kúpeľňa

Kúpeľne: 30 nápady vybavením trend

Moderné kúpeľne Palubný Layout

Ak máte v pláne prerobiť vašej kúpeľne, nechajte sa inšpirovať týmito 30 nápady a príklady našich najnovších trendov kúpeľne! To bolo v tomto ročnom období môžeme vziať krok späť na rozhodujúcich trendov za posledných 12 mesiacov.


A toto pozorovanie predvídať, ako bude klesať naše kúpeľne, a to najmä pre tých, ktorí si myslia, renováciu alebo posun v interiéri tejto miestnosti. Zostávajú v platnosti najväčších hitov roku 2016, ako izolované vane, je sprchovací kút a úsporu vody zariadení, všetko povlakom v rôznych odtieňoch šedej ... Ale teraz sa zameriame na štyri koncepty, ktoré umožnia o nich.

inšpiroval kúpeľne Zen a ázijský štýl

Japonské grafické návrhy kúpeľní

S šialenstvo nášho každodenného života, hľadáme útočisko v prostredí, kde budeme relaxovať, oddychovať a oživiť nás. V kúpeľni kúpele Výsledný proliferáciu. Majitelia stále viac prikláňa k stráviť trochu viac na pekný rybník prijať štýl ázijských kúpeľní. Na čínsko-japonskej inšpirácia Tieto kúpeľne sa blíži kúpele, zdobia minimalistickým estetické, prírodné materiály, a sú ideálne pre moderné domácnosti.

Scandinavian sauna a japonskom štýle kúpele: svet je obec

dekorácie Scandinavian saunovania

Prírodné materiály a minimalizmus

dekor prírodné materiály kúpeľne

A panoramatické bonus

Okno dekorácie kúpeľne

Sútok Ázii a na Havaji

kúpeľne 2015 Ázijské vulkanických kameňov Hawai

Japonský hi-tech WC

Bath 2015 prestížne nábytok

Povaha a udržateľný štýl

kúpeľne-kúpeľ 2015-contrate-textúry

Tieto šetrných k životnému prostrediu kúpeľne bude kvetina v roku 2016. bambus, drevo, ľan prinesie dotyk teplo v miestnosti, ktorá riskovať loviť jeho studenej a lekárske strane. Použitie šedé zafarbený, biela a neutrálne kladie dôraz na samotnú štruktúru materiálu, a kontrast medzi týmito rôznymi textúrami. Natural strane, ako sa o stenu vegetácie zvýšiť vašu kúpeľňu? Alebo len niekoľko črepníkových rastlín a vínnej révy umiestnené v krásnej kompozície.

2015 trendy kúpeľní joint priemyselné štýl

2015 trendy neporovnateľné drevo teplo kúpeľne

2015 trendy kúpeľní mimo prístupové

2015 trendy pre kúpeľne vŕtačku

LED osvetlenie génialissime

Trendy 2015 LED osvetlenie zrkadla v kúpeľni

LED diódy pre osvetlenie našich kúpeľniach. Osvetlenie hrá kľúčovú úlohu pre finálnu stvárnenie kúpeľne. Teraz sú tieto LED prestupovať všetko od lustrov do pohodlné, môžu byť vložené do umývadla prechádzať obrys kúpeli, zapáliť podhľad, a okrem toho, že v skutočnosti nie sú energeticky účinné. Trend, ktorý budeme počuť.

2015 trendy kúpeľ osvetlenie kúpeľne

Trendy v roku 2015 odtiene osvetlenie kúpeľne

teplé hniezdo

trendy 2015 podlahové vykurovanie kúpeľní

Zabudnite na studené nohy, a zimy sú stále prísny! Podlahové vykurovanie sa stane štandardom v kúpeľniach, a toto teplo môže dokonca preniknúť do vášho stojan alebo uterák na lavičke na vaše pohodlie. To potvrdzuje trend, že kúpeľňa bude vyzerať v roku 2016 rastie na kúpeľných centier. So všetkým, čo to znamená, ako prítomnosť sauny v miestnosti, alebo inštaláciu elegantný sprchovací kút, alebo izbu z japonského inšpirované sociálnym zariadením, s prevahou dreva pre vaňa alebo pre tradičné doplnky. Ak je vaša kúpeľňa má krásny výhľad, už ste niekedy premýšľali o inštalácii jacuzzi, aby sa čo najlepšie užiť?

osvetlenie kúpeľne Tom Dixon 2015

2015 bambus kúpeľňa panorámu

Vaňa bambus 2015

kúpeľne 2015 Zen bambus podhľad

kúpeľne 2015 japonská sauna kúpeľ

Deco kúpeľňa oranžové tlačidiel 2015

Deco kúpeľňa 2015 mramor kúrenie

Deco kúpeľni dlažba kúrenie v roku 2015

renovácie fialová kúpeľňa

izba vaňa zaujímavejšie

mramorová kúpeľňa kúpeľ

teplý kúpeľ izbu deco

kúpeľňa deco žltý sivý

Moderné deco hala kúpeľ

Originálny dizajn kúpeľňa

Čierna elegantná kúpeľňa

Zen-inšpiroval kúpeľňa

Moderná retro izba kúpeľ

slle ultra moderná kúpeľňa


About the author

admin