vnútri

Starbucks: Káva a interiérového dizajnu ku hviezdam

Starbucks kaviarne celkovo vo svete dizajnu nápad

Starbucks, máme radi a nepáči! Hierarchia v objednávanie, chvosty a všetky šialenstvo vnútri, ktorej veľkosť európske kaviarne nie sú zvyknutí ... Skrátka všetko, čo je príliš Američan v každom slova zmysle.


Napriek tomu sa čas od času, je tu a tu je chvost a celý postup, ktorý nasleduje.

Starbucks v Orlande na Floride: Moderný interiér z dreva a skla

Starbucks Coffee orlando Floride moderné sklenené drevo vnútri

Je pravda, že vo vnútri, je to často pekné, moderné a útulné. Zvlášť vo Starbucks, ktoré budeme prezentovať podrobnejšie. Prvý z nich je umiestnený na Wall Street v New Yorku, v od začiatku dvadsiateho storočia art deco štýle budove. Plne potiahnuté drevo vnútri, New York káva má veľa šarm a štýl. Obloženie úplne kontrastuje s panujúcim kameň vonku.

Starbucks na Wall Street, New York: štýl mimo mesto dreva

Starbucks Coffee Wall Street v New Yorku štýl mimo mesto dreva

Boon pre architektov na celom svete, architektúra rôznych druhov kávy na svete, inovatívne a vynikajúce, ľahko nájsť mnoho obdivovateľov. Americká káva reťaz neponúka iba miesta, kde je možné jesť a surfovať po internete zadarmo ako keď ideme do McDonalds. To umožňuje zákazníkom skutočne vychutnať atmosféru a dizajn interiérov, najmä ak je to pozoruhodne dosiahnuté ako je to v prípade kávy v Las Vegas.

Starbucks v Las Vegas: vzhľad prázdneho kasína

Starbucks Coffee Las Vegas v štýle casino prázdny

Moderné, futuristický, zaujímavý, originálny a široká, že je to miesto, ktoré sa pohybuje a zároveň doba nás núti chcieť zastaviť a sadnúť trochu. Rovnako ako v atmosfére panujúcej v kasínach alebo v prednej časti prednáškových sál, kde je priestor je obrovský, ale zároveň preplnenom svete, slávny kávy preteká kdekoľvek a kedykoľvek ... Tu, v obraze vrchol je prázdny, ale je lepšie realizovať voľného miesta k dispozícii na mieste.

Starbucks v Los Angeles a interiérového dizajnu dreva a mramoru v obrovskom priestore

Starbucks Coffee Los Angeles mramoru drevo interiéru obrovský priestor

V L.A., káva je skôr ako obrie baru. Kto by si predstaviť, že v mieste, ako je táto, nebudeme podávať alkohol. Avšak, existuje veľa dobrých vecí k jedlu.

Starbucks Coffee v Seattli priemyselnom štýle, ale aj ako knižnica

kávu Starbucks Seattle knižnica priemyselné štýl

Kaviareň štýl Seattle je trochu iný. Medzi reštaurácie, knižnica a továrne, dizajn je veľmi zaujímavé a inovatívne. V Európe je naopak viac vzhľadom k tradičným umeleckým štýlom. V Amsterdame, káva má príjemnú a vrelú atmosféru skvele.

Starbucks v Amsterdame európskom štýle v blízkosti prírodnej mieša art nouveau

Starbucks Coffee amsterdam europe Nature Art Nouveau

Švajčiari sa rozhodli inak. Namiesto umiestnenia kávy do miestnej a po celom svete, ktoré majú uviesť do pohybu. Dalo by sa inšpirovať a vytvoriť malý Starbucks v našich metropolitných oblastiach RER.

Starbucks vagón vlaku vo Švajčiarsku: originálny nápad

Starbucks Coffee Wagon Train Švajčiarsko originálny nápad

Či už potešenie známy reťazec ponúka svojim zákazníkom, to sa nedá porovnávať s potešením, že tieto mimoriadne pohľady na Bospor môže priniesť do vašej duše. Vezmite si kávu v prednej časti Bospore je jedinečný a nezabudnuteľný zážitok.

Starbucks Coffee v Istanbule s výhľadom na Bospor: svetlo a príjemnú atmosféru

Starbucks Coffee Istanbul Bosphorus príjemná ľahká atmosféra

Architektúra kaviarni v Tokiu super cool! Drevené tyče pravidelne usporiadané na strop a steny sa zdajú byť nerozlučne prepletené, ale geometria je trochu iný rovnako. Všetko je dokonale objednal a symetrické.

Starbucks v Tokiu: matematická elegancia s drevenými palicami

Tokio Starbucks matematické elegancie drevené tyče

otvára na východ na západe ... A kaviarni, ktorá otvorila dvere do Thajska v západnom štýle a dokonca aj USA. Nič na svete by ste si myslieť, že káva bola tam. Objekt plne rešpektuje štýl, ktorý sme všetci veľmi dobre poznajú, pretože je to naša. Rozhodli sme sa kombinovať tradičné a moderné štýly a nevytvárať miesto pripomínajúce dvoch protiľahlých svetov.

Starbucks v Bangkoku v Thajsku: moderný a futuristický kávu v americkom štýle

Bangkok Thajsko Starbucks Coffee futuristický moderný americký štýl

V Číne za spotrebovanú, bolo rozhodnuté inak. Nachádza sa na brehu rieky Jinjiang v Chengdu, slávny americký káva sídli v budove, ktorá rešpektuje štruktúru podobnú od určitej dobe tohto stanovište datovania. Nechceli sme sa rozhodnúť pre štýl podobne ako ultra modernej architektúry začala šíriť v tomto meste čiastkové provincii.

Namiesto prelínanie niekoľko štýlov: Starbucks v Číne

Namiesto prelínanie niekoľko štýlov Starbucks Čína


About the author

admin