krása

Gél nechty Deco aké trendy nasledovať?

dekoratívne vzor nechtov gél elegantný

Ruky a nechty sú dobre postarané tak dôležitá pre ženy než pre mužov. Trochu častejšie ako muži, ženy zdobia svoje nechty vo veľmi rôznymi spôsobmi.


Krásny lak na nechty alebo umelé nechty? Ak si chcete vyskúšať pár vecí iný, tak prečo neskúsiť gélové nechty? Na veľmi prirodzený vzhľad, môžete ozdobiť mnoho veľmi kreatívne spôsoby. Ak chcete, manikúra trend tejto sezóny a nebojíte sa vyskúšať túto novú technológiu klinca, ktorú vás pozývame objavovať náš výber 52 nápadov deco nechty gél !

Gélové nechty Deco elegancie a prirodzený vzhľad

nápady ozdobný klinec gél

Máte skúsenosti s inštaláciou UV gélových nechtov? Jedná sa o nový trend, ktorý si získal srdcia mnohých žien. Umelé nechty nie sú vždy synonymom pre pohodlie a krásy. Akrylové nechty sú silné a môže byť otravné. Ak máte dosť aktívny život, ktoré nemusia byť vždy sa budete cítiť ako doma, a dokonca ... stratiť svoje nechty! A konečne, vaše falošné nechty kurz. Pomôcť - gélové nechty! Poznáte rozdiel medzi nimi a tie akrylové?

Deco pôvodný lak na nechty gél s American Apparel

Lak na nechty deco gél

Ak nie ste veľký fanúšik falošné nechty, ale chcete vytvoriť vlastné: gélové nechty sú dobrou voľbou. Gél sa aplikuje priamo na nechty. Ak chcete predĺžiť, môžete používať rozšírenia a kapsule, ktoré sa aplikujú priamo na nechty. Gél, na rozdiel od akrylového prášku, je viskózna látka, ktorá sa vytvrdzuje UV žiarením. Pred použitím budete musieť čistiť ruky. Potom budete musieť vybrať medzi rozšíreniami (ak chcete, aby vaše nechty dlhšie) alebo kapsule. Tie majú byť lepené priamo na nechty. Je nutné použiť gél v niekoľkých vrstvách. Po nanesení prvej vrstvy, je nutné umiestniť svoje ruky pod UV lampou. Chce to len trochu času.

Deco gél na nechty s hladkým lakom

deco nechty lesklý lak gél

Gélové nechty majú mnoho výhod. Sú mäkké a pružné. Delí pomalšie ako umelé nechty. Farebná škála je veľmi široká, často s lesklým povrchom. Gélové nechty vyzerajú prirodzenejšie ako akryl. Oni vydávajú menej chemický zápach počas inštalácie. Akrylové nechty sú veľmi silné a menej krehký. Môžete nosiť dlho. Tým, zápory, že majú menej prirodzený vzduch vzhľadom k ich hrúbky. Ďalšou veľkou nevýhodou je vôňa, ktoré vydávajú pri inštalácii. Niektorí ľudia nájdu tento veľmi nepríjemný chemický zápach.

Jednoduchý a prirodzený vzhľad manikúra

deco nechtov gél nechtov myšlienka

Ako už viete, trend módy a krásy prírody. Plus je to prirodzené, tým lepšie. Ak sa stále máte slabé nechty a chceli by ste, aby posilnili, odporúčame gélové nechty k ich prirodzenému aspektu na dohľad aj na dotyk. Možnosti pre farbu a zdobia je celý rad.

Idea deco elegantné nechty

Deco čierne gélové nechty zlatý idea krásy módny dizajn

Umelé nechty sú nevzhľadné a nepraktické. Navyše sme vždy vidieť, že sú zle! Gélové nechty sú dobrým kompromisom medzi umelých nechtov a permanentné a trvalé na nechty.

Gél zdobenie nechtov s prírodným lakom

Doplnky Nechty gél Deco nápad umelé nechty posilňujúci nechty myšlienku

Trend deco nechty elegantný gél

Deco gél na nechty fialový nápad

Dekorácie klinec gél pastelové farby

Deco gélové nechty idea trend

Nail art s leskom

Deco gél na nechty predstavovať myšlienku

Pôvodná myšlienka rôznych farebných lakov združení

predstavuje gél Lak na nechty dekorácie myšlienku

Malé dekoratívne detail: biela mačiatka Malé dekoračné detail gélové nechty deco nápad dekor falošné nechty

Lak na nechty s elegantným ChanelDeco trend lak na nechty farebný gél zdobenie nechtov myšlienka

color trend pre tohtoročné leto Deco Príslušenstvo Klince green gél vzory nápad trend

Klasická s ozdobnými detailmi

Deco nechtov transparentný gél myšlienka vyvoláva falošný deco nechty gélové nechty

Idea zdobenie nechtov podľa Didmynails.com s lakom O.P.I.predstavuje gélové nechty idea trend manikúra gélové nechty decoPôvodný kresby: lovely farieb Deco gél nechtový dizajn idea

Elegantná čierna manikúraDeco lakované gélové nechty Nois kresieb nápady

Idea manikúra s zeleného tlačidla a brilantné deco nechtov gél nápad transparentná zelená dekoračné lak sklon

Ženy komediálny efekt Manikúra Deco Tendancy klinec manikúra ružový biely trend

deco fialová lak na nechty gélové kresby kvety prírodný necht manikúra idea krásy trend Deco dekorácie nápad gélové nechty deco nechty idea trend manikúra moderné manikúra zdobenie nechtov gél lak zlatý green

preciouspolish.com lak na nechty svetlo ružová fialová lesk nápad vyvoláva umelé nechty gélové Deco myšlienku Deco nápad manikúra gélové nechty Gél lak na nechty trendy dekorácie nápad manikúra zdobenie nechtov farba nápad gél lak lak na nechty nechty čierna a biela nápad

Rovnako ako ovocie?

Milujeme myšlienku žena manikúra v bielej farbe s ovocnými prevedeniach: ideálne pre vegetariánov!

nechty vzory majú tendenciu kreatívneho myslenia

Pre jedinečnú manikúru, trúfam honosné farby! Na jar av lete, sme experimentovať s odtieňmi.

zelený lak na nechty farba nechtov nápad bol trend

Modrá farba bola vždy tendenciu - v interiérovom dizajne, módy a manikúru! Či už si vyberiete odtieň, tmavo modrá, pastelové alebo jasná obloha, modré maľované nechty sú elegantné a ľahko sa zhodovať s akýmkoľvek druhom odevu, náhodný alebo elegantné.

vzbudzuje falošný Deco gélových nechtov myšlienka trend manikúru

Francúzska Manikúra

Francúzska manikúra, preložené ako "francúzska manikúra" je technický makeup z najobľúbenejších nechtov u žien pre jeho elegantný a prirodzený vzhľad. To je zdôrazniť prirodzenú krásu nechty. Táto metóda spočíva v použití, jednak základňu jasných a pastelových farbách lesku na celý necht, nazvaný základný náter v angličtine. Ďalej platí trochou bieleho lesku na okraji nechtu, aby sa mohlo zdať dlhšia. Tento spôsob klinec make-up bol vynájdený v Spojených štátoch v roku 1970.

lak na nechty gél nechty trend vyvoláva falošný

Idea francúzska manikúra modernej interpretácie so zlatou linkuzdobenie gélové nechty manikúra ideaS francúzsku manikúru môžu publikovať svoje dlhší nechty, bez toho, aby požiadal gélové nechty alebo umelé nechty.

gélové nechty trend vyvoláva falošný lak na nechty trenddeco lak na nechty gélová forma myšlienka manikúra manikúra trend nápad umelé nechty black deco lesk gélové nechty trend pózy

Nádherná a originálna manikúra s hviezdou vzormigél na nechty lak idea deco utopí

Klasické červené manikúra: kombinácia elegancie a štýlu

Ah, klasická červená ... Red manikúra je jedným z najväčších klasikov, pokiaľ ide o make-up nechty. Spojená s eleganciou, 30. a americkej a francúzskej herečky tej doby, červený patrí všetkým a odhaľuje krásne svetlé a štýlové.

gél nechty idea trend manikúra červená moderné čierna lakovaná

Jeden sa môže líšiť v klasickej červenej s inými farbami v rovnakom rozsahu: tmavo ružovej, pastelovo oranžovú a mnoho ďalších.

tmavé a pastelovo ružová manikúralesk farba trend idea

Milujeme tento farebný pastel oranžový lakPoľský červený lak na nápad stanovuje moderný trend

Návrhy na nechty sa stali trendom v 2000s nail art je praktizovaný dnes mnoho žien a neprestávajú inšpirovať ostatné. Prajem pekný manikúru všetky kvetinové a farebné, to je skvelé, ale pamätajte, že potom trvá zápas jej oblečenie! Gýč nie je veľmi módne ...

Manikúra svetlo modrá žena s výkresmi ruží, foto a myšlienku: imitátor Claws

kreslenie kvety ružové nechty myšlienku

manikúra nápad pre ženy inšpirovaná dúhouklinec manikúra moderné umelecké nápadom

Roztomilý nápad inšpirovaný malé jahody manikúra nechty modréDeco idea nechtov gél manikúra trend bol

Dávate prednosť čerešne? Foto: Klinec Nerdlak na nechty trend Deco Gél idea

Naša rada: odvážiť všetky farby a všetky druhy kresby. Experimentovať a potvrdiť svoj jedinečný a nenapodobiteľný štýl! Buďte kreatívni a bavte sa svojimi nechty ...

Mnoho kozmetička prednosť OPI kvalitný lak

lak na nechty trend OPI lak na nechty moderné idea

sivá manikúra s bielymi kvetmi: jednoduché Myšlienka postaviť sami

sivá gél na nechty návrhy kvety myšlienku

lesklé šedej a čiernej s kvetinové vzory

dekorácie nápad nechtu klincov čiernošedá trend gél

Manikúra v čiernej a zlatej? Je to elegantný a štýlový vzhľad: manikúra lak na nechty lak idea čierne zlato krása dizajnu trend


About the author

admin