Malé tetovanie žena a muž – diskrétne a nápady plné originality – anews24.info

Malé tetovanie žena a muž – diskrétne a nápady plné originality

malé tetovanie žena predlaktí-kvetinovo-pattern

Chcete ponúknuť diskrétne malé tetovanie? Môžete začať tým, výbere miesta pre svoj mini tetovanie: prst, zvládnuť, paže, ramená, krk, členok, noha ... Alebo sa najprv zameria na štruktúru, ktorú chcete: kvety, štýlovými obrazy Peter pán, iniciály, mini presné správy, atď. malé srdce


Bez ohľadu na stratégiu prijmete, odporúčame vám pozrieť sa na náš výber snímok. Budú vám nápady pre mikro tetovanie ženy či muža diskrétne, ale úplne originálne. Čo robiť, ak si prajete!

Dnes sme sa rozhodli byť trochu diskrétne tetovanie na veľa rôznych dôvodov.

Pre začiatok, tam sú tí, ktorí vždy chceli vyskúšať tetovanie. Viete, oni sú tí, ktorí váhajú, kedykoľvek sa naskytne príležitosť k tomu, aby sa zapojili do takého dobrodružstva. Malý muž alebo žena tetovanie je teda spôsob, ako vziať rozhodný krok. A to bez toho, aby zdobí jeho telo príliš okázalé obrazu.

malé tetovanie muž-žena-finger-lion

V niektorých prípadoch sme sa rozhodnúť pre malé originálne tetovanie, keď chceme osláviť zvláštne udalosť. To sa deje niekedy osláviť viac či menej dôležitú udalosť, niekedy sa streliť osobnú skúsenosť. Tetovanie malej veľkosti, je to tiež spôsob, ako ukázať lásku alebo priateľstvo. Vzhľadom k tomu, áno, tam sú páry a priatelia, ktorí sa rozhodnú vyjadriť a ich pripevnenie k sebe navzájom.

malé tetovanie žena-rameno-crown-kvetina

Stručne povedané, ak sa vám páči pôvodná malé tetovanie, všetky možnosti sú dobré. Budeme sa ponúkali na počesť autora a knihou sa nám páčilo, film, ktorý sme milovali, alebo spôsobiť blízko k nášmu srdcu.

Vydajte sa na diskrétne tetovanie neznamená schovať!

batoľa-tattoo-foot-heart žena

Povedzme hneď; prejsť na diskrétne a originálne tetovanie neznamená, že ak chceme skryť svoje telo umenie. Namiesto toho, voľba umiestnenie mini tetovanie sa zvyčajne vykonáva veľmi opatrne. Takže sme vybrali časti tela, ktoré zostávajú viditeľné a bude aj priťahovať pozornosť na jeho diskrétne tetovanie.

malé tetovanie na zápästí-žena-muž-quotes

Paže, nohy, prsty a ramená patria medzi najčastejšie voľbou pre tento druh malé tetovanie. Potom vyberte jednu z tých častí tela, ak si myslíte, že váš malý muž alebo žena, tetovanie by malo byť neoddeliteľnou súčasťou vášho vzhľadu. A to najmä, ak chcete ukázať všetkým!

diskrétne málo finger-woman tattoo

Ďalšie zaujímavé možnosti pre malé tetovanie formátu pre ženy a mužov, krku, oblasť okolo a za uchom, alebo dokonca na strategickom mieste výstrihu ...

Vymeniť prstene, prstene a spojenectvo s malým prst tetovanie

small-tetovanie-woman-finger-diskrétne idea

Nedávno sme hovorili o tendenciu nahradiť jej zásnubné alebo snubné prstene z malej predlohy tetovanie. No, tento trend rastie veľmi rýchlo! V súčasnej dobe už nie je vyhradené len pre páry.

malé tetovanie finger-foot-ring manželka

Koniec koncov, nie je tam žiadny osobitný dôvod, prečo sú singles nie sú povolené tiež dovoliť krásne tetovanie prst! Okrem toho, že jeden, ale tiež si tú výhodu, že sú schopní slobodne zvoliť umiestnenie tetovanie. Ak ho chcete nosiť na jednom z prstov nôh, ak si budete priať!

originálne malé man-predlaktia tetovanie

A keď na to príde, tak prečo nie ísť ďalej sa muž alebo žena tetovanie nápad tvare náramku?

Vyjadriť svoju osobnosť s malou tetovanie pôvodnou prihláškou

diskrétne ženuška-arm-Latin tetovanie

Malé tetovanie v podobe rôznych správ nie sú ničím novým. Myšlienka poskytnúť zápästia tetovanie apeluje na vás? Takže byť kreatívny a zvoľte preložiť cudzí jazyk! Rozhodnúť pre latinského citátu, as ad Maiora (vo francúzštine, "k väčšiemu úspechu"). Alebo vyjadriť svoju lásku pre vášho miláčika v starovekom Gréci, slovo ἀγάπη (vo francúzštine: "láska, láska, vášeň").

originálne malé foot-žena-muž-grécko-old tetovanie

Nechcete, aby tradičné alebo moderný listy a premýšľal, kde sa môžeme tiež nájsť iné podobné tetovanie nápady? Stačí si prečítať online referenčné slovník, ako je tento na latinčiny a jednu v gréčtine. Ale pozor, pretože niektoré nuansy významu slova alebo preložiť celú vetu, budete potrebovať nejakú pomoc od niekoho, kto je oboznámený s týmito jazykmi!

Ukazujú nadšenie pre históriu cez malý originálne tetovanie

tattoo-little-prince-woman-man-arm

Ukázať svoje nadšenie pre konkrétny príbeh pre knihu alebo film s tetovanie rameno, prstom, krku a dekoltu!

Žena-tattoo-forget-trochu-Prince-slon

Medzi najobľúbenejšie možností okamihu: Malého princa a Petra Pana. Príbehy, ktoré nás zviedla v našom detstve, ale my stále milujem znovu objaviť ešte dnes!

tattoo-peter-pan-finger-žena Photo

Samozrejme vám nič nebráni, aby sa rozhodnú pre ďalší román alebo film, ktorý vás zaujíma. Príbehy zisťujeme imaginárny svety a so svojimi vlastnými mytológiách sú obzvlášť vhodné pre menšie tetovanie, ale plné významu.

malé tetovanie žena-muž-originálne-harry-potter

Svet Harryho Pottera Čarodejníkov učeň je len jeden príklad tohto druhu príbehu. Tisíc výrazy súčasťou je originálny a symboly. A to všetko je možné tetovať v mini formáte!

Ste vášnivý príčiny? Nech je to známe, s diskrétne tetovanie Malé!

tattoo-man-little-arm-wolf

Vášeň pre príčiny, ako zvieratá, ktoré chráni planétu, morský život, vtáky ...? Nech je to známe, s malým tetovanie!

tattoo-little-bird-back-rameno-žena

Obrazy často hovoria, viac než slová. Tak prečo nie vyjadriť svoj aktivizmus s myšlienkou diskrétne tetovanie, ale bohaté na význame? Dalo by sa dokonca staviť na viac záhadným symbolom mnohých interpretáciám. K tomu, nechajte sa inšpirovať vaše skúsenosti či známych metafor.

malé tetovanie členok-pink-woman-idee

Ak máte nedostatok nápadov, odporúčame ísť sa pozrieť na našej špeciálnej publikácie o význame japonských tetovanie. Budete možno nájsť symbol, ktorý apeluje na vás, interpretovať moderný minimalistický verziu!

vnúčatá tetovanie ramena-Birdman orla

malé tetovanie muž Ankle-anchor


PridalClaire Deschamps do krásyLike this post? Please share to your friends: