kúpeľňa

Luxusné kúpeľne štýl Shabby Chic: 25 inšpirujúca príklady

luxusná kúpeľňa nápadom zchátralého chic pôvodnej vaňa

Šťastný 2016! Nový rok, nové nápady? Často sa na začiatku tohto roka, chceme prehodnotiť rozloženie a výzdobu izieb nášho bytu.


Začnime s naším výberom 25 príkladov luxusná kúpeľňa ošumělý chic štýlu. V poslednej dobe sa tento retro štýl je obľúbený francúzštiny. Sa stala módnou, stále viac a viac ľudí zariadiť izba so starožitným dreveným nábytkom, starými rámy zrkadiel, lustrov, elegantné závesy vytvoriť ženskú atmosféru otrhaný šik. Pokiaľ chcete vnútri obaja ročník, elegantné a moderné, a potom nechať inšpirovať týmito krásnymi obrázkami.

Luxusné kúpeľne ošumělý chic štýlu

Moderné zchátralého elegantný dizajnové kúpeľne zrkadlo idea svietidlá nábytok kúpeľ

Čo je to "luxus"? To je často spájané s exkluzivitu. Trieda nábytok potom je vzácny kus nábytku veľkú hodnotu. Je zrejmé, jeho vzhľad, materiálov použitých na jeho výrobu a jeho veku. Ďalší nábytok je starý, tým väčšia kvalita. Luxusná kúpeľňa bude menovaný s starožitný nábytok vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. To je tiež to, čo otrhaný elegantný štýl uprednostňuje: starý a autentický nábytok, často v prírodných materiáloch a vo svetlých farbách. Čo odlišuje ho od čisto štýle vintage (a / kde retro) je jeho ženský vzhľad.

Kúpeľňa luxusný ošumělý elegantný štýl v bielej a ružovej

luxusná kúpeľňa nápadom stoličky deko kvety moderné vaňové nástenné rámy

Poznáte pôvod tohto štýlu interiéru tak miloval? Vznikol je Angličanka Rachel Ashwell. Rachel išla žiť pod lúčmi kalifornskej slnka v USA v roku 1980 vášnivý interiérového dizajnu, ona otvorila svoj prvý dizajn shop v Santa Monike. Okamžite vie, že veľký úspech. O niekoľko rokov neskôr sa stal známy po celom svete. V súčasnej dobe je malý Rachel sklad dávnych čias sa stal veľký reťazec obchodov s názvom Shabby Chic. V roku 1996, Rachel Ashwell publikoval svoju prvú knihu s názvom jednoducho "ošuntělé Chic". Od roku 1996 do roku 2013, ona už má impozantné rad diel, kde sa odhaľuje svoje tajomstvá a rady dekorácie a vyhľadávania objektov. Aký je tajný recept? Autenticita, miešanie, obnova a zotavenie! Ak chcete uspieť v tomto dizajnovom štýle, musíme sa odvážiť miešať položky z rôznych kultúr a autentických predmetov nájdených prázdne garáže predaj, blšie trhy a inde. DIY a reštaurovanie starého nábytku a predmetov je tiež dôležitým momentom vo filozofii tohto štýlu. Pozrite sa na tieto príklady 25 kúpeľní inšpirovaných tohto dizajnového štýlu a umožňujú ovplyvňovať k návrhu a zdobenie vlastné:

Kúpeľňa luxus vo svetlých farbách s drevenými podlahami

ošumělý chic kúpeľňa dekorácie Moderné luxusné vaňa
starožitný drevený nábytok, steny zdobia obrazy

Moderný interiér zchátralého chic idea biela vaňa tile wall opona stena deco picture

tmavá a elegantný interiér s kvetinovou tapetu

kúpeľňa tapety moderný luxusný vaňa dizajnové svietidlo kvetina odpruženie

Nástenné dekorácie s rámčekmi

kúpeľňa nástenné dekorácie drevo parkety deco frames koberce moderný dizajn vane nápady

vnútri female

kúpeľňa luxusný moderný elegantný štýl kúpeľ ošuntělé interiéru

Izba drevená kúpeľňa s retro nábytok

luxusná kúpeľňa nápadom drevený nábytok ošumělý chic štýle drevený rám zrkadlové

biela kúpeľňa s mäkkými ružovými akcentmi

biela luxusná kúpeľňa dizajnu ružový vaňa podlážka závesné svietidlo drevený nábytok

Kúpeľňa s dreveným stodoly

Moderný interiér kúpeľne zrkadlo dizajne zchátralého chic zdobenie štýl drevené dvere Kúpelňa zchátralého elegantný moderný dizajn interiéru štýl Moderné modré drevené Vaňové deco konštrukcie nástenné police zrkadla v kúpeľni Moderné drevená podlaha vaňa konštrukcia rámu Moderné zchátralého elegantný dizajnové kúpeľne zrkadlo idea svietidlá nábytok kúpeľ kúpeľňa nápadom drevená vaňa úchyt zavesenie rastlín dekorácie ošumělý chic kúpeľňa dekorácie nápad interiér drevený nábytok kúpeľňový
Moderný elegantný interiér ošumelý kúpeľ luxusná kúpeľňa sofa vankúše rastliny kvetináč kúpeľňa moderný dizajnový nábytok farba nápad marsala vaňa moderná kúpeľňa zchátralého chic idea záclona biela vaňa dekorácie ženského interiér kúpeľne Moderná biela vaňa mat dekorácie nápad Moderný kúpeľňový nábytok idea zrkadlo drevený rám konštrukcie kreslo stoličku ošumělý interiér izba moderný nábytok z masívneho dreva zásuvky kúpeľňa WC konštrukcie marockej dlaždice tapety na stenu kúpeľne nástenné dekorácie nápad objavia kúpele rám dekorácie-ošumělý-chic-vana-idee izba súčasnej modernej kúpeľňa zrkadlo ozdobné drevené obrazovka idea drevená podlaha kúpeľ biela kúpeľňa dekor zchátralého elegantný stoličky zrkadla v kúpeľni podlahové rohože


About the author

admin