nábytok

Originálne konferenčný stolík inšpirovaný ruským baletom Anna neklesá

originálny design konferenčný stolík objekt interiéru ruský designer Anna neklesá

Čo je výsledkom rokovaní medzi kreativity a vášne? Odpoveď je nový Originálne konferenčný stolík pomenovaný Giselle. Projektant ruského pôvodu Anna neklesá pod vplyvom ruského baletu, vytvoril tento malý dizajnový skvost.


V hornej časti tabuľky je vyrobená z ocele alebo z eloxovaného hliníka, takže nohy sú vyrobené z dubového dreva. Konferenčný stolík zahŕňa aj úložný priestor, aby noviny, časopisy a ďalšie drobné predmety. Design veľmi kreatívne a veľmi originálne. vyzerať:

Originálne konferenčný stolík "Giselle" mladý dizajnér Anna neklesá inšpirovaný ruským baletom

originálny design konferenčný stolík biela návrhár nábytku súčasný ruský návrh anna-neklesá

Neklesá Anna je mladá návrhárka teraz so sídlom v Londýne, Anglicko. Pôvodne od krásneho mesta Petrohradu, funguje to najmä v oblasti interiérového dizajnu a priemyselného dizajnu.

Úložný priestor pre časopisy a noviny

Pôvodný ruský súčasný dizajnér konferenčný stolík

V rozhovore vysvetľuje, že v tabuľke bol inšpirovaný túžbou dať obraz moderného Ruska cez krásu baletu: "Zaujímalo by ma - čo je nový vzhľad moderného Ruska by som sa rád podelil svet? Bolo balet. Nič iné vyjadril aj ruský duch, ktorý tejto umeleckej formy. Pre niekoľko storočí, krehká a krásna baletka, so silnou a vášnivou povahou vybudenie inteligentný mozgy všade. Chcel som vyjadriť krásu ruskej duše s touto tabuľkou, kombinovať krehkosť a prinútil. " Tu je výsledok:

Silná prítomnosť a elegantný Súčasný dizajn nábytku originálny konferenčný stolík Ballerini giselle anna-neklesáOriginálne konferenčný stolík moderný súčasný dizajn obývacia izba dizajn nábytku balerína ruský konštruktéroriginálny design konferenčný stolík šedá balerína stol stoličky ohniskoOriginálne konferenčný stolík Designer ruský balerína veľmi originálny nápad moderný stôlElegantný stôl pre moderného dizajnu nábytku idea Deco návrhár objektPôvodný nízky stolík čierna balet Giselle anna neklesá designer dizajn nábytku Originálne konferenčný stolík sedací ruský designer dizajn nábytkudizajnový konferenčný stolík hliník miestnosť ocele moderný dizajnový nábytok ruský designer Moderný dizajn konferenčný stolík idea moderný drevený nábytok designu hliník bass originálny dizajn stôl oceľová krbová miestnosť idea nábytkového dizajnu dreva sofa'angle noir gris foncé
PridalLiliane Morel v nábytkovom dizajneAbout the author

admin