umenie

Vankúš konope Ryan Christensen

Cannabis povlak na vankúš

Designmag.fr ponúka dnes objaviť veľmi originálne a úplne úžasný produkt: a povlak na vankúš vankúš konope. Jeho americký designer Ryan Christensen pripúšťa svoju vášeň pre vytváranie bizarné predmety a nekonvenčné.


Predstavou tento vankúš, povedal predovšetkým chcú, aby sa ľudia smiali a pridať nejaké charizma trochu nudné zdobenie svojich domovov. K začatia projektu pracoval s rôznymi spoločnosťami a výsledok nie je najmenej prekvapivé.

Vankúš je vytlačený v reliéfe, takže sme mohli naozaj verí, že je to celé vrece plný marihuany! Je lemovaná čiernou a má zips skrytý v tkanine. Projektant ani nenapadlo stúpencov aromaterapia pridaním malú kapsu na tento účel vo vnútri obliečky na vankúš.

Tento prémiový produkt je veľmi originálny a dobre premyslené objekt. Ležal na pohovke, stoličke alebo na posteli, bude to prekvapí svojich hostí. Ako budú reagovať, keď videl vrece marihuany vo svojom dome? A ako darček, nebolo by to tiež zábava nápad a najviac nezvyčajné?

Ak máte radi túto prácu, potom možno budete chcieť pomôcť konštruktérovi ju zlepšiť? V tomto prípade, a tiež zistiť jeho ďalší veľmi originálne výtvory, navštívte jej webové stránky Steelplant.

Povlak na vankúš konope Ryan Christensen

povlak na vankúš vankúš originál

Vankúš vankúš konope uzatvára so zipsom

uzavretie sklz

Vnútorné vrecko je pridaný špeciálne pre fanúšikov aromaterapia

vnútorné vrecko

Tvorba konope vankúši

povlak na vankúš Creation

Umelecký objekt úplne nádherné tvorca Ryan Christensen

povlak na vankúš konope


About the author

admin