Phoenix tetovanie: významy a myšlienky v obrazoch – anews24.info

Phoenix tetovanie: významy a myšlienky v obrazoch

Phoenix tetovanie geometrické tetovanie rameno tetovanie

je libo phoenix tetovanie ? Aký je jeho význam? Zamerať sa na Phoenix tetovanie vznikol ďalší špeciálny výber z našich najobľúbenejších fénix tetovanie nápady.


Objavte je!

tetovanie arm-Phoenix-idea-tattoo-man originál

Phoenix tetovanie: tajomný vták

Fénix, Teraz napísal Phoenix, je veľmi pekný tajomný vták, ktorý je základom mnohých legiend po celom svete. Jeho meno je pravdepodobne asýrskej pôvodu. Fénix je posvätný vták s krásnym perím - zlatej, červenej, fialovej a modrej. Žije na 500-1000 rokov potom zapálil sám a Reni. Všetky mýty ukazujú, že tento vták má schopnosť byť znovu narodil, tu je dôvod, prečo je symbolom znovuzrodenia a nesmrteľnosti. To je tiež spájaný s bohom Ra egyptského slnka.

Phoenix tetovanie späť tetovanie muž fénix

Predpokladá sa, že fénix príbeh začína v starovekom Egypte. V neposlednom rade je tiež nájdené v perzskom mytológii, gréckej, rímskej, čínština, japončina, kórejčina, indickej a slovanské. Tam je grécky mýtus, ktorý rozpráva svoj vzhľad v detaile. V skutočnosti je tento mýtus je zmes niekoľkých prvkov všetkých legendách plodín uvedených vyššie. Grécky mýtus je tiež podobný egyptského mýtu.

Phoenix tetovanie žena späť vták tetovanie

Ktorá symbolizuje The Phoenix tetovanie podľa gréckeho mýtu?

Gréci verili, že Phoenix žili v Arábii v blízkosti zdroja sladkej vody. Každé ráno za svitania, sa kúpe v fontáne a spievala tak, že Apollo, boh hudby a svetla, uchvátený jej hlas, zastavil svoje vozidlo (Sun) počúvať svoje anjelské piesne. Legenda hovorí, že fénix jedol ranná rosa.

Fénix je vták so schopnosťou regenerovať, a preto nemôže byť zranený alebo zabitý. Je stále slobodný ... Legenda hovorí, že v určitej dobe môže existovať len jedna fénix vták na svete, ktorá oživuje z popola.

fénix vták tetovanie tetovanie žena zápästie

Po uplynutí životnosti, fénix stavia hniezdo voňavého dreva, škorice a myrty vetvy a položila ju na ohni. To horí spolu s hniezda a premení v popol. Tri dni prešiel, opäť videl fénixa, mladý a silný. Zhromažďuje zostávajúce popol vajcia myrhy a odletel do Heliopolis, kde sa kladie vajcia na oltár boha slnka. Tu je dôvod, prečo pre Grékov, fénix je symbolom vzkriesenie (Obnova) nesmrteľnosť, posmrtný život, triumf katastrofy požiarne a život a nový začiatok, ale tiež božská láska. Vo všetkých legiend, fénix je symbolom lásky.

Phoenix tetovanie moderný tetovanie design

Tetovanie Phoenix je symbolom nesmrteľnosti, oheň a lásku

Slovania, najmä ruskej, volajte na vtáka ohňa. Popisujú ho ako magický vták s farebnými peria a svetlé, ako by jeho perie sa z ohňa. Požiar vták fénix, žije v korune stromu svätej. On je posol Božej vôle, teda jeho schopnosť lietať medzi svetom bohov a svetom ľudí.

V čínskej mytológii, fénix žije ďaleko od ľudí v Kunlun hôr. Legenda hovorí, že tam boli dva Phoenix - mužskej a ženskej. Samice fénix bol nazývaný Huang a symbolizovala mesiac a samec fénix bol nazývaný Feng a symbolizuje leto a slnko. Jeden zo starých názvov Phoenix je presne Fenghuang. Potom bohovia rozhodnú pretvoriť samca a samicu do jedného vtáka, ktorý je symbol jin a jang, milosť, mieru a lásky.

Phoenix tetovanie design idea tetovanie rameno žene človeče

Štyri strážcovia posvätného sveta: fénix v čínskej mytológii

Iné legendy hovoria, že fénix predstavuje oheň, ktorý je pôvodom zo Zeme. V ázijskej mytológii, Phoenix je jedným zo štyroch strážca posvätného sveta. Štyri posvätné strážca na svete sú:

  • Turtle Snake - North opatrovníkom a element vody, jej sezóna je v zime a jeho farba - čierna
  • biely tiger - West brankár jeho prvok je kov (krajina), jeho sezónne jeseň a bielej
  • biely drak - Guardian Východu, jeho prvkom je drevo (Air), jej ročné obdobie je jar a farby - zelená
  • Fénix - South brankár jeho prvkom je oheň, jej ročné obdobie - leto a červená farba

Vskutku, Phoenix perie je zmes všetkých farieb - biela, čierna, modrá, zelená a červená. Sú všetky farby zhromaždené stráže. Čo potvrdzuje legendu, že Phoenix je strážcom najsilnejší zo štyroch.

Japonská legenda hovorí, že fénix, požiarne vták objaví na Zemi s jedným poslanie - pomáhať ľuďom. Jeho prítomnosť je spojená so začiatkom novej éry. Je to symbol slnka, vernosti a lásky.

tetovanie Phoenix-woman-arm návrhu fénix

Fénix v perzskej mytológie - sila a znalosti

V perzskej kultúre, Phoenix je znázornená ako veľký vták vysoko vo strieborné s ohnivé krídlami, páva chvost, pazúry leva a hlavou psa. Jeho hniezdo na strome vedomosti.

vták-tetovanie-design-Phoenix-bird Tatouage

Ako vidíte, fénix tetovanie je bohatá na význame. Symbolizuje nesmrteľnosť, lásku, mier, silu, inteligenciu. Tento vták inšpirovala tisíce legiend a príbehov. Avšak, to je tajomná postava. Stále ešte nevieme, či naozaj existuje, alebo nie. Teraz objavovať zvyšok našej Phoenix tetovanie designu galérie: Žena-tetovanie-Phoenix-arm-žena-nápady

Phoenix Design geometrické tetovanie tattoo-tetovanie-abstraktné-Phoenix-back-žena tetovanie arm-woman-idea-small-tetovanie-design back-tattoo-žena fénix vták tetovanie raňajky tetovanie, tribal-Phoenix-tattoo-bird-idee tetovanie vo Phoenixe a kreslenie-black-nápady-vták tetovanie tattoo-dos-žena-fénix tetovanie-idea originál Phoenix-tattoo-woman-idea-raňajky štýlu tetovanie tetovanie Phoenix-woman-tetovanie originálne nápady Design-tetovanie-Phoenix-žena-nápady-tribal-tattoo

Idea fénix dočasné tetovanie vykonané s henouŽena-tattoo-au-Henna-tattoo-dočasné fénix Phoenix tetovanie rameno-man-vták tetovanie tetovanie-design-idea-Phoenix-tetovanie-kmeňové tetovanie Phoenix-idea-raňajky-vták tetovanie tattoo-dos-Phoenix-tattoo-small-tribal

Viac nápadov tu ...


Like this post? Please share to your friends: