa nachádza v regióne Poltava na Ukrajine, s názvom Relax Park Verholy. Interiér je v tmavých farbách, ktoré kontrastujú s krásnou prírodou, ktorá ho obklopuje.

Moderné schody v hoteli na Ukrajine, fotografie a Andrey Andrey Avdeenko Bezuglov

Moderný schodisko dizajn'intérieur contemporain escalier bois carrelage sol

Schody v súkromnej rezidencii v Miláne, dizajn Arassociati Architetti & Antonella TESE

biela moderný dizajn interiéru moderný dizajn schodisko

Schodisko je znázornené na nasledujúcom obrázku, nesie meno Ballon, pravdepodobne inšpirovaný jeho konštrukcii a prítomnosť oceľových guličiek medzi každým krokom. Navrhnutý talianskym dizajnovým štúdiom Faraone, je ponúkaný v rôznych farbách a je ideálne zapadajú do vnútra priemyselné štýlu.

čierna schodisko s oceľovými guličkami nazýva "Balloon" Design Faraone

Moderný interiér tmavý schodisko moderné trendy dizajnu nápad

Tieto drevené schodisko a kov sa flotila oranžovými prvkami vo vzduchu. Je ideálne prispôsobený k stene a leštené betónové podlahy, parkety.

Drevené schodisko a kovové prvky s oranžovou

kovová schodisko nápad hladený betón podlahy moderné drevené nápady

Ženili priemyselného dizajnu s prírodným nábytkom a dekoratívnych prvkov je rozšírený trend v dizajne interiéru aj exteriéru v poslednej dobe. Betónové schodiská, ďalej, je krásne zdobené a za sprievodu plantážnikov na všetkých úrovniach. Navrhnutý vietnamského dizajnovým štúdiom Vo Trong Nghia Arhictets je súčasťou živého rezidencia sa nachádza v Ho Chi Minh City, známy ako Saigon až do roku 1975. Vo svojej konštrukcii a vo svojom vývoji, pričom mení vnútri betónu a pestovateľov.

betónové schodisko s integrovanými plantážnici, Vo Trong Nghia Architekti design

leštená betónové schodiská moderný design idea vnútra moderného závod plantážnik

Nachádza sa v Cap Orla, v krásnej oblasti Charlevoix, Low Tide rezidencia je súčasťou rezidenčného komplexu Les Terrasses Cap The Eagle. S neprekonateľným výhľadom na rieke svätého Vavrinca a okolitou prírodou, je tento projekt podporuje súčasnú architektúru a znalosť miestneho prostredia. Pojem bydlisko je organizovaná okolo dva zväzky výstredné a umiestnené tak, aby teraz prirodzené svetlo a krásnu prírodu všade okolo. Tieto dve úrovne domu sú spojené točitým kovovým schodiskom, ktorá je ústredným bodom domu. Schodisko slúži ako čap s dvoma osami. Obývacia izba, jedáleň a kuchyňa sú navrhnuté tak okolo schodiska. Slúži tiež ako všadeprítomná vizuálne prostredie, ktoré kombinuje s krásne dreva odeté strop a steny obalené v betóne.

Red točité schodisko v sídle odlivu v Kanade U. architektúry

točité schodisko pozemné červená žula drevené kuchynské strop

Pozrite sa na zvyšok našej výber unikátny dizajnéra schodiska a nechajte sa inšpirovať nájsť model, ktorý bude zodpovedať vášmu interiéru štýl a svoje požiadavky:

Schodisko s integrovaným osvetlením, navrhnúť Kyrylo Śledź

Súčasný dizajn schodisko voskovaný podlaha svietidlo pozastavenie betón osvetlenie

ľahká drevené schodiská navrhol Jakub Komrska

Súčasná drevo schodisko nápadom múriky murovaný svetlo šedá pohovka

Black metal schodisko Nu Architecture Workshop

schody modernej čiernej schodiská nápadom odpruženie svietidlo trend

Minimalistický štýl kovové schodisko, MLAB Konštrukcia

Moderné koncepčný návrh kovové schodisko designu'intérieur moderne idées

Drevené schodisko so vstavaným dizajnu knižnica Jochen Specht

Drevené schody úložný priestor idea moderný trend svietidlo odpruženie

black schodisko navrhnutý Archicgi

Moderný dizajn Schodiskový idea interiér kožené kreslo

Schodisko v modernej priemyselnej dizajnu interiéru Archicgi

Moderné kožené kreslo konštrukcia schodiska priemyselné interiérové ​​nápady

Schodisko navrhnutý Benn Penna, foto: Tom Ferguson

konštrukcia schodiska'intérieur moderne idée escalier bois fauteuil gris

Točité schodisko zo skla a ocele podľa EeStairs

Konštrukcia oceľovej sklenené schodisko točité schodisko nápadom

Schody skla a ocele konštrukčné EeStairs

moderný dizajn sklenené schodisko designu'intérieur idées


About the author

admin