nábytok

Pozastavená konštrukcia sedadiel pre originálne a elegantný interiér

odpružené sedadlo dizajn interiéru stoličky rozloženie odpruženia

Chcete, aby váš domov viac originálny nápad a elegantné? Ak chcete aktualizovať váš obývacia izba, obývačka alebo spálni, tým odpružené sedadlo je ideálny spôsob, ako to dosiahnuť.


Dnes sme si vybrali kreslá, stoličky, lavice a podmanivý dizajn visí lôžok, ktoré dokonale vyhovujú moderné interiéry. Poďme je nájsť:

Odpružené sedadlo "Hoop Chair" od Leom Broom Milan v šedej a červenej

odpružené sedadlo moderný dizajn interiéru nápad dizajnu kreslo závesné svietidlá

Závesný stoličky "Závesný Hoop kreslo" je veľmi elegantný nábytok. Navrhol tvorca Lee Broom, jeho dizajn je minimalistický a moderný. Lee Broom je londýnsky dizajnér, ktorý vytvára svetlo a iné závesné objekty. Sedák stoličky je vyrobená z Kvadrat vlny a je dodávaný v rôznych farbách.

Odpružené sedadlo "The Red Balloon" by H22043

závesné kreslo sedadlá interiéru červené kožené kreslo Podvozok ball

Film "The Red Balloon" z roku 1954 sa základná konštrukcia lavice "bubline", ktorú navrhol japonský štúdio h22043. Jeho originálny design je ideálny pre obývacia izba, obývacia izba a dokonca aj škôlky. Dekoratívne a praktický, bude táto lavička nezostane bez povšimnutia a robiť každý viac svieži a vtipné vnútri. V skutočnosti, balóny skryť pevný montážny systém štvorbodový kotviaci na strop. Skutočný umelecké dielo, nie je to?

Bench "Balloon" japonského ateliéru H22043

Moderný dizajn interiéru červené kožené lavice pozastavený

Odpružené sedadlo upscale kože "Séria 7" dizajnový Fritz Hansen a Louis Vuitton

odpružené sedadlo kože luxus moderný dizajn interiéru obývacej izby nábytok originálny nápad

Konštrukcia koža odpruženie sedadla je výsledkom spolupráce medzi Fritz Hansen a Louis Vuitton. S názvom "Series 7 ', to je pripomínajúce" Ant "stoličku. Navyše toto sedadlo je veľmi jednoduché ukladanie a prenosu! Koľko miest takto, viete? A konečne, jeho cena sa odhaduje na $ 18,000 - to je Louis Vuitton!

Ústredie ľahko ukladať a prenášať